05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Lekki United Football Club
Hui Pōpeku Gbagada
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
3sc B FC
Pōhaku Kihi FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Contabilite Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Vulturii Vulturesti
AFCS Cetateni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Micești 2002
CS Bradu maoli
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
CS Sporting Pitești
ʻO FC Star Sport Argeș Piteşti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Micești 2002
CS Bradu maoli
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Mirosi
AS Speranța Cornățel
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
Makau ACS
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Mirosi
AS Speranța Cornățel
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
Makau ACS
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
13:30
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
14:00
|
Polani Puchar Polski
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Bucureşti
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Algeria Ligue 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Bucureşti
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Maramureş
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Maramureş
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iaşi
AS Tonmir Iaşi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iaşi
AS Tonmir Iaşi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:30
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:30
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
14:35
|
Hui Kuwaiwai
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
14:35
|
Hui Kuwaiwai
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
15:00
|
Hui Lanakila Bulgaria
FC Chernomorets Balchik
FK Spartak Varna
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Timiș
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
15:00
|
ʻO Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Wahine
Flora Tallinn Wahine
Viimsi JK Wahine
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Wahine
Flora Tallinn Wahine
Viimsi JK Wahine
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
16:00
|
Mahele 2 o Bahrain
Kauka Isa
A'Ali FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Wahine
Flora Tallinn Wahine
Viimsi JK Wahine
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
16:45
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
16:45
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
16:45
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
17:00
|
Kuekene Mahele 2, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
17:20
|
Hui Kuwaiwai
Al-Arabi Kuwait
al-kuwait
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
ʻO Valur Reykjavik
HK/Vikingur
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
ʻO Valur Reykjavik
HK/Vikingur
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
ʻO Valur Reykjavik
HK/Vikingur
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/02
18:00
|
ʻEnelani Amateur Premier League Cup
Tottenham U21
Nottingham Forest U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
ʻO Valur Reykjavik
HK/Vikingur
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/02
18:30
|
ʻEnelani Kuhina Nui ʻEnelani
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/02
18:30
|
ʻEnelani Kuhina Nui ʻEnelani
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/02
19:00
|
ʻEulopa UEFA Europa League
ʻO Olympique Marseille
Atalanta
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
04:00
|
Iapana WE-League, Wahine
Sanfrecce Hiroshima Regina
AC Nagano hoa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Lele FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
ʻO ka AFC ma Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
ʻO ka AFC ma Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSC Ghiroda a me Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Hypebuzz FA
Nani Kaapuni FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
10:00
|
Polani III Liga, Hui 1
Pilica Bialobrzegi
ʻO Concordia Elbląg
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
ʻO ka ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Pokukala Constanța
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Viitorul Harşova
CS Năvodari
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
ʻO ka ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Pokukala Constanța
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CSC Mihail Kogalniceanu
CS Victoria Cumpana
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:00
|
Australia NPL Queensland, Wahine
Nā ʻĀpū ʻlelo
Brisbane Roar QAS
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Kulanakauhale ʻo Adelaide
West Adelaide SC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Kulanakauhale ʻo Adelaide
West Adelaide SC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Kulanuiʻo Adelaide
Metro United
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
11:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
ʻO Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Nā Liona Sturt
Flinders Hui Wfc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
11:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
ʻO Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
11:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
ʻO Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Nā Liona Sturt
Flinders Hui Wfc
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
11:15
|
Mongoln Premier League
Khaan Khuns – Erchim FC
Khovd
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Hull City U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Hull City U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Ipswich Town U21
Sheffield Wednesday U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
ʻO Fleetwood Town Reserve
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
12:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
12:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
13:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
ʻO Dynamo Brest
ABFF WU-19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
13:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
13:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Watford U21
Burnley U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
13:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
13:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
ʻO Dynamo Brest
ABFF WU-19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Olumo United FC
Hui Pōpeku Lasegski
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
13:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Watford U21
Burnley U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
13:00
|
Israel National League
Maccabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
13:30
|
ʻO Brazil U20 Paranaense - Māhele 1, Pūʻulu A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
14:00
|
Polani III Liga, Hui 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
14:00
|
ʻO Bulgaria Amateur Peta liona - BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
14:00
|
Polani III Liga, Hui 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
14:00
|
Polani III Liga, Hui 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
14:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
14:05
|
Mahele 1 ʻEmira ʻAlapia Hui Pū ʻIa
Al Arabi
Al-Thaid
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
14:05
|
Mahele 1 ʻEmira ʻAlapia Hui Pū ʻIa
Al Arabi
Al-Thaid
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
14:05
|
Mahele 1 ʻEmira ʻAlapia Hui Pū ʻIa
Al Arabi
Al-Thaid
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
14:30
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
14:55
|
Mahele 1 ʻEmira ʻAlapia Hui Pū ʻIa
Al Jazira Al Hamra
United
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mahele Adriatic
NK Prugovo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Dambovita
ʻO FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mahele Adriatic
NK Prugovo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13. ʻApelila Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
15:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
ABU Zaria FC
Hui Pōpeku maʻamau
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Wahine
ʻO Dnepr Mogilev
FC Minsk
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Polani III Liga, Hui 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
ʻO Legionovia Legionowo
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Lūkia M-Rusia
Lokomotiv Moscow Opio
ʻOpio Krasnodar
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Lūkia M-Rusia
CSKA Moscow Opio
ʻO ka'ōpiopioʻo Rostov
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
Slovakia 2. Hui
MŠK Puchov
MŠK Žilina B
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Petroman
CSO Deta II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Berceni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
Romania Liga III Serie 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Auwē
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timisoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Auwē
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timisoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timisoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:30
|
Finland Ykkönen
KTP
Iapana
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
15:30
|
Finland Ykkönen
KTP
Iapana
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
16:10
|
Auseturia 2. Hui
Ka wehe ʻana/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
16:30
|
Kelemānia Bundesliga, Wahine
Wolfsburg
Cologne
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
16:30
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
16:30
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
16:30
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
16:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. ʻO Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
16:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. ʻO Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
16:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. ʻO Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
16:45
|
United Arab Emirates UAE League Cup
Al-Wahda FC
Al-Ain
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nottingen
FC Denzlingen
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Kuekene Mahele 2, Sodra Götaland
Rappe GoIF
Nosaby IF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Lithuania LFF Cup
BE1 No
Ekranas Panevezys
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Suedena Ettan, Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Denemaka 2. Mahele
ʻO Nykobing FC
Esbjerg
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
Kelemānia Amateur Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:00
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:30
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:30
|
ʻO ka Hui Kūʻai ʻo Belgium 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk Reserve
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/03
17:30
|
ʻO ka Hui Kūʻai ʻo Belgium 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK Reserve
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:30
|
ʻO ka Hui Kūʻai ʻo Belgium 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk Reserve
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:30
|
ʻO ka Hui Kūʻai ʻo Belgium 1A
AS Eupen Reserve
ʻO Jeugd Royal Francs Borains
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
17:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Loa IF
ASR Gázgyár
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Loa IF
ASR Gázgyár
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
17:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Loa IF
ASR Gázgyár
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
ʻO Chelsea U21
Brighton U21
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
18:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
West Ham U21
ʻO Blackburn Rovers U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
18:00
|
ʻO ka Hui Kūʻai ʻo Belgium 1A
RWD Molenbeek Reserve
SK Lierse Reserve
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
West Ham U21
ʻO Blackburn Rovers U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
ʻO Arsenal U21
Manchester United U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
ʻO Chelsea U21
Brighton U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
ʻO Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
Mahele Primera Uruguay
Liverpool UY
Penarol
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:00
|
Hungary NB I, Wahine
MOL Vidi FC
MTK Hunegaria
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
18:30
|
Kelemania Bundesliga
Hoffenheim
ʻO RB Leipzig
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
18:30
|
Kelemania Bundesliga
Hoffenheim
ʻO RB Leipzig
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
19:00
|
Hui Pōpeku Gibraltar
manchester 62
St Joseph's FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
21:00
|
ʻO Malta Premier League
ʻO Valletta
Gudja Hui
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
22:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
23:00
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
Necaxa
ʻAlepa o San Luis
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/03
23:00
|
Pokukala Amateur Santo Tirso Championship
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/03
23:00
|
Pokukala Amateur Santo Tirso Championship
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
23:00
|
Pokukala Amateur Santo Tirso Championship
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/03
23:30
|
USA MLS Next Pro
ʻO Atlanta United 2
New York City FC II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
00:30
|
Hui Lahui o Aotearoa
Dunedin City Royals FC
FC Iwakalua 11
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
00:30
|
Hui Lahui o Aotearoa
Dunedin City Royals FC
FC Iwakalua 11
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
00:30
|
Hui Lahui o Aotearoa
Dunedin City Royals FC
FC Iwakalua 11
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
02:30
|
Hui Lahui o Aotearoa
ʻO Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
02:30
|
Hui Lahui o Aotearoa
Waiwai Karori
Wellington Phoenix Reserve
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
02:45
|
Hui Lahui o Aotearoa
Hui ʻo Christchurch
ʻUhane Kahakai
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
02:45
|
Hui Lahui o Aotearoa
Nā Kulanui o Canterbury AFC
ʻOihana ʻenehana
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
FC Petone
AFC Wellington Akau
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
03:00
|
Australia Victoria Premier League Wahine
South Melbourne F.C.
ʻEto Boroondara
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
bay olympic
ʻO ke kūlanakauhale ʻo Tauranga AFC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
03:00
|
NPL Australia, Victoria
Awawa ʻōmaʻomaʻo
St Albans Saints
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
Nā ʻĀpū ʻlelo
Birkenhead Hui
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
03:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
bay olympic
ʻO ke kūlanakauhale ʻo Tauranga AFC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
03:30
|
Hui Lahui o Aotearoa
Hui Moku Mokupuni
ʻOlumepika ʻo Wellington
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
04:00
|
NPL Australia, Tasmania
Kauka Hobart
Riverside 'Olumepika FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
04:00
|
NPL Australia, Tasmania
Kauka Hobart
Riverside 'Olumepika FC
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
04:00
|
Iapana Nadeshiko League, Div. 1, Wahine
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
04:30
|
NPL Australia, Tasmania
Clarence Zebras FC
Nā Naita Glenorchy
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
04:30
|
NPL Australia, ʻĀkau New South Wales
Maitland F.C.
Charlestown City
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
04:30
|
NPL Australia, Tasmania
Clarence Zebras FC
Nā Naita Glenorchy
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
05:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
05:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
05:00
|
Australia Victoria Premier League Wahine
Moreland Zebra
FC Bulleen Lions
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
05:30
|
NPL Australia, Australia Hema
i na puu
ʻOlumepika ʻo Adelaide
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
05:30
|
NPL Australia, Australia Hema
i na puu
ʻOlumepika ʻo Adelaide
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
06:00
|
NPL Australia, Victoria
ʻO Melbourne
Avondale FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
06:30
|
NPL Australia, Tasmania
ʻO Launceston United Soccer Club
Kulanakauhale o Launceston
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
06:30
|
NPL Australia, ʻĀkau New South Wales
Kuke Hill United
ʻO Edgeworth Eagles FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
06:30
|
NPL Australia, New South Wales
Manō Sutherland
ʻO Rockdale City Suns
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Australia Komohana
Floreat Athena
ʻO Balcatta
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Australia Komohana
Liona Stirling
Perth RedStar FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
ʻO Synergy Ultimate Sports Club
Hui Popepeku Kulanakauhale Nui
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Victoria
Manō Port Melbourne
ʻO Dandenong City
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Australia Komohana
Floreat Athena
ʻO Balcatta
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Australia Komohana
Kulanakauhale o Fremantle
ʻOpio ʻO Perth Glory
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:00
|
NPL Australia, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:30
|
NPL Australia, Australia Hema
Hikina Akau MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
07:30
|
NPL Australia, ʻĀkau New South Wales
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
07:30
|
NPL Australia, Australia Hema
Hikina Akau MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:30
|
NPL Australia, Australia Hema
ʻO ʻōpio ʻo Adelaide United
ʻO Adelaide Comets
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
07:30
|
NPL Australia, ʻĀkau New South Wales
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
ʻO FC Steagu Roșu Colacu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiasi II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Botoşani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Botoşani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Czech Republic U19 Mahele 1
Slovan Liberec U19
ʻO Sparta Praha U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
Hui AFC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucşani
AS Voința Adânca
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
Znicz II Pruszków
Holomua Warszawa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Kūlana Craiova
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobroteşti 2023
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luca
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ʻO ka ACS kahi kiʻekiʻe
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Voinţa Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ioneşti
CS Mădulari
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Victorul Fulga
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Czech Republic U19 Mahele 1
Slovan Liberec U19
ʻO Sparta Praha U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
AS Hydromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiasi II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
ʻO FC Steagu Roșu Colacu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Botoşani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Botoşani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Botoşani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Botoşani
ʻO FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luca
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgăşani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otasău
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ʻO ka ACS kahi kiʻekiʻe
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
Hui AFC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Unirea Colibaşi
CS Comunal Valea Lungă
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucşani
AS Voința Adânca
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcelti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Malaia
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Unirea Tomşani
AFC Băbeni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
E hōʻiliʻili iā Dumbrava
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ʻO AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chişcani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ioneşti
CS Mădulari
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
Ka Hui Kākoʻo CS Braila
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul Folder
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Coşoveni
ACS Unirea Tâmbureşti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Voinţa Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
Znicz II Pruszków
Holomua Warszawa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobroteşti 2023
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Kūlana Craiova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Kalerasi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Coşoveni
ACS Unirea Tâmbureşti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Voinţa Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luca
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Victorul Fulga
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Kūlana Craiova
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Czech Republic U19 Mahele 1
Slovan Liberec U19
ʻO Sparta Praha U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
AS Câmpia Râciu
ACS Mureşul Ludus
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻĀpana Kintampo ʻo Ghana
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ʻO Flacăra Filipeşti mai Târg
AS Gorgota
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ʻO Flacăra Filipeşti mai Târg
AS Gorgota
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
ACS Academica Transilvania Târgu Mureş
ASF Pogăceaua
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ʻO Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Na Keikikane maoli Valenii de Munte
ʻO Luceafărul Drajna
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Lanakila 2018 Ceptura
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
ʻO Victoria Fântânele
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Na Keikikane maoli Valenii de Munte
ʻO Luceafărul Drajna
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Lanakila 2018 Ceptura
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
ʻO Victoria Fântânele
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Na Keikikane maoli Valenii de Munte
ʻO Luceafărul Drajna
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
ʻO Victoria Fântânele
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ʻO Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Panalaau o Jos
AS Voința Adunați
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Danes
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Danes
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Panalaau o Jos
AS Voința Adunați
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureş
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 4 Elite Mureş
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
08:15
|
Czech Republic U19 Mahele 1
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
08:30
|
NPL Australia, New South Wales
St George Saints FC
ʻOlumepika ʻo Sydney
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia 1. Liga, Wahine
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
NPL Australia, New South Wales
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
NPL Australia, New South Wales
ʻO Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
ʻO Turkey U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
ʻO Fatih Karagumruk U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinaşi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
ʻO Carl Zeiss Jena U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL Komohana
FC Viktoria Köln U19
Kelemānia Aachen U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
ʻO Turkey U19 Lig, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
ʻO Carl Zeiss Jena U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinaşi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Czech Republic U19 Mahele 1
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia 1. Liga, Wahine
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
CSC Progresul Munteni
ʻO Siretul Cosmești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
NPL Australia, New South Wales
ʻO Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
ʻO Turkey U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
ʻO Fatih Karagumruk U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
ʻO Turkey U19 Lig, Elit B
ʻO Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
ʻO Carl Zeiss Jena U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
09:00
|
NPL Australia, New South Wales
ʻO Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Lithuania Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 No
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Czech Republic U19 Mahele 1
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Slovakia 1. Liga, Wahine
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Slovakia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Czech Republic U19 Mahele 1
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:00
|
Mahele 3 ʻO Ghana GAED – ʻAina 1
FC Nui Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:15
|
NPL Australia, New South Wales
St George City FA
Manly United FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:30
|
Romania Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
ʻO Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
09:30
|
Romania Amateur Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
09:30
|
Estonia a me Siliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
ʻO Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Galactics o ka Caribbean
Raniza FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
10:00
|
Koroatia 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Perusia FC
Titan maoli
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Galactics o ka Caribbean
Raniza FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Perusia FC
Titan maoli
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Galactics o ka Caribbean
Raniza FC
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
10:00
|
Pokukala Liga Pokukala 2
Kāhea
Hui Leiria
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
10:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
Hui Popepepe Lahui Mana
famalicao
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Perusia FC
Titan maoli
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
10:00
|
Hui Pū ʻIa o ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Galactics o ka Caribbean
Raniza FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
10:00
|
ʻĀpana Kintampo ʻo Ghana
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
10:30
|
Kuekene Mahele 2, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Polani CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
ʻO Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
ʻO Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Moldova Super League
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
ʻO Anker Wismar
Tennis Borussia Berlin
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
ʻO Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Kroasia Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
Heluhelu U21
Middlesbrough U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
Hamburger SV U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
ʻO Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
ʻO FC Victoria Borduşani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Polani CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Kauka Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
ʻO FC Victoria Borduşani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
ʻO Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
11:00
|
Polani CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ibom Youth FC
ʻO ka Hui Haʻuki ʻAlepa ʻo Phoenix
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Suedena Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
OKa
Viby IF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
ʻElelani Amateur Premier League 2, Mahele 1
Heluhelu U21
Middlesbrough U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
ʻO Anker Wismar
Tennis Borussia Berlin
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Suedena Mahele 2, Norrland
Kiruna FF
Hui TG FF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Kuekene Mahele 2, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Kroasia Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Suedena Mahele 2, Norrland
Frosö IF
IFK Lulea
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Hui Elite Makao
Universidade de Makau
Makau Haʻuki
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:00
|
Polani Amateur IV. Hui - Kujawsko-pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:15
|
Mongoln Premier League
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
11:30
|
ʻO Ke Kulanui ʻEnelani
Leeds United
Southampton
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
11:30
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Bundesliga, Wahine
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ioneşti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 1
ʻO Sandviken
ʻO Førde
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Huşana Huşi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
Kuekene Amateur U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 1
ʻO Sandviken
ʻO Førde
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumunster
Oldenburger SV
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
FC Unirea Dodeşti
ACS Phoenix Hui Tanacu
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumunster
Oldenburger SV
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburg II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Suedena Mahele 2, Norrland
IF Älgarna
Umeå FC Akademi
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 1
OS IL
Fana
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Mahele ʻo Czech Republic E
FC Vsetin
TVD Slavicín
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Imua
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Sepania LaLiga
ʻOiaʻiʻo Sociedad
Las Palmas
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Denemaka Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
ʻO Thailand Thai League 1
ʻO Ratchaburi
BG Pathum Hui
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Tureke TFF 2. Lig
Bucaspor 1928
Diyarbekirspor
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Tureke TFF 2. Lig
ʻO Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
ʻAmenia Hui ʻAkahi
Ararata-Armenia II
Onor
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Suedena Mahele 2, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:30
|
ʻO Brazil Amateur U20 Copa Pará, Metropolitan Region - Pūʻulu A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:30
|
ʻO Netherlands Amateur Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:30
|
Puna 2 o Italia Campionato
Spezia U19
Salernitana U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:30
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:30
|
Puna 2 o Italia Campionato
Spezia U19
Salernitana U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:30
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
12:30
|
Puna 2 o Italia Campionato
E like me ka U19
Udinese U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:30
|
Puna 2 o Italia Campionato
Spezia U19
Salernitana U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
12:30
|
Puna 2 o Italia Campionato
Perugia U19
Pisa U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:30
|
Puna 2 o Italia Campionato
Spezia U19
Salernitana U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:30
|
Auseturia Amateur Regionalliga Komohana
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:30
|
Mahele ʻo Netherlands Tweede
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
12:30
|
Mahele ʻo Netherlands Tweede
SV Spakenburg
Nā keikikāne wikiwiki
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
Achilles 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 3
koa
Gamle Oslo FK
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Pelekania Amateur KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ʻElua Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albeşti 08
CS Unirea Grivisa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Pelekania Amateur KVDV Zaterdag
Meerle XL
nā keiki kāne gelmel
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Kelemānia Amateur Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Czech Republic 1. Liga, Wahine
1. FC Slovako
SK Slavia Prague
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ʻO Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
ʻO Tarnovia Tarnówka
Noteć Rosko
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Uuna Waiwai o Wieleń
Sokół Damasławek
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Italia ka mea hoʻolaha hoʻolaha ʻo Molise
ASD Baranello
ASD Kālā Maoli
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Pelekania Amateur KVDV Zaterdag
Meerle XL
nā keiki kāne gelmel
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albeşti 08
CS Unirea Grivisa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 4
Pauwai
Surnadal
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Albania Kategoria a me Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Pelekania Amateur KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ʻElua Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzau
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur League 4 Guys Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ʻO Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Pelekania Amateur KVDV Zaterdag
Meerle XL
nā keiki kāne gelmel
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ʻO Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzau
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
ʻO Italia ka mea hoʻolaha hoʻolaha ʻo Molise
ASD Baranello
ASD Kālā Maoli
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Uuna Waiwai o Wieleń
Sokół Damasławek
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
13:00
|
Norewai Mahele 1, Wahine
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Palani Coupe de France, Wahine
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 2
FK Mandalskameratene
ʻO Vidar
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Norewai 2nd Division Group 2
ʻO Skeid
Ullensaker Kisa
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Bosnia & Herzegovina Premier League
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 3
Bærum SK
ʻO Frigg
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
ʻUkelika Premier League
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Czech Republic 1. Liga, Wahine
1. FC Slovako
SK Slavia Prague
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
ʻO Thailand Thai League 1
Muang Thong Hui
Sukhothai
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
ʻApelika Hema FA Cup
Chippa Hui Pūnaewele
ʻO Orlando Pirates
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 3
koa
Gamle Oslo FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Hui Pōpeku ʻo Iganmu
Tccg Fc
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana o Mureş
ACS Jedd Livezeni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:30
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:30
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:30
|
Kelemania Bundesliga
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:30
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
13:30
|
Polani III Liga, Hui 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:30
|
Kelemania Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:30
|
Auseturia Amateur Regionalliga Komohana
ʻAmelika Salzburg
VfB Hohenems
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
13:30
|
Mahele ʻo Netherlands Tweede
ʻO Jong Almere City
o Treffers
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
ʻO Switzerland Amateur Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Norewai Mahele 1
IK Hoomaka
Ranheim IL
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Kroasia Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Pinilana Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Hoku Tătărăni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Algeria Ligue 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Italia Amateur Promozione Campania - Girone A
Cimitile
Liona MM Montemiletto
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur IV. Hui Warminsko-Mazurska
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Pașcani Locomotive
AS 2023 Todirești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Pașcani Locomotive
AS 2023 Todirești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Hoku Tătărăni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
ʻO FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Suedena Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenenia Wijewo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Pinilana Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
14:00
|
Suedena Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Hui Kūlana Kūlana
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Hui Kūlana Kūlana
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Kroasia Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Kroasia Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Tunisia Ligue 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Kelemānia Amateur Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
Wurzburger FV
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Norewai Mahele 1
ʻO Levanger
Sogndal IL
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Norewai Mahele 1
Raufoss
ʻAsane
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Norewai Mahele 1
IK Hoomaka
Ranheim IL
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Suedena Mahele 2, Norrland
IFK Östersund
lucksta IF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Kuekene Mahele 2, Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Norewai Mahele 1
Sandnes Ulf
Moss FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Pinilana Veikkausliiga
HJK
EIF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Norewai Mahele 1
Egersund
Lyn FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Slovakia 1. Liga, Wahine
SKF Zilina
GFC Topoľčany
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
ʻAiʻia Hui Nui ʻĀina
ATK Mohun Bagan FC
ʻO FC City FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crişeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crişeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crişeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur V. Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapest
Budafoki MTE II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
ʻIlelani ʻĀkau ʻAilika Cup
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Mahele ʻo Czech Republic E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Mahele ʻo Czech Republic F
TJ Valašské Meziříčí
ʻO Bruntál
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Kuekene Amateur U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Mahele ʻo Czech Republic E
SFK Elko Holesov
ʻO Sternberk
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Mahele ʻo Czech Republic F
TJ Valašské Meziříčí
ʻO Bruntál
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Hungary NB I, Wahine
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 11
CE Mercadal
felanitx
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Kuekene Amateur U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
14:30
|
Pokukala Amateur Santo Tirso Championship
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
ŠD Polet
Britof
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
14:30
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglasi
CS Șuşani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
ʻO Pokukala Amateur AF Porto I Mahele - Series 2
ADC Várzea do Douro
GD Livracão
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kroasia Pojatno
NK Kupinec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Polani Amateur IV. Hui - Pomorska
ʻO Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Slovakia 2. Hui
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
ʻO Romania Amateur League 4 Guys Severin
CS Moldova Noua
ʻO FC Nera Bogodinţ
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kroasia Pojatno
NK Kupinec
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
SC Braga
Damaiense
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Hungary Amateur Nyír-Wetland Megyei I. osztály
ʻO Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglasi
CS Șuşani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
ACS Gauss Bacau
AS Negri
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
Pahu NK Graničar Magić
NK Posavac Davor
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
ʻO Pokukala Amateur AF Porto I Mahele - Series 2
ADC Várzea do Douro
GD Livracão
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska "Istok"
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Polani Amateur IV. Hui - Pomorska
ʻO Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
SC Braga
Damaiense
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Auseturia Amateur Regionalliga Komohana
SC i ka makahiki 1933
SC Röthis
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Auseturia Amateur Regionalliga Komohana
TSV St. John
RW Rankweil
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Hui Kūlana Kūlana
Basel II
SC Brühl SG
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Slovakia 2. Hui
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Nui loa
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
ʻO ka ʻāpana B
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Auseturia Amateur Regionalliga Komohana
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Hui Kūikawā Wahine Super League
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Komohana
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Slovakia 2. Hui
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Slovenia 2. SNL
NK Tabor Sejana
ND Gorica
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Hungary NB I, Wahine
MTK Hunegaria
Szent Mihaly SE
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
ʻĀpana Kintampo ʻo Ghana
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Pokukala Amateur Santo Tirso Championship
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Pokukala Amateur Santo Tirso Championship
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
43. sz. ʻEpítők SK
Szent István SE
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Polani Amateur IV. Hui - Wielkopolska
Waena Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Victoria Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zabrani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Vojvođanska Liga "Istok"
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Azerbaijan Misli Premier League
ʻo Qarabağ
Neftçi Baku PFK
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Koroatia 3. NL – Keneta
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Mekiko U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
15:30
|
Polani I Hui
KS Lechia Gdańsk
GKS Tychy
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Title
FK Borac Rakovac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Title
FK Borac Rakovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Polani Amateur Liga Okręgowa - Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Union FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
ʻO Netherlands Amateur Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
16:00
|
Pokukala U19 Championship
Paços de Ferreira U19
ʻO Boavista FC U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
16:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
16:00
|
ʻO Netherlands Amateur Derde Divisie
HV & CV wikiwiki
VV Kloetinge
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
16:00
|
Pokukala Amateur AF Algarve I Mahele
ʻO FC Carvoeiro United
Hui Padernense
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
16:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
Hui Kūikawā Wahine Super League
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
Pokukala U19 Championship
SC Farense U19
Benfica U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
Pokukala U19 Championship
Paços de Ferreira U19
ʻO Boavista FC U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
Pokukala U19 Championship
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
16:00
|
Pokukala Amateur AF Beja II Mahele - 2nd Phase
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
16:30
|
Sepania LaLiga
'o Girona
Pakelona
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
17:00
|
Hui Kūikawā Wahine Super League
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
17:00
|
Switzerland Amateur 2. FTC League
AC Ravecchia
ʻO Vedeggio Calcio
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
17:00
|
Hui Kūikawā Wahine Super League
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
17:00
|
Switzerland Amateur 2. FTC League
AC Ravecchia
ʻO Vedeggio Calcio
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
17:00
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
USV Weindorf St. ʻO Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
17:00
|
USA MLS Next Pro
Hou ʻEnelani Hou II
Chicago Fire FC II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
17:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
17:00
|
Hui Kūikawā Wahine Super League
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
17:00
|
ʻO Mexico Liga Premier Serie A, Pūʻulu 1
Ke Kulanui Kūʻokoʻa o Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
18:00
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
ʻO Cougars UNAM
Querétaro
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil U20 Capixaba - Pūʻulu C
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil Amateur U17 Gaúcho – Pūʻulu A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil Amateur U17 Gaúcho – Pūʻulu A
São Luiz U17
ʻOpio U17
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil U20 Capixaba - Pūʻulu C
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil Amateur U17 Gaúcho – Pūʻulu A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil Amateur U17 Gaúcho – Pūʻulu A
São Luiz U17
ʻOpio U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
ʻO Cougars UNAM
Querétaro
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
18:00
|
Hui Hui 1 o Peru
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil U20 Catariense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Lahui
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil U20 Catariense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:00
|
ʻO Brazil U20 Catariense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Argentina Amateur General Roca - Māhele mua
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Argentina Amateur General Roca - Māhele mua
Cultural Del Campillo – SUB 14
Moʻomeheu Mattaldi – SUB 14
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Argentina Amateur General Roca - Māhele mua
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil U20 Paranaense - Māhele 1, Pūʻulu A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil U20 Paranaense - Māhele 1, Pūʻulu A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
Norewai 2nd Division Group 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO ka Liga F
ʻo Granada
Pakelona
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Argentina Amateur General Roca - Māhele mua
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil U20 Paranaense - Māhele 1, Pūʻulu A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Argentina Amateur General Roca - Māhele mua
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO ka Liga F
ʻo Granada
Pakelona
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil U20 Paranaense - Māhele 1, Pūʻulu A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
Ceará U17
Kaaahi U17
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
Ceará U17
Kaaahi U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
US Ansoise
CS Bouillantais
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
Kalapu heihei Basse-Terre
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
JS Kahiko
CS Capesterrien
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:00
|
Palani Amateur Guadeloupe Régionale 1
US Baie-Mahault
Phare du Canal
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/04
20:00
|
Kolombia Hui Wahine
Medellinʻo Independant
CD Cortuluá
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ASC Carénage
Hui Mondial
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ASC Carénage
Hui Mondial
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/04
20:30
|
Ekuador LigaPro Serie A
Mushuc Rune
LDU
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
21:00
|
USA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
ʻO Orlando City B
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
23:00
|
ʻO Argentina Primera C Metropolitana
ʻO Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
23:00
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
Pachuca
UANL Tigers
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
23:30
|
MLS US
ʻO San Jose Kūkini
Los Angeles FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/04
23:30
|
MLS US
ʻO Inter Miami CF
ʻO New York Red Bulls
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
01:06
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
01:06
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
02:00
|
Hui Pūʻali Pōpeku Wahine ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Portland Thorns FC
Uhane Wakinekona
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
02:00
|
USA USL Championship
Monterey Bay FC
ʻO Indyʻumikumamākahi
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
02:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
Komohana Komohana FC
Hooki i waho SC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
03:00
|
ʻO Fiji Digicel Premier League
Nadi FC
Suva FC
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
03:10
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
FC Juarez
ʻO Club América
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
03:10
|
Mekiko Liga MX, Wahine, Clausura
FC Juarez
ʻO Club América
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
03:30
|
Tahiti Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
04:00
|
Iapana Nadeshiko League, Div. 1, Wahine
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
05:00
|
NPL Australia, New South Wales
Wollongong Wolves
ʻOpio Waena Moana Mariners
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
05:00
|
NPL Australia, New South Wales
ʻO Sydney United
ʻOpio ʻo West Sydney Wanderers
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
05:00
|
Australia Victoria Premier League Wahine
ʻO Calder United SC
Nā Liona Preston
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
05:00
|
NPL Australia, New South Wales
ʻO Sydney United
ʻOpio ʻo West Sydney Wanderers
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Nani Kaapuni FC
Bussdors Utd FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:00
|
Hui Hui ʻelua CFA CFA
ʻO Langfang Glory City FC
Hui Hui ʻo Shaanxi FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
07:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
07:30
|
Hui Hui ʻelua CFA CFA
Xi An Ronghai
ʻO Shandong Taishan B
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perişoru
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Doftean
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perişoru
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
08:00
|
ʻĀpana Kintampo ʻo Ghana
Kintampo New Vision FC
ʻO Yakam FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Moțca
AS Pașcani Locomotive
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Moțca
AS Pașcani Locomotive
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Spicul Heleșteni
ʻO FC Recolta Conțești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
ʻO Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iaşi
AS Tonmir Iaşi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
ʻO Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iaşi
AS Tonmir Iaşi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
Cosmos FC (V)
CD Futuro Kapalakiko (V)
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
ʻO Sepania Amateur Veterans League Madrid North
Cosmos FC (V)
CD Futuro Kapalakiko (V)
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:15
|
Czech Republic CFL
Slovan Liberec U21
ʻO FC Hradec Kralove B
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:15
|
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Zurich
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:15
|
Mongoln Premier League
FC Bavarians
Khoromkhon Club
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:15
|
Mongoln Premier League
FC Bavarians
Khoromkhon Club
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:15
|
Mongoln Premier League
FC Bavarians
Khoromkhon Club
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
08:30
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
NINAU Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
08:30
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
NINAU Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
08:30
|
ʻO Austria Amateur Regionalliga Center
NINAU Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ʻO FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
ʻO Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
ʻO Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Czech Republic CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL Komohana
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ʻO FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Czech Republic CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Slovakia 3. Liga, Hikina
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 7
RSD Alcalá
ʻO Rayo Vallecano B
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Mahele Primera Andorra
FC Ordino
CF ʻAmelika Hui Pū ʻIa
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Austria Amateur Bundesliga, Wahine
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Kelemānia 2. Bundesliga, Wahine
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Slovakia U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
09:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanow
ʻO Zawisza Łęka Opatowska
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanow
ʻO Zawisza Łęka Opatowska
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:15
|
ʻO Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone A
ASD ʻEhā Kalana
Ka pā kula EUR 1960
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Kloten
ʻO Seuzach
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
10:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Vaduz 2
ʻO Valposchiavo Calcio
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
10:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Vaduz 2
ʻO Valposchiavo Calcio
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
10:00
|
Hungary NB III Kelet
ʻO Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
10:00
|
Pokukala U19 Championship
FC Porto U19
Famalicao U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 12
CD Unión Sur Yaiza
ʻO Tenerife B
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
Valadares Gaia
Benfica
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
liki mua o hong kong
ʻO Hong Kong Rangers
Hong Kong U23
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
Vilaverdense FC
ʻO Marítimo
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 2
Luarca CF
ʻOihana UD Gijón
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
10:00
|
ʻĀpana Kintampo ʻo Ghana
Kintampo Nui United FC
Dega FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
11:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
11:00
|
Kuekene Mahele 2, Västra Götaland
Nani GIF
Hittarps IK
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
11:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Suedena Amateur Elitettan, Wahine
IK Uppsala
Umeå IK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Kelemānia Amateur Regionalliga Nordost
ʻO Viktoria Berlin
Chemnitz FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
ʻO Latvia Virsliga
Valmiera FC
RFS
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
Lio FS
Nørresundby BK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Name United U21
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Name United U21
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
11:00
|
Sepania Amateur Lliga Elit Catalana
EU Ruby
Atletic Lleida
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
11:15
|
Mongoln Premier League
Deren
TUV Buganud
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
11:30
|
Estonia Premium Liiga
ʻO Flora Tallinn
FCI Levadia Tallinn
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
11:30
|
Kelemānia 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
ʻo Hertha Berlin
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur A-Jun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Furth U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Czech Republic 1. Liga, Wahine
1. FC Slovako
SK Slavia Prague
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
ʻEkokia Hui Nui Wahine
Spartans WFC
Dundee Utd WFC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Kuekene Amateur U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Sepania LaLiga
ʻO Osasuna
ʻO Bet Bet
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Mahele 3 Norewai, Hui 6
Sprint/Jeløy
FK Mjolner
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Norewai 2nd Division Group 2
Kiʻekiʻe IF
Strømmen IF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Makkabi Berlin
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Hui Kūlana Kūlana
FC St Gallen II
FC Bulle
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:00
|
Czech Republic 1. Liga, Wahine
1. FC Slovako
SK Slavia Prague
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:15
|
Hui Nui o Switzerland
Basel
FC Lucerne
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
12:30
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:30
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
12:30
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
12:30
|
ʻAuseturia Bundesliga
SK Sturm Graz
TSV Hartberg
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Kosovo Superliga a me Kosovës
Malisheva
SC Gjilani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoş Voda 2019
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Belgium Amateur Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoş Voda 2019
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ACD Castel ma Sangro Cep 1953
US Venafro
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia ka mea hoʻolaha hoʻolaha ʻo Molise
ASD Spinete
ʻO Aesernia hoahānau
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia ka mea hoʻolaha hoʻolaha ʻo Molise
Morcone Calcio
Keikikane Vairano
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia Amateur Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Suedena Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia ka mea hoʻolaha hoʻolaha ʻo Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Rūsia Hui Nui Wahine
WFC Rubin Kazan
WFC CSKA Moscow
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻEkokia Hui Nui Wahine
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
FC Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
ʻO Orzeł Unin
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Switzerland Amateur 3. FTC League
AC Lema
FC Rancate
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Switzerland Amateur 3. FTC League
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Unirea Făsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
ʻO Switzerland Amateur Erste Liga Classic
FC Langenthal
Nā Hoku ʻEleʻele FC
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ACD Castel ma Sangro Cep 1953
US Venafro
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur League 5 Calarasi
AS Unirea Făsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Toscana Girone A
River Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
SSD Pontebuggianese
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
13:00
|
Pinilana Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Girone D
Sammaurese
Kulanakauhale o Sangiuliano
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia Serie B
Venice
Feralpisalò
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Polani I Hui
Wisła Plock
Lublin Engine
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Polani Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Auseturia Amateur Regionalliga Komohana
FC Wolfurt
Kufstein
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia Serie D, Girone H
Fidelis Andria
ʻO Gelbison
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Suedena Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
ʻEnelani ʻO ka Hui Super Wahine FA
Liverpool FC Wahine
Manchester United Wahine
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
ʻO Italia Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano
Scalo Monterotondo maoli
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Girone B
Castellanzese
Brusaporto
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Girone A
Derthona
Ligorna
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Pāʻani Saku
Tallinna FC Zapoos
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:15
|
Kelemānia Amateur Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:15
|
Kelemānia Amateur Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Pōʻalua Calabria - Girone A
ASD Tavern
ASD Rogliano 1948
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Pōʻalua Calabria - Girone A
A.S.D. Sana Leonardo
L.S.C. Ke ola Simeri Crichi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Cittanova maoli
ASD Campese
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Pōʻalua Calabria - Girone A
A.S.D. Hale Piliwaiwai Alii
ASD Strongoli 2023
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO Italia Amateur Pōʻalua Calabria - Girone A
A.S.D. ʻO Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
13:30
|
ʻO ka hoʻolaha hoʻolaha ʻo Italia Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
13:30
|
Kelemānia Amateur Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
ACS Sandomic
AS MÜ Frumoasa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Mahele Nationale o Luxembourg
Jeunesse Esch
Hesperange wikiwiki
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Luxembourg Promo d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Suedena Ettan, Norra
ʻO Asyriska FF
FC Stockholm International
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Hungary NB I, Wahine
Puskas FC
Győri ETO
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
ʻO Atletico Ouriense
Polokalamu CP
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Pokukala Amateur AF Viseu I Mahele
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Kauka Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Kuekene Amateur U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Hungary NB I, Wahine
Puskas FC
Győri ETO
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seoul 2010
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
Pol. Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:00
|
Kuekene Amateur U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
US Cardedu
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seoul 2010
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:00
|
ʻO ʻItalia Amateur Prima ʻano Sardegna – Girone A
Pol. Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:00
|
ʻO ka Liga F
Hālau Huelva
Levante Las Planas FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:00
|
Pokukala Pokukala Wahine
ʻO Atletico Ouriense
Polokalamu CP
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:00
|
Mahele Nationale o Luxembourg
F91 Dudelange
Union Titus Petange
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:00
|
Hungary NB I, Wahine
Puskas FC
Győri ETO
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:00
|
Estonia Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Inoa Kalju U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, ʻĀkau
FC Veliki Presslav
FC Botev Kamenyak
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
ʻOiai
Ajman
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
ʻOiai
Ajman
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:30
|
Kuekene Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Varnamo
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:30
|
Hui Nui o Switzerland
ʻO Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:30
|
Mahele ʻo Czech Republic D
Slavoj Polná
Mea ʻala
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
14:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
14:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
ʻO Serbia Amateur Zone "Centar"
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad ma Dobri
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Kroasia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribic
NK Pušća
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Polani Amateur IV. Hui Warminsko-Mazurska
GKS Polani Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Hikina
1. FK Svidník
ʻO TJ Tatran Oravské Vesélé
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Slovenia Amateur Pomurska nogometna league
NK Polana
NK Črenšovci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska "Istok"
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbiste
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻEkokia Hui Nui Wahine
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska "Istok"
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska "Istok"
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻO Serbia Amateur 2. Hui ʻo Južnobanatska “Zapad”
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻEkokia Hui Nui Wahine
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur AF Braga Pro-National
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Kroasia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribic
NK Pušća
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur AF Leiria I Mahele - Series A
ACDR Almagreira
Hui Hui Hui
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur AF Leiria I Mahele - Series A
ʻO Atlético Clube Avelarense
Lusitano Chão de Couce Gymnasium
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur Castelo Branco District Cup
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad ma Dobri
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Hungary Amateur Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
ʻO Nyíregyháza Spartacus II.
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Sep Żelechow
Promnik Gończyce
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur Castelo Branco District Cup
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Hikina
1. FK Svidník
ʻO TJ Tatran Oravské Vesélé
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Norewai 2nd Division Group 2
Strindheim
Junkeren
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
ʻEkokia Hui Nui Wahine
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Tureke TFF 1. Lig
Gençlerbirliği
Giresunspor
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Norewai Eliteserien
BK Odds
Fredrikstad FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
ʻUkelika Premier League
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Hui Pūʻali ʻOihana ʻo Nigeria
Rivers Hui
ʻO Sporting Lagos FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
ʻO Hungary Amateur Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
ʻĀpana Kintampo ʻo Ghana
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Mahele 3 ʻO Ghana GAED – ʻAina 1
Adenta Youth Sporting Academy
ʻO FC ʻApelika Panthers
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Hungary Amateur GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Hungary Amateur GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur A.F. Mahele Hoʻohanohano Leiria LizSport
ʻO Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viča
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur A.F. Mahele Hoʻohanohano Leiria LizSport
ʻO Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Pokukala Amateur A.F. Mahele Hoʻohanohano Leiria LizSport
SCL Marrazes
GD Ka Nazarene
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viča
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Mahele 3 ʻO Ghana GAED – ʻAina 1
FC Hospas
FC Opio mauna
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomasica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Backki Gračac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Koroatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Nā Haumāna CS
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Nā Haumāna CS
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Hola Maoli
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Hola Maoli
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Hola Maoli
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Aloha JK
Paide Linnameeskond III
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:00
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957
NK Peroj
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Polani Amateur IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:00
|
Polani Amateur IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:10
|
ʻEkokia Hui Nui Wahine
ʻO Glasgow City LFC
WFC Hibernian
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroatia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Kroasia Branjin Vrh
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Kroasia Branjin Vrh
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Kroasia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
15:30
|
Koroatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
15:45
|
Kroatia Amateur 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
Pokukala Amateur AF Setubal II Mahele
ʻO FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
Pokukala Amateur AF Setubal II Mahele
GD Sesimbra
Estrela St. André
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
ʻO Sepania Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera - Zamora
CD Inter Los Valles
Hui heihei Benavente
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Wahine
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Wahine
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
Pokukala Amateur AF Lisbon I Mahele
URD Tile
Ma ka. Malveira
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
Pokukala Amateur AF Aveiro I Mahele Hema
LAAC
CCR Válega
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
ʻO Sepania Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera - Zamora
CD Inter Los Valles
Hui heihei Benavente
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
Pokukala Amateur AF Vila Mahele o ka hanohano - Series A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
16:00
|
ʻAipika Premier League
uahi
Zamalek SC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Wahine
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Wahine
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:00
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 3
SD Solares Medio Cudeyo
Kāleka UC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:00
|
Pokukala Pokukala
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:00
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 18
AD San Clemente
ʻO Atlético Tomelloso
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:00
|
ʻO Turkey Süper Lig
Gaziantep FK
ʻO Hatayspor
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:00
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 13
CD Plus Ultra
ʻO Murcia B
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:30
|
ʻO Kepania Amateur Tercera Federación, Pūʻulu 2
ʻO Titanico FC maoli
Kalapu Condal
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
16:45
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Al-Jazira
baniyas
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
17:00
|
Denemaka 1 Mahele
AaB
Hobro
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
17:00
|
Hui Pūʻali Pōpeku Wahine ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Lana Kahuna
ʻO Kansas City i kēia manawa
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
17:15
|
Hui Kuwaiwai
Kazma SC
ʻO Al Jahra
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
17:15
|
Norewai Eliteserien
Viking FK
Tromso IL
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
17:30
|
Kelemānia 3. Liga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
17:55
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:00
|
Brazil Brasileiro Série A, Wahine
ʻO Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele A
Club Atlético Alianza Sport
ʻO Central Córdoba de Rosario B
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele A
Kalapu Atlético San Telmo
Pūʻulu Haʻuki kamaliʻi Unión Rosario
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele B
ʻO Club Deportivo a me Social Lux
Ahahui Lealea a me na Lealea BANCO
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele B
ʻO ka hui ʻo Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Hui Lealea Haʻuki 14 o Iune
ʻO Jorgito Juniors Fútbol Club
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Pūʻulu Haʻuki Botafogo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Asociación Civil Club María Reina
Hui Lealea Haʻuki 14 o Iune
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
ʻO Jorgito Juniors Fútbol Club
Kalapu Atlético Sparta
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Kula Popeku 'Olumepika
ʻO Polideportivo Country Club San José
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
ʻO Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Kalapu Atlético Sparta
Kalapu del Gran Rosario
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
ʻO Jorgito Juniors Fútbol Club
Kalapu Atlético Sparta
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Kula Popeku 'Olumepika
ʻO Polideportivo Country Club San José
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
ʻO Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Kalapu Atlético Sparta
Kalapu del Gran Rosario
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
18:30
|
ʻO Brazil Amateur Super Copa Noroeste - Pūʻulu A
EC Italva
Portiuncula EC
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Mahele C
Kula Popeku 'Olumepika
ʻO Polideportivo Country Club San José
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
18:30
|
ʻO Argentina Primera C Metropolitana
ʻO Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
18:30
|
ʻO ka Liga F
Madrid CFF
Na Wahine Real Madrid
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ʻO JTR
Alliance FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Toronto FC II
ʻO Columbus Crew 2
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Philadelphia Union II
Huntsville City FC
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/05
19:00
|
ʻO Argentina Amateur General Roca - Māhele mua
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Toronto FC II
ʻO Columbus Crew 2
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
19:00
|
ʻO Brazilian Serie A
Grêmio
criciúma
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
19:30
|
ʻO Brazilian Serie C
ʻO Figueirense
mai Aparecida
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
20:00
|
ʻO Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery & Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
Kalapu heihei Basse-Terre
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
JS Kahiko
CS Capesterrien
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
20:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV Atletico Santa Fe
Jong Aruba
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
21:00
|
Mahele Primera Chile, Wahine
ʻO Cobalal
Palesetina
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
21:00
|
Mahele Primera Argentina, Wahine
ʻO Boca Juniors
Kaola Lū
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
21:30
|
Bahamas BFA Senior League
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
21:30
|
Bahamas BFA Senior League
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
22:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV Atlantico Deportivo
SC Hui
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/05
22:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV Atlantico Deportivo
SC Hui
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
22:00
|
Kolombia Hui Wahine
Medellinʻo Independant
CD Cortuluá
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
22:00
|
Lepupalika Dominican Hui Pū ʻIa ʻo Dominican
ʻO Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/05
22:00
|
Lepupalika Dominican Hui Pū ʻIa ʻo Dominican
ʻO Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
23:00
|
ʻO Costa Rica Primera Division, Clausura
ʻĀpana Kūʻai
Kulanakauhale Grecia
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/05
23:00
|
ʻO Costa Rica Primera Division, Wahine
CCdr Perez Zeledon
Kahinahinahina Blue FF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
00:00
|
Hui Pūʻali Pōpeku Wahine ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Bay FC
Kino Wakinika kikowaena
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
04:00
|
Iapana Nadeshiko League, Div. 1, Wahine
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
05:00
|
Iāpana J3 League
ʻO Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano hoa
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
05:00
|
Iāpana J3 League
ʻO Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano hoa
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
08:00
|
Romania Amateur League 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
08:00
|
Romania Amateur League 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Manaolana O ka Hanohano Fc
Ibom Youth FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
10:30
|
NPL Australia, Victoria
ʻO nā pūkuniahi ʻo Oakleigh
Moreland City FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
11:00
|
ʻO Tanzania Premier League
Ihefu FC
Namungo FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
11:00
|
Puna 1 o Italia Campionato
Empoli U19
Sassuolo U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Sheffield United U21
Crewe Alexandra U21
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
12:30
|
Azerbaijan İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
15:00
|
Azerbaijan Misli Premier League
Səbail FK
Gabala FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
16:00
|
Hui Kuwaiwai
Al Fahaheel
al-kuwait
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Norewai 2nd Division Group 1
ʻO Flekkerøy
Viking FK II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Norewai 2nd Division Group 1
ʻO Flekkerøy
Viking FK II
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:00
|
Italia Serie A
Salernitana
Atalanta
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
16:00
|
Estonia a me Siliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
16:00
|
Hui Kuwaiwai
Al Fahaheel
al-kuwait
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Kroasia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Kroasia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/06
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
16:45
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
ʻO Al Sharjah
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/06
17:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintracht Trier
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
17:30
|
ʻAiʻela Nui o ka ʻIseraʻela
Beitar Ierusalema
Ashdod SC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/06
23:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV Caquetio
CD Rooi Afo
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
00:00
|
Brazil Brasileiro Série A, Wahine
ʻAmelika Mineiro
Flamengo
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
01:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
01:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
12:00
|
Azerbaijan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
12:00
|
Azerbaijan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
12:00
|
Slovakia U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
ʻO Peterborough United U21
Coventry City U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
12:00
|
Slovakia U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
ACS Sandomic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
14:05
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
14:35
|
Hui Kuwaiwai
Al-Nasr Kuwait
Al-Arabi Kuwait
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
15:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
15:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
16:00
|
Israel National League
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
16:00
|
Israel National League
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
16:00
|
Lithuania LFF Cup
BE1 No
Ekranas Panevezys
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
16:45
|
United Arab Emirates UAE Pro League
Al-Wahda FC
Al-Nasr Dubai
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/07
17:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
17:00
|
Kelemānia Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
17:50
|
Mahele 1 o Saudi Arabia
ʻO Jeddah Club
Al-Faisaly
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/07
17:50
|
Mahele 1 o Saudi Arabia
ʻO Jeddah Club
Al-Faisaly
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
18:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
ʻO Colchester United U21
Watford U21
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/07
18:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
ʻO Colchester United U21
Watford U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
00:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV La Fama Savaneta
SV Koyari maoli
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
00:00
|
Mahele hanohano o Aruba
SV La Fama Savaneta
SV Koyari maoli
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
07:00
|
Slovakia 1. Liga, Wahine
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
07:00
|
Hui Lahui o Aotearoa
Wellington Phoenix Reserve
Hui Moku Mokupuni
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
09:00
|
Kipa Kazakhstan Kazakhstan
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
10:30
|
NPL Australia, Queensland
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
10:30
|
Australia Victoria Premier League Wahine
Nā Liona Preston
South Melbourne F.C.
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
11:00
|
Mahele mua o Azerbaijan
ʻIrevan
Difai Agsu
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Hui Pōpeku ʻo Iganmu
Lekki United Football Club
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Hui Pōpeku ʻo Iganmu
Lekki United Football Club
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
12:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
AB Tarnby
B 1908
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
12:00
|
ʻAmenia Hui ʻAkahi
Onor
FC Ararata II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
12:30
|
Czech Republic U19 Mahele 1
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
14:00
|
ʻO Albania Kategoria a me Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
ʻO Omladinac Donja Rača
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Mahele ʻo Czech Republic E
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
ʻO Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Kroatia Clocotici
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Mahele Elua o Aigupita
Makadi FC
Nogoom FC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Mahele Elua o Aigupita
Misr El-Makkasa
Dickernis SC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Palani Mahele 1, Wahine
EA Guingamp
Le Havre AC
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
ʻO Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Kroatia Clocotici
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Palani Mahele 1, Wahine
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Mahele Elua o Aigupita
Misr El-Makkasa
Dickernis SC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
14:30
|
Palani Mahele 1, Wahine
Paris FC
Dijon FCO
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Osnić
FK BSK Bogovina
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Liga III Serie 3
ʻO Dunărea Călărasi
FC Agricola Borcea
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Braşov II
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Braşov II
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
15:00
|
Helene Amateur A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
I KA. Makrision
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
Helene Amateur A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
I KA. Makrision
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:00
|
ʻO Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
15:30
|
Kroasia Amateur 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
16:00
|
ʻO Bulgaria Amateur Chetvarta league - OG Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC Zenit Filipovtsi
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
17:00
|
ʻO Brazil U20 Brazilian Championship
Sao Paulo U20
Palmeiras U20
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
17:00
|
Suedena Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
17:00
|
Suedena Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
17:00
|
Kelemānia Amateur Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumunster
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
17:00
|
Suedena Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
17:00
|
ʻO Brazil U20 Brazilian Championship
Sao Paulo U20
Palmeiras U20
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
17:00
|
Denemaka Amateur Danmarksserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
17:00
|
Kelemānia Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
SV Oberachern
Offenburger FV
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
17:00
|
Kelemānia Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
17:30
|
Tureke Türkiye Kupası
ʻO Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
17:30
|
ʻApelika Hema Premiership
ʻO Orlando Pirates
Chippa Hui Pūnaewele
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Breiðablik Kópavogur
ʻO Stjarnan
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Wahine Keflavik
ʻO Valur Reykjavik
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Wahine Keflavik
ʻO Valur Reykjavik
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Breiðablik Kópavogur
ʻO Stjarnan
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
Switzerland Amateur 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
FH Hafnarfjörður Wahine
Throttur Reykjavik
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Wahine
Breiðablik Kópavogur
ʻO Stjarnan
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
18:00
|
Suedena Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
18:00
|
ʻO Brazil U20 Catariense
Brusque U20
Araquari U20 Lahui
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:00
|
ʻO Brazil U20 Catariense
Brusque U20
Araquari U20 Lahui
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/08
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/08
18:30
|
ʻO Brazil Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/08
19:00
|
Hui Pōpeku Gibraltar
ʻO FC Bruno's Magpies
manchester 62
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
21:00
|
Mahele Primera Chile, Wahine
Hoʻolaha Iquique
Antofagasta
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
ʻO Orlando City B
New York Red Bulls II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Leialii Legacy FC
Hou ʻEnelani Hou II
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
ʻO Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
02:00
|
ʻAmelika Hema CONMEBOL Libertadores
Milloario
Hoʻoponopono
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/09
02:00
|
ʻAmelika Hema CONMEBOL Libertadores
Milloario
Hoʻoponopono
|
Nā Kiʻi ʻelua e Kiʻi
|
05/09
02:00
|
Hui Pūʻali Pōpeku Wahine ʻAmelika Hui Pū ʻIa
Noho Aupuni FC
ʻO Kansas City i kēia manawa
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
02:00
|
ʻAmelika Hema CONMEBOL Libertadores
Milloario
Hoʻoponopono
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
12:00
|
Suedena Ettan, Norra
Friska Viljor FC
ʻO Asyriska FF
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/09
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/09
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
Ma luna o 1.5 mau pahu hopu
|
05/09
12:00
|
Suedena Ettan, Norra
Friska Viljor FC
ʻO Asyriska FF
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/09
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
12:00
|
Kuekene Mahele 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
12:00
|
ʻElelani Amateur Professional Development League
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
13:00
|
Suedena Damallsvenskan
IF Brommapojkarna
Piteå IF
|
Ma luna o 2.5 mau pahu hopu
|
05/09
13:00
|
ʻO Greece Betsson Super League 2
Ilioupoli
Kalamata FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|
05/09
13:00
|
ʻO Greece Betsson Super League 2
Athens Kallithea FC
Chania FC
|
ʻOi aku ma mua o 0.5 mau pahu hopu - ʻO ka hapa mua
|