Southampton vs Newcastle Näpunäited, ennustused, koefitsiendid

logo

Premier League'i tugevaim meeskond Southampton võõrustab Newcastle Unitedit St. Maarja staadionil reede õhtul. Treener Ralph Hassenhuttli meeskond mängib suurepärast jalgpalli ja on kaotuseta viiel järjestikusel mängul, millest neli lõppesid võiduga.

Southampton võitis omavahelised liigamängud ning võitis Evertoni ja Aston Villa. Santos alistas jalgpalli viimase 6 minutiga vastase 3:180. Southampton on 13 punktiga viiendal võimalikust 21-st ja jääb esikoha Liverpoolist maha vaid kolme punktiga. Võit Newcastle Unitedi üle tõstaks Southamptoni reede lõpus Premier League'i tabeli tippu.

Newcastle United on kaheksandasse ringi jõudvas liigas üheteistkümnendal kohal. Steve Bruce'i meeskond viskas 11 punkti võimalikust 21-st ja suudab Southamptoni võiduga alistada. Magpies on kaotuseta kahes järjestikuses mängus, saavutades viigi Wolverhampton Wanderersi vastu ja võidu Evertoni üle.

Newcastle United on Southamptoni vastu kaotuseta kuues järjestikuses mängus. Nende kolm viimast kohtumist on lõppenud Newcastle Unitedi võiduga. Kas Newcastle United saab reede õhtul Southamptoni vastu neli võitu järjest?

Southampton vs Newcastle kihlveokoefitsiendid

Southamptonil läks hästi St. Mary staadionil hooaja algfaasis. Nad võitsid pakutud üheksast punktist kuus. Nende ainus kaotus tuli Tottenham Hotspurilt. Alates 5:2 kaotusest Spursile on Southampton võitnud West Bromi ja Evertoni vastu. Santosel on väravate vahe +1, löödud kuus ja lastud viis väravat.

Newcastle United on võõrsil kaotuseta, viie punktiga üheksast võidetud. Magpies võitis West Hamis ning viigistas Tottenham Hotspuri ja Wolverhampton Wanderersiga. Bruce’i meeskonnal on väravate vahe +2, löödud neli ja lastud kaks väravat.

Southampton pole Newcastle Unitedit võitnud alates liigahooajast 2015-16. Saints võitis St. 3:1. Maarja staadionil sel puhul. Sellest ajast peale on Newcastle United olnud kaotuseta kuuel järjestikusel mängul ja kirjas on neli võitu.

Eelmise hooaja mäng St. Mary's Stadium lõppes 1:0 Magpiesi kasuks. Allan Saint-Maximin lõi 79. minutil mängu ainsa värava ning tõi Newcastle Unitedi võidu. Southampton mängis suure osa mängust 10 mehega pärast seda, kui Moussa Djenepo 28. minutil mängust välja saadeti.

Southamptoni ja Newcastle'i meeskonna uudised

Hassenhuttl ootab viie Southamptoni mängija treeninguaruandeid. Jan Bednarek on viimaste aruannete kohaselt kõige lähemal sellele, et olla reedeõhtuseks mänguks täielikult vormis. William Smallbone on endiselt reievigastusest taastumas ja arvatavasti jääb mängust eemale. Samuti on tõenäoline, et Ryan Bertrandil pole reiega probleeme. See ei ole tõsine probleem.

Mohammed Salisu ei sobi ikka veel. Pärast seda, kui ta suvel Real Valladolidist liitus, pole ta Southamptoniga minutitki jalgpalli mänginud. Seda peetakse pikaajaliseks projektiks, kuid siiani on see olnud pettumus.

Hassenhuttli reedeõhtuse saabumise suur murekoht on ründaja Danny Ingsi põlvevigastus. Ingsil on seitsme liigamänguga kirjas viis väravat. Skaneerimisel selgus, et ründaja põlvevigastus pole tõsine. Tõenäoliselt jäetakse ta mängust välja, et taastuda.

Bruce'i vigastuse tõttu St. James' Park paranes hooaja edenedes. Neli mängijat on nädalavahetusel mängust väljas. Jonjo Shelvey, Matt Ritchie, Dwight Gayle ja Martin Dubravka jäävad erinevate vigastuste tõttu kõrvale. Callum Wilson on Newcastle Unitedi eest suurepärases vormis – seitsme mänguga on kirjas kuus väravat.

Southampton vs Newcastle'i ennustus

Mõlemad meeskonnad löövad värava – PANUST KOHE

Kuus viimasest üheksast Premier League'i kohtumisest Southamptoni ja Newcastle Unitedi vahel on lõppenud mõlema meeskonna skooridega. Need meeskonnad on suutnud üksteise vastu väravavõrku leida, isegi kui kohtumised teiste liiga meeskondade vastu on olnud madalaskoorilised. Southamptoni viimasest kuuest mängust kolm on lõppenud mõlema meeskonna väravatega. Viis järjestikust Newcastle Unitedi liiga mängu lõppesid mõlema meeskonna väravatega.

Callum Wilson lööb skoori igal ajal – PANUST KOHE

Suveks Newcastle Unitediga sõlmitud Callum Wilson on suurepärases vormis ning on seitsme mänguga löönud kuus väravat. Wilson lõi oma viimases liigamängus Evertoni vastu kaks korda värava, kui Newcastle United sai Toffeesile järjekordse kaotuse. Wilson on oma viimases neljas Premier League'i mängus löönud neli väravat. Ta lööb keskmiselt vaid 2,31 tabamust 90 minuti kohta ja 0,90 väravat 90 minuti kohta.

Rohkem kui 2,5 löödud väravat – PANUST KOHE

Viimasest 13 Premier League'i mängust Southamptoni ja Newcastle Unitedi vahel on kümme lõppenud enam kui 2,5 väravaga. Need meeskonnad valgustavad väravavõrku, kui nad liigas vastamisi seisavad. Southamptoni viimasest kuuest liigamängust kolm on lõppenud üle 2,5 löödud väravaga. Newcastle United on seevastu pidanud meistrivõistluste finaalis viimasest kuuest mängust neli, kus on löödud üle 2,5 värava.

Newcastle United on liigas Southamptoni vastu võitnud kolm mängu järjest. Neist kahes mängus lõid mõlemad meeskonnad väravaid ja löödi üle 2,5 värava. Magpies võitis eelmisel hooajal mõlemad klubidevahelised kohtumised 3:1. Mõlemas mängus löödi kõik väravad teisel poolajal.

Southamptonil on reedeõhtuse mängu eel tõsine vigastusprobleem, sest Ings jätab viimase põlvevigastuse tõttu paar järgmist mängu vahele. Kuigi Santos on vormis ja mängib hästi, on Ingsi kaotus nende pideva võiduvõimaluse jaoks tohutu. Ta lõi 14 väravast viis. Hea uudis on see, et Che Adams on aastatel 2024–21 paremini esinenud.

Santos lõi 12 väravat ja Newcastle United peab ära kasutama meeskonna kaitse nõrkused. Ingsi väljalangemisega peaks Newcastle United võõrsil kaotuseta jääma. Harakad peavad võidu või viigiga saavutama teise tulemuse. See on Newcastle Unitedi seitsmes järjestikune kaotuseta mäng.

Kihlveopakkumised Southampton vs Newcastle

Sportsbet.io logo

Täglicher Preis Boost

Sei dabei ja sichere režissöör Top-Quoten ja super Angebote. Tingimused 18+

Pakkumise soov Bet365 logo

karjääripakkumine

Tagasi võitja seisuga 4/1 või parem ja võida riskivaba panus järgmisele ITV otsevõistlusele (kuni 50 £) bet365-s. Pakkumine kehtib esimesele tehtud individuaalsele panusele. Kehtib ainult fikseeritud võidukoefitsientide turgudele igas suunas ja täiustatud hetketingimuste turgudele. Kehtivad panustamise piirangud ja tingimused. Ainult uued ja vabad kliendid.