💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

španjolska liga
Datum: subota, 12
Počinje u 15 UK / 00 CET
Mjesto događaja: Gradski stadion Ipurua (Eibar).

Eibar je prošle sezone završio na 14. mjestu na tablici, završivši sezonu porazom od 4-0 na putu protiv Villarreala u ligi.

Njihova forma je uključivala 11 pobjeda i 18 poraza te sezone, ali 8 od tih 11 pobjeda ukupno je došlo kod kuće, tako da očekuju snažan domaći start ove sezone u La Ligi.

Celta de Vigo bila je blizu ispadanja jer je bila 17. na tablici i pobjegla je od ispadanja za samo jedan bod u svojoj formi.

Sa samo 7 pobjeda u ukupnom zbiru i 15 poraza, čini se da gosti neće uspjeti preokrenuti situaciju u svoju korist u sljedećem susretu. No niz izjednačenih rekorda prošle sezone omogućit će im nade u Eibaru do posljednje minute.

Licem u lice (h2h statistika) i prošli sastanci

• Posjetitelj bilježi tri od zadnjih pet ukupnih pobjeda.
  • Samo je jedan od posljednjih deset susreta završio remijem.
  • Domaćin je neporažen već šest utakmica.
  • Prethodni susret rezultirao je remijem bez golova u Vigu.
  • U devet od posljednjih deset susreta obje momčadi nisu postigle gol.
  • Domaćini su izgubili samo 4 od ukupno 12 domaćih utakmica.

Predviđanje Eibar vs Celta Vigo

Igranje kod kuće donijet će Eibaru malu prednost, budući da je prošlosezonski nastup kod kuće bio ugodan put, sa samo 8 poraza iz 19 pokušaja kod kuće. Izgubili su samo jednom u zadnjih pet domaćih utakmica u rasporedu kampanje.

S druge strane, Celta de Vigo je prošle sezone imala samo 2 pobjede u 19 utakmica. Posjetitelj je zabio samo 15 golova u svojim gostujućim utakmicama i imao je niz od tri utakmice bez pobjede u svom rasporedu u gostima.

S ovom statistikom možemo zaključiti neke vjerojatne ishode za devedeset minuta. Prvo, sučeljavanje teži domaćoj pobjedi. No, sigurno je da će dvostruka šansa u korist Eibara vjerojatno biti najbolja oklada u sučeljavanju.

Također, Sky Bluesi prošle sezone nisu zabili puno golova u gostima. To može dovesti do obrambenog pristupa s njihove strane, što nas vodi na vrh do točke gdje Celta de Vigo zabija manje od 1,5 gola na utakmici.