????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Euroopa liiga
Kuupäev: kolmapäev, 4. november 2024
Algus kell 20 UK / 00 CET
Asukoht: Slavutych-Arena (Zaporižžja).

Zorya on tabeli lõpus, sel perioodil punktideta. Nad saavad pärast 1:2 kaotust kodus Euroopa liigas Braga sarnaselt. Nad suunduvad koju pärast 1:1 viiki võõrsil Ukraina kõrgliigas viimast korda graafikujärgselt Inhuletsiga.

Ateena AEK on üks Kreeka hinnatumaid klubisid, kuid pole sel hooajal Euroopa liiga alagrupiturniiril punkte veel kogunud. Eelmises kohtumises alistati EL-i kohtumises kodus Leicester 1:2. Meeskond läheb külla pärast 2:1 koduvõitu OFI Crete üle Kreeka superliigas.

Zorya vs Ateena AEK Head to Head (h2h)

• Ăśhelgi suurvõistlusel pole võõrustaja veel ĂĽhtegi Kreeka klubi leidnud.
  • KĂĽlaline on Ukraina klubidega vastamisi läinud juba kahel korral, kuid pole võitnud kumbagi neist mängudest.

Zorya vs AEK Ateena ennustus

Euroopa liiga alagrupiturniiri G-alagrupis identses vormis Zorya ootab kalendris tihedat kohtumist kreeklasest vastase Ateena AEK-ga. Mõlemad meeskonnad on alagrupis kaotanud kumbki kaks mängu ja väravate suhe on sarnane, vahetuses 1 löödud 5 vastu.

Kokkupõrge peetakse tasavägiseks ja mõlema meeskonna vormi arvestades pole kahtlust, et üheksakümne minuti pärast tuleb väravaid vähem. Turniiri kaotuste seeria põhjal mängimine võib mõlema poole mängijatele väga raskeks osutuda.

Väravaala mängu jaoks piisab 1,5+ väravate lauast, kuna mõlemad meeskonnad loovad oma varasemate tulemuste põhjal tõenäoliselt ebakindla kaitse. Samuti on oodata väravaid, sest mõlemad meeskonnad lõid järgmise kohtumise eel värava.

Ateena AEK-d eelistav topeltvõimalus on ilmselt parim panus panustajatele. Põhjus külalismeeskonnale juurdlemiseks on meistrivõistluste ülemvõim ja oma meeskonna tugevus kodumeeskonna suhtes.