????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Hispaania liiga
Kuupäev: pühapäev, 1. november 2024
Algus kell 20 UK / 00 CET
Asukoht: Keraamiline staadion (Villareal).

Sel hooajal seitsmest liigamängust vaid ühe kaotanud Villarreal on pühapäevase kohtumise eel La Ligas heas vormis.

Võõrustajad on seni oma kalendris kolme võidu pealt võtnud 12 punkti ja viigistanud.

Ta saab vastu pärast väravateta viiki võõrsil edutatud Cádiziga, viimast korda liigas.

Real Valladolid on sel hooajal libisenud järjestikuste võitudega tabeli lõppu.

Neli nende seitsmest võiduta seeriast on lõppenud järjestikuste kaotusega ning nad on liigas sel hooajal kolme punktiga kolmest viigist.

Meeskond külastab kalendri viimases liigamängus kodus 0:2 kaotusega meeskonda CD Alavése vastu.

Näost näkku Villarreal vs Valladolid (h2h)

• Viimasest kolmest mängust kaks lõppesid viigiga.
  • Võõrustaja on viimasest viiest ĂĽldvõidust kirja saanud kolm.
  • Viimasest viiest kohtumisest on mõlemad meeskonnad värava löönud vaid ĂĽhes.
  • Eelmine kohtumine lõppes 1:1 viigiga.
  • Viimasest neljast kĂĽlastusest on kĂĽlastaja olnud edukas vaid ĂĽhel korral.

Villarreal vs Valladolidi ennustus

Villarrealil on liigas neljast kaotuseta mängust koosnev seeria, kus vahelduvad võidud ja viigid. Võõrustajad edestavad selle hooaja edetabelis külalisi üheksa punktiga. Kuna vastane on tabeli lõpus, pole kahtlustki, et matš kujuneb täisajaga koduvõiduks.

Kodumeeskond naudib kohtumises koduväljaku eelist ning nelja järjestikuse koduvõidu jada kõikidel kalendris märgitud suurvõistlustel aitab kodumeeskonnal oma eelist ära kasutada. Viimases viies kodumängus on aga mõlemad meeskonnad skoori teinud üheksakümne minutiga.

Vahepeal pole Valladolid viimase seitsme liigamänguga võitnud ühtegi kalendris olevat kohtumist. Külaline on kampaania viimasest kümnest võõrsilmängust võitnud vaid ühe võidu. Võõrsil nii kehvasti esinenud Pucela ei tohiks võõrustajate jaoks ohtu kujutada.

Statistika kohaselt on täisajaga koduvõit tõenäoliselt parim panus mängu panustajatele. Lisaks tuleb kasuks ka nõuanne Villarrealile võita üks kohtumise poolaeg, et saada kohtumisest korralikku tulu.