????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Kuupäev: esmaspäev, 14. september 2024. a
Algus kell 16 UK / 30 CET
Toimumiskoht: Gazprom Arena (Sankt-Peterburg).

Pärast eelmisel hooajal võidetud tiitlit on Gazprom Arena tunnistajaks Zeniti ja Tula Arsenali kokkupõrkele järjekordses Venemaa kõrgliigas.

Iga meeskond on sel hooajal pidanud kuus mängu. Seni vaid ühe kaotusega Zenit on sel hooajal uue tiitli nimel. Nad seisavad väravateta võõrsil viigimängus Moskva Lokomotivi vastu.

Vahepeal libises Arsenal Tula veelgi tabeli lõppu. Meeskonnal on seni peetud 5 mänguga kirjas vaid 6 punkti, tänu 1 võidule ja 2 viigile. Nad tulevad külla pärast 2:1 kaotust kodus Moskva Spartakile.

Zenit vs Arsenal Tula vastamisi (h2h)

• Võõrustaja on võitnud üheksast kokku seitse.
  • Eelmine kohtumine andis Zeniti võõrsil 0:1 võidu.
  • Viimasest viiest mängust on mõlemad meeskonnad skoorinud kolm.
  • Viimasest viiest mängust lõppes viigiga vaid üks.
  • Kuuest kodumängust on võõrustajad kaotanud vaid korra.

Zenit vs Arsenal Tula ennustus

Zenit libises tabeli tipust välja, kui nende hooaja alguses toimunud neljamängulise võiduseeria katkestas võõrsil allajäämine Moskva Dünamole.

Olles kaotanud vaid ühe mängu ja arvestades, et nad on viimasest mängust saadik tasavägised, on Lõvidel eelis, vähemalt igal pool mängust.

Sellegipoolest pole Zenitersid nende tablool, olles seni löönud vaid 10 liigaväravat. Tema kaitse püsib puutumata, samal perioodil on löödud vaid kolm väravat.

Arsenal Tula lõi 6 väravat ja sai vastutasuks 8, nii et ükski BTTS ei ole panustajatele sobiv valik koos alla 3,5 värava jootraha andmisega üheksakümne minuti jooksul.