Top 5
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/10
19:00
|
Gibraltari jalgpalliliiga
Püha Joosep
Lincoln IR
|
Lincoln RI on võitnud viimased 17 mängu.
|
05/10
09:00
|
AFC klubide maailmameistrivõistlused, naised, A-grupp
Urawa punased teemandid
H. Teras
|
Urawa Red Diamonds on võitnud viimased 12 mängu.
|
05/10
13:50
|
Horvaatia 1.NL
sevete
Sibenik
|
Šibenik have won their last 10 jogos.
|
05/10
18:30
|
Šveits 3. Liga FTC
Monteceneri
Comano
|
Monteceneri on võitnud viimased 10 mängu.
|
05/10
16:00
|
Sloveenia 3. SNL vzhod
Roltek Dob
Škofja Loka
|
Roltek Dob on võitnud viimased 9 mängu.
|
Võitnud jalgpallimeeskonna ennustused ja statistika. Võidab enamiku jalgpallimänge järjest.
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/10
19:00
|
Gibraltari jalgpalliliiga
Püha Joosep
Lincoln IR
|
Lincoln RI on võitnud viimased 17 mängu.
|
05/10
09:00
|
AFC klubide maailmameistrivõistlused, naised, A-grupp
Urawa punased teemandid
H. Teras
|
Urawa Red Diamonds on võitnud viimased 12 mängu.
|
05/10
13:50
|
Horvaatia 1.NL
sevete
Sibenik
|
Šibenik have won their last 10 jogos.
|
05/10
18:30
|
Šveits 3. Liga FTC
Monteceneri
Comano
|
Monteceneri on võitnud viimased 10 mängu.
|
05/10
16:00
|
Sloveenia 3. SNL vzhod
Roltek Dob
Škofja Loka
|
Roltek Dob on võitnud viimased 9 mängu.
|
05/10
15:00
|
Venemaa M-liiga
Uural
Seniit
|
Zenit on võitnud viimased 9 mängu.
|
05/10
16:00
|
Albaania Kategoria ja Dyte
valbonne
Ma paranesin
|
Valbona have won their last 9 jogos.
|
05/10
16:00
|
Eesti Meistriliiga Naised
JK Tabasalu
Flora Tallinn
|
Flora Tallinn on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/10
12:00
|
Armeenia esiliiga
Gandzasar
Noa Jerevan 2
|
Gandzasar on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/10
15:00
|
Rumeenia Liga 4 București
Metalogloobus II
Progressul 2005
|
Progresul 2005 on võitnud oma viimased 6 mängu.
|
05/10
16:00
|
Norra Toppserien, Naised
Valerenga
LSK Kvinner
|
Vålerenga have won their last 6 jogos.
|
05/10
17:00
|
Saksamaa Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
Nürnberg II
|
Nürnberg II have won their last 6 jogos.
|
05/10
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Tulcea
Academica Heracleea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Capixaba – C-grupp
port victoria
Real Noroeste U20
|
Porto Vitoria on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/10
17:00
|
Rootsi 2. jaoskond, Sodra Götaland
Hässleholms IF
Karlshamn
|
Hässleholms IF on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
22:00
|
Poola IV. Liiga – Pomorska
Jaguar
Powisle
|
Jaguar on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
17:00
|
Norra 4. divisjon – Indre Østland
Kolbu KK
Ridabu
|
Kolbu KK on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
13:00
|
Ukraina U19
Šahtar
Dynamo Kyiv
|
Shakhtar on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
20:00
|
Colombia Primera B
Boca Juniors
Magdaleena liit
|
Boca Juniors on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
23:00
|
Uruguay Primera divisjon
Riiklik
Phoenix
|
Nacional on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
23:00
|
Portugali Santo Tirso meistrivõistlused
Rebordões
ABCD
|
ABCD on võitnud oma viimased 5 mängu.
|
05/10
10:30
|
Austraalia NPL Queensland, naised
Ida eeslinnad
Brisbane City FC
|
Eastern Suburbs have won their last 5 jogos.
|
05/10
21:00
|
Venemaa meistrivõistluste SFF keskus
Dnepr Smolensk
aatom
|
Atom on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
10:30
|
Austraalia NPL 2, Victoria
Preston Lions FC
Langwarrin SC
|
Preston Lions FC have won their last 5 jogos.
|
05/10
21:00
|
Venemaa meistrivõistluste SFF keskus
Yelets
Lokomotiv Liski
|
Lokomotiv Liski on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
14:00
|
Kongo Vabariigi kõrgliiga
AS Vegas
Inter Club Brazzaville
|
Inter Club Brazzaville on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Fernandopolis
Mirasol
|
Mirassol have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Kreeka Betssoni superliiga 2
Panachaiki
Diagoras pööratud
|
Panachaiki have won their last 4 jogos.
|
05/10
09:45
|
Austraalia A-liiga mehed
Sydney
Keskrannik
|
Central Coast have won their last 4 jogos.
|
05/10
09:30
|
Austraalia NPL, Uus-Lõuna-Wales
mehine
sydney utd
|
Sydney Utd have won their last 4 jogos.
|
05/10
21:00
|
Venemaa meistrivõistluste SFF keskus
Urozhay Elan
Tambovi jalgpalliakadeemia
|
Urozhay Elan on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/10
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Loo
Ganvix
|
Ganvix have won their last 4 jogos.
|
05/10
12:00
|
Armeenia esiliiga
Lernayin Artsakh
FC Syunik
|
Lernayin Artsakh have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Kasahstani esimene divisjon
Jetisay FC
Caspiy
|
Jetisay FC have won their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Saksamaa A-Jun-BL S/SW
Mainz
Hoffenheim
|
Hoffenheim on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/10
12:00
|
Venemaa M-liiga
Orenburg
CSKA Moskvas
|
CSKA Moscow have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Venemaa Premier League
Krilja Sovetov
ahmat
|
Akhmat have won their last 4 jogos.
|
05/10
19:15
|
Islandi Urvalsdeild
Stjarnan
Fram
|
Stjarnan on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/10
16:00
|
Rootsi Damallsvenskan
Rosengård
Djurgarden
|
Rosengård on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/10
13:00
|
Kasahstani esimene divisjon
Jetisay FC
Caspiy
|
Caspiy have won their last 4 jogos.
|
05/10
19:00
|
Gibraltari jalgpalliliiga
Püha Joosep
Lincoln IR
|
St Joseph's on võitnud oma viimased 4 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Marília
Novorizontino
|
Novorizontino have won their last 4 jogos.
|
Jalgpallimeeskonna kaotamise ennustused ja statistika. Kaotused enamuses jalgpallimängudes järjest.
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/10
15:00
|
Rumeenia Liga 4 București
Romprim
Sportivii
|
Sportivii on kaotanud viimased 13 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Mogi Liit
Suzano liit
|
União Mogi on kaotanud viimased 13 mängu.
|
05/10
14:00
|
Türgi TFF 1. Lig
Giresunspor
umraniyespor
|
Giresunspor on kaotanud viimased 12 mängu.
|
05/10
11:15
|
Mongoolia kõrgliiga
Erdenes Ilch
FC baierlased
|
FC Bavarians have lost their last 12 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Fernandopolis
Mirasol
|
Fernandópolis on kaotanud viimased 10 mängu.
|
05/10
17:00
|
Saksamaa Bayernliga Nord
Eltersdorf
1. SC Feucht
|
1. SC Feucht on kaotanud viimased 10 mängu.
|
05/10
11:00
|
Türgi TFF 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
Altay
|
Altay on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/10
16:00
|
Horvaatia HNL
Gorica
rudeš
|
Rudeš on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
São Carlos
Jaú XV
|
São Carlos on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanada kõrgliiga
York United
Väärtuslikkus
|
Valor on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/10
17:00
|
Alžeeria Ligue 1
ES Setif
USA suf
|
US Souf on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Sinu isa
SINA
|
Tupã on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/10
10:00
|
Austraalia NPL, Lõuna-Austraalia
Adelaide
MetroStars
|
Adelaide on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/10
18:30
|
Brasiilia U20 Copa Pará, suurlinnapiirkond – A-grupp
Kaubanduslik PA
Belenense
|
Commercial PA on kaotanud oma viimased 7 mängu.
|
05/10
22:00
|
Argentina profijalgpalliliiga
tulistada
Instituut
|
Instituto have lost their last 6 jogos.
|
05/10
17:00
|
Saksamaa Bayernliga Nord
Ingolstadt II
SV Donaustauf
|
SV Donaustauf have lost their last 6 jogos.
|
05/10
13:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
F8Ballers Fc have lost their last 6 jogos.
|
05/10
20:00
|
Colombia Primera B
Barranquilla
Atlético
|
Atlético on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/10
14:00
|
Tuneesia Ligue 1
EGSG
AS Soliman
|
AS Soliman have lost their last 6 jogos.
|
05/10
17:00
|
Austria Regionalliga keskus
Voitsberg
Allerheiligen
|
Allerheiligen on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/10
14:30
|
Liibüa teine divisjon – Sirte laht, 3. grupp
Al Soloul Al Khudr
Soqour Ben Jawad
|
Al Soloul Al Khudr on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/10
22:00
|
Poola IV. Liiga – Pomorska
Anioly
Kolbudy
|
Kolbudy on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/10
23:00
|
Tšiili Primera B.
San Felipe
Santiago hommik.
|
San Felipe on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/10
15:00
|
Liibüa teine divisjon – lõuna, 1. grupp
Al Hekma Qatrun
Al Wedad Jezau
|
Al Hekma Qatrun have lost their last 5 jogos.
|
05/10
20:00
|
Colombia Primera B
Päris Santander
cortuluá
|
Real Santander have lost their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
Iisraeli rahvusliiga
Maccabi Yafo
Kiryat Shmona
|
Maccabi Yafo have lost their last 5 jogos.
|
05/10
17:30
|
Saksamaa Bayernliga Sud
Kirchheimer SC
garching
|
Kirchheimer SC have lost their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
Ukraina U19
Obolon Kiiev
rukh
|
Rukh have lost their last 5 jogos.
|
05/10
14:05
|
Araabia Ühendemiraatide 1. osakond
City FC
Al Arabi
|
City FC on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/10
16:30
|
Hispaania Liga F
Villarreal
SD Eibar
|
Villarreal have lost their last 5 jogos.
|
05/10
17:00
|
Poola IV. Liiga – Śląska
Znicz Kłobuck
Orzeł Miedary
|
Orzeł Miedary have lost their last 5 jogos.
|
05/10
22:00
|
Poola IV. Liiga – Pomorska
Grom
Alusta Miastkot
|
Start Miastko on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Itapirense SP U20
Guaçuano
|
Itapirense SP U20 on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/10
13:00
|
Iisraeli rahvusliiga
H. Ramat Gan
kfar qasem
|
Kfar Qasem have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:45
|
Walesi Cymru Premier
Caernarfon
Cardiffi kohtumine
|
Cardiff Met have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:30
|
Itaalia Serie B
Lecco
Modena
|
Lecco on kaotanud viimased 4 mängu.
|
05/10
21:00
|
Venemaa meistrivõistlused SFF Sibir
Ajutine Barnaul
Dünamo-M Barnaul
|
Dinamo-M Barnaul have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
Egiptuse kõrgliiga
Tulevane FC
rahvuspank
|
National Bank have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
Horvaatia HNL
Gorica
rudeš
|
Gorica have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:45
|
Iirimaa esimene divisjon
United FC leping
Wexford
|
Treaty United FC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:10
|
Austria 2. Liiga
Bregenz
Striping/Weiden
|
Bregenz have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brasiilia U20 Paulista
Mauaense
Jabaquara AC SP U20
|
Mauaense have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Šveits 2. AFV liiga
Fislisbach
bremgarten
|
Fislisbach have lost their last 4 jogos.
|
05/10
19:00
|
Prantsusmaa rahvuslik 1
Marignane
Rouen
|
Marignane have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Rumeenia Liga 4 București
ACS FC Dinamo
Juunior București
|
Juniorul București have lost their last 4 jogos.
|
05/10
17:00
|
Poola III liiga, 4. grupp
Wiązownica
Karpatõ Krosno
|
Karpaty Krosno have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:45
|
Iirimaa esimene divisjon
Kerry F.C.
UC Dublin
|
Kerry FC on kaotanud viimased 4 mängu.
|
05/10
22:00
|
Argentina profijalgpalliliiga
tulistada
Instituut
|
Sarmiento have lost their last 4 jogos.
|
05/10
12:30
|
Brasiilia U20 Copa Pará, suurlinnapiirkond – A-grupp
Sporting Maracanã U20
Töö
|
Trabalhista have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Island 1. deild
Fjölnir
Leiknir R
|
Leiknir R have lost their last 4 jogos.
|
05/10
23:00
|
Portugali Santo Tirso meistrivõistlused
Guimarei
Mourinhense
|
Mourinhense have lost their last 4 jogos.
|
05/10
23:00
|
USA USL II liiga
Louisiana Krewe
Blue Goose SC
|
Blue Goose SC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
11:45
|
Singapuri kõrgliiga
Balestier Khalsa
Geylang Int.
|
Geylang Int. have lost their last 4 jogos.
|
Jalgpallimeeskonna ennustuste ja statistika joonistamine. Enamiku järjestikuste jalgpallimängude viigid.
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/10
17:15
|
Tansaania kõrgliiga
Dodoma FC
Tansaania vanglad
|
Tanzania Prisons have ended draw their last 5 jogos.
|
05/10
17:00
|
Saksamaa Bayernliga Nord
Ingolstadt II
SV Donaustauf
|
Ingolstadt II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Tuneesia Ligue 1
Monastir
Aafrika klubi
|
Monastir have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
15:00
|
Taani 1. divisjon
Hillerød
FC Helsingor
|
Hillerød have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
15:00
|
Gruusia Erovnuli liiga
FC Dila
Torpedo Kutaisi
|
Torpedo Kutaisi have ended draw their last 4 jogos.
|