????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Hispaania – La Liga
Kuupäev: laupäev, 3. oktoober 2024
Algus kell 20 UK / 00 CET
Toimumiskoht: Mestalla staadion (Valencia).

Valencia on selle uue hooaja alguses näidanud segast vormi. Ja kodus on kurikad sel hooajal mõlemas mängus kaotuseta.

Eelmine kohtumine peeti võõrsil ja alistas Real Sociedadi skooriga 0:1. See oli neile viimati saates neljas matšis teine ​​võit.

Betis alustas hooaega kahe järjestikuse võiduga, kumbki nullist. Nende esimene mäng toimus võõrsil ja selles kohtumises võideti Alavesi 0:1.

Hiljem võitsid nad kodumängu, kuid siis saadi kaks järjestikust kaotust Big Greensile. Meeskond läheb külla pärast võõrsil saadud 3:0 kaotust Getafe vastu, mis on hooaja viimane kord.

Valencia vs Real Betis vastastikku (h2h)

• Võõrustaja on viimasest viiest üldvõidust kirja saanud neli.
  • Eelmine kohtumine andis Batsi koduvõidu 2:1.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest mängust skoorinud neljas.
  • Viimasest viiest liigamängust lõppes viigiga vaid üks.
  • Võõrustajad on kodus kaotuseta juba neli mängu.

Valencia vs Real Betise ennustus

Mestalla staadion on tunnistajaks järjekordsele etendusele, kui kurikad vastamisi Real Betisega keskel. Viimased olid oma viimase üheksa h2h kohtumise jooksul edukad vaid korra. Selle põhjal võib eeldada, et kodumeeskond on suure tõenäosusega võidusoosikuks.

Valencia kasutab väljaku eeliseid ja on alates 1990. aastast kodus Betisele kaotanud vaid korra. Selle pika perioodi jooksul tegid külalised kõik, mis suutsid, kuid õnne ei tulnud kunagi. Kuna nad on kaotusteseerias, ei paista see ka nende järgmises matšis muutuvat.

Kindluse mõttes on Valencia kahekordne kasu matšis tõenäoliselt parim panus panustajatele korraliku tulu teenimiseks. Lisaks on kohtumises oodata ka mõningaid väravaid, sest kahes viimases koduväljakul peetud mängus lõid mõlemad meeskonnad skoori.

Selle statistika põhjal on üle 1,5 värava näpunäide tõenäoliselt kasulik. Lisaks tuleb näpunäide BTTS-ile ka väravaalast, kuna mõlemal on Valencia väljakul üheksakümne minuti jooksul hea tõenäosus.

Valencia vs Real Betis kihlvedude näpunäited

• Üle 1,5 värava 1,40 (2/5).
  • Topeltvõimalus: Valencia või Tie 1,44 (4/9).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Hispaania liiga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.