Hui Home – Makahiki | Manaʻo / Manaʻo | Ke kumu pili pili | |
---|---|---|---|
05/11 |
Slovenia Gorenjska nogometna league Bled-Bohinj Hirter |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 13 hope loa a Preddvor. |
05/11 |
Romania Liga 4 Giurgiu ʻO Maxima |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 13 Podul Doamnei hope loa. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Păulișana Păuliș II |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 13 hope loa o Podgoria Ghioroc. |
05/11 |
ʻO El Salvador Primera Division, Reserves, Clausura Alliance FC |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 12 hope loa a AD Isidro Metapan. |
05/11 |
Pokukala U19 Championship 'Âlapa |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 12 hope loa o Sporting. |
Hui Home – Makahiki | Manaʻo / Manaʻo | Ke kumu pili pili | |
---|---|---|---|
05/11 |
Slovenia Gorenjska nogometna league Bled-Bohinj Hirter |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 13 hope loa a Preddvor. |
05/11 |
Romania Liga 4 Giurgiu ʻO Maxima |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 13 Podul Doamnei hope loa. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Păulișana Păuliș II |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 13 hope loa o Podgoria Ghioroc. |
05/11 |
ʻO El Salvador Primera Division, Reserves, Clausura Alliance FC |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 12 hope loa a AD Isidro Metapan. |
05/11 |
Pokukala U19 Championship 'Âlapa |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 12 hope loa o Sporting. |
05/11 |
Koroatia 3. NL – Keneta Segesta |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 12 hope loa o Segesta. |
05/11 |
Serbia Braničevska Okružna Liga integral |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 12 hope loa o Integral. |
05/11 |
ʻO Sepania 1 Mahele Panalaau o Aficionados, Primera – Zamora Santa Croya |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 10 hope loa o Santa Croya. |
05/11 |
Bolivia Copa Simon Bolivar Nā mea ʻino |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 10 hope loa o ka Stormers. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena FC Amical Saint-Prex |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 10 hope loa o FC Amical Saint-Prex. |
05/11 |
Polani I Hui ʻO Wisła K. |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 10 a Wisła K. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Banatul Arad |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa a Voința Mailat. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Înfrățirea Iratoșu |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa o Real Horia. |
05/11 |
Mahele Primera Uruguay ʻO Miramar |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa o Miramar. |
05/11 |
Romania Liga 4 Bacau Siretu Saucesti |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa a Siretu Saucesti. |
05/11 |
Koroatia 2.NL Marsonia |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 9 o Marsonia. |
05/11 |
Romania Liga 4 Alba Vointa Stremt |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa o Energia. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Mureşul Zădăreni |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa o Foresta Oil Sânpetru German. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Đakovo Polet Semeljci |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 9 a Polet Semeljci. |
05/11 |
Algeria Ligue 2 Wa Mostaganem |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 9 hope loa a JS Ghir Abadla. |
05/11 |
Iceland 3. deild ʻO Vaengir Jupiters |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Vaengir Jupiters. |
05/11 |
Serbia PFL Pančevo Crvena Zvezda (P) |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa o Unirea. |
05/11 |
Pokukala U19 Championship gil vincent |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Vizela. |
05/11 |
ʻO Sepania Tercera Federation, Pūʻulu 6 CD Soneja |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa o CD Soneja. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Županja Tomislav (C) |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Srijemac. |
05/11 |
Polani III Liga, Hui 4 Wisłoka Dębica |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Wisłoka Dębica. |
05/11 |
Kelemānia Schleswig-Holstein-Liga Oldenburger |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Oldenburger. |
05/11 |
Polani IV. Hui - Pomorska Malbork |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Gryf W. |
05/11 |
Serbia Medjuopštinska liga Sever Strelište Jagodina |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Sloboda Šuljkovac. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena Kauhi |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Lancy. |
05/11 |
Hungary BLSZ I. osztály pestszentimere |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Pestszentimre. |
05/11 |
Mekiko Liga MX, Clausura 'Amelika |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 8 o ʻAmelika. |
05/11 |
Palani Normandie National 3 AG Caennaise |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 AG Caennaise hope loa. |
05/11 |
ʻO ka hui aupuni 3 o Farani J SC Selongey |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a SC Selongey. |
05/11 |
Slovenia Gorenjska nogometna league Kranjska Gora |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Kranjska Gora. |
05/11 |
MLS US Montreal |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa o Inter Miami. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Kutina Lokomotiva (K) |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa o Moslavina (DG). |
05/11 |
Romania Liga 6 Valcea Sportul Genuneni |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa o Sportul Genuneni. |
05/11 |
Romania Liga 6 Timiș Boldur II |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Olimpia Bucovăț. |
05/11 |
ʻO Bosnia & Herzegovina Regional ma RS – Centar league Željezničar (D) |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa a Željezničar (D). |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena FC Besa Biel/Bienne |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 8 o FC Tavannes/Tramelan. |
05/11 |
Romania Liga III Serie 7 Universitatea Craiova II |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 8 hope loa o Universitatea Craiova II. |
05/11 |
Kuikilana Erste Liga Classic ʻO Emmenbrücke |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Bassecourt. |
05/11 |
ʻO Brazil U20 Paranaense - Māhele 1, Pūʻulu A Hope International U20 |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 PSTC U20 hope loa. |
05/11 |
Norewai Eliteserien Molde |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Molde. |
05/11 |
Romania Liga III Serie 7 CSM Deva |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 7 jogos do CSM Deva. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Đakovo Budućnost (G) |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Budućnost (G). |
05/11 |
ʻO Sepania 1 Mahele Panalaau o Aficionados, Primera – Zamora Santa Croya |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 7 o Racing Club Benavente. |
05/11 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Läänemaa JK Haapsalu |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 7 a Poseidon. |
05/11 |
Polani IV. Liga – Śląska Spojnia Landek |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Spojnia Landek. |
05/11 |
Hungary Pest Megye I. osztály Dunaharaszti |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani FKSE 7 hope loa. |
05/11 |
Ukraine Persha Liha podillia |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Podillia. |
05/11 |
Mahele ʻo Czech Republic E Prerov |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Elko Holešov. |
05/11 |
ʻO Belgium Nationale 1 URSL Visé |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 URSL Visé hope loa. |
05/11 |
Bulgaria Treta Liga – SI Riltsi |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Ustrem. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Brodsko-posavska Roma Kali Sara |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Mladost (JM). |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1 Zawisza Dolsk |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Zawisza Dolsk. |
05/11 |
Hui Pūʻali Pōpeku Wahine ʻAmelika Hui Pū ʻIa Hoʻokahi ʻia ʻo Orlando |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Bay FC. |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Federacije BiH kila |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o VIS Simm-Bau. |
05/11 |
Pukukala AF Algarve II Mahele ED Bensafrim |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a ED Bensafrim. |
05/11 |
ʻEkelani Hui ʻEkahi Peterakone |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Peterhead. |
05/11 |
Switzerland 2. Liga OFV Abtwil-Engelburg |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 7 a Winkeln SG. |
05/11 |
Kanada Ligue 1 Quebec Longueuil |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a CS St-Hubert. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Pūʻulu 1 ʻO Calisia Kalisz Pomorski |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 7 jogos do Calisia Kalisz Pomorski. |
05/11 |
Mahele 3 Norewai, Hui 2 'O Sola |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Sola. |
05/11 |
Algeria Ligue 2 MCB Oued Sly |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 SKAF hope loa. |
05/11 |
Romania Liga 4 Giurgiu Naleipomaikai |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa a Gloria. |
05/11 |
Romania Liga 4 Calarasi ʻO Dunărea Ciocănești |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o Venus. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena ʻO Frauenfeld |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 7 hope loa o FC Lachen/Altendorf. |
05/11 |
Suedena Mahele 2, Sodra Svealand ʻO Haninge |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Haninge. |
05/11 |
Kroasia Elitna ŽNL Varaždin ʻO Jalžabet |
btts |
Ua helu nā hui ʻelua i nā pāʻani hope loa 6 Dubravka-Zagorac. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wadowice Zgoda Byczyna (J) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Victoria 1918 Jaworzno. |
05/11 |
Georgia ErovnuliLiga 2 FC Spaeri |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Gareji. |
05/11 |
Slovenia Pomurska nogometna league Črenšovci |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Bistrica. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena ʻO Bubendorf |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o Bubendorf. |
05/11 |
ʻO Brazil U20 Catariense ʻO Hercílio Luz |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Chapecoense. |
05/11 |
Kuikilana Erste Liga Classic T. Sainte |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Lausanne-Sports II. |
05/11 |
Mahele ʻElua ʻo El Salvador CD Titan |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o CD Titan. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Brodsko-posavska Šokadija (Š) |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Vatrogasac (G). |
05/11 |
Hui Kanaka1 BC ke kuikahi |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o Unity. |
05/11 |
Kroasia Elitna ŽNL Varaždin Hou Mardo |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Nedeljanec. |
05/11 |
Mahele 3 ʻO Ghana GAED – ʻAina 1 Hooilina Pek |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o Winkot. |
05/11 |
Romania Liga III Serie 8 ACB Ineu |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do ACB Ineu. |
05/11 |
Polani Liga Okręgowa - Warszawa I Podolszyn |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Podolszyn. |
05/11 |
Mahele ʻElua ʻo Libya - Kaiwa o Sirte, Pūʻulu 3 Al Sahari Kufra |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani hope loa 6 o Al Tadamon Jalu. |
05/11 |
Slovenia 3. SNL vzhod ʻO Dravograd |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Krško. |
05/11 |
Polani Ekstraklasa ʻO Jagiellonia |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o Jagiellonia. |
05/11 |
ʻO Brazil U20 Copa Pará, ʻĀpana Hema - 1st Round ʻO Carajás EC |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Tailândia Tapajós. |
05/11 |
Koroatia 3. NL – Keneta ʻO Zagorec |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Gaj Mače. |
05/11 |
Polani IV. Hui - Podlaska wigry |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Dąb Dąbrowa . |
05/11 |
Bolivia Copa Simon Bolivar ʻO nā mea kūʻai |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Torre Fuerte. |
05/11 |
Kuikilana Erste Liga Classic ʻO Emmenbrücke |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Emmenbrücke. |
05/11 |
Serbia Zona “Jug” Morava (VH) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Morava (VH). |
05/11 |
Romania Liga 6 Timiș Keiki Sânmihaiu Român II |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 Kids Sânmihaiu Român II hope loa. |
05/11 |
Hui Kūikawā Wahine Super League FC Aarau |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o ka Grasshoppers. |
05/11 |
Croatia 1. Međimurska NL Hodosan |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Strahoninec. |
05/11 |
Koroatia 2. ŽNL Brodsko-posavska Šokadija (Š) |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Šokadija (Š). |
05/11 |
Polani V. Liga – Wielkopolska Polunus |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o Polunus. |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Republike Srpske Sutjeska |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Velež. |
05/11 |
Croatia 1. Međimurska NL ČSK |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o ČSK. |
05/11 |
Serbia Vojvođanska Liga "Istok" Kozara |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa a Kozara. |
05/11 |
Koroatia 3. NL – Zapad Kāleka |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 6 jogos do Vinodol. |
05/11 |
Kuikilana 2. Liga FVRZ Kaʻahua |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 6 hope loa o Blue Stars ZH. |
05/11 |
Romania Liga 4 Bacau Moinesti |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Moinesti. |
05/11 |
ʻO Brazil U20 Goiano Mākaʻi |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Goiás. |
05/11 |
Bulgaria Treta Liga – SZ Levski 2007 |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Levski 2007. |
05/11 |
Slovenia 3. SNL vzhod Svoboda Ljubljana |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Brda. |
05/11 |
Koroatia 3.NL – Istok Đakovo |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Đakovo. |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina 2. Liga FBIH – Sjever ʻŌlelo (T) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Omladinac 68 . |
05/11 |
Romania Liga 4 Buzau Petrolul Berca |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Petrolul Berca. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena FC Prishtina Bern |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o FC Prishtina Bern. |
05/11 |
Palani Normandie National 3 Alençon |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Alençon. |
05/11 |
Palani Normandie National 3 Kaena II |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 Dives Cabourg hope loa. |
05/11 |
Koroatia 3.NL – Jug ʻo Zagora |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Zagora. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1 Sokół Bralin |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Sokół Bralin. |
05/11 |
Romania Liga III Serie 8 kuʻi kuʻi |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Gloria Lunca-Teuz Cermei. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Viitorul Olimpia Bârzava |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Viitorul Olimpia Bârzava. |
05/11 |
Mahele ʻElua ʻo Libya - Tripoli, Pūʻulu 3 Al Shabab Al Arabi Tripoli |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Al Tahrir. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad Șoimii Livada |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a CS Șdoronea. |
05/11 |
Bulgaria Chetvarta league – AOG Pazardzhik Maritsa |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Balkan (V). |
05/11 |
ʻO Russia Voronezh Oblast Championship - Pūʻulu 3 ʻO Zvezda Ostrogozhsk |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Zvezda Ostrogozhsk. |
05/11 |
Kroatia 2. ŽNL Koprivničko-križevačka socol |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Mičetinac. |
05/11 |
Hungary Nyir-Wetland Megyei I. osztály Nyírmeggyes |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Nyírmeggyes. |
05/11 |
Kuikilana Erste Liga Classic ʻO Chenois |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Chenois. |
05/11 |
Pukukala AF Algarve II Mahele ʻOdiaxere |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Alvorense. |
05/11 |
Lepupalika Czech 1. Liga ʻO Sparta Praha |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Sparta Praha. |
05/11 |
Romania Liga 4 Giurgiu Zmeii |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Zmeii. |
05/11 |
Romania Liga 5 Alba ʻO ka wikiwiki CFR Teiuș |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Nicolae Linca Cergău. |
05/11 |
Suedena Ettan, Norra FC Stockholm International |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do FC Stockholm Internazionale. |
05/11 |
USA USL League Two Monterey Bay FC Usl 2 |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Academica. |
05/11 |
Romania Liga 4 Salaj Ceta Buciumi |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Cetate Buciumi. |
05/11 |
Serbia Srpska Liga Vojvodina Železničar |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Železničar. |
05/11 |
Kanada Ligue 1 Quebec Longueuil |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Longueuil. |
05/11 |
Romania Liga 5 Alba Cuprirom Abrud |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Cuprirom Abrud. |
05/11 |
Mekiko Liga MX, Clausura Monterrey |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Tigres. |
05/11 |
Mahele ʻo Netherlands Derde GVV Unitas |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do OJC Rosmalen. |
05/11 |
Koroatia 1. ŽNL Brodsko-posavska Graničar (SŠ) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Graničar (SŠ). |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1 Jaraczewo |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Jaraczewo. |
05/11 |
Koroatia 1. ŽNL Zadarska Velebit (B) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Abeceda. |
05/11 |
Estonia Esiliiga B Pärnu Jalgpalliklubi |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do FA Tartu Kalev. |
05/11 |
Switzerland 2. Liga OFV ʻO Flawil |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Flawil. |
05/11 |
Koroatia 4. NL NS Rijeka Minj |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Klana. |
05/11 |
USA USL League One Cup KEKAHI Knoxville |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o ka NC Hailstorm. |
05/11 |
Romania Liga 4 Alba Viitorul (S) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Viitorul (S). |
05/11 |
ʻEnelani Kuhina Nui ʻEnelani Komohana Ham |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa a Luton. |
05/11 |
Holani 1e Klasse – E Zuid 1 SC T'Zand |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Sarto Tilburg. |
05/11 |
Hungary NB I, Wahine MOL Vidi FC |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do MOL Vidi FC. |
05/11 |
Georgia ErovnuliLiga 2 Dinamo-2 |
btts |
Loaʻa nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 Dinamo-2 hope loa. |
05/11 |
MLS US Charlotte |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Nashville. |
05/11 |
Kuikilana 3. Liga FTC Rancate |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Rancate. |
05/11 |
Hui Kūlana Kūlana Lugano II |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Basel II. |
05/11 |
Kuikilana Erste Liga Classic SCYF Juventus |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do SC YF Juventus. |
05/11 |
Bulgaria Treta Liga – YI Asenovets |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Atletik. |
05/11 |
Suedena Mahele 2, Norrland ʻĀlgarna |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Älgarna. |
05/11 |
Romania Liga 6 Timiș Avântul Căpăt |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Avântul Căpăt. |
05/11 |
Romania Liga 6 Valcea Montana Izvorul Rece |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Montana Izvorul Rece. |
05/11 |
MLS US Philadelphia |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Philadelphia. |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, Komohana .Astkovce |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Nové Mesto nad Váhom. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Pūʻulu 1 ʻO Radew Białogórzyno |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Akademia Kotwica Kołobrzeg. |
05/11 |
Koroatia 1. Zagrebačka NL Prigorje (M) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Mladost Buzin. |
05/11 |
Helene B EPS Tesalia Athlitiki Enosi 2002 |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Athlitiki Enosi 2002. |
05/11 |
Romania Liga 5 Arad viitorul pereg |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Gloria Secusigiu. |
05/11 |
Romania Liga 4 Calarasi ʻO Dunărea Gădiștea |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Unirea Drăgălina. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena FC Bülach |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Uster. |
05/11 |
Koroatia 3. NL – Keneta ʻO Maksimir |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Vrapče. |
05/11 |
Koroatia 3. NL – Zapad Pomorac 1921 |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Pomorac 1921. |
05/11 |
Rūsia 2. Liga, Māhele A, Papa 1, Pūʻulu gula Murom |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Murom. |
05/11 |
Georgia ErovnuliLiga 2 Dinamo-2 |
btts |
Kiʻi nā kime ʻelua i nā pāʻani 5 hope loa o Kolkheti. |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina 2. FBIH League – Centar Mošćanica |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do UNIS. |
05/11 |
Switzerland 2. Hui Kūwaena Thalwil |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do KF Dardania St. Gallen. |
05/11 |
Mahele Predoesional Bolivia San Antonio |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do San Antonio. |
05/11 |
Romania Liga III Serie 7 ʻO Ghiroda a me Giarmata Vii |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Ghiroda și Giarmata Vii. |
05/11 |
Palani Normandie National 3 ʻOissel |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Oissel. |
05/11 |
Croatia 1. Međimurska NL Polet (P) |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Polet (P). |
05/11 |
ʻO Argentina General Roca - Māhele mua Cultural Del Campillo – SUB 12 |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Nicolás Bruzone – SUB 12. |
05/11 |
ʻO Romania Liga 4 Mureș Băile Sărate |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Băile Sărate . |
05/11 |
Bulgaria Treta Liga – SZ Dunav Lom |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Botev II. |
05/11 |
Hui Kanaka1 Ontario Prostars FC |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Prostars FC. |
05/11 |
Koroatia 3.NL – Jug Hero |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Junak. |
05/11 |
Romania Liga 4 Calarasi Unirea Manastirea |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Unirea Manastirea. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1 Doruchów |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Doruchów. |
05/11 |
Koroatia 4. NL NS Rijeka Banjole |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do OŠK. |
05/11 |
USA USL League One Cup Lexington SC |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do CV Fuego. |
05/11 |
Palani Nouvelle-Aquitaine National 3 US Chambray-lès-Tours |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do US Chambray-lès-Tours. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1 Sokół Chwałkowo |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 5 jogos do Sokół Chwałkowo. |
05/11 |
Cape Verde Campeonato Nacional Varandinha |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Palmeira. |
05/11 |
ʻAukekukū Regionalliga Center ʻO Bad Gleichenberg |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Bad Gleichenberg. |
05/11 |
USA USL Championship Detroit City FC |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Phoenix Rising. |
05/11 |
Romania Liga 4 Valcea Păușești Otăsău |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Păușești Otăsău. |
05/11 |
ʻO Belgium Nationale 1 Nā ʻIkaka ʻIkoi |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Thes Sport. |
05/11 |
Kroasia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A Top |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Topusko. |
05/11 |
ʻAukekukū Regionalliga Center ʻO Bad Gleichenberg |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Weindorf St Anna. |
05/11 |
Kelemānia Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar K'lautern II |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Diefflen. |
05/11 |
Polani Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Hui 1 Słupia |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Czarni Wierzbno. |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Regionalna liga RS – Zapad FK Karanovac |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do FK Karanovac. |
05/11 |
Palani Nouvelle-Aquitaine National 3 FC Montlouis |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do FC Montlouis. |
05/11 |
Slovenia MNZ Ljubljana Šentjernej |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Šentjernej. |
05/11 |
Iceland 3. deild Vesturbaer |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Sindri. |
05/11 |
Koroatia 1. Zagrebačka NL Nur |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Nur. |
05/11 |
Chile Tercera División B – Grupo Norte Gol Y Gol |
btts |
Ambas equipes marcam nos últimos 4 jogos do Gol Y Gol. |