💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Njemačka Bundesliga
Datum: subota, 17
Počinje u 17 UK / 30 CET
Mjesto radnje: Schuco Arena.

Bavarci su sada u opasnosti nakon poraza od Hoffenheima. Uspjeli su pobjedom od 4-3 nad Herthom dati izjavu, ali to još uvijek nije bilo na razini koju sada očekujemo od pobjede od 3 boda.

A upravo u tom scenariju pojavljuje se Die Blauen, momčad koja se tek na kraju prošle sezone plasirala u prvu ligu. Frustrirani i odlučni Bavarci trebali bi imati dobar dan protiv ovog niskog protivnika.

Također imaju impresivan h2h rekord protiv ovog protivnika tijekom godina (kao što je slučaj sa gotovo svakom momčadi u Njemačkoj).

Vjerojatno očekuje veliku pobjedu Bayern Münchena ove subote.

Arminia Bielefeld - Bayern München: međusobni duel (h2h)

• Posljednji put kada su se njih dvojica sučelili na terenu, branitelji naslova su slavili 0-1.
  • Također su dobili osam od prethodnih devet mečeva.
  • Od 1997. samo je dvaput izgubio od suparnika.
  • U posljednjih 14 godina domaćini nikada nisu zabili gol na ovom stadionu.

Arminia Bielefeld protiv Bayern Münchena: Pregled

Momčad Uwea Neuhausa prošlog je dana izgubila 1-0 u gostima protiv Werdera iz Bremena. Nakon što je domaćinu 20. poništen pogodakº minuti VAR-a, nadoknadili su se sedam minuta kasnije novim golom i zadržali vodstvo do posljednjeg zvižduka.

U međuvremenu, izabranici Hans-Dietera Flicka uspjeli su pobijediti 4-3 kod kuće prošli tjedan protiv Herthe. U napadačkoj majstorici, Robert Lewandowski postigao je sva četiri pogotka za aktualne europske prvake. Dapače, stavio je pobjednika na 90+3.rd minuta.

U nastavku, Bavarci su lako trenutno najbolja momčad na svijetu i odlučni su ponoviti prošlosezonska herojska djela.

Suočavaju se s novopromaknutom momčadi bez vrhunskog iskustva. I odmah neravnopravna utakmica.

Nadalje, Flickovi ljudi također imaju dominantan h2h rekord protiv ovog protivnika. Pokušat će prikazati besprijekornu igru ​​i pritom pokušati izbrisati sjećanje na poraz Hoffenheima.

S tim zapažanjima na umu, Bayern München bi trebao osigurati tri boda, i to u velikom stilu.

Arminia Bielefeld protiv Bayern München: savjeti za klađenje

• Bayern München -1.5 azijski hendikep @ 1.60 (3/5)