05/08
17:15
|
Alemaniako Amateur Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
17:15
|
Alemaniako Amateur Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
17:30
|
Turkia Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Bi Taldeek Gola
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
17:30
|
Hegoafrikako Premiership
Orlando Piratak
chippa batua
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Keflavik Emakumeak
Balioa Reykjavik
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Keflavik Emakumeak
Balioa Reykjavik
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/08
18:00
|
Suitza Afizionatua 2. OFV Liga
FC Montlingen
Altstetten
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/08
18:00
|
Suedia Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
18:00
|
Brasil U20ko Brasilgo Txapelketa
Fluminense U20
Atletico-MG U20
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
FH Hafnarfjörður Emakumeak
Throttur Reykjavik
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nazioa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nazioa
|
Bi Taldeek Gola
|
05/08
18:30
|
Brasilgo Afizionatu U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
19:00
|
Gibraltar Futbol Liga
FC Bruno's Magpies
manchester 62
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
21:00
|
Mexiko Liga MX, Clausura
UANL Tigreak
Monterrey
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
21:00
|
Txileko Lehen Maila, Emakumeak
Iquique Kirolak
Antofagasta
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
22:00
|
Brasilgo Espiritu Santo Kopa
Portua Victoria
Real Noroeste-ES
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
23:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/08
23:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
23:00
|
AEBko AEBko Kopa Irekia
Charleston bateria
South Georgia Tormenta FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/08
23:30
|
AEBetako MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
01:00
|
Mexiko Liga Premier Serie A, 1 multzoa
Matamoros Gavilanes
Durango Alacranes
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
02:00
|
Hego Amerika CONMEBOL Libertadores
Millonarioak
bolivar
|
Bi Taldeek Gola
|
05/09
02:00
|
AEBetako Emakumeen Futbol Liga Nazionala
Reign FC
Kansas City Current
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
02:00
|
Hego Amerika CONMEBOL Libertadores
Millonarioak
bolivar
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Ojodu City Fc
Ooim Fc
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
10:00
|
Suedia Ettan, Norra
Umea
IFK Stocksund
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Byt Fc
Almirante Fc
|
Bi Taldeek Gola
|
05/09
11:00
|
Norvegia 3. Maila, 1. multzoa
Stord
Florø
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
12:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
12:00
|
Suedia Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
12:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Roro Fc
Kirol Lfa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
13:00
|
Grezia Betsson Super League 2
Athens Kallithea FC
Chania FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
14:00
|
Alemania DFB Pokal, Emakumeak
Bayern Munich
Wolfsburg
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
14:00
|
Alemania DFB Pokal, Emakumeak
Bayern Munich
Wolfsburg
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
14:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
SK Bischofshofen
FC Pinzgau Saalfelden
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir Kopa
Al Sadd
Al Markhiya
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir Kopa
Al Sadd
Al Markhiya
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir Kopa
Al Sadd
Al Markhiya
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Onești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Onești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
CS Doftean
AS Măgura Cășin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Sloga Dugo Polje
FK Omladinac Modriča
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Rudar Stanari
FK Željezničar Doboj
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Skugrić
FK Vučijak Majevac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Hajduk Kožuhe
FK Rudanka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Bi Taldeek Gola
|
05/09
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Hajduk Kožuhe
FK Rudanka
|
Bi Taldeek Gola
|
05/09
15:30
|
Finlandiako Suomen Kopa
KPV
FF Jaro
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
16:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
16:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
16:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Bi Taldeek Gola
|
05/09
16:00
|
Egiptoko Premier League
kea
ZED FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
16:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
16:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Zenit Tallinn
Tallinna FC Eston Villa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
17:00
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
Viimsi JK Emakumeak
Saku Sporting Emakumeak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
17:30
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
17:30
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Bi Taldeek Gola
|
05/09
18:00
|
Ingalaterrako Liga Bi
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/09
18:00
|
Ingalaterrako Liga Bi
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/09
18:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK Vrčevo Glavica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/09
19:00
|
Europa UEFA Europa League
Atalanta
Olympique Marseille
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
00:00
|
Hego Amerika CONMEBOL Sudamericana
Red Bull Bragantino
Racing Kluba
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
03:10
|
Mexiko Liga MX, Clausura
UANL Tigreak
Monterrey
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
07:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
West Coast Rangers FC
Ekialdeko auzoak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
08:45
|
Australia NPL, Hego Australia, Emakumeen Premier League
FFSA NTC
Adelaide hiria
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
09:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Real Sapphire Fc
Valiant FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
09:30
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Manly United FC
Sydney United
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
09:45
|
Australia NPL, Victoria
Dandenong hiria
Heidelberg United
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
10:00
|
Australia NPL, Ipar Hego Gales Berria
Broadmeadow Magic FC
Lambton FC berria
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
10:00
|
Australia NPL, Hego Australia
South Adelaide Panthers FC
Adelaide Olinpikoa
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Preston Lions FC
Langwarrin SC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
10:30
|
Australia NPL Queensland, Emakumeak
Ekialdeko auzoak
Brisbane City FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
10:30
|
Australia Queensland Premier League 1
Ekialdeko auzoak
St George Willalong FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
10:45
|
Australia NPL, Hego Australia, Emakumeen Premier League
West Adelaide SC
Adelaide Unibertsitatea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
10:45
|
Australia NPL, Hego Australia, Emakumeen Premier League
West Adelaide SC
Adelaide Unibertsitatea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
10:45
|
Australia NPL, Hego Australia, Emakumeen Premier League
West Adelaide SC
Adelaide Unibertsitatea
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Tccg Fc
Synergy Ultimate Kirol Kluba
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Tccg Fc
Synergy Ultimate Kirol Kluba
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
11:15
|
Mongoliako Premier League
Erdenes Ilch FC
FC Bavariarrak
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
11:15
|
Mongoliako Premier League
Erdenes Ilch FC
FC Bavariarrak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
11:15
|
Mongoliako Premier League
Erdenes Ilch FC
FC Bavariarrak
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
12:00
|
Armeniako Lehen Liga
BKMA Erevan II
Ararat-Armenia II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Cardiff City U21
Hull City U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
12:00
|
Thailandiako Thailandiako Liga 1
BG Pathum United
Khon Kaen United
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Burnley U21
Coventry City U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
13:00
|
Ukraina U19
Obolon Kiev
Rukh Lviv U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
13:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Trapagaranen U21
Birmingham City U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
13:00
|
Israelgo Liga Nazionala
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Ness Ziona
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
14:00
|
Brasil Roraimense
GAS RR
Atletico Roraima
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
14:05
|
Arabiar Emirerri Batuetako 1. dibisioa
Hiriko Futbol Taldea
Al Arabi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
14:05
|
Arabiar Emirerri Batuetako 1. dibisioa
Hiriko Futbol Taldea
Al Arabi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
14:05
|
Arabiar Emirerri Batuetako 1. dibisioa
Hiriko Futbol Taldea
Al Arabi
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
14:05
|
Arabiar Emirerri Batuetako 1. dibisioa
Hiriko Futbol Taldea
Al Arabi
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatiko Split
NK Trilj 2001
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
AS Romprim București
ACS Sportivii București
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
15:00
|
Azerbaijango Misli Premier League
Neftçi Baku PFK
Kəpəz PFK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
15:00
|
Errusiako M-Liga
Uraleko Gazteria
Zenit San Petersburgoko Gazteak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
15:00
|
Bielorrusia Pershaya Liga
Energetik-BGU Minsk
Torpedo-Belaz Zhodino Erreserba
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
15:00
|
Eslovakia 2. Liga
KFC Komárnoa
FC Petrzalka 1898
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
16:00
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
JK Tabasalu
Flora Tallinn Emakumeak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
16:00
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
JK Tabasalu
Flora Tallinn Emakumeak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
16:00
|
Suedia Damallsvenskan
Rosengård
Djurgårdens IF DFF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
16:00
|
Kroazia Prva NL Junior
HNK Hajduk U19
NK Sesvete U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
16:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Roltek Dob
NK Škofja Loka
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
16:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Zurrumurru Calcio
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
16:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Zurrumurru Calcio
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
16:30
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
16:30
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
16:30
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
16:45
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
16:45
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
17:00
|
Suedia 2. Maila, Västra Götaland
Landvetter IS
Jonsereds IF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:00
|
Alemaniako Amateur Bayernliga Nord
Neudrossenfeld
SV Fortuna Regensburg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:00
|
Aljeria 1. Liga
ES Setif
AEBetako souf
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Zentroa
GALDETU Voitsberg
SV Allerheiligen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:00
|
Alemaniako Amateur Bayernliga Nord
SC Eltersdorf
1. SC Feucht
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:00
|
Suedia Amateur 3. Maila Södra Norrland
Avesta AIK
Kvarnsvedens IK
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:15
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:15
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:15
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkia
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:30
|
Errumaniako Superliga
Sepsis OSK
FC Rapid București
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
17:30
|
Austriako Amateur Regionalliga Ekialdea
FCM Traiskirchen
SC Krems
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
17:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:30
|
Hungaria Amateur BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
17:30
|
Hungaria Amateur BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
18:00
|
Herbehereak Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
18:00
|
Herbehereak Eerste Divisie
FC Groningen
JC Kerkrade gurpila
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
18:00
|
Herbehereak Eerste Divisie
ADO Haga
Jong PSV Eindhoven
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
18:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
18:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
18:00
|
Herbehereak Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
18:00
|
Herbehereak Eerste Divisie
ADO Haga
Jong PSV Eindhoven
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
18:00
|
Espainiako Afizionatu Tercera Federación, 13. multzoa
CD Algar
CD Plus Ultra
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
18:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
18:30
|
Eskoziako Premier LeagueEmakumeak
Hibernian WFC
Midlothian WFC-ren bihotza
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
18:30
|
Suitzako Super Liga
FC Lausanne-Sport
Basel
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
18:45
|
Suitza Amateur 2. FTC Liga
AC Sementina
AS Novazzano
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
19:00
|
Gibraltar Futbol Liga
San Jose FC
lincoln red imps
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
21:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Chattanooga F.C.
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/10
22:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Liga – Pomorska
GKS Gedania II Gdansk
MKS Władysławowo
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
23:00
|
Kanadako Kanadako Premier League
York United FC
Valor FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
23:00
|
Martinika Trophée Gérard Janvion – R1
Urrezko Izarra Fort-De-Francetik
Golden Lion
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
23:00
|
Martinika Trophée Gérard Janvion – R1
Urrezko Izarra Fort-De-Francetik
Golden Lion
|
Bi Taldeek Gola
|
05/10
23:00
|
Portugalgo Afizionatuen Santo Tirso Txapelketa
FC Rebordões
ABCD
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
23:00
|
Portugalgo Afizionatuen Santo Tirso Txapelketa
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/10
23:00
|
Portugalgo Afizionatuen Santo Tirso Txapelketa
AB 92
UD São Mamede
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
23:00
|
Portugalgo Afizionatuen Santo Tirso Txapelketa
FC Rebordões
ABCD
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/10
23:00
|
Portugalgo Afizionatuen Santo Tirso Txapelketa
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
00:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Huntsville City FC
Toronto FC II
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
Tafea FC
Naka FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
02:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Ur ertzean Karori
Island Bay United
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
02:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Ur ertzean Karori
Island Bay United
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
02:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Stop Out SC
Wellington Phoenix Erreserba
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
02:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Ur ertzean Karori
Island Bay United
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
02:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Ur ertzean Karori
Island Bay United
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
03:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
03:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
03:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
03:30
|
Australia NPL, Hego Australia, Emakumeen Premier League
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
03:30
|
Australia NPL, Hego Australia, Emakumeen Premier League
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
03:45
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Wellingtongo Olinpikoa
Miramar Rangers
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
04:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
North Wellington A.F.C.
Western Suburbs FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
05:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Melville United A.F.C.
Mendebaldeko Springs A.F.C.
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australia NPL 2, Victoria
Ekialdeko Lions SC
Werribee City FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
Kanberrako Olinpiar
Canberra FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Melville United A.F.C.
Mendebaldeko Springs A.F.C.
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
Kanberrako Olinpiar
Canberra FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australiako Victoria Premier LeagueEmakumeak
Essendon Royals SC
Moreland Zebrak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australiako Victoria Premier LeagueEmakumeak
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:00
|
Australiako Victoria Premier LeagueEmakumeak
Essendon Royals SC
Moreland Zebrak
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
05:00
|
Australia NPL 2, Victoria
Ekialdeko Lions SC
Werribee City FC
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
Kanberrako Olinpiar
Canberra FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Manningham United Blues
Altona Magic SC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Moreland City FC
Dandenong Trumoia
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
05:30
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
05:30
|
Australia NPL, Hego Australia
Adelaide kometak
Croydon Kings
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
06:00
|
Australiako Victoria Premier LeagueEmakumeak
South Melbourne F.C.
Calder United SC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
06:30
|
Australiako NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
06:30
|
Australiako NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
06:30
|
Australiako NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
06:30
|
Australiako NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
06:45
|
Australiako NPL, Tasmania
Kingborough lehoiak
Launceston United Soccer Club
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Collins Edwin Kirol Kluba
Valiant FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
07:00
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Erdialdeko kostaldeko marinelen gazteak
St George Saints FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Collins Edwin Kirol Kluba
Valiant FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
07:30
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
NWS Spirit FC
Wollongong Wolves
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
07:30
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
NWS Spirit FC
Wollongong Wolves
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Lar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul Victoria
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Lar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Cazasu komunala
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Brasov
ASF Harman
ASC Olimpic Zărnești II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Lar
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
08:00
|
Kroazia Prva NL Junior
NK Rudeš U19
Nk Mladost Ždralovi U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
08:00
|
Japoniako J1 Liga
FC Tokyo
Kashiwa Reysol
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda eta Giarmata Vii II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
CSO Deta II
ACS Galaxy Timișoara
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Ulua
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Ulua
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Timiș
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
FC Unirea Cocorăştii Colţ
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Prahova
CS Brasil
CSC Berceni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Cărpiniș
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
ACS Juventus Pischia
AS Petroman
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
ACS Juventus Pischia
AS Petroman
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Timiș
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:15
|
Txekiar Errepublika Banatu B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
08:15
|
Txekiar Errepublika Banatu B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
08:15
|
Australiako NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Queensland lehoiak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Australia NPL Queensland, Emakumeak
Lions FC
Mitchelton
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Tximista
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Liga – Pomorska
Baltyk Gdynia
Pogoń Lębork
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Turkiako U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Australia NPL Queensland, Emakumeak
Lions FC
Mitchelton
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Turkiako U19 Lig, Elit B
Adanaspor U19
Altay SK U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Turkiako U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Kroazia Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Tximista
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Eslovakia U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Eslovakia U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Praha U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Eslovakia U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Eslovakia U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:00
|
Hungaria Amateur BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Oso IF
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Ghana GAED 3. dibisioa - 1. eremua
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
Tartu Tammeka Emakumeak
Tallinna FC Ararat
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
Tartu Tammeka Emakumeak
Tallinna FC Ararat
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Polonia CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznan U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
Tartu Tammeka Emakumeak
Tallinna FC Ararat
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:30
|
Estonia eta Siliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Izena Kalju U21
TJK Legioa
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
Danubius Rasova
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Lumina
CS Sparta Techirghiol
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harșova
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Kroazia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Zientzia ACALAB Poarta Alba
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Danimarka Amateur Danmarkserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harșova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Kroazia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Zientzia ACALAB Poarta Alba
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
10:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
10:00
|
Polonia CLJ
Lech Poznan U19
Widzew Łódź U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
10:00
|
Danimarka Amateur Danmarkserien
Vorup FB
Ados
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
10:00
|
Polonia III Liga, 3. multzoa
Gornik Zabrze II
Litxia Zielona Góra
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
10:00
|
Australiako Victoria Premier LeagueEmakumeak
Boroondara Arranoak
Box Hill United SC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
10:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
10:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:30
|
Herbehereak Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
10:30
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL Mendebaldea
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania 2. Bundesliga
Hertha Berlin
1. FC Kaiserslautern
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Borussia Berlineko tenisa
SV Lichtenberg 47
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL Mendebaldea
Arminia Bielefeld U19
Alemania Aachen U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
HamKam 2
IL Ulfstind
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
FC Victoria Bordele
Dunarea Giurgeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
HamKam 2
IL Ulfstind
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Suedia 2. Maila, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL Mendebaldea
Arminia Bielefeld U19
Alemania Aachen U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Hamburger SV U19
San Pauli U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL Mendebaldea
SC Verl U19
Bochum U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Union Berlin U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL Mendebaldea
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
FC Victoria Bordele
Dunarea Giurgeni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Polonia III Liga, 3. multzoa
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Suedia 2. Maila, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Thailandiako Thailandiako Liga 1
Ratchaburi
Muang Thong United
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL N/NE
Hamburger SV U19
San Pauli U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL Mendebaldea
Bayer Leverkusen U19
FC Viktoria Köln U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemania Amateur A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Suedia 2. Maila, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
HamKam 2
IL Ulfstind
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Suedia 2. Maila, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Borussia Berlineko tenisa
SV Lichtenberg 47
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:15
|
Mongoliako Premier League
Khoromkhon Kluba
beren
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:30
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
IFK Norrkoping U19
Hammarby IF U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
11:30
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
IFK Norrkoping U19
Hammarby IF U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:30
|
Danimarka Amateur Danmarkserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:30
|
Danimarka Amateur Danmarkserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:30
|
Alemaniako Schleswig-Holstein-Liga Amateur
TSV Bordesholm
SV Preußen 09 Reinfeld
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
11:30
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Zizareak
SV Auersmacher
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Danimarka Amateur Danmarkserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Herbehereak Eredivisie, Emakumeak
Feyenoord
FC Utrecht
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC metodoa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 1. multzoa
bjarg
Sandviken
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 4. multzoa
Lillestrøm SK 2
Tiller
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
AS PHP Iadăra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
Infraţirea Jilavele
CSM Fetești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Eslovenia Afizionatua 1. MNL Murska Sobota
NK Erroma
ŠNK Bakovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC metodoa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
brodd
Indarra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
brodd
Indarra
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Regionalliga Südwest
TSV Schott Mainz
TSG Balingen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 3. multzoa
Ipar hondartza
Åsiden
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Herbehereak Eredivisie, Emakumeak
PEC Zwolle Vrouwen
Fortuna sittard
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC metodoa
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Herbehereak Eredivisie, Emakumeak
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
brodd
Indarra
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Danimarka Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Danimarka Amateur Danmarkserien
AB Tarnby
Slagelse
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
Kufstein
SVG Reichenau
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Kenyako Premier League
Bandari FC
postua zaindariak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Lituania Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Suedia 2. Maila, Västra Götaland
BK Astrio
FIF Qviding
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Letonia 1.Liga
FK Smilten
Valmiera FC II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Finlandia Veikkausliiga
FC Haka
SJK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
pors grenland
FK Mandalskameratene
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Zizareak
SV Auersmacher
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Regionalliga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Wurzburger Kickers
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Regionalliga Südwest
Mainz 05 II
Jaurtitzaileak Offenbach
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Süd
Union Sandersdorf
VfB Auerbach
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:00
|
Danimarka 2. Maila
Middelfart
Nykobing FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:30
|
Herbehereetako Amateur Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Herbehereak Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Porrua 6
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Herbehereak Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
VV Smilde '94 3
Akiles 1894 Assen 7
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Herbehereak Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Porrua 6
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Herbehereetako Amateur Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Herbehereetako Tweede Division
GVVV
SV Spakenburg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:30
|
Italiako Udaberriko Txapelketa 2
Ascoli U19
Spezia U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:30
|
Italiako Udaberriko Txapelketa 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
12:30
|
Herbehereak Amateur 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
WIK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Brasilgo Afizionatu U17 Cearense
Aliança-CE U17
Trenbidea U17
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
12:30
|
Herbehereak Amateur 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Hout
Wanica Izarra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Herbehereak Amateur 1e Klasse - C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Austriako Amateur Bundesliga, Emakumeak
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Eslovakia 1. Liga, Emakumeak
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 4. multzoa
Surnadal
Nardo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scânteia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Suedia Amateur Elitettan, Emakumeak
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Brasilgo Afizionatu U17 Paranaense – 2. Fasea, F multzoa
Azuriz U17
EC Batasuna U17
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Brasilgo Afizionatu U17 Paranaense – 2. Fasea, F multzoa
Azuriz U17
EC Batasuna U17
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Belgika Amateur KVDV Zaterdag
FC Charlyrena
KFC Horemans Beerse
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Portugalgo Emakumezkoen Txapelketa Nazionala
Damaiense
Kirol CP
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Portugalgo Emakumezkoen Txapelketa Nazionala
SCU Torreense
SC Braga
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 4. multzoa
Surnadal
Nardo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scânteia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Zentroa
Junge Wikinger Ried
GALDETU Klagenfurt
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Eslovakia 1. Liga, Emakumeak
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Zentroa
Junge Wikinger Ried
GALDETU Klagenfurt
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
13:00
|
Grezia Betsson Super League 2
Levadiakos
AE Larisa
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Eslovakia 1. Liga, Emakumeak
Tatran Presov
GFC Topoľčany
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Eslovakia 1. Liga, Emakumeak
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Eslovakia 1. Liga, Emakumeak
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Amateur Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Suedia Amateur Elitettan, Emakumeak
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 3. multzoa
frigg
Ullern
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Kazakhstango Premier League
FC Ordabasy
FC Tobol
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Bosnia eta Herzegovinako Premier League
FK Tuzla City
FK Borac Banja Luka
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Bremen-Liga Amateur
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Alemaniako Amateur Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
Elverum
Fillingsdalen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Zentroa
Junge Wikinger Ried
GALDETU Klagenfurt
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Suedia Amateur 3. Maila Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanów
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:30
|
Alemaniako Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
13:30
|
Norvegia 3. Maila, 5. multzoa
Spjelkavik
Skedsmoa
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:30
|
Alemaniako Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
13:30
|
Alemaniako Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Alemaniako Schleswig-Holstein-Liga Amateur
Oldenburger SV
SV Eichede
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Ingalaterrako Premier League
West Ham
Luton herria
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
Győri ETO
Szekszardi UFC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
astra hungaria
Puskas FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 1. multzoa
Årdal FK
OS IL
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
MOL Vidi FC
MTK Hungaria
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Italia Amateur Prima Kategoria Alto Adige – 1. Amateurliga, B multzoa
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Suitza Amateur Erste Liga Klasikoa
FC Wettswil-Bonstetten
FC Balzers
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Star Tătărăni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. multzoa
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Polonia CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Star Tătărăni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 1. multzoa
Årdal FK
OS IL
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
astra hungaria
Puskas FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Warmińsko-Mazurska Liga
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
MOL Vidi FC
MTK Hungaria
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Suedia 2. Maila, Norrland
Umeå FC Akademia
IFK Ostersund
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Suitzako Promozio Liga
FC Lugano II
Basilea II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 1. multzoa
Årdal FK
OS IL
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 5. multzoa
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
Floya
Sprint/Jeløy
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegiako 1. Maila
Lyn FK
Levanger
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Suitzako Promozio Liga
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
Sola
Fram Larvik
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegiako 2. Mailako 1. multzoa
Eik-Tønsberg
Jerv
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegiako 1. Maila
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Norvegiako 1. Maila
Åsane
IK Hasi
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Ingalaterrako Premier League
West Ham
Luton herria
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Faroe uharteak 1. deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Hungaria NB I, Emakumeak
astra hungaria
Puskas FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Eslovakia 1. Liga, Emakumeak
SKF Zilina
FC Petržalka 1898
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Suitzako Promozio Liga
FC Bavois
FC San Galo II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Star Tătărăni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Alto Adige – 1. Amateurliga, B multzoa
ASC Passeier
SV Plaus
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Alto Adige – 1. Amateurliga, B multzoa
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling Fussball
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Txekiar Errepublika Banatu E
Přerov
SFK Elko Holesov
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Txekiar Errepublika Banatu E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
Avântul Solești
Victorul Zorleni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Star Tătărăni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Italiako Amateur Promozione Campania - Girone A
Castelpoto
Zimitila
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:30
|
Hungaria Amateur Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:30
|
Txekiar Errepublika Banatu E
Přerov
SFK Elko Holesov
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
14:45
|
Norvegia Toppserien, Emakumeak
Arna-Bjornar
SK Brann Kvinner
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
CS Rapid CFR Teiuș
ACS Nicolae Linca Cergău
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Kroazia 1976
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Haur Kirola
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia 3.NL – Pitxerra
HNK Zadar
RNK Split
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Alemaniako Amateur Hessenliga
1. Hanauer FC 93
SV Steinbach
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Pomurska nogometna liga
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Liga – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Liga – Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Ekialdea
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Suedia Ettan, Norra
Batua IK Nordic
Taby FK
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Ekialdea
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Suedia Ettan, Norra
Batua IK Nordic
Taby FK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venus Independentzia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Afizionatua 5 Liga Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Liga III Serie 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Haur Kirola
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Kroazia 1976
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Hungaria Amateur Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Ekialdea
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Alba
CSC Voința Stremț
ACS Energia Săsciori
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Liga III Serie 5
ACS Muscelul Câmpulung Elite
ASC Olimpic Zărnești
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Ukrainako Premier League
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Suedia Ettan, Norra
Batua IK Nordic
Taby FK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Mendebaldea
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Polonia III Liga, 3. multzoa
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
VfB Hohenems
TSV St. Joan
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
Austria Salzburgo
SC Rheindorf Altach II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Liga – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Zentroa Ostrów Wielkopolski
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Hungaria Amateur Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Liga III Serie 8
CS Phoenix Buziaș
CSC Peciu Nou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Serbia Srpska Liga Istok
FK Dunav Prahovo
FK Jedinstvo Paraćin
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Zavrč
NK Šmartno 1928
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Ikasleak
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Ikasleak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Ordua
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Ordua
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Ordua
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Liga III Serie 7
Turceni CSO
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Zăbrani
CS Victoria Nadlac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Zăbrani
CS Victoria Nadlac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Bitnje
ŠD Polet
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Bitnje
ŠD Polet
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
Britof
NK Sava Kranj
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
ŠD Visoko
NK Kranj
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:00
|
Eslovenia Amateur Gorenjska nogometna liga
NK Bitnje
ŠD Polet
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia 3.NL – Centar
NK Zelina
NK Kurilovec
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Racing Club Benavente
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Racing Club Benavente
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakacina Mala
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
NK Graničar Magić Maleta
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Uruguaiko Lehen Maila
Miramar Misiones
River Plate UY
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:30
|
Kroazia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinci
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:30
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Racing Club Benavente
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
15:30
|
Txekiar Errepublika 1. Liga
sparta praha
eslavia praha
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Poloniako Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok
MKS Korona Kielce
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrčevo Glavica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Esloveniera
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Eslovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Hungaria Amateur BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
15:30
|
Hungaria Amateur BLSZ I. osztály
Pestszentimrei Sport Kor
43. sz. Epítők SK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Suitza Amateur Erste Liga Klasikoa
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Herbehereetako Amateur Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Frantziako Afizionatua Normandia Nazionala 3
Estatu Batuetako Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Frantziako Amateur Nouvelle-Aquitaine National 3
AEBetako Chambray-lès-Tours
Bourges Foot 18 B
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Algarve I. Maila
GD Lagoa
CD Odiáxere
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Algarve I. Maila
FC 11 Esperanças
CU Culatrense
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Algarve I. Maila
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Suitza Amateur Erste Liga Klasikoa
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Benfica U19
FC Porto U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zurich
FC Blue Stars ZH
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Kirol U19
Vitória SC U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Portugalgo Afizionatua A.F. Évora Elite Liga
Lusitano de Évora "B"
SC Alcaçovense
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
El Salvador Bigarren Maila
CD Titan
CSD Gale
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:00
|
Frantziako Afizionatua Normandia Nazionala 3
AG Caennaise
Flers FC
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
16:00
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Kirol U19
Vitória SC U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
16:00
|
Herbehereetako Amateur Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
16:00
|
Frantziako Afizionatua Normandia Nazionala 3
Estatu Batuetako Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
16:00
|
Estonia eta Siliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:00
|
Finlandia Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:00
|
Suitzako Emakumeen Super Liga
Basel
FC Zurich
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:00
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Benfica U19
FC Porto U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:00
|
Portugalgo U19 Txapelketa
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:00
|
Espainiako Bigarren Federazioa
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:15
|
Suitzako Emakumeen Super Liga
FC Aarau
Grasshopper Club Zurich
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:15
|
Belgikako Pro League
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:30
|
Suitza Amateur 3. FTC Liga
FC Rancate
SAV Vacallo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
16:30
|
Ingalaterrako Premier League
Nottingham Forest
Chelsea
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:30
|
Alemaniako Bundesliga
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
16:30
|
Portugalgo Emakumezkoen Txapelketa Nazionala
Atletico Ouriense
Vilaverdense FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
17:25
|
Kuwait Kuwait Liga
Al-Kuwait
Al-Nasr Kuwait
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
17:30
|
Suitza Amateur 3. FTC Liga
Modern FC
GC Biaschesi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:00
|
Brasil U20 Capixaba – C multzoa
Nova Venezia U20
Rio Branco-ES U20
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:00
|
Brasil U20 Capixaba – C multzoa
Nova Venezia U20
Rio Branco-ES U20
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga
Dinamo Brest
FK Gomel
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:30
|
Brasil U20 Paranaense – 1. Fasea, A multzoa
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:30
|
Brasil U20 Paranaense – 1. Fasea, A multzoa
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:30
|
Brasil U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EC U20
|
Bi Taldeek Gola
|
05/11
18:30
|
Andorra Lehen Maila
Santa Coloma FC
Atlètic Club Escaldes
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
18:30
|
Brasilgo Afizionatu U17 Cearense
AE Geltokia U17
São Gerardo EC U17
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:30
|
Brasilgo Afizionatu U17 Cearense
Clube Atletico Cearense U17
Ceará U17
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:30
|
Brasilgo Afizionatu U17 Cearense
FC Acopiara Akademia U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:30
|
Brasilgo Afizionatu U17 Cearense
AE Geltokia U17
São Gerardo EC U17
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:45
|
Ingalaterrako Liga Bi
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
18:45
|
Ingalaterrako Liga Bi
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
18:45
|
Italia Serie A
Milan
Cagliari
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
19:00
|
Espainia LaLiga
Athletic Club
Osasuna
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
19:00
|
Frantzia 1. Maila, Emakumeak
Paris Saint-Germain
Paris FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
20:30
|
Surinam SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
21:00
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Monterrey
UANL Tigreak
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/11
22:15
|
Kolonbia Primera A, Apertura
Atletico Bucaramanga
Junior Barranquilla
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
22:30
|
Aruba Ohorezko Dibisioa
SV Estrella Papilon
SV Britannia Piedra Plat
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Portu berria
Deportivo Muñiz
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
23:30
|
AEBetako MLS
CF Montreal
Miami Inter
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/11
23:30
|
AEBetako MLS
Philadelphia Batasuna
Orlando Hiria SC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
23:30
|
AEBetako MLS
CF Montreal
Miami Inter
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/11
23:30
|
AEBetako Emakumeen Futbol Liga Nazionala
Orlando Pride
Bay FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
01:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Napier City Rovers
FC Petone
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
01:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Napier City Rovers
FC Petone
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
01:00
|
Zeelanda Berriko Liga Nazionala
Napier City Rovers
FC Petone
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
01:00
|
Mexiko Liga Premier Serie A, 1 multzoa
Durango Alacranes
Matamoros Gavilanes
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
01:30
|
AEBetako MLS
Colorado Rapids
San Jose lurrikarak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
02:00
|
AEBetako Emakumeen Futbol Liga Nazionala
Portland Thorns FC
Reign FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
02:30
|
AEBetako Lehen Futbol Liga Nazionala
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
02:30
|
AEBetako Lehen Futbol Liga Nazionala
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
04:30
|
Australia NPL, Ipar Hego Gales Berria
Charlestown hiria
Valentine FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
05:00
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Rockdale City Suns
Sydney FC Akademia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
05:00
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Blacktown City FC
Marconi Salletarrak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
05:00
|
Australia NPL, Hego Gales Berria
Rockdale City Suns
Sydney FC Akademia
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
05:00
|
Australiako NPL, Queensland
Brisbane Roar Gazteak
Urrezko Kosta Batua
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
05:00
|
Australia NPL, Victoria
San Albaneko Santuak
Hego Melbourne
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
06:00
|
Australia NPL 2, Victoria
Western United FC Erreserbak
Melbourneko Garaipen Gaztea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
07:00
|
Txinako CFA Division Two League
Beijingeko Teknologia Institutua
Hubei Istar
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
07:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
07:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
07:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
07:15
|
Australiako NPL, Queensland
Rochedale Rovers
Brisbane City FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
Sporting Club Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
ACS Komuna Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Lasterketa
ACS Unirea Ungureni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatua 5 Liga Vâlcea
CS Şușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Flacăra Crucea
Speranța Castelu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Inter Costinești
AS Progresul Osmancea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Akademia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Filipinetako Filipinetako Futbol Liga
Mendiola FC
Filipinetako armada
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Karpeta
ACS Știința Cerat II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Akademia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Gorj
CS Internațional Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Australia NPL Queensland, Emakumeak
Ekialdeko auzoak
Brisbane City FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Dănceu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Aurretik Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Lasterketa
ACS Unirea Ungureni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
ACS Komuna Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
Kirol Banka
Flacara Muntenii De Sus
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
Sporting Club Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
2000 arteko Tudor Vladimirescu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
2000 arteko Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatua 5 Liga Vâlcea
CS Şușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
Hartu Nicolae Bălcescu
Pescarul Ghindărești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
Litoralul 22 Corbu
Viitorul Fîntînele
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Petera
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Independentzia
AS Aurora abuztuak 23
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Zientzia Malu Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Lasterketa
ACS Unirea Ungureni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatua 5 Liga Vâlcea
CS Şușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Filipinetako Filipinetako Futbol Liga
Mendiola FC
Filipinetako armada
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldavia Drăgușeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bihor
FC Unibertsitatea Oradea
CS Osorhei
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Pașcani lokomotora
AS 2023 Todirești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Pașcani lokomotora
AS 2023 Todirești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțați
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldavia Cristești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Irabazlea 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albesti
Voinţa 2009 Gornet
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albesti
Voinţa 2009 Gornet
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Irabazlea 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Irabazlea 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albesti
Voinţa 2009 Gornet
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian Zutabea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Victoria Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian Zutabea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS beldurrak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS beldurrak
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresul Jos Probintzia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
08:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Espainiako Afizionatu Beteranoen Liga Madril Ipar
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
ACS Sportul Studentesc Iași
CS Gloria Românești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
ACS Sportul Studentesc Iași
CS Gloria Românești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:15
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:15
|
Mongoliako Premier League
TUV Buganud
Khaan Khuns - Erchim FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:30
|
Grezia Amateur A EPS Makedonias Taldea 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:30
|
Australia Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
Hego-mendebaldeko Queensland Trumoia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:30
|
Grezia Amateur A EPS Makedonias Taldea 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
08:30
|
Australia Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
Hego-mendebaldeko Queensland Trumoia
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
08:30
|
Hong Kong Premier League
Hong Kong F.C.
Golik Iparraldeko Barrutia
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Eslovakia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Eslovakia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
09:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
09:00
|
Eslovakia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
09:30
|
Estonia eta Siliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
09:30
|
Espainiako Afizionatu Tercera Federación, 7. multzoa
Rayo Vallecano B
CD Canillas
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
09:30
|
Estonia Meistriliiga Emakumeak
Lootos Polva Emakumeak
JK Tallinna Kalev Emakumeak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
09:30
|
Estonia eta Siliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
10:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
Ira. Żelechow
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Hungaria NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Noname CDa
Sanabria CF
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Norvegia 3. Maila, 4. multzoa
igela FK
Strømsgodset II
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
10:00
|
Norvegia 3. Maila, 4. multzoa
igela FK
Strømsgodset II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
10:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Polonia II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Macao Elite Liga
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
10:00
|
Macao Elite Liga
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Bielorrusia Pershaya Liga
BATE Borisov Erreserba
Lokomotiv Gomel
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transilvania Felmer
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
11:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Götaland
BK Aurrera
Herrestads AIF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Alemaniako Amateur Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke
Greifswalder FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Suedia Amateur Elitettan, Emakumeak
Umeå IK
IFK Kalmar
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Bielorrusia Pershaya Liga
BATE Borisov Erreserba
Lokomotiv Gomel
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Suedia 2. Maila, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Norvegia 3. Maila, 1. multzoa
Fana
Aasane Futbola 2
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Espainia Amateur Lliga Elit Catalana
EU Figueres
EU Ruby
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Norvegiako 2. Mailako 2. multzoa
Junkeren
Skeid
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:30
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
Izena Kalju
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Grezia
AS Olimpia Malta
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Grezia
AS Olimpia Malta
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Grezia
AS Olimpia Malta
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
11:30
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Alemania Amateur Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlin II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenix Team Tanacu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Txekiar Errepublika 1. Liga, Emakumeak
1. FC Eslovakia
sparta praha
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Herbehereak Amateur 1e Klasse Zondag – A West
Wormerveerren ondare garbia
IVV Landsmeer
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
Sofia Nazionaleko FC
FC Levski-Spartak 1962
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
OFC Sofia 1992 Sofia
FC Vrazhdebna Sofia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Suitza Afizionatua 2. OFV Liga
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Suitza Amateur 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Eskoziako Premier LeagueEmakumeak
Spartans WFC
Hamilton Academical WFC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Schleswig-Holstein-Liga Amateur
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Suitza Amateur Erste Liga Klasikoa
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cernești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Suitza Amateur Erste Liga Klasikoa
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cernești
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Letonia 1.Liga
Rēzeknes FA
Olaine
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Finlandia Kakkonen, B multzoa
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Norvegiako 2. Mailako 1. multzoa
Hødd IL
Vard Haugesund
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Suedia 2. Maila, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Errusia Bigarren Maila, 2. multzoa
Enisey 2 Krasnoyarsk
Zvezda San Petersburgo
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Norvegia 3. Maila, 5. multzoa
Traeff
Aalesund FK II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Txekiar Errepublika 1. Liga, Emakumeak
1. FC Eslovakia
sparta praha
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Eskoziako Premier LeagueEmakumeak
Hibernian WFC
Midlothian WFC-ren bihotza
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:00
|
Alemaniako Schleswig-Holstein-Liga Amateur
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:15
|
Hungaria NB I
Kisvárda FC
Mezőkövesd Zsóry
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:30
|
Herbehereak Amateur 5e Klasse Zondag - A
SNC '14
VV Partij 33
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:30
|
Herbehereak Amateur 4e Klasse Zondag - A
RKVVM
SV Geuldal
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:30
|
Herbehereak Amateur 5e Klasse Zondag - A
SNC '14
VV Partij 33
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:30
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:30
|
Herbehereak Amateur 4e Klasse Zondag - A
RKVV Vijlen
Rood Groen LVC'01
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
12:30
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:30
|
Suitzako Promozio Liga
Delemont jauna
FC Zurich II
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
12:30
|
Norvegiako 2. Mailako 2. multzoa
Strømmen IF
Stjørdals/Blink
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Espainiako Afizionatu Tercera Federación, 7. multzoa
Cuc Villalba
Real Madril C
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 3. multzoa
Åskollen
Mjondalen 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Eskoziako Premier LeagueEmakumeak
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Suedia 2. Maila, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
1. Goppinger SV
SSV Reutlingen
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Frantziako Afizionatua Auvernia Rhône-Alpes National 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Frantziako Afizionatua Auvernia Rhône-Alpes National 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 4. multzoa
orkla
Stabæk Futbola II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Bastia U19
AS Monako U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Norvegia 3. Maila, 3. multzoa
Åskollen
Mjondalen 2
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Schleswig-Holstein-Liga Amateur
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Estrasburgo U19
AEBetako Orleans U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
FC Chambly Oise U19
Le Havre U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Montpellier U19
Nice U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Eskoziako Premier LeagueEmakumeak
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Italiako Emakumezkoen A Seriea
Inter
Sassuolo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
Eslovenia PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
Suedia 2. Maila, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Chateauroux U19
Nantes U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Afizionatuak Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. FC Gievenbeck
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Italiako Serie D, Giroa B
Piacenza
Varesina
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Schleswig-Holstein-Liga Amateur
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Azerbaijango Misli Premier League
Gabala FK
Sabah FK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Hegoafrikako Premiership
Lamontville Urrezko Geziak
chippa batua
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Eskoziako Premier LeagueEmakumeak
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Hessenliga
FC Eddersheim
Hünfelder SV
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Alemaniako Amateur Oberliga Hanburgo
Union Tornesch
FC Alsterbrüder
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Txekiar Errepublika 1. Liga, Emakumeak
FC Slovan Liberec
SK Slavia Praga
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Paris FC U19
Auxerre U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Tolosa U19
AEBko Colomiers U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Italiako Udaberriko Txapelketa 1
Sassuolo U19
Fiorentina U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Italiako Serie D, Giroa D
Korticella
Victor San Marino
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
U19ko Frantziako Txapelduna
Bourg-en-Bresse U19
Dijon U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Espainiako Afizionatu Tercera Federación, 4. multzoa
Anorga Kke
CD Derio
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Grezia Amateur B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos 2006 FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Grezia Gamma Ethniki – 1. taldea
Niki Efkarpias
Asteras Petriti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:15
|
Ingalaterrako Txapelketa
West Bromwich Albion
Southampton
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Alto Adige – 1. Amateurliga, B multzoa
SC Plose
SSV Taufers
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Alemaniako afizionatua Landesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako afizionatu astearteetako kategoria Calabria - Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio Kiroldegia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Alto Adige – 1. Amateurliga, B multzoa
SC Plose
SSV Taufers
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Alto Adige – 1. Amateurliga, B multzoa
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Calabria Girone C
ASD Santa Cristina
ASD Real Cittanova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Kategoria Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako Afizionatuen Bigarren Kategoria Calabria Girone B
ASD Sersalese
AEBetako Petrona 1980
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako afizionatu astearteetako kategoria Calabria - Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako afizionatu astearteetako kategoria Calabria - Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio Kiroldegia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako afizionatu astearteetako kategoria Calabria - Girone A
ASD Tiriolo 2023
ACD Maida
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako afizionatu astearteetako kategoria Calabria - Girone A
ASD Staletti
AEBetako Girifalco
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Alemaniako Amateur Oberliga Niederrhein
Mulheimer FC 97
SF Hamborn 07
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
13:30
|
Alemaniako Bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
San Georgen
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:30
|
Ingalaterrako FA Cup, Emakumeak
Tottenham FC Emakumeak
Manchester United Emakumeak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:30
|
Italiako Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
AFC San Martin Moos
SSV Weinstrasse Süd
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Italiako Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
13:30
|
Alemaniako Amateur Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
13:30
|
Alemaniako Amateur Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Kerkyras – A multzoko kanporaketa
AS Odysseas Avlioton
AE Megas Alexandros
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ADP Baunese
ASD Ulassai
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
AD Ponte da Barca
Deuskristo SC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010
AC Cortoghiana
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
Aingura Hondartza
Vitorino de Piães
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
SC Melgacense
Távora Jolas eta Kultur Zentroa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Suitza Afizionatua 2. OFV Liga
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Luxenburgoko Ohorezko Promozioa
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Danimarkako Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subzetatoa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgareni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos doktorea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Luxenburgoko Dibisio Nazionala
Racing FC Union Luxenburgo
mundu-sorta
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Suitza Afizionatua 2. OFV Liga
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Luxenburgoko Ohorezko Promozioa
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010
AC Cortoghiana
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur A EPS Makedonias Taldea 1
AS Neapolis
Ethnikos Metewrwn
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
AD Ponte da Barca
Deuskristo SC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandominic
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
Aingura Hondartza
Vitorino de Piães
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
SC Melgacense
Távora Jolas eta Kultur Zentroa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
Sandnes Ulf II
madla
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
AD Ponte da Barca
Deuskristo SC
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010
AC Cortoghiana
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Italiako Afizionatu Prima Kategoria Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
Aingura Hondartza
Vitorino de Piães
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Viana Castelo I. Maila
SC Melgacense
Távora Jolas eta Kultur Zentroa
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Suedia Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Luxenburgoko Dibisio Nazionala
Hesperange azkar
Itsaski Mersch
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Luxenburgoko Dibisio Nazionala
Union Titus Petange
Jeunesse Esch
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Errusia Bigarren Maila, 2. multzoa
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
Assyriska FF
Örebro Syrianska BK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
SC Röthis
FC Wolfurt
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Luxenburgoko Dibisio Nazionala
Victoria Rosport
F91 Dudelange
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Danimarkako Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Norvegia 3. Maila, 6. multzoa
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
Kavasilon atromitak
Aetos Alpokhoriou AO
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
Kavasilon atromitak
Aetos Alpokhoriou AO
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Grezia Amateur B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Ipar
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Parnu JK Vaprus U21
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Kaixo JK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa eta Läänemaa JK II ÜM
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
Orxomenos AEO
AO Pavlou
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Txekiar Errepublika Banatu E
SK Batov 1930
Rymarov
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
Orxomenos AEO
AO Pavlou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Veotia – 1. taldea
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
portugal liga portugal
Gil Vicente
SC Farense
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:30
|
Txekiar Errepublika Banatu E
SK Batov 1930
Rymarov
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:30
|
Italia Amateur Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Evoias
APO Kastellas
Enosi Messopotamias TMP
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:30
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:30
|
Grezia Amateur B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Espainiako Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur 2. Južnobanatska liga "Istok"
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Eslovenia Amateur Pomurska nogometna liga
NK Odranci
NK Polana
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Eslovenia Afizionatua 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Portugalgo Amateur AF Porto I. Maila – 2 Seriea
FC Parada
UCR Boim
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Porto Ohorezko Maila
Aparecida FC
Leixões B
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Kantonalna liga USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liga - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Morales del Vino Atletico
CD Inter Los Valles
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Poloniako Afizionatuak IV. Warmińsko-Mazurska Liga
Stomil II Olsztyn SA
GKS Polonia Iłowo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liga - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liga - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Txekiar Errepublika CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Eslovenia Afizionatua 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
BSK Borač
FK Mladi Rudar Bukovik
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko Zigilu Berria
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur 2. Južnobanatska liga "Istok"
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur 2. Južnobanatska liga "Zapad"
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Portugalgo Amateur AF Leiria I Maila - A Seriea
ACD Caseirinhos
Atletico Clube Avelarense
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
ACS Băgău
ACS Performanța Ighiu II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
CS Unitatea Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga - BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Portugalgo Amateur AF Braga Pro-National
Merelinense FC
AD Ninense
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Kantonalna liga USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infraţirea Jilavele II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Espainia Afizionatuen 1. Probintzial Mailako Afizionatuak, Primera – Zamora
Morales del Vino Atletico
CD Inter Los Valles
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liga - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Mendebaldea
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Afizionatuen Liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Portugalgo Amateur AF Porto I. Maila – 2 Seriea
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. FBIH Liga – Pitxerra
NK Ljubuški
HNK Višići
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. FBIH Liga – Pitxerra
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. FBIH Liga – Pitxerra
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno
NK Osvit Đelekovec
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Austriako Bundesliga
TSV Hartberg
Red Bull Salzburg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Turkia Süper Lig
Kasimpaşa
Antalyaspor
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Mendebaldea
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Eslovakia 3. Liga, Ekialdea
TJ Tatran Oravské Veselé
FTC Fiľakovo
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Nigeriako Liga Profesionala
Sporting Lagos FC
Enugu Rangers International
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Austriako Amateur Regionalliga Mendebaldea
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Espainiako Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Grezia Amateur A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Grezia Amateur A2 EPS Ilias
Thyella Kardama AC
Digenis Charias AC
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED 3. dibisioa - 1. eremua
YDS 18 Baserriko Patronatua
FC Soka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED 3. dibisioa - 1. eremua
Adenta Gazte Kirol Akademia
FC African Panthers
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Transilvania Kirol Akademia
CS Minerul Șuncuiuș
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Transilvania Kirol Akademia
CS Minerul Șuncuiuș
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Espainia Amateur Preferente Galizia – Iparraldeko Taldea
CD Allaríz
Club Juventud Cambados
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Errekreazioa Banja Luka
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Errekreazioa Banja Luka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Srpska Liga Istok
FK Žitorađa 1957
GFK Jagodina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED 3. dibisioa - 1. eremua
FC Hospas
FC Young Mount
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED 3. dibisioa - 1. eremua
FC Hospas
FC Young Mount
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Polonia Amateur Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Portugal Amateur AF Leiria Ohorezko Maila LizSport
Guiense Kirol Taldea
Sporting Pombal
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Vojvođanska Liga "Istok"
FK Polet Idvor
FK Jedinstvo Vlajkovac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbiako afizionatuen eremua "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbiako afizionatuen eremua "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast Lepokoa
NK Zagorec Koprivnica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liga - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liga - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
Donji Petrovci FK
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia eta Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad Dobrin
NK Josipdol
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Kroazia Nova Kapela
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Kroazia 78 Žakanje
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK HOŠK Gašinci
NK Slavonija Budrovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Kroazia Nova Kapela
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Kroazia Veliškovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad Dobrin
NK Josipdol
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. Međimurska NL
NK Kroazia Orehovica
NK Sokol Vratisinec
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Alemaniako Bundesliga
Bayern Munich
Wolfsburg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Finlandia Ykkönen
SalPa
TPS
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Uruguaiko Lehen Maila
Rampla Juniors
Boston ibaia
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Pitxerra
NK Ostrna
NK Buna
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopacevo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Pitxerra
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Pitxerra
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Pitxerra
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroazia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroazia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroazia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
Borac Novi Sad FK
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
Borac Novi Sad FK
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Pitxerra
NK Posavec
NK Bestovje
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Pitxerra
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topololovac
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topololovac
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:30
|
Kroazia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:45
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:45
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
15:45
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
15:45
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:45
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Kroazia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
15:45
|
Kroazia Amateur MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Lisboa II Maila
GD Rio de Mouro
Belenenses
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Afizionatua A.F. Évora Elite Liga
GD Portel
SC Arcoense
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Santarém I. Maila
Atletico Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Vila Real Ohorezko Maila - A Seriea
SC Cumieira
GD Cerva
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Setubal I. Maila
Setúbal B garaipena
Arrantzaleak Costa Caparica
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Setubal I. Maila
Botafogo FC Cabanas
CO Montijo
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Santarém I. Maila
Atletico Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Lisboa II Maila
Murteiense Elkartea
Camarate Arranoak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Santarém II Maila
Tramagal
AC bidegurutzea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Afizionatua AF Santarém I. Maila
Fatima Kiroldegia
GD Samora Correia
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Portugalgo Amateur AF Vila Real Ohorezko Maila - A Seriea
SC Cumieira
GD Cerva
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:00
|
Espainiako Afizionatu Tercera Federación, 3. multzoa
Bezana Kiroldegia
CD Colindres
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
16:00
|
Zipre 1. Dibisioa
Nea Salamina Famagusta
AEZ Zakakiou
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
16:00
|
Espainiako Afizionatu Tercera Federación, 13. multzoa
CD Algar
CD Plus Ultra
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
16:00
|
Serbia Mozzart Bet Superliga
FK Partizan
FK Mladost Lučani
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
16:05
|
Kuwait Kuwait Liga
Al-Qadsia
Al Fahaheel
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:30
|
Andorra Lehen Maila
CF Atlètic America
FC Pas de la Casa
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
17:00
|
Grezia Stoiximan Super Liga
PAOK
Olympiacos
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
17:30
|
Polonia CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:00
|
Kroazia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:00
|
Brasil Brasileiro Serie A, Emakumeak
Kindermann
SC International
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, A Division
Club Atletico San Telmo
Club Social Deportivo eta Cultural Río Negro
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, B Maila
Club Deportivo eta Social Lux
Kirol eta Aisialdi Elkartea BANCO
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, B Maila
Club Atletico Fisherton
Leones de Rosario FC
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo Kirol Taldea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Asociación Civil Club María Reina
Kirol Aisialdirako Kluba ekainaren 14an
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atletico Sparta
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Olympia Futbol Eskola
Polideportivo Country Club San Jose
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Kirol Aisialdirako Kluba ekainaren 14an
Polideportivo Country Club San Jose
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Club Atletico Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Botafogo Kirol Taldea
Club del Gran Rosario
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Asociación Civil Club María Reina
Kirol Aisialdirako Kluba ekainaren 14an
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atletico Sparta
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Olympia Futbol Eskola
Polideportivo Country Club San Jose
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Kirol Aisialdirako Kluba ekainaren 14an
Polideportivo Country Club San Jose
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Club Atletico Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Botafogo Kirol Taldea
Club del Gran Rosario
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, A Division
Rosario Central B
Sportivo Fútbol Club
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, A Division
Club Atletico Unión eta Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atletico Sparta
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
18:30
|
Argentinako Amateur Liga Rosarina de Fútbol, C Maila
Olympia Futbol Eskola
Polideportivo Country Club San Jose
|
Bi Taldeek Gola
|
05/12
18:45
|
Italia Serie A
Atalanta
Roma
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
19:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Columbus Crew 2
FC Cincinnati 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
19:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxia II
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
19:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
Colorado Rapids 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
19:00
|
AEBetako MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxia II
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
19:00
|
Espainia LaLiga
Real Betis
Almería
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
20:00
|
Argentinako Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CA River Plate
Sportivo Isla Verde
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
21:00
|
Brasilgo Brasilgo Serie D
mistoa
Rondonópolis Batasuna
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
22:00
|
AEBetako Emakumeen Futbol Liga Nazionala
Kansas City Current
Ipar Carolina Courage
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
22:30
|
AEBetako Amateur UPSL Midwest East - Premier
FK Olimpic Macomb
PASA FC PRO
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/12
22:30
|
AEBetako Amateur UPSL Midwest East - Premier
FK Olimpic Macomb
PASA FC PRO
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/12
23:00
|
Argentinako Futbol Liga Profesionala
Independiente
tailerrak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
23:00
|
Costa Ricako Lehen Maila, Emakumeak
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
23:00
|
Costa Ricako Lehen Maila, Emakumeak
Blue Tsunami FF
Deportivo Saprissa Emakumeak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/12
23:00
|
Costa Ricako Lehen Maila, Emakumeak
Udal Pococí
Perez Zeledon CCdr
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
00:00
|
Jamaikako Premier League
Cavalier FC
Arnett lorategiak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
03:10
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Monterrey
UANL Tigreak
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
10:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
10:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
11:00
|
Vietnam V-League 1
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Hà Nội
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
11:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
FK Gomel
ABFF WU-19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
12:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
12:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
13:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
13:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
14:00
|
Norvegiako 2. Mailako 1. multzoa
SK Brann II
Brattvåg
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
14:00
|
Norvegiako 2. Mailako 1. multzoa
SK Brann II
Brattvåg
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
14:00
|
Norvegiako 2. Mailako 1. multzoa
SK Brann II
Brattvåg
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
15:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
15:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Valiant FC
First Bank Football Club
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
15:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
15:00
|
Bielorrusia Vysshaya Liga, Emakumeak
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
16:00
|
Norvegia 3. Maila, 2. multzoa
Hasi II
BK II odds
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
16:00
|
Italiako Emakumezkoen A Seriea
Juventus
Roma
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Bi Taldeek Gola
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Beteranoa
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Beteranoa
|
Bi Taldeek Gola
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Beteranoa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
16:00
|
Kroazia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Beteranoa
|
Bi Taldeek Gola
|
05/13
16:15
|
Kroaziako Afizionatuen Beteranoen Liga Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
17:00
|
Suedia Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
17:00
|
Norvegia 3. Maila, 3. multzoa
Gamle Oslo FK
zirrara 2
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/13
17:00
|
Norvegia 3. Maila, 3. multzoa
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
17:00
|
Poloniako Ekstraklasa
Radomiak Radom
Ruch Chorzów
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/13
17:30
|
Faroe Uharteetako Premier League
Skála ÍF
Havnar Boltfelag
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/13
19:00
|
Ingalaterrako Premier League
Aston Villa
Liverpool
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
00:30
|
Paraguaiko Lehen Maila, Apertura
Guarani
Caballero jenerala
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
Zientzia ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
Zientzia ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
10:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Bi Taldeek Gola
|
05/14
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Barnsley U21
Burnley U21
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Barnsley U21
Burnley U21
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
12:00
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Barnsley U21
Burnley U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
15:00
|
Errumaniako Amateur Liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
15:00
|
Polonia III Liga, 3. multzoa
Rekord Bielsko-Biała
Odra Bytom Odrzanski
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
16:00
|
Finlandia Kakkonen, B multzoa
Tampere United
SJS
|
Bi Taldeek Gola
|
05/14
16:00
|
Finlandia Kakkonen, B multzoa
Tampere United
SJS
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
16:20
|
Saudi Arabia 1. Maila
AL Arabi (SA)
Al-Taraji Kluba
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
16:20
|
Saudi Arabia 1. Maila
AL Arabi (SA)
Al-Taraji Kluba
|
Bi Taldeek Gola
|
05/14
16:20
|
Saudi Arabia 1. Maila
AL Arabi (SA)
Al-Taraji Kluba
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
17:00
|
Faroe Uharteetako Premier League
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
17:00
|
Suedia 2. Maila, Sodra Svealand
IK Sleeper
Åtvidabergs FF
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
17:30
|
Txekiar Errepublika 1. Liga
sparta praha
banik ostrava
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Þór/KA Akureyri
Keflavik Emakumeak
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Þór/KA Akureyri
Keflavik Emakumeak
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Emakumeak
Stjarnan
FH Hafnarfjörður Emakumeak
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
18:00
|
Brasil U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nazioa
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
18:30
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/14
18:30
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/14
18:30
|
Suitzako Super Liga
Grasshopper Club Zurich
Yverdon-Sport FC
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
18:30
|
Ingalaterrako Afizionatuen Garapen Profesionaleko Liga
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
19:00
|
Ingalaterrako Premier League
Tottenham Hotspur
Manchester City
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
20:00
|
Espainia LaLiga
Girona
Villarreal
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
22:00
|
Hego Amerika CONMEBOL Libertadores
LDU
Junior Barranquilla
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/14
22:00
|
Hego Amerika CONMEBOL Libertadores
Penarol
Atlético Mineiro
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/15
01:00
|
Brasil Roraimense
São Raimundo-RR
GAS RR
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/15
01:30
|
Fiji Digicel Premier League
FC Labasa
Rewa FC
|
Bi Taldeek Gola
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Independentzia
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Bi Taldeek Gola
|
05/15
08:00
|
Errumaniako Amateur Liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
1.5 gol baino gehiago
|
05/15
11:00
|
Txekiar Errepublika U19 1. Maila
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/15
13:00
|
Armeniako Lehen Liga
Noah Erevan 2
Onor
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/15
13:00
|
Eslovakia U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
2.5 gol baino gehiago
|
05/15
13:00
|
Armeniako Lehen Liga
Noah Erevan 2
Onor
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|
05/15
13:00
|
Grezia Betsson Super League 2
Chania FC
Ilioupoli
|
0.5 gol baino gehiago - Lehen zatiko golak
|