????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Venezuela vs Paraguay FIFA 2022 MM-kvalifikatsioonid Lõuna-Ameerika Ennustus LeagueLane'i poolt

Lõuna-Ameerika MM-valikmängud
Kuupäev: teisipäev, 13. oktoober 2024
Algus kell 23:00 UK
Asukoht: Metropolitani olümpiastaadion Méridas.

Nii Venezuela kui ka Paraguay jäid eelmisel nädalavahetusel MM-valikturniiri avamängus oma eesmärkidele alla, nii et see vastastikku on võimalus see õigeks teha.

Pealegi pole kumbki meeskond juba mõnda aega saavutanud märkimisväärset tulemust play-off’is, kuna pole osalenud Venemaal 2018. Viiest 2022. aasta piletist ühe võitmine oleks suur edu.

Koefitsientide poolest on kodumeeskond praeguse koefitsiendiga 2,50 võidusoosikud, külaliste võimalused seda saavutada on veidi väiksemad, 3,10.

Venezuela x Paraguay vastamisi

Varem peeti Venezuela ja Paraguay vahel kuusteist otsest kokkupõrget. Statistika on kergelt külalismeeskonna kasuks, võitude arvestuses 8-5. Huvitaval kombel lõppevad mängud Venezuela pinnal harva viigiga: mõlemad meeskonnad on võitnud kolm korda.

Varasemates kohtumistes löödud väravaid on kokku 43, keskmiselt 2,68 väravat mängu kohta.

Viimasest kuuest kohtumisest viis on lõppenud alla 2,5 jala väravatega.

Venezuela vs Paraguay ennustus

Venezuela fännidel olid suured lootused pärast möödunud aastal saavutatud suurepäraseid tulemusi, kus nende meeskond alistas järjest Boliivia, Trinidadi ja Jaapani. Kvalifikatsiooni esimene kohtumine ei sujunud, kaotades 3:0 Colombiale, matšis ei olnud neil mingit kontrolli. Treener José Peseiro võib järgmiseks mänguks teha mõned muudatused. Lõpptulemus oli probleem, esimesel poolajal lasti lüüa kolm väravat.

Vastaste osas oli Paraguay koduväljakul Peruu vastu favoriit, kuid matš lõppes 2:2 FT võiduta. Kahju oli neil lüüa 85. minutil teine ​​värav.Üldiselt oli Ángel Romerol suurepärane päev, lüües kaks väravat. Ootame sel teisipäeval Méridas lahtist mängu, seega tundub mõlemale meeskonnale 1,95 panustamine hea valik.