05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Lekki United Football Club
Gbagada Football Club
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
3sc B FC
Cornerstone FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilidade Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Enerxía Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Enerxía Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Medos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Enerxía Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Medos
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
13:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
14:00
|
Polonia Puchar Polski
Pogoń Szczecin
Wisła Cracovia
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
Academia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Ligue 2 de Alxeria
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
Academia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
14:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
14:30
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
14:35
|
Kuwait Liga de Kuwait
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
14:35
|
Kuwait Liga de Kuwait
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
15:00
|
Liga da vitoria de Bulgaria
FC Chernomorets Balchik
FK Spartak Varna
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Timiș
CS Sanandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
15:00
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Feminino
Flora Tallinn Mulleres
Viimsi JK Feminino
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Feminino
Flora Tallinn Mulleres
Viimsi JK Feminino
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
16:00
|
Bahrein 2ª División
Isa Cidade
A'Ali FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Feminino
Flora Tallinn Mulleres
Viimsi JK Feminino
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
16:45
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
16:45
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
16:45
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
17:00
|
Segunda División de Suecia, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
17:20
|
Kuwait Liga de Kuwait
Al-Arabi Kuwait
al-kuwait
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Þór/KA Akureyri
Throttur Reikiavik
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Valor Reykjavik
HK/Vikingur
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Þór/KA Akureyri
Throttur Reikiavik
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Valor Reykjavik
HK/Vikingur
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Valor Reykjavik
HK/Vikingur
|
Ambos equipos marcan
|
05/02
18:00
|
Copa da Premier League Amateur de Inglaterra
Tottenham U21
Nottingham Forest U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Valor Reykjavik
HK/Vikingur
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Þór/KA Akureyri
Throttur Reikiavik
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/02
18:30
|
Premier League de Inglaterra
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Máis de 1.5 goles
|
05/02
18:30
|
Premier League de Inglaterra
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Máis de 2.5 goles
|
05/02
19:00
|
Europa UEFA Europa League
Olympique de Marseille
Atalanta
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
04:00
|
Xapón WE-League, Feminina
Sanfrecce Hiroshima Regina
Socio de AC Nagano
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ijebu Atlético Fc
Fly FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CSC Ghiroda e Giarmata Vii II
ACS Juventus Pischia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Hypebuzz FA
Fermoso Tour FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
10:00
|
Polonia III Liga, Grupo 1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
Coñecemento ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portugal Constanza
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
Coñecemento ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portugal Constanza
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
10:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
10:00
|
Australia NPL Queensland, Feminino
Suburbios orientais
Brisbane Roar QAS
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Cidade de Adelaida
West Adelaide SC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Cidade de Adelaida
West Adelaide SC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Universidade de Adelaida
Metro United
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
11:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
11:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
11:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
11:15
|
Premier League de Mongolia
Khaan Khuns - Erchim FC
Khovd
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Barnsley U21
Hull City U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Barnsley U21
Hull City U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Ipswich Town U21
Sheffield Wednesday U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Bournemouth U21
Reserva Fleetwood Town
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
12:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
12:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
13:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
Dinamo de Brest
ABFF WU-19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
13:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
13:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Watford U21
Burnley U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
13:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
13:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
Dinamo de Brest
ABFF WU-19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Olumo Utd FC
Lasegski Football Club
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
13:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Watford U21
Burnley U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
13:00
|
Liga Nacional de Israel
Maccabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
13:30
|
Brasil Sub-20 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A
Rolandia EC U20
Iraty U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
14:00
|
Polonia III Liga, Grupo 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
14:00
|
Bulgaria Amateur Peta League - BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
14:00
|
Polonia III Liga, Grupo 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
14:00
|
Polonia III Liga, Grupo 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
14:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos División 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos División 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos División 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
14:30
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
14:55
|
Emiratos Árabes Unidos División 1
Al Jazira Al Hamra
Unido
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Split Adriático
NK Prugovo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Dambovita
FC Flacăra Şuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Split Adriático
NK Prugovo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.Abril Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
15:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
ABU Zaria FC
Standard Football Club
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
Liga Vysshaya de Bielorrusia, Feminina
Dnepr Mogilev
FC Minsk
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
Polonia III Liga, Grupo 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
M-League de Rusia
Lokomotiv Moscova Xuvenil
Xuventude de Krasnodar
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
M-League de Rusia
CSKA Moscova Xuvenil
Xuventude de Rostov
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
Eslovaquia 2. Liga
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Marxina
CS Nițchidorf
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Marxina
CS Nițchidorf
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Marxina
CS Nițchidorf
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Petroman
CSO Deta II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Bacova
AS Recas
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Bacova
AS Recas
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Berceni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga III Serie 7
FC Universidade Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Unirea Ouveo
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Unirea Ouveo
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:30
|
Finlandia Ykkönen
KTP
Xapón
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
15:30
|
Finlandia Ykkönen
KTP
Xapón
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
16:10
|
Austria 2. Liga
Stripfing/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
16:30
|
Bundesliga de Alemaña, Feminina
Wolfsburg
Köln
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
16:30
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
16:30
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
16:30
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
16:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
16:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
16:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
16:45
|
Copa da Liga dos Emiratos Árabes Unidos
Al-Wahda FC
Al-Ain
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
B 1908
Næstved IF
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
17:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
B 1908
Næstved IF
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
2ª División de Suecia, Sodra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Copa LFF de Lituania
BE1 No
Ekranas Panevezys
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Suecia Ettan, Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Dinamarca 2ª División
Nykobing FC
Esbjerg
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Alemaña Amateur Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:30
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:30
|
Bélxica Liga Reserva 1A
Reserva KMSK Deinze
Reserva KV Kortrijk
|
Ambos equipos marcan
|
05/03
17:30
|
Bélxica Liga Reserva 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Reserva Lommel SK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:30
|
Bélxica Liga Reserva 1A
Reserva KMSK Deinze
Reserva KV Kortrijk
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:30
|
Bélxica Liga Reserva 1A
Reserva AS Eupen
Jeugd Royal Francs Borains
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
17:30
|
Hungría Amateur BLSZ I. osztály
Moi SI
ASR Gázgyár
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
17:30
|
Hungría Amateur BLSZ I. osztály
Moi SI
ASR Gázgyár
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
17:30
|
Hungría Amateur BLSZ I. osztály
Moi SI
ASR Gázgyár
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
Chelsea Sub21
Brighton U21
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
18:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
18:00
|
Bélxica Liga Reserva 1A
Reserva RWD Molenbeek
Reserva SK Lierse
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
Arsenal U21
Manchester United U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
Chelsea Sub21
Brighton U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Uruguai Primeira División
Liverpool UY
Penarol
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:00
|
Hungría NB I, Feminino
MOL Vidi FC
MTK Hungría
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
18:30
|
Bundesliga de Alemaña
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
18:30
|
Bundesliga de Alemaña
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
19:00
|
Liga de fútbol de Xibraltar
manchester 62
San José FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
21:00
|
Malta Premier League
Valletta
Gudja United
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
22:00
|
EUA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
23:00
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
Necaxa
Atlético de San Luis
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/03
23:00
|
Campionato de Portugal Santo Tirso Amateur
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Máis de 1.5 goles
|
05/03
23:00
|
Campionato de Portugal Santo Tirso Amateur
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
23:00
|
Campionato de Portugal Santo Tirso Amateur
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Máis de 2.5 goles
|
05/03
23:30
|
EUA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Nova York City FC II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
00:30
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Dunedin City Royals FC
FC Vinte 11
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
00:30
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Dunedin City Royals FC
FC Vinte 11
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
00:30
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Dunedin City Royals FC
FC Vinte 11
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
02:30
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
02:30
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Karori á beira da auga
Reserva Wellington Phoenix
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
02:45
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Christchurch Unidos
Espírito costeiro
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
02:45
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Universidades de Canterbury AFC
Cachemira Técnica
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
FC Petone
North Wellington A.F.C.
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
03:00
|
Australia Victoria Premier League Feminina
South Melbourne F.C.
Aguias Boroondara
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
baía olímpica
Tauranga City AFC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
03:00
|
Australia NPL, Victoria
Gully Verde
Santos de San Albano
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Suburbios orientais
Birkenhead United
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
03:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
baía olímpica
Tauranga City AFC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
03:30
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Island Bay United
Olímpico de Wellington
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
Sur de Hobart
Riverside Olympic FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
Sur de Hobart
Riverside Olympic FC
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
04:00
|
Xapón Nadeshiko League, Div. 1, Mulleres
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebras FC
Cabaleiros de Glenorchy
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Norte de Nova Gales do Sur
Maitland F.C.
Cidade de Charlestown
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebras FC
Cabaleiros de Glenorchy
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
05:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
05:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
05:00
|
Australia Victoria Premier League Feminina
Cebras de Moreland
FC Bulleen Lions
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Australia Meridional
Para Outeiros
Olímpico de Adelaida
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Australia Meridional
Para Outeiros
Olímpico de Adelaida
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
06:00
|
Australia NPL, Victoria
South Melbourne
Avondale FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
Launceston United Soccer Club
Launceston City
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Norte de Nova Gales do Sur
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Tiburóns de Sutherland
Rockdale City Suns
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Occidental
Floreat Atenea
balcatta
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Occidental
Stirling Lions
Perth RedStar FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Synergy Ultimate Sports Club
Broad City Football Club
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Port Melbourne Sharks
Cidade de Dandenong
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Occidental
Floreat Atenea
balcatta
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Occidental
Cidade de Fremantle
Xuventude Gloria de Perth
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia Meridional
Nordeste MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Norte de Nova Gales do Sur
Valentín FC
Broadmeadow Magic FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia Meridional
Nordeste MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia Meridional
Xuventude Unida de Adelaida
Cometas de Adelaida
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Norte de Nova Gales do Sur
Valentín FC
Broadmeadow Magic FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Comunal Cazasu II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
República Checa Sub-19 1ª División
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
Carreira AFC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Progres Warszawa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandría
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contesti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălcilie
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Stiința Cerat
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Enerxía Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
Academia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Víctor Fulga
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
República Checa Sub-19 1ª División
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Alba
CS FC Lopadea Nouă
ACS Spicul Daia Română
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Comunal Cazasu II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Hunedoara
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Botoșani
FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandría
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Stiința Cerat
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
Carreira AFC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Soimii Apostolache
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălcilie
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Recolle Dumbrava
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Braila
ACS Comunal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăstie 2010
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
Peña CS Brăila
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
Academia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
Carpeta AS Viitorul
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Enerxía Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Progres Warszawa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălcilie
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Enerxía Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Víctor Fulga
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
República Checa Sub-19 1ª División
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Zona Kintampo de Ghana
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albesti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
FC Steaua Sangeru
AS Viitorul Colceag
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Progressul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Gañador 2018 Ceptura
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
FC Steaua Sangeru
AS Viitorul Colceag
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Gañador 2018 Ceptura
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Progressul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Progressul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albesti
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
FC Steaua Sangeru
AS Viitorul Colceag
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Progresul Provincia de Jos
AS Voința Adunați
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Danes
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Danes
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Progresul Provincia de Jos
AS Voința Adunați
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Liga Amateur 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atlético Targu Mureș
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
08:15
|
República Checa Sub-19 1ª División
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
08:30
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
St George Saints FC
Xogos Olímpicos de Sydney
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia 1. Liga, Feminina
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Marconi sementales
Hills Brumbies
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Liga de Turquía U19, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL West
FC Viktoria Köln U19
Alemaña Aachen U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Liga de Turquía U19, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
República Checa Sub-19 1ª División
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia 1. Liga, Feminina
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Galati
AS Victoria Independencia
Voința Cudalbi 2015
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Marconi sementales
Hills Brumbies
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Liga de Turquía U19, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Liga de Turquía U19, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Marconi sementales
Hills Brumbies
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Lituania Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 No
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
República Checa Sub-19 1ª División
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia 1. Liga, Feminina
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Eslovaquia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
República Checa Sub-19 1ª División
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:00
|
Ghana GAED División 3 – Zona 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Liga Borska Okružna
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Liga Borska Okružna
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Liga Borska Okružna
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:15
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
St George City FA
Manly United FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
09:30
|
Romanía Liga Amateur 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Lexión TJK
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
09:30
|
Romanía Liga Amateur 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
09:30
|
Estonia e Siliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Lexión TJK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galácticas do Caribe
Raniza FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
10:00
|
Croacia 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persas FC
O verdadeiro Titán
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galácticas do Caribe
Raniza FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persas FC
O verdadeiro Titán
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galácticas do Caribe
Raniza FC
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
10:00
|
Portugal Liga Portugal 2
Feirense
Unión Leiria
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
10:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
Racing Power Football Club
famalicao
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persas FC
O verdadeiro Titán
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galácticas do Caribe
Raniza FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
10:00
|
Zona Kintampo de Ghana
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
10:30
|
2ª División de Suecia, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Polonia CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Superliga de Moldavia
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tenis Borussia Berlín
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Croacia Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
Lectura U21
Middlesbrough U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
Hamburgo SV U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Burdeos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Polonia CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Burdeos
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
11:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
11:00
|
Polonia CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ibom Youth FC
Club Deportivo de Atletismo Phoenix
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Suecia Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
oks
Viby IF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Inglaterra Amateur Premier League 2, División 1
Lectura U21
Middlesbrough U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tenis Borussia Berlín
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
2ª División de Suecia, Norrland
Kiruna FF
Equipo TG FF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Segunda División de Suecia, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Croacia Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
2ª División de Suecia, Norrland
Frosö IF
IFK Lulea
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Liga Elite de Macao
Universidade de Macau
Sporting Macau
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
11:00
|
Polonia Amateur IV. Liga - Kujawsko-Pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:15
|
Premier League de Mongolia
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
11:30
|
Campionato de Inglaterra
Leeds United
Southampton
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:30
|
Liga Premium de Estonia
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
11:30
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Vermes Wormatia
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Bundesliga de Alemaña, Feminina
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 1
Sandviken
forde
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Suecia Amateur Sub-19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 1
Sandviken
forde
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Romanía Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Vaslui
FC UNIREA Dodești
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Liga rexional de afeccionados de Alemaña Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburgo II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Hessenliga
VfB Marburgo
FC Eddersheim
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
2ª División de Suecia, Norrland
SE Älgarna
Umeå FC Akademi
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Vermes Wormatia
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 1
OS IL
Fana
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
República Checa Divide E
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Dianteiro
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
España LaLiga
Real Sociedad
Las Palmas
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Dinamarca Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Tailandia Liga Tailandesa 1
Ratchaburi
BG Pathum United
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Turquía TFF 2. Lig
Bucaspor 1928
Diyarbekirspor
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Turquía TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Primeira Liga de Armenia
Ararat-Armenia II
honra
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
2ª División de Suecia, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:30
|
Brasil Amateur U20 Copa Pará, Región Metropolitana – Grupo A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:30
|
Holanda Amateur Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:30
|
Campionato de Italia Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:30
|
Holandés Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
12:30
|
Campionato de Italia Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:30
|
Holandés Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
12:30
|
Campionato de Italia Primavera 2
Como U19
Udinese U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:30
|
Campionato de Italia Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
12:30
|
Campionato de Italia Primavera 2
Perugia U19
Pisa U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:30
|
Campionato de Italia Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:30
|
Austria Amateur Regionalliga West
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:30
|
División de Tweede dos Países Baixos
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
12:30
|
División de Tweede dos Países Baixos
SV Spakenburg
Rapaces rapaces
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Holandés Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
Aquiles 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Bélxica Amateur KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Segunda Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivița
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Bélxica Amateur KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Alemaña Amateur Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
República Checa 1. Liga, Feminina
1. FC Eslovaco
SK Slavia Praha
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Tarnovia Tarnówka
Notec Rosko
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Patrimonio neto de Wieleń
Sokół Damasławek
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Prata Real
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Bélxica Amateur KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivița
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 4
Tiller
Surnadal
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Albania Kategoria e Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Bélxica Amateur KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Segunda Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Bélxica Amateur KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Prata Real
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Patrimonio neto de Wieleń
Sokół Damasławek
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
13:00
|
1ª División de Noruega, Feminina
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Francia Copa de Francia, Feminina
FC Fleury 91
París Saint-Germain
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 2
FK Mandalskameratene
vidar
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Noruega 2ª División Grupo 2
Skeid
Ullensaker Kisa
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Liga Premier de Bosnia e Hercegovina
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 3
Bærum SK
frigg
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Premier League de Ucraína
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
República Checa 1. Liga, Feminina
1. FC Eslovaco
SK Slavia Praha
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Tailandia Liga Tailandesa 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Sudáfrica FA Cup
Chippa unida
Piratas de Orlando
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Iganmu Football Club
Tccg Fc
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
ACS Jedd Livezeni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC San Martín Moos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:30
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:30
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:30
|
Bundesliga de Alemaña
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
13:30
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
13:30
|
Polonia III Liga, Grupo 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:30
|
Bundesliga de Alemaña
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:30
|
Austria Amateur Regionalliga West
Austria Salzburgo
VfB Hohenems
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
13:30
|
División de Tweede dos Países Baixos
Cidade de Jong Almere
de Treffers
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Suíza Amateur Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
1ª División de Noruega
Inicio IK
Ranheim IL
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
2ª División de Suecia, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Croacia Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
HJK
FEI
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Estrela Tătărăni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Ligue 2 de Alxeria
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Italia Amateur Promozione Campania - Girone A
Cimitilo
Lions MM Montemiletto
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur IV. Liga Warmińsko-Mazurska
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Locomotora AS Pașcani
AS 2023 A dirección
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Locomotora AS Pașcani
AS 2023 A dirección
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Estrela Tătărăni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Suíza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Suecia Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
HJK
FEI
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
14:00
|
Suecia Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Liga de ascenso de Suiza
FC Zúrich II
Etoile Carouge FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Liga de ascenso de Suiza
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Croacia Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Croacia Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Tunisia Ligue 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Alemaña Amateur Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
Wurzburger FV
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
1ª División de Noruega
Levanger
Sogndal IL
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
1ª División de Noruega
Raufoss
Åsane
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
1ª División de Noruega
Inicio IK
Ranheim IL
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
2ª División de Suecia, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
2ª División de Suecia, Norrland
IFK Ostersund
Lucksta IF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
2ª División de Suecia, Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
1ª División de Noruega
Sandnes Ulf
Moss FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
HJK
FEI
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Liga Premium de Estonia
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
1ª División de Noruega
Egersund
Lyn FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Eslovaquia 1. Liga, Feminina
SKF Zilina
GFC Topoľčany
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Superliga india da India
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City F.C.
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Marxina
CS Nițchidorf
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Marxina
CS Nițchidorf
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
AS Marxina
CS Nițchidorf
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Hungría Amateur BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapest
Budafoki MTE II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Copa de Irlanda do Norte
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
República Checa Divide E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
República Checa División F
TJ Valašské Meziříčí
bruntál
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Suecia Amateur Sub-19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrkoping U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
República Checa Divide E
SFK Elko Holesov
Sternberk
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
República Checa División F
TJ Valašské Meziříčí
bruntál
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Hungría NB I, Feminino
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 11
CE Mercadal
Felanitx
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Suecia Amateur Sub-19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrkoping U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
14:30
|
Campionato de Portugal Santo Tirso Amateur
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga Rexional Amateur de Bosnia e Hercegovina RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Liga Borska Okružna
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
ŠD Polet
Britof
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
14:30
|
Liga de afeccionados de Eslovenia Gorenjska nogometna
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Şușani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Portugal Amateur AF Porto I División – Serie 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croacia Pojatno
NK Kupinec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Eslovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Polonia Amateur IV. Liga - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Eslovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Eslovaquia 2. Liga
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Caras Severin
CS Moldova Noua
FC Nera Bogodinț
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Eslovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croacia Pojatno
NK Kupinec
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Mosslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
SC Braga
Damaiense
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Hungría Amateur Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Şușani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
Maleta NK Graničar Magić
NK Posavac Davor
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Portugal Amateur AF Porto I División – Serie 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Istok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Polonia Amateur IV. Liga - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
SC Braga
Damaiense
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga West
SC Imst 1933
SC Röthis
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga West
TSV St. Xoán
RW Rankweil
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Liga de ascenso de Suiza
Basilea II
SC Brühl SG
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Eslovaquia 2. Liga
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
República Checa División B
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga West
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Superliga feminina de Suíza
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Eslovaquia 3. Liga, Oeste
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Eslovaquia 2. Liga
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Eslovenia 2. SNL
NK Tabor Sežana
ND Gorica
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Hungría NB I, Feminino
MTK Hungría
Szent Mihaly SE
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Zona Kintampo de Ghana
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Campionato de Portugal Santo Tirso Amateur
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Campionato de Portugal Santo Tirso Amateur
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Hungría Amateur BLSZ I. osztály
43. talla. Építők SK
Szent István SE
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Polonia Amateur IV. Liga - Wielkopolska
Centro Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Recreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Arad
CS Victoria Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Recreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motíca
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zăbrani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Vojvođanska Liga "Istok"
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Suíza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:30
|
Premier League Misli de Azerbaiyán
Qarabağ
Neftçi Baku PFK
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Croacia 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Suíza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
México U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
15:30
|
Polonia I Liga
KS Lechia Gdansk
GKS Tychy
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
Título FK
FK Borac Rakovac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
Título FK
FK Borac Rakovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
15:30
|
Hungría Amateur BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Unión FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Holanda Amateur Derde Divisie
VV UNA
hoek hsv
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
16:00
|
Campionato de Portugal sub-19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
16:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
16:00
|
Holanda Amateur Derde Divisie
HV & CV Quick
VV Kloetinge
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
16:00
|
Portugal Amateur AF Algarve I División
FC Carvoeiro United
Club Padernense
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
16:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Superliga feminina de Suíza
Basilea
FC Sankt Gallen-Staad
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Campionato de Portugal sub-19
SC Farense U19
Benfica U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Campionato de Portugal sub-19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Campionato de Portugal sub-19
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
16:00
|
Portugal Amateur AF Beja II División – 2a Fase
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
16:30
|
España LaLiga
Girona
Barcelona
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
17:00
|
Superliga feminina de Suíza
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
17:00
|
Suíza Amateur 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
17:00
|
Superliga feminina de Suíza
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
17:00
|
Suíza Amateur 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
USV Weindorf St Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
17:00
|
EUA MLS Next Pro
Revolución de Nova Inglaterra II
Chicago Fire FC II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
17:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
17:00
|
Superliga feminina de Suíza
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
17:00
|
México Liga Premier Serie A, Grupo 1
Universidade Autónoma de Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
18:00
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
Pumas da UNAM
Querétaro
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil Sub-20 Capixaba – Grupo C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil Amateur U17 Gaúcho – Grupo A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil Amateur U17 Gaúcho – Grupo A
São Luiz U17
Xuvenil U17
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil Sub-20 Capixaba – Grupo C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil Amateur U17 Gaúcho – Grupo A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil Amateur U17 Gaúcho – Grupo A
São Luiz U17
Xuvenil U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:00
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
Pumas da UNAM
Querétaro
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
18:00
|
Liga Perú 1
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Nación Araquari U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Arxentina Amateur General Roca – Primeira División
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Arxentina Amateur General Roca – Primeira División
Cultural Del Campillo – SUB 14
Cultural Mattaldi – SUB 14
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Arxentina Amateur General Roca – Primeira División
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Sub-20 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A
Atlético Sub-20
PSTC Procopense U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Sub-20 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A
Rolandia EC U20
Iraty U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Noruega 2ª División Grupo 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
España Liga F
Granada
Barcelona
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Arxentina Amateur General Roca – Primeira División
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Sub-20 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A
Atlético Sub-20
PSTC Procopense U20
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Arxentina Amateur General Roca – Primeira División
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
España Liga F
Granada
Barcelona
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
18:30
|
Brasil Sub-20 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A
Atlético Sub-20
PSTC Procopense U20
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
Academia FC Acopiara U17
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
Ceará U17
Ferrocarril U17
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
Ceará U17
Ferrocarril U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
Academia FC Acopiara U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
EEUU Ansoise
CS Bouillantais
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
AS Dragón
Racing Club Basse-Terre
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
JS Antigos Habitantes
CS Capesterien
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
20:00
|
Francia Amateur Guadalupe Régionale 1
Baie-Mahault estadounidense
Phare du Canal
|
Ambos equipos marcan
|
05/04
20:00
|
Liga Femenina de Colombia
Independente de Medellín
CD Cortuluá
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
20:00
|
Guadalupe Regionale 3 - Grupo A
ASC Carénage
Club Mondial
|
Máis de 1.5 goles
|
05/04
20:00
|
Guadalupe Regionale 3 - Grupo A
ASC Carénage
Club Mondial
|
Máis de 2.5 goles
|
05/04
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Runa Mushuc
LDU
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
21:00
|
EUA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
Orlando City B
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
23:00
|
Arxentina Primeira C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
23:00
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
Pachuca
Tigres da UANL
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
23:30
|
MLS dos EUA
Terremotos de San José
Los Angeles FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/04
23:30
|
MLS dos EUA
Inter Miami CF
Nova York Red Bulls
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
01:06
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
Santos Laguna
Mazatlán FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
01:06
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
Santos Laguna
Mazatlán FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
02:00
|
Liga Nacional de Fútbol Feminino dos EUA
Portland Thorns FC
Espírito de Washington
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
02:00
|
Campionato USL dos Estados Unidos
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
02:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Western Suburbs FC
Stop Out SC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
03:00
|
Fiji Digicel Premier League
Nadi FC
Suva FC
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
03:10
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
FC Juárez
Club América
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
03:10
|
México Liga MX, Femenina, Clausura
FC Juárez
Club América
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
03:30
|
Tahití Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
04:00
|
Xapón Nadeshiko League, Div. 1, Mulleres
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Wollongong Wolves
Xuventude Central Coast Mariners
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Sydney United
Western Sydney Wanderers Xuvenil
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
05:00
|
Australia Victoria Premier League Feminina
Calder United SC
Preston Lions
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, Nova Gales do Sur
Sydney United
Western Sydney Wanderers Xuvenil
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Fermoso Tour FC
Bussdors United FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
07:00
|
China CFA Division Two League
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
07:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
07:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
07:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
07:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
07:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
07:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
07:30
|
China CFA Division Two League
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Seguinte Modelo II
AS Avantul Pietroiu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Doftean
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
08:00
|
Zona Kintampo de Ghana
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
Locomotora AS Pașcani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 A dirección
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 A dirección
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
Locomotora AS Pașcani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Spicul Heleșteni
FC Recolta Contești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Liga de Veteranos Afeccionados de España Madrid Norte
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:15
|
República Checa CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:15
|
Suíza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Zurich
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:15
|
Premier League de Mongolia
FC Bávaros
Khoromkhon Club
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:15
|
Premier League de Mongolia
FC Bávaros
Khoromkhon Club
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
08:15
|
Premier League de Mongolia
FC Bávaros
Khoromkhon Club
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
08:30
|
Austria Amateur Regionalliga Center
PREGUNTA Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
08:30
|
Austria Amateur Regionalliga Center
PREGUNTA Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
08:30
|
Austria Amateur Regionalliga Center
PREGUNTA Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Maguncia 05 U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Contești
CS Unirea Mircești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
República Checa CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL West
Bochum U19
MSV Duisburgo U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Maguncia 05 U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Contești
CS Unirea Mircești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL N/NE
Hertha Berlín U19
VfL Osnabrück U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
República Checa CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Eslovaquia 3. Liga, Leste
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 7
RSD Alcalá
Raio Vallecano B
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Andorra Primeira División
FC Ordino
CF Atlètic América
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Bundesliga Amateur de Austria, Feminina
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Alemaña 2. Bundesliga, Feminina
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Maguncia 05 U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Eslovaquia U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
09:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanow
Zawisza Łęka Opatowska
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanow
Zawisza Łęka Opatowska
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
09:15
|
Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone A
ASD Cuarto Concello
Campus EUR 1960
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Suíza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
10:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
10:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
10:00
|
Hungría NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
10:00
|
Campionato de Portugal sub-19
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 12
CD Unión Sur Yaiza
Tenerife B
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
Valadares Gaia
Benfica
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Liga Premier de Hong Kong
Rangers de Hong Kong
Hong Kong U23
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
Vilaverdense FC
Marítimo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 2
Luarca CF
UD Xixón Industrial
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
10:00
|
Zona Kintampo de Ghana
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
11:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
11:00
|
Segunda División de Suecia, Västra Götaland
Fermoso GIF
Hittarps IK
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
11:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Suecia Amateur Elitettan, Feminino
IK Uppsala
Umeå IK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Alemaña Amateur Regionalliga Nordost
Viktoria Berlín
Chemnitz FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Letonia Virsliga
Valmiera FC
RFS
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nome United U21
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nome United U21
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
11:00
|
España Amateur Lliga Elit Catalana
EU Ruby
Atlético Lleida
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
11:15
|
Premier League de Mongolia
Deren
TUV Buganud
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
11:30
|
Liga Premium de Estonia
Flora Tallin
FCI Levadia Tallinn
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
11:30
|
Alemaña 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
Hertha Berlin
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur A-Xun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Furth U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
República Checa 1. Liga, Feminina
1. FC Eslovaco
SK Slavia Praha
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Unión Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
12:00
|
Premier League de Escocia Feminina
Spartans WFC
Dundee Utd WFC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Unión Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
12:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
12:00
|
Suecia Amateur Sub-19 Allsvenskan
BK Hacken U19
Kalmar FF U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
12:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
España LaLiga
Osasuna
Real Betis
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Noruega 3ª División, Grupo 6
Sprint/Jeløy
FK Mjolner
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Noruega 2ª División Grupo 2
Alta FI
Strømmen IF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Unión Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Alemaña Amateur Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Makkabi Berlín
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
Liga de ascenso de Suiza
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:00
|
República Checa 1. Liga, Feminina
1. FC Eslovaco
SK Slavia Praha
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:15
|
Superliga de Suíza
Basilea
FC Lucerna
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
12:30
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
12:30
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
12:30
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
12:30
|
Bundesliga de Austria
SK Sturm Graz
TSV Hartberg
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:00
|
Superliga de Kosovo e Kosovës
Malisheva
SC Gjilani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Bélxica Amateur Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Venafro estadounidense
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
ASD Spinete
Aesernia fraternal
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
Morcone Calcio
Nenos Vairano
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Suecia Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Rusia Premier League Feminina
WFC Rubin Kazan
WFC CSKA Moscova
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Premier League de Escocia Feminina
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
FC Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Suíza Amateur 3. Liga FTC
AC Lema
FC Rancate
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Suíza Amateur 3. Liga FTC
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Suíza Amateur Erste Liga Classic
FC Langenthal
FC Black Stars
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Venafro estadounidense
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
13:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Toscana Girone A
Río Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
SSD Pontebuggianese
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
13:00
|
Finlandia Veikkausliiga
Gnistán
FC Haka
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Serie D de Italia, Girone D
Sammaurese
Cidade Sangiuliano
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Italia Serie B
Venezia
Feralpisalò
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Polonia I Liga
Wisła Plock
Motor Lublin
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Ekstraklasa de Polonia
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Austria Amateur Regionalliga West
FC Wolfurt
Kufstein
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Serie D de Italia, Girone H
Fidelis Andria
Gelbison
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Suecia Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Inglaterra Superliga feminina da FA
Liverpool FC Feminino
Manchester United Feminino
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Serie D de Italia, Girone F
Alma Juventus Fano
Real Monterotondo Scalo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Serie D de Italia, Girone B
castelán
Brusaporto
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Serie D de Italia, Girone A
Derthona
Ligorna
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:15
|
Alemaña Amateur Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:15
|
Alemaña Amateur Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:30
|
Categoría Martes Amateur de Italia Calabria – Girone A
Taberna ASD
ASD Rogliano 1948
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:30
|
Categoría Martes Amateur de Italia Calabria – Girone A
ASD San Leonardo
L.S.C. Vida Simeri Crichi
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoría Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoría Calabria Girone C
ASD Citta di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
13:30
|
Superliga de Uzbekistán
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoría Calabria Girone C
ASD Citta di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoría Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:30
|
Categoría Martes Amateur de Italia Calabria – Girone A
A.S.D. Casino Real
ASD Strongoli 2023
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:30
|
Categoría Martes Amateur de Italia Calabria – Girone A
ASD Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
13:30
|
Alemaña Amateur Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC San Martín Moos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
División Nacional de Luxemburgo
Xuventude Esch
Swift Hesperang
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Promoción de Honor de Luxemburgo
FC Rodange 91
SC Bettemburgo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Suecia Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Estocolmo Internacional
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Hungría NB I, Feminino
Puskas FC
Győri ETO
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
Atlético Ouriense
CP deportivo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Portugal Amateur AF Viseu I División
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Suecia Amateur Sub-19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Hungría NB I, Feminino
Puskas FC
Győri ETO
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seúl 2010
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad Sáb
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
N.G.S. Paulesa
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:00
|
Suecia Amateur Sub-19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
EU Cardedu
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seúl 2010
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Categoría Prima Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:00
|
España Liga F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:00
|
Campionato Nacional Feminino de Portugal
Atlético Ouriense
CP deportivo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:00
|
División Nacional de Luxemburgo
F91 Dudelange
Unión Titus Petange
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:00
|
Hungría NB I, Feminino
Puskas FC
Győri ETO
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:00
|
Estonia Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Nome Kalju U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Norte
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Mesmo
Ajman
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Mesmo
Ajman
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:30
|
Suecia Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Värnamo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:30
|
Superliga de Suíza
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:30
|
República Checa División D
Slavoj Polná
especia
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
14:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:30
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Bosnia e Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
14:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
14:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Zona Amateur de Serbia "Centar"
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad en Dobri
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrado
NK Vrlovka Kamanje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croacia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur IV. Liga Warmińsko-Mazurska
GKS Polonia Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Eslovaquia 3. Liga, Leste
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Eslovenia Amateur Pomurska nogometna liga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Eslovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Istok”
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Premier League de Escocia Feminina
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Eslovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Istok”
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Istok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liga Južnobanatska “Zapad”
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Premier League de Escocia Feminina
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Portugal Amateur AF Braga Pro-Nacional
Santa María FC
Merelinense FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croacia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Portugal Amateur AF Leiria I División - Serie A
ACDR Almagreira
Grupo Alegre e Unido
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Portugal Amateur AF Leiria I División - Serie A
Atlético Clube Avelarense
Ximnasio Lusitano Chão de Couce
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Copa do Distrito Castelo Branco de afeccionados de Portugal
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad en Dobri
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrado
NK Vrlovka Kamanje
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Romanía Amateur Liga 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Hungría Amateur Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Set Żelechow
Promnik Gończyce
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Copa do Distrito Castelo Branco de afeccionados de Portugal
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Eslovaquia 3. Liga, Leste
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Noruega 2ª División Grupo 2
Strindheim
Junkeren
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Premier League de Escocia Feminina
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Turquía TFF 1. Lig
Gençlerbirliği
Giresunspor
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Eliteserie de Noruega
Probabilidades BK
Fredrikstad FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Saraxevo
NK Ilijaš
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Premier League de Ucraína
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Liga Profesional de Nixeria
Ríos Unidos
Sporting Lagos FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Hungría Amateur Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Zona Kintampo de Ghana
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED División 3 – Zona 1
Academia Deportiva Xuvenil Adenta
FC Panteras Africanas
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Hungría Amateur GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Hungría Amateur GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Portugal Amateur A.F. Leiria División de Honra LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Portugal Amateur A.F. Leiria División de Honra LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Portugal Amateur A.F. Leiria División de Honra LizSport
SCL Marrazes
GD Os Nazarenos
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED División 3 – Zona 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Bački Gračac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Estudantes de CS
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Estudantes de CS
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
Hora real CS
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
Hora real CS
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
Hora real CS
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ola JK
Paide Linnameeskond III
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:00
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957
NK Peroj
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur IV. Liga - Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur IV. Liga - Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:10
|
Premier League de Escocia Feminina
Glasgow City LFC
Hibernian WFC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Croacia Branjin Vrh
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Croacia Branjin Vrh
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
15:30
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
15:45
|
Croacia Amateur 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
16:00
|
Portugal Amateur AF Setubal II División
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
16:00
|
Portugal Amateur AF Setubal II División
GD Sesimbra
Estrela San André
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
16:00
|
España Amateur 1a División Provincial de Afeccionados, Primeira – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Feminino
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Mulleres
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
16:00
|
Portugal Amateur AF Lisboa I División
Pneumáticos URD
Ás. Malveira
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
16:00
|
Portugal Amateur AF Aveiro I División Zona Sur
LAAC
CCR Válega
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
16:00
|
España Amateur 1a División Provincial de Afeccionados, Primeira – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
16:00
|
Portugal Amateur AF Vila Real División de Honra – Serie A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
16:00
|
Exipto Premier League
fume
Zamalek SC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Feminino
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Mulleres
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:00
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 3
SD Solares Medio Cudeyo
Tarxetas UC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:00
|
Portugal Campionato de Portugal
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:00
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 18
AD San Clemente
Atlético Tomelloso
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:00
|
Turquía Süper Lig
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:00
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 13
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:30
|
Tercera Federación Amateur de España, Grupo 2
Real Titanico FC
Club Condal
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
16:45
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Al-Jazira
baniyas
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
17:00
|
Dinamarca 1ª División
AaB
Hobro
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
17:00
|
Liga Nacional de Fútbol Feminino dos EUA
Trazo de Houston
Corrente de Kansas City
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
17:15
|
Kuwait Liga de Kuwait
Kazma SC
Al-Jahra
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
17:15
|
Eliteserie de Noruega
Viking FK
Tromso IL
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
17:30
|
Alemaña 3. Liga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
17:55
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
18:00
|
Brasil Brasileiro Serie A, Feminino
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético Alianza Sport
Central Córdoba de Rosario B
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético San Telmo
Agrupación Deportiva Infantil Unión Rosario
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division B
Club Deportivo e Social Lux
Asociación Deportiva e Recreación BANCO
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division B
Club Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Recreativo Deportivo 14 de xuño
Jorgito Juniors Fútbol Club
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Grupo Deportivo Botafogo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Club María Reina
Club Recreativo Deportivo 14 de xuño
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Escola de fútbol Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Escola de fútbol Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
18:30
|
Brasil Amateur Super Copa Noroeste - Grupo A
EC Italva
Porciúncula EC
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Escola de fútbol Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
18:30
|
Arxentina Primeira C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
18:30
|
España Liga F
Madrid CFF
Real Madrid Feminino
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
19:00
|
Guadalupe Regionale 3 - Grupo A
JTR
Alianza FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
19:00
|
EUA MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
19:00
|
EUA MLS Next Pro
Unión de Filadelfia II
Huntsville City FC
|
Ambos equipos marcan
|
05/05
19:00
|
Arxentina Amateur General Roca – Primeira División
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
19:00
|
EUA MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
19:00
|
Serie A Brasileira do Brasil
Grêmio
Criciúma
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
19:30
|
Serie C Brasileira do Brasil
Figueirense
de Aparecida
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
20:00
|
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery e Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
AS Dragón
Racing Club Basse-Terre
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
20:00
|
Guadalupe Guadalupe Regional 2 – Grupo A
JS Antigos Habitantes
CS Capesterien
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
20:00
|
División de Honra de Aruba
SV Atlético Santa Fe
Jong Aruba
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
21:00
|
Primeira División de Chile, Feminina
Cobresal
palestino
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
21:00
|
Arxentina Primeira División, Feminina
Boca Juniors
Racing Club
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
21:30
|
Liga Senior das Bahamas BFA
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
21:30
|
Liga Senior das Bahamas BFA
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
22:00
|
División de Honra de Aruba
SV Atlántico Deportivo
SC United
|
Máis de 1.5 goles
|
05/05
22:00
|
División de Honra de Aruba
SV Atlántico Deportivo
SC United
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
22:00
|
Liga Femenina de Colombia
Independente de Medellín
CD Cortuluá
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
22:00
|
República Dominicana Liga Dominicana de Fútbol
Atlético Veiga Real FC
Mocha FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/05
22:00
|
República Dominicana Liga Dominicana de Fútbol
Atlético Veiga Real FC
Mocha FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera División, Clausura
Municipal Liberia
Municipio de Grecia
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primeira División, Feminina
CCdr Pérez Zeledón
Blue Tsunami FF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
00:00
|
Liga Nacional de Fútbol Feminino dos EUA
Bay FC
Estrelas Vermellas de Chicago
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
04:00
|
Xapón Nadeshiko League, Div. 1, Mulleres
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
05:00
|
Xapón J3 League
Tegevajaro Miyazaki
Socio de AC Nagano
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
05:00
|
Xapón J3 League
Tegevajaro Miyazaki
Socio de AC Nagano
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
08:00
|
Romanía Liga Amateur 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Esperanza De Gloria Fc
Ibom Youth FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
10:30
|
Australia NPL, Victoria
Oakleigh Cannons
Moreland City FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
11:00
|
Premier League de Tanzania
Ihefu FC
Namungo FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
11:00
|
Campionato de Italia Primavera 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Sheffield United U21
Crewe Alexandra U21
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
12:30
|
Acerbaixán İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
15:00
|
Premier League Misli de Azerbaiyán
Səbail FK
Gabala FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
16:00
|
Kuwait Liga de Kuwait
Al Fahaheel
al-kuwait
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
16:00
|
Noruega 2ª División Grupo 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Noruega 2ª División Grupo 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:00
|
Italia Serie A
Salernitana
Atalanta
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
16:00
|
Estonia e Siliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
16:00
|
Kuwait Liga de Kuwait
Al Fahaheel
al-kuwait
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croacia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croacia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci - Veterani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci - Veterani
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište - Veterani
NK Dilj Vinkovci - Veterani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište - Veterani
NK Dilj Vinkovci - Veterani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište - Veterani
NK Dilj Vinkovci - Veterani
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok - Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci - Veterani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok - Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci - Veterani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok - Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci - Veterani
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci - Veterani
Vukovarski Veterani
|
Máis de 1.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci - Veterani
Vukovarski Veterani
|
Máis de 2.5 goles
|
05/06
16:00
|
Croacia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci - Veterani
Vukovarski Veterani
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
16:45
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
Al Sharjah
|
Ambos equipos marcan
|
05/06
17:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintracht Trier
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
17:30
|
Premier League de Israel
Beitar Jerusalem
Ashdod SC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/06
23:00
|
División de Honra de Aruba
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
00:00
|
Brasil Brasileiro Serie A, Feminino
América Mineiro
Flamengo
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
01:00
|
División de Honra de Aruba
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
01:00
|
División de Honra de Aruba
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
12:00
|
Acerbaixán İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
12:00
|
Acerbaixán İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
12:00
|
Eslovaquia U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Peterborough United U21
Coventry City U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
12:00
|
Eslovaquia U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
14:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad Sáb
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
14:05
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
14:35
|
Kuwait Liga de Kuwait
Al-Nasr Kuwait
Al-Arabi Kuwait
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
16:00
|
Liga Nacional de Israel
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
16:00
|
Liga Nacional de Israel
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
16:00
|
Copa LFF de Lituania
BE1 No
Ekranas Panevezys
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
16:45
|
Emiratos Árabes Unidos UAE Pro League
Al-Wahda FC
Al-Nasr Dubai
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/07
17:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
17:00
|
Alemaña Amateur Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
17:50
|
Arabia Saudita División 1
Club Jeddah
Al-Faisaly
|
Máis de 1.5 goles
|
05/07
17:50
|
Arabia Saudita División 1
Club Jeddah
Al-Faisaly
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
18:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Colchester United U21
Watford U21
|
Máis de 2.5 goles
|
05/07
18:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Colchester United U21
Watford U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
00:00
|
División de Honra de Aruba
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
00:00
|
División de Honra de Aruba
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
07:00
|
Eslovaquia 1. Liga, Feminina
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
07:00
|
Liga Nacional de Nova Zelanda
Reserva Wellington Phoenix
Island Bay United
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
09:00
|
Copa de Kazajistán
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
10:30
|
Australia NPL, Queensland
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
10:30
|
Australia Victoria Premier League Feminina
Preston Lions
South Melbourne F.C.
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
11:00
|
Primeira División de Acerbaixán
Irevan
Difai Agsu
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Iganmu Football Club
Lekki United Football Club
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Iganmu Football Club
Lekki United Football Club
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
12:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
AB Tarnby
B 1908
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
12:00
|
Primeira Liga de Armenia
honra
FC Ararat II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
12:30
|
República Checa Sub-19 1ª División
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
14:00
|
Albania Kategoria e Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
República Checa Divide E
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Romanía Liga Amateur 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croacia Clocotici
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Segunda División exipcia
Makadi FC
Nogoom FC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Segunda División exipcia
Señor El-Makkasa
Dickernis SC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Francia División 1, Feminina
EA Guingamp
Le Havre AC
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Romanía Liga Amateur 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croacia Clocotici
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
14:30
|
Francia División 1, Feminina
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
14:30
|
Segunda División exipcia
Señor El-Makkasa
Dickernis SC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
14:30
|
Francia División 1, Feminina
París FC
Dijon F.C.O.
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Osnic
FK BSK Bogovina
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga III Serie 3
Dunărea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Saraxevo
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Saraxevo
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
15:00
|
Bosnia e Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
15:00
|
Grecia Amateur A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO. Makrisión
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Grecia Amateur A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO. Makrisión
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
15:00
|
Romanía Liga Amateur 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
15:30
|
Croacia Amateur 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
16:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta League – OG Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC Zenit Filipovtsi
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
17:00
|
Campionato Brasileiro Sub-20
Sao Paulo U20
Palmeiras U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
17:00
|
Suecia Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Estocolmo Internacional
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
17:00
|
Suecia Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Estocolmo Internacional
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
17:00
|
Alemaña Amateur Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
17:00
|
Suecia Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
17:00
|
Campionato Brasileiro Sub-20
Sao Paulo U20
Palmeiras U20
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
17:00
|
Dinamarca Amateur Danmarkserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
17:00
|
Alemaña Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
SV Oberachern
Offenburger FV
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
17:00
|
Alemaña Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
17:30
|
Turquía Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
17:30
|
Premiership de Sudáfrica
Piratas de Orlando
Chippa unida
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Keflavik Mulleres
Valor Reykjavik
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
18:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Keflavik Mulleres
Valor Reykjavik
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
18:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
18:00
|
Suíza Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
FH Hafnarfjörður Feminino
Throttur Reikiavik
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Mulleres
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
18:00
|
Suecia Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Brusque U20
Nación Araquari U20
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Brusque U20
Nación Araquari U20
|
Ambos equipos marcan
|
05/08
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Máis de 1.5 goles
|
05/08
18:30
|
Brasil Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Máis de 2.5 goles
|
05/08
19:00
|
Liga de fútbol de Xibraltar
Urracas do FC Bruno
manchester 62
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
21:00
|
Primeira División de Chile, Feminina
Deportes Iquique
Antofagasta
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
23:00
|
EUA MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
23:30
|
EUA MLS Next Pro
Crown Legacy FC
Revolución de Nova Inglaterra II
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/08
23:30
|
EUA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
02:00
|
Sudamérica CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolívar
|
Máis de 1.5 goles
|
05/09
02:00
|
Sudamérica CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolívar
|
Ambos equipos marcan
|
05/09
02:00
|
Liga Nacional de Fútbol Feminino dos EUA
Reign FC
Corrente de Kansas City
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
02:00
|
Sudamérica CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolívar
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
12:00
|
Suecia Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Máis de 1.5 goles
|
05/09
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Máis de 1.5 goles
|
05/09
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
Máis de 1.5 goles
|
05/09
12:00
|
Suecia Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Máis de 2.5 goles
|
05/09
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
12:00
|
2ª División de Suecia, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
12:00
|
Liga de Desenvolvemento Profesional Amateur de Inglaterra
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
13:00
|
Suecia Damallsvenskan
IF Brommapojkarna
Piteå IF
|
Máis de 2.5 goles
|
05/09
13:00
|
Grecia Betsson Super League 2
Ilioupoli
Kalamata FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|
05/09
13:00
|
Grecia Betsson Super League 2
Atenas Kallithea FC
Chania FC
|
Máis de 0.5 goles - Goles na primeira metade
|