Fluminense protiv Athletico-PR UŽIVO: Pogledajte gdje možete gledati na TV-u i online

River Plate i Athletico PR Car, u tome utorak (01.) em 19h15 (vrijeme u Braziliji), na Estadio Libertadores da América, u Avellanedi – Buenos Aires, U uzvratnoj utakmici osmine finalaLibertadores kup 2024. Utakmica će se prenositi uživo tog dana conmebol tv.

Momčadi izlaze na teren ovog utorka (01.), za uzvratnu utakmicu osmine finala Libertadoresa; pogledajte kako pratiti uživo na TV-u i internetu.

U Libertadoresu, gol u gostima je tiebreak. Uz to, 0 prema 0 daje River. Neodlučeno za dva ili više golova (2 na 2, 3 na 3…) daje Atlético. A 1 na 1 vodi ravno u penale. A tko pobijedi, ide dalje. Tko prođe, vodi Independiente del Valle ili Nacional-URU u četvrtfinalu – usput 0-0.

Za dvoboj ovog utorka treneri proživljavaju različite situacije u odnosu na sastavljanje svojih momčadi. Dok Marcelo Gallardo ima maksimalnu snagu, Paulo Autuori gomila probleme. Ima 15 prekršaja, među imenima kao što su Santos, Jandrei, Abner, Nikão i Reinaldo.

River Plate protiv Athletico-PR: gdje gledati, raspored, raspored i najnovije vijesti, pratite iz minute u minutu u stvarnom vremenu.

Vjerojatna postava Athletico-PR-a: Benedikt; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno i João Victor; Wellington, Richard, Christian i Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) i Kayzer.

luze: Napadač Reinaldo (suspendiran), vratari Santos, Jandrei i Léo Linck, desni bek Khellven, braniči Felipe Aguilar i Zé Ivaldo, lijevi bek Abner, vezni Alvarado, vezni Nikão i napadač Geuvânio (Covid-19); desni bek Jonathan, lijevi bek Márcio Azevedo i napadač Vitinho (ozlijeđen).

Mogući sastav za River Plate: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola i Casco; Sosa i Enzo Pérez; De La Cruz i Ignacio Fernández; Borré i Matías Suarez.

Pronevjera: nitko.