💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Švedska – Allsvenskan
Datum: ponedjeljak, 14
Počinje u 18 UK / 00 CET
Mjesto radnje: Arena Guldfageln (Kalmar).

Pripremite se za ono što će biti utakmica s visokim rezultatom u kojoj će obje momčadi vjerojatno završiti golom za devedeset minuta u Guldfageln Areni.

Kada Kalmar ugosti jednu od pet najboljih momčadi Allsvenskana prošle sezone, sigurno će se nadati da im rezultati neće ići u prilog. No, kao što njegova h2h priča sugerira, domaćin se vjerojatno neće povući bez borbe.

Kalmarov niz od pet utakmica bez pobjede sada završava neodlučenim rezultatom 1-1 na gostovanju kod Helsingborga prošli put. A povratak kući nakon dva uzastopna putovanja bit će utjeha za Nanne Bergstrand. U međuvremenu, Norrkoping gostuje nakon 2-2 domaćeg remija protiv Ostersunda.

Kalmar protiv Norrkopinga jedan u jedan (h2h)

• Gost je neporažen već dvanaest utakmica.
  • Prethodni susret donio je domaću pobjedu Pekinga rezultatom 2-1.
  • U četiri od posljednjih pet okršaja obje su momčadi postigle gol.
  • Samo je jedan od posljednjih pet susreta završio neodlučeno.
  • Domaćin već pet utakmica nema pobjedu na domaćem terenu.

Predviđanje Kalmar vs Norrkoping

Kao što je spomenuto u uvodnoj izjavi, meč obećava aferu s velikim brojem bodova s ​​vjerojatnim BTTS-om za devedeset minuta. Razlog zašto podržavamo ovu statistiku u ovoj igri je uglavnom zbog h2h povijesti između strana.

U svojim h2h okršajima, u četiri od posljednjih pet utakmica obje su momčadi postigle gol. Uz to, tri od zadnjih pet utakmica dale su 2,5+ golova u punom terminu. S ovakvim karakteristikama vjerojatno će i sljedeća utakmica imati iste rezultate u Kalmaru.

Kalmar je momčad koja nema pobjedu već četiri h2h utakmice na svom terenu. Uz to, Peking na ovosezonskoj ljestvici ima 14 bodova prednosti ispred domaće momčadi. Dakle, oklada bez izjednačenja na Norrkoping vjerojatno će donijeti pristojnu zaradu.