💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Španjolska-La Liga
Datum: subota, 17
Počinje u 20 UK / 00 CET
Mjesto: Alfonso Pérez Coliseum.

Getafe je u posljednjoj prvenstvenoj utakmici doživio prvi poraz ove sezone. Prethodni susret bio je u gostima i poražen je od Real Sociedada rezultatom 3-0.

José Bordalas neće imati puno vremena da oporavi svoju momčad od tog poraza, jer će u sljedećoj utakmici, u subotu, ugostiti Barcelonu.

Barcelona je u usponu otkako je prošle sezone izgubila naslov od Real Madrida. Momčad je neporažena u tri dosadašnje utakmice i posjetit će Sevillu nakon 1-1 remija kod kuće.

Međusobna utakmica Getafe protiv Barcelone (h2h)

• Samo je jedan od posljednjih devet susreta završio remijem.
  • Prethodni susret donio je domaću pobjedu Barçe rezultatom 2-1.
  • Gostujući tim je neporažen već 17 utakmica.
  • Obje momčadi su zabile u dvije od zadnjih pet utakmica.
  • Domaćini kod kuće nisu pobijedili od 2009. godine.

Prognoza Getafe protiv Barcelone

Nakon što su u svakoj od prve tri utakmice u ligaškom kalendaru zadržali prazan gol, Getafe je uništio svoju gol-razliku izgubivši 3-0 u gostima u posljednjoj utakmici. Igranje nakon tog poraza vjerojatno će smanjiti moral igrača za sljedeću utakmicu.

Zabijao je u prosjeku 1,0 golova po utakmici u dosadašnjoj kampanji i neće predstavljati veliku prijetnju katalonskoj strani kada gostuju. Barcelona je do sada primila samo jedan gol u tri utakmice ove sezone.

Nema sumnje da će Messi i društvo stvoriti više prilika u igri od domaćina. Barcelonu poznajemo po lošoj formi na gostovanjima s Camp Noua, koji će Bordalasu biti jedina nada. Konačna pobjeda u gostima ostat će vjerojatan pokazatelj, budući da je njihovih posljednjih nekoliko mečeva išlo u korist FCB-a.

Samo dva od zadnjih pet polusatnih susreta Getafea s Barcom su vidjela obje momčadi. Osim toga, posjetitelj je vodio čisti zapis o zadnjem posjetu ovoj lokaciji. Ovo upućuje na savjet da će Barcelona dobiti bilo koje poluvrijeme unutar devedeset minuta.