Elche – Celta Vigo Predviđanja i savjeti

⚽ Predviđanja Elche – Celta Vigo

Elche – Celta Vigo Savjeti i kvote. 6. studenoga, 21 sat ŠPANJOLSKA: LaLiga – 9. kolo.

Prethodni Elche – Celta Vigo

• Elche ulazi u ovu rundu među nekolicinom klubova koji su dobili impresivnih 50% utakmica u La Ligi (LL) kao gubitnici (W3, D1, L2), dok su zadržali savršeni rekord od tri pobjede od početka. bilo gdje. Njegove tri pobjede ispratili su i čelnici HT-a.
  • Međutim, njihove LL domaće utakmice bile su doista 'priča o dva poluvremena'. Zadržali su prazan gol u prvom poluvremenu (dva prazna gola) u sve tri domaće utakmice LL-a, ali ukupni rezultat 0-4 u drugom poluvremenu prijeti poništiti svaki pozitivan start.
  • Celta de Vigo nije uspjela pobijediti niti u jednoj od svojih sedam LL utakmica kao favoriti u gostima od početka 2019./20. (D3, L4). Budući da nije pobijedio u gostima protiv bilo kojeg suparnika od početka srpnja (D4, L3), momčad nije pomogla svojoj stvari zabilježivši najviše jedan gol na svakom od tih sedam gostovanja.
  • Međutim, u novije vrijeme problemi s bodovanjem postali su još ozbiljniji. Ukupno samo dva gola u zadnjih pet utakmica LL-a na svim stadionima, oba u drugom poluvremenu, dovela su ih do isključenja u tri od četiri poraza ove sezone, a ta tri poraza uključuju HT deficit.
  • Igrači koje treba gledati: Na početku ovog kola, Josan de Elche bio je jedan od šest igrača koji su zabili prvi gol za svoju stranu u uzastopnim utakmicama 2024/21 LL.
  • Santi Mina iz Celte posljednji je čovjek koji je zabio za klub tijekom ligaškog poraza. Zanimljivo, polovica od zadnjih šest gostujućih utakmica u LL-u je doživjela poraz od 2-1.
  • Vruća statistika: rezultat HT-a repliciran je na posljednjem zvižduku u posljednjih pet LL utakmica svake momčadi.
Heads-up utakmice: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL keltski vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche keltski vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche keltski vigo 1: 0
29.09.13 LL keltski vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche keltski vigo 0: 2

ŠPANJOLSKA: LaLiga – 9. kolo