Swansea – Millwalli statistika

Bwini näpunäited ja ennustusedSwansea – Millwalli ennustused

Swansea – Millwalli näpunäited ja koefitsiendid. 3. oktoober kell 15:00 INGLISMAA: meistrivõistlused – 4. voor.

• Swansea City alustas oma liigakampaaniat kolmes mängus (G2, L1) kaotuseta ja pole seni löönud ühtegi väravat. Nad on ka ainuke klubi liigas, kes pole veel kollast kaarti saanud, ja kuna nende viimasest kuuest H2H-mängust Millwalli vastu on viis löönud alla 2,5 värava, võivad nad olla mitmes erinevas mõõdikus silmapaistvad.
  • Möödunud hooajal lõi Swansea liigas vaid kaks koduväravat pärast 75. minutit, kuid saavutas ka (kombinatsioonilt) teise kodumängude viikide arvu (13). Nende kodused väravate vahed on niikuinii mõõdukad, Swansea on 2 kohaliku liiga mängus löönud 15+ väravat vaid korra, kuid 3+ väravat on löönud vaid kahel korral.
  • Kokkuvõttes on Millwalli olnud mõnda aega raske võita, kaotades eelmisest 18 liigamängust (G7, D7, L4) vaid neli, kusjuures vaid neli on löönud üle 2,5 värava. Veelgi enam, Millwalli boss Gary Rowett isiklikult armastab Swanseaga vastu astuda, vältides kaotust nende eelmises kolmes H2H kohtumises (G2, D1), kus mõlemad võitsid 1:0.
  • "Lions" on võitnud viis oma viimasest üheksast võõrsil peetud liigalahingust (G5, D2, L2) ning seitse võidetud/viigistatud mängu on jätnud nulli. Kuigi nad võidavad sageli tasavägiseid kohtumisi, on nende viimase viie võõrsilliigakaotuse keskmine näitaja olnud suhteliselt kõrge, 4,20 väravat mängu kohta.
  • Mängijad, keda jälgida: Swansea on võitnud viimased viis koduliiga mängu, milles Andre Ayew on skoorinud, sealhulgas neli väravat 60 minuti järel.
  • Millwalli mängija Jed Wallace on oma klubi eest skoorinud järjestikustes liigamängudes, samas kui tema viimasest üheksast liigaväravast seitse on löödud võõrsilmängudes.
  • Põhistatistika: eelmisel hooajal lõi Millwall võõrsil kõige vähem väravaid divisjoni ülemises pooles (keskmiselt 0,30 mängu kohta).
Heads-up matš: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2