Stoke – Brentfordi ennustused ja näpunäited

Bwini näpunäited ja ennustusedStoke – Brentfordi ennustused

Stoke – Brentfordi nõuanded ja koefitsiendid. 24. oktoober kell 15:00 INGLISMAA: meistrivõistlused – 7. voor.

Stoke vs Brentfordi eelvaade

• Stoke City näitab üles tõelist vastupidavust Michael O'Neilli juhtimisel, olles viimases kolmes mängus ühest kaotusest kolm viiki. Vaatamata sellele, et Stoke on O'Neilli saabumisest saadik kodus kümmet väravat hoidnud, on Stoke löönud sel hooajal kahel korral sama perioodi kuues kodumängus täpselt kaks väravat.
  • Kuna võõrustajad võitsid eelmisel hooajal omavahelises mängus 1:0, on iga Stoke'i neljast viimasest neljast koduliigavõidust, olles hoidnud nulli, otsustaja tulnud enne HT-d. Pottersi eesmärk on veelgi tugevdatud tugeva 60% võidumääraga kohalikes liigamängudes, mis on kantud välispanusena alates 2019/20 algusest.
  • Olles löönud 70,0% oma kümnest kohtumisest seni (90 minutit: G5, L3, L2) kaks või enam väravat, näevad Brentford välja väärt vastased. Lisaks lõi Brentford oma esimese värava neljas järjestikuses mängus, lisades veelgi asjaolule, et 72,73% kõigist võistlustest viimasest 11 H2H-st on löönud kokku alla 2,5 värava.
  • Brentford naudib nelja mängu kaotust kõigil võistlustel, kuid teate, et nad pole Stoke'ile viga teinud ühelgi ajaloolisel 13 H2H-l alates 1936. aastast (D4, L9), kaotades neljal viimasest viiest Ceramicsi reisist. Lisaks on külalismänedžer Thomas Frank näinud, et tema meeskond kaotas kolmel viimasest viiest võõrsilpäevast üheväravalise vahega.
  • Mängijad, keda jälgida: Stoke'i Nick Powell on oma viimasest kolmest liigamängust kahes värava löönud ja olles hiljuti löönud pealöögi, siis teate, et Brentford loovutas viimati pealöögi.
  • Brentfordi Ivan Toney on skoorinud neljas järjestikuses liigamängus ning viimases kolmes mängus on ta saavutanud igas poolduubli.
  • Kuum olukord: Alates 2019. aasta augustist on Stoke'i iga viimase üheksa liigakaotuse korral kannatanud täpselt ühe tunni pärast.
Heads-up matš: STOKE – BRENTFORD
18.07.20 CHA Peamine Brentford 1: 0
01.04.20 FAC Brentford Peamine 1: 0
21.09.19 CHA Brentford Peamine 0: 0
01.12.19 CHA Brentford Peamine 3: 1
11.08.18 CHA Peamine Brentford 1: 1