????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Copa Libertadorese kvalifikatsioonid
Kuupäev: kolmapäev, 5. veebruar 2024
Algus kell 22 UK
Asukoht: Estadio Monumental, Lima.

Eelmise aasta Cerro Porteño veerandfinaalis üritatakse Peruu klubi Universitario de Deportese kahjuks taas esineda selle hooaja Copa Libertadorese alagrupiturniiril.

Spordiülikool vs Cerro Porteño: pea vastas

• Need kaks meeskonda on varem mänginud kuus vastastikku.
  • Külalismeeskonnad on võitnud vaid korra.
  • Nendes duellides lüüakse keskmiselt 1,50 väravat mängu kohta.

Universitario Deportes vs Cerro Porteno: ennustus

Iga fänn teab ilmselt jalgpalli tähtsust Peruus. Sellel riigil on viimase kümnendi jooksul olnud mõned Copa Libertadoresile tavapärased osalejad ja nüüd püüab Universitario de Deportes grupifaasis järjekordset läbimurret teha.

Viimati mängisid nad Lõuna-Ameerika suurimal klubivõistlusel 2018. aastal, kuid tee saab olema raske. Teisel pool on Cerro Porteño, üks Paraguay populaarsemaid meeskondi.

Cerro Porteño on viimase viie hooaja jooksul jõudnud grupifaasi neli korda, mis tähendab, et kogemused on nende poolel.

Nad jäid play-off’i jänni pärast rahvusliku divisjoni mitte eriti heal kolmandal kohal lõpetamist. Peamine põhjus oli kehv kaitse, 28 mänguga lüüakse 22 väravat, mis pole kuigi hea, kui jahtida profidivisjoni tiitlit.

Eelmisel aastal suutis Cerro Porteño jõuda Copa Libertadorese veerandfinaali, kus River Plate peatas ta 3:1.

Erinevalt vastasest oli Universitario sunnitud mängima ka play-offide esimese ringi. Nad olid veidi edukamad kui Carabobo, võites matši kokkuvõttes 2:1. Otsustava värava lõi Federico Alonso esimesel poolajal.

Külastajatel on kindlasti kvaliteet ja kogemused. Tahame tagasi tulla ja võita, samas kui seiklushimulisemad panustajad saavad proovida ka Cerro Porteñot, et võita HT ja FT.

Vähem kui 2,5 jalga on teisene valik, peamiselt h2h statistika tõttu.

Universitario Deportes vs Cerro Porteño: kihlveo näpunäited