????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Saksamaa Bundesliga
Kuupäev: teisipäev, 17. detsember 2019
Algus kell 19 UK / 30 CET
Toimumiskoht: Stadion An der Alten Försterei (Berliin).

Union Berlin võõrustab järjekordses Bundesliga kohtumises Hoffenheimi. Kodumeeskond on oma liigasoorituse ja kodueelise põhjal mängus favoriit.

• Berliini liidu vorm: 15 mängu – 6 võitu – 2 viiki – 7 kaotust – 20 punkti.
  • Hoffenheimi vorm: 15 mängu – 6 võitu – 3 viiki – 6 kaotust – 21 punkti.

Union Berlin vs Hoffenheim vastastikku (h2h).

Meeskonnad pole viimasel ajal varem kohtunud.

Berliini liidu vs Hoffenheimi ennustus

Union Berlini hiljutine hea vorm viimase kaheksa Bundesliga mängu jooksul näitab võõrustajate jaoks paljutõotavat külge.

Hiljutine 1:1 viik võõrsil Paderboniga tähistas nende neljandat kaotuseta mängu viimase viie kohtumise jooksul. Lisaks jäid nad Euroopa kvalifikatsioonikohtadest viie punktiga maha.

Küll aga on nad kodus tugevad. Ilmselgelt saadi viimasest viiest võidust kokku neli nulli, sealhulgas kaks viimast kodus.

Seetõttu on Union Berlin koduväljakul raske kontingent alistada.

Samal ajal on Augsburgi hiljutine külaskäik Hoffenheimi jätnud neile kolmanda kaotuse viimase viie mängu jooksul.

Lisaks sõidab külaline teele oma eelmise reisiga, alistades 3:1 vastased nagu RB Leipzig.

Peale selle oli Hoffenheim neljas selle kaotusele eelnenud maanteemängus kaotuseta. Seega on Berliinis oodata tihedat kohtumist.

Hoolimata sellest, et Union Berlin oli pärast 10 aastat edutatud meeskond madalamal tasemel, näitas Union Berlin kampaanias kogenud meeskondadega võrreldes paremat meelekindlust.

Nii et saame hosti häkkida, et see hästi töötaks. Kuna vaidluses on tugev ka külaline, ei saa ka seda kõrvale heita. Seega on kindlam minna mängu topeltvõimalusega.

Lisaks lõi Union Berlin 19 mänguga vaid 15 väravat. Hoffenheim lõi samal perioodil 21 väravat.

Sellegipoolest lõi võõrustaja koduväljakul löödud 9 väravast vaid 20. Seega võib kodukaitsedelt oodata külaliste vaos hoidmist.

Seetõttu on madala skoori võimalus, mis ei ületa 3,5 väravat üheksakümne minuti jooksul.