Toronto vs Vancouver Whitecapsi ennustused, näpunäited ja ennustused

????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

LeagueLane'i ennustus Toronto vs Vancouver Whitecaps Major League Soccer

Toronto FC vs Vancouver Whitecaps Ennustused, näpunäited ja mängu eelvaade: Major League Soccer laupäeval, 22. augustil 2024. Algab kell 1 Ühendkuningriigis / 00 CET kell BMO Field, Toronto.

TFC on MLS-i uues väljaandes tabeli tipu lähedal, jäädes idakonverentsi liidritest maha vaid ühe punktiga. Nad on oma konverentsis ainuke meeskond peale Columbus Crew'i, kes pole sel hooajal seni ühtegi mängu kaotanud.

Vancouver Whitecaps pole seda hooaega hästi alustanud, sest seni on kuuest liigamängust kogutud vaid kuus punkti. Läänekonverentsis on nad kaheksandal kohal ja viimasest viiest mängust on kaotatud kolm.

Marc Dos Santosel on raske oma meeskonda taastada viimasest 3:0 kaotusest Toronto sarnaste vastu. Pärast vaid kahepäevast vaheaega sama mängu taas kohtumine võõrustajatega ei ole see, mida Caps oma ajakavas lootsid.

Kodumeeskonna jaoks on asjad palju lihtsamad, sest neil tuleb lihtsalt korrata meetodit ja lisada kolm punkti ilma mängus libisemata.

Toronto vs Vancouver Whitecaps vastastikku (h2h)

• Viimasest viiest mängust vaid kaks lõppesid viigiga.
  • Eelmine kohtumine andis punastele koduvõidu 3:0.
  • Viimasest viiest kohtumisest neljas on mõlemad meeskonnad skoori teinud.
  • Võõrustaja on viimasest viiest üldvõidust kirja saanud kolm.

Toronto vs Vancouver Whitecapsi ennustus

Toronto naudib kohtumises kodueelist, võrreldes nende kaotusteta seeriaga hooaja üldgraafikus. Samuti alistasid nad sel nädalal sarnases matšis Capsi.

Tõenäoliselt on panustajate parim panus täisajaga koduvõit, millele lisandub suurepärane touchdowni võimalus üheksakümne minuti jooksul, kuna hiljutine kohtumine tõi ühes mängus kolm väravat.