05/10
18:30
|
Šotimaa naiste kõrgliiga
Hibernian WFC
Midlothian WFC süda
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/10
18:30
|
Šveitsi superliiga
FC Lausanne-Sport
Basel
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/10
18:45
|
Šveits Amatöör 2. FTC liiga
AC Sementina
AS Novazzano
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/10
19:00
|
Gibraltari jalgpalliliiga
St Josephi FC
lincoln red imps
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
Grotta
Keflavík IF
|
Üle 2.5 värava
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
IR Reykjavik
FMU Grindavik
|
Üle 2.5 värava
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
Grotta
Keflavík IF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
IR Reykjavik
FMU Grindavik
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/10
21:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Chattanooga F.C.
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanada kõrgliiga
York United FC
Valor FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/10
23:00
|
Portugali amatööride Santo Tirso meistrivõistlused
FC Rebordões
ABCD
|
Üle 1.5 värava
|
05/10
23:00
|
Portugali amatööride Santo Tirso meistrivõistlused
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Üle 1.5 värava
|
05/10
23:00
|
Portugali amatööride Santo Tirso meistrivõistlused
FC Rebordões
ABCD
|
Üle 2.5 värava
|
05/10
23:00
|
Portugali amatööride Santo Tirso meistrivõistlused
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
00:00
|
USA MLS Next Pro
Huntsville City FC
Toronto FC II
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
Tafea FC
Naka FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
02:30
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Veeäärne Karori
Island Bay United
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
02:30
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Veeäärne Karori
Island Bay United
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
02:30
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Stop Out SC
Wellingtoni Phoenixi kaitseala
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
02:30
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Veeäärne Karori
Island Bay United
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
02:30
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Veeäärne Karori
Island Bay United
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
03:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
03:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
03:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
03:30
|
Austraalia NPL, Lõuna-Austraalia, naiste kõrgliiga
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
03:30
|
Austraalia NPL, Lõuna-Austraalia, naiste kõrgliiga
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
03:45
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Wellingtoni olümpia
Miramar Rangers
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
04:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
North Wellingtoni AFC
Western Suburbs FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
05:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Melville United A.F.C.
Western Springsi AFC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL 2, Victoria
Eastern Lions SC
Werribee City FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, pealinna jalgpall
Canberra olümpia
Canberra FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
05:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Melville United A.F.C.
Western Springsi AFC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, pealinna jalgpall
Canberra olümpia
Canberra FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia Victoria Premier League Women
Essendon Royals SC
Morelandi sebrad
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia Victoria Premier League Women
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
05:00
|
Austraalia Victoria Premier League Women
Essendon Royals SC
Morelandi sebrad
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, pealinna jalgpall
Canberra olümpia
Canberra FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, Victoria
Manningham United Blues
Altona Magic SC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, Victoria
Moreland City FC
Dandenong Thunder
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
05:30
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
05:30
|
Austraalia NPL, Lõuna-Austraalia
Adelaide'i komeedid
croydoni kuningad
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
06:00
|
Austraalia Victoria Premier League Women
Lõuna-Melbourne FC
Calder United SC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
06:30
|
Austraalia NPL, Tasmaania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
06:30
|
Austraalia NPL, Tasmaania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
06:30
|
Austraalia NPL, Tasmaania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
06:30
|
Austraalia NPL, Tasmaania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
06:45
|
Austraalia NPL, Tasmaania
Kingborough lõvid
Launceston Unitedi jalgpalliklubi
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
07:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
Collins Edwini spordiklubi
Valiant FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
07:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
Collins Edwini spordiklubi
Valiant FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
07:30
|
Austraalia NPL, Lõuna-Austraalia
Valge linn Woodville
Adelaide United Youth
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei laup
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Brisbane'i ründajad
Caboolture FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul Victoria
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei laup
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Brisbane'i ründajad
Caboolture FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Brasov
ASF Harman
ASC Olimpic Zărnești II
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei laup
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Brisbane'i ründajad
Caboolture FC
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Brisbane'i ründajad
Caboolture FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda ja Giarmata Vii II
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
CSO Deta II
ACS Galaxy Timișoara
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Timiș
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Prahova
ACS DP Cornu
CS Campina
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Prahova
CS Brasiilia
CSC Berceni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Prahova
CS Brasiilia
CSC Berceni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Carpinis
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Olt
ACS Iris Titulescu
AS Victoria Daneasa
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Timiș
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:15
|
Tšehhi Vabariik jaga B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
08:15
|
Austraalia NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Queenslandi lõvid
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
08:15
|
Tšehhi Vabariik jaga B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
08:15
|
Austraalia NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Queenslandi lõvid
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Austraalia NPL Queensland, naised
Lions FC
Mitchelton
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Lightning
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:00
|
Türgi U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:00
|
Austraalia NPL, Uus-Lõuna-Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardti tiigrid
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:00
|
Austraalia NPL Queensland, naised
Lions FC
Mitchelton
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:00
|
Türgi U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:00
|
Austraalia NPL, Uus-Lõuna-Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardti tiigrid
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Horvaatia Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Praha U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Slovakkia U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Slovakkia U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Slovakkia U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Slovakkia U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:00
|
Ungari amatöör BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Väga KUI
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:00
|
Ghana GAED 3. divisjon – 1. tsoon
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:30
|
Eesti Meistriliiga Naised
Tartu Tammeka Naised
Tallinna FC Ararat
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:30
|
Eesti Meistriliiga Naised
Tartu Tammeka Naised
Tallinna FC Ararat
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:30
|
Poola CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznan U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:30
|
Eesti Meistriliiga Naised
Tartu Tammeka Naised
Tallinna FC Ararat
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:30
|
Eesti Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:30
|
Eesti Esiliiga B
Nimeks Kalju U21
TJK Leegion
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harșova
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Horvaatia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Taani amatöör-Taani meistrivõistlused
Glostrup FK
Sundby BK
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harșova
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Horvaatia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
10:00
|
Poola CLJ
Poznani Lech U19
Widzew Łódź U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
10:00
|
Poola III liiga, 3. grupp
Gornik Zabrze II
Litši Zielona Góra
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
10:00
|
Taani amatöör-Taani meistrivõistlused
Vorup FB
OK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
10:00
|
Austraalia Victoria Premier League Women
Boroondara Eagles
Box Hill United SC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
10:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
10:00
|
Poola amatöör V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:00
|
Poola amatöör V. Liga – Wielkopolska
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
10:30
|
Hollandi amatöör 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
10:30
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
Tennis Borussia Berliinis
SV Lichtenberg 47
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa 2. Bundesliga
Hertha Berliin
1. FC Kaiserslautern
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Poola III liiga, 3. grupp
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
FC Victoria Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Berliini liit U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
FC Victoria Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
Dresdeni Dünamo U19
Hertha Berliini U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
Tennis Borussia Berliinis
SV Lichtenberg 47
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Norra 2. divisjoni 1. grupp
Sotra
Lysekloster IL
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL West
Arminia Bielefeld U19
Saksamaa Aachen U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
SV Sandhausen U19
Kaiserslautern U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Saksamaa amatöör A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
11:15
|
Mongoolia kõrgliiga
Khoromkhoni klubi
Deren
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:30
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
IFK Norrkoping U19
Hammarby IF U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
11:30
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
IFK Norrkoping U19
Hammarby IF U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
11:30
|
Taani amatöör-Taani meistrivõistlused
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:30
|
Taani amatöör-Taani meistrivõistlused
Viby IF
BK Marienlyst
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:30
|
Šotimaa kõrgliiga
Celtic
Rangers
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:30
|
Tšehhi U19 1. divisjon
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
SV Auersmacher
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Horvaatia Prva NL Junior
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Taani amatöör-Taani meistrivõistlused
Næstved IF
Ringsted IF
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC meetod
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 1. grupp
bjarg
sandviken
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
Lillestrøm SK 2
Rumpel
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
ACS Satu Nou of Jos
AS PHP Iadăra
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Sloveenia amatöör 1. MNL Murska Sobota
NK Rooma
ŠNK Bakovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC meetod
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
brodd
Jõud
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Hollandi amatöör 6e Klasse Zaterdag – 15
Asser Boys 3
VV Westerkwartier 2
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
brodd
Jõud
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
12:00
|
Läti 1.Liga
FK Smilten
Valmiera FC II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatöör Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga NOFV Süd
Liit Sandersdorf
VfB Auerbach
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Horvaatia Prva NL Junior
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
pors grenland
FK Mandalskameratene
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
SV Auersmacher
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Poola Ekstraliga, Naised
Pogoń Tczew
Górnik Łęczna
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatöör-Regionalliga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Wurzburger Kickers
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Taani 2. divisjon
Middelfart
Nykobing FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Taani Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Taani amatöör-Taani meistrivõistlused
AB Tarnby
Slagelse
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Kenya kõrgliiga
Bandari FC
postivahtid
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Leedu Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
Kufstein
SVG Reichenau
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Rootsi 2. divisjon, Västra Götaland
BK Astrio
Qifiding FIF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC meetod
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Holland Eredivisie, Naised
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 3. grupp
põhja rand
Åsiden
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Saksamaa amatöör Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
brodd
Jõud
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:30
|
Itaalia Campionato kevad 2
Padova U19
Alessandria U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:30
|
Hollandi Tweede divisjon
GVVV
SV Spakenburg
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:30
|
Hollandi amatöör 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 porrulauk 6
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:30
|
Hollandi amatöör 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 porrulauk 6
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:30
|
Itaalia Campionato kevad 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:30
|
Hollandi Tweede divisjon
GVVV
SV Spakenburg
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
12:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
12:30
|
Hollandi amatöör 5e Klasse Zaterdag – C
SC REMO
Kiired sammud
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
12:30
|
Hollandi amatöör 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Hout
Wanica täht
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Austria amatööride Bundesliga, naised
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
Surnadal
Nardo
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Slovakkia 1. Liga, Naised
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Brasiilia U17 amatöör Paranaense – 2. etapp, F-grupp
Azuriz U17
EK Liit U17
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rootsi amatöör Elitettan, naised
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Brasiilia U17 amatöör Paranaense – 2. etapp, F-grupp
Azuriz U17
EK Liit U17
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Portugali naiste meistrivõistlused
SCU Torreense
SC Braga
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Belgia amatöör KVDV Zaterdag
FC Charly's
KFC Horemans Beerse
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Slovakkia 1. Liga, Naised
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
Surnadal
Nardo
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Portugali naiste meistrivõistlused
Merendus
Valadares Gaia
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Itaalia Campionato kevad 1
Atalanta U19
Hellas Verona U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Rootsi amatöör Elitettan, naised
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Norra 3. divisjoni 3. grupp
frigg
Ullern
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Venemaa teise divisjoni 1. grupp
FC Nart Cherkessk
Spartak Naltšik
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatöör-Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatööride Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Slovakkia 1. Liga, Naised
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Slovakkia 1. Liga, Naised
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
Elverum
Fyllingsdalen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Saksamaa amatööride Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Rootsi amatöördivisjon 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanow
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
13:00
|
Poola amatöör V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:30
|
Saksamaa amatööride Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
13:30
|
Norra 3. divisjoni 5. grupp
Spjelkavik
Skedsmo
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:30
|
Saksamaa amatööride Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
13:30
|
Saksamaa amatööride Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Saksamaa amatöör-Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Šveits Amatöör Erste Liga Classic
FC Kreuzlingen
FC Linth 04
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Inglismaa kõrgliiga
Tottenham Hotspur
Burnley
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Inglismaa kõrgliiga
West Ham
Lutoni linn
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Norra 3. divisjoni 1. grupp
Årdal FK
OS IL
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Poola CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rootsi Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Alto Adige – 1. Amatöörliiga, B-grupp
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
Viktorul Zorleni
Täht Tătărăni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Poola CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
Viktorul Zorleni
Täht Tătărăni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Norra 3. divisjoni 1. grupp
Årdal FK
OS IL
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Ungari NB I, naised
astra ungari
Puskas FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Giurgiu
CS Energia Remuș
AS Dunarea Gaujani
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
14:00
|
Poola amatöör IV. Warmińsko-Mazurska liiga
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
14:00
|
Ungari NB I, naised
MOL Vidi FC
MTK Ungari
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Ostersund
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Šveitsi eduliiga
FC Lugano II
Basel II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 3. divisjoni 1. grupp
Årdal FK
OS IL
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 3. divisjoni 5. grupp
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
Floya
Sprint/Jeløy
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
Sola
Fram Larvik
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Soome Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 1. divisjon
Lyn FK
Levanger
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Šveitsi eduliiga
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Šotimaa kõrgliiga
Püha Mirren
Kilmarnock
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 1. divisjon
Åsane
IKStart
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Norra 1. divisjon
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Šveitsi eduliiga
FC Bavois
FC St Gallen II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Inglismaa kõrgliiga
West Ham
Lutoni linn
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Rootsi Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Fääri saared 1. deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Ungari NB I, naised
astra ungari
Puskas FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Ungari NB I, naised
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Slovakkia 1. Liga, Naised
SKF Žilina
FC Petržalka 1898
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:00
|
Poola amatöör V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga E
FK Nine Sady
Tatra Vsechovice
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Täht Tătărăni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Alto Adige – 1. Amatöörliiga, B-grupp
ASC Passeier
SV Plaus
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Alto Adige – 1. Amatöörliiga, B-grupp
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling Fussball
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga E
Prerovis
SFK Elko Holesov
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga E
FK Nine Sady
Tatra Vsechovice
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
Avântul Solești
Viktorul Zorleni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Täht Tătărăni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:30
|
Serbia amatöör Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
14:30
|
Itaalia amatöör Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:30
|
Ungari amatöör Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga E
Prerovis
SFK Elko Holesov
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
14:45
|
Norra Toppserien, Naised
Arna-Bjornar
SK Brann Kvinner
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Ungari amatöör Nógrád Megyei I. osztály
Szécsény VSE
Diósjenő SE
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Ungari amatöör Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Kids Sport
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Horvaatia 1976
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Poola amatöör IV. Liiga – Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Slovakkia 3. Liga, Ida
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TLÜ Košice
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöör Pomurska nogometna liga
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria amatöörliiga Treta – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria amatöörliiga Treta – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 3.NL – Kann
HNK Zadar
RNK Split
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Poola amatöör IV. Liiga – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rootsi Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venuse iseseisvus
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria amatöörliiga Treta – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Poola III liiga, 2. grupp
Pogoń Szczecin II
Märkus Czarnków
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria amatöörliiga Treta – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria amatöörliiga Treta – SZ
FC Vihar Slavjanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria amatöör Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Horvaatia 1976
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Kids Sport
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Ungari amatöör Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
Austria Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Rootsi Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria võiduliiga
FK Maritsa Plovdiv
FC Tšernomoretsi Baltšik
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Slovakkia 3. Liga, Lääs
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Poola III liiga, 3. grupp
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Poola amatöör IV. Liiga – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Ostrów Wielkopolski keskus
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Ungari amatöör Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS õpilased
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS õpilased
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS reaaltund
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS reaaltund
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS reaaltund
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Serbia amatöör Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
Britof
NK Sava Kranj
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
ŠD Visoko
NK Kranj
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:00
|
Sloveenia amatöörliiga Gorenjska nogometna
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2.NL
NK Belišće
NK Bjelovar
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Hispaania amatööride 1. provintsi Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Võidusõiduklubi Benavente
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Hispaania amatööride 1. provintsi Aficionados, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakacina Mala
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
NK Graničar Magići kohver
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Tekstilac Sinj
NK Poljičanin 1921
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Uruguay Primera divisjon
Miramar Misiones
River Plate UY
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:30
|
Hispaania amatööride 1. provintsi Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Võidusõiduklubi Benavente
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
15:30
|
Sloveenia 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Poola Ekstraklass
Jagiellonia Białystok
MKS Korona Kielce
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrcevo Glavica
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisac
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovan
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Ungari amatöör BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK FEŠK Feričanci
NK Mladost Draž
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Hispaania teine föderatsioon
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Sportlik U19
Vitória SC U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:00
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:00
|
Hispaania amatööride 1. provintsi Aficionados, Primera – Zamora
CD Bovedana B
Sporting Zamora CF
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:00
|
Portugali amatööride AF Algarve I divisjon
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:00
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zürich
FC Blue Stars ZH
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
Eesti Esiliiga B
Pärnu Jalgpalliklubi
FA Tartu Kalev
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Benfica U19
FC Porto U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Sportlik U19
Vitória SC U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
Eesti Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
El Salvadori teine divisjon
CD Titan
CSD Gale
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
Portugali amatööride AF Algarve II divisjon
ED Bensafrim
CD Marítimo Olhanense
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:00
|
Prantsusmaa Normandia amatöör 3
USA Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
16:00
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Sportlik U19
Vitória SC U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
16:00
|
Prantsusmaa Normandia amatöör 3
AG Caennaise
Flers FC
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
16:00
|
Šveitsi naiste superliiga
Basel
FC Zürich
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Soome Veikkausliiga
Inter Turu
HJK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Eesti Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Hispaania teine föderatsioon
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Benfica U19
FC Porto U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Eesti Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:00
|
Portugali amatööride AF Beja II divisjon – 2. etapp
GD Messejanense
Barrancos FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:00
|
Portugali amatööride AF Beja II divisjon – 2. etapp
GD Messejanense
Barrancos FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:15
|
Šveitsi naiste superliiga
FC Aarau
Rohutirtsuklubi Zürich
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
16:15
|
Belgia profiliiga
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:30
|
Šveits Amatöör 3. FTC liiga
FC Rancate
SAV Vacallo
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
16:30
|
Saksamaa Bundesliga
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:30
|
Inglismaa kõrgliiga
Nottingham Forest
Chelsea
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:30
|
Portugali naiste meistrivõistlused
famalicao
Albergaria klubi
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
16:30
|
Portugali naiste meistrivõistlused
Atletico Ouriense
Vilaverdense FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
17:00
|
Austria amatööride piirkondlik keskus
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna olen Aigen
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
17:00
|
Kreeka Stoiximani superliiga
PAS Giannina
Volose NFC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
17:00
|
Austria amatööride piirkondlik keskus
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna olen Aigen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
17:30
|
Šveits Amatöör 3. FTC liiga
Kaasaegne FC
GC Biaschesi
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
18:00
|
Brasiilia U20 Capixaba – C-grupp
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
18:00
|
Brasiilia U20 Capixaba – C-grupp
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
18:00
|
Valgevene Vysshaya Liga
Bresti Dünamo
FK Gomel
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
18:00
|
Brasiilia U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
18:00
|
Brasiilia U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U20 Paranaense – 1. etapp, A-grupp
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U20 Paranaense – 1. etapp, A-grupp
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EM U20
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U17 amatöör Cearense
AE jaam U17
São Gerardo EM U17
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U17 amatöör Cearense
FC Acopiara Akadeemia U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U17 amatöör Cearense
AE jaam U17
São Gerardo EM U17
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
19:00
|
Prantsusmaa 1. divisjon, naised
Paris Saint-Germain
Pariisi FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
19:30
|
Portugali AF-i amatööride Leiria I divisjon – Serie A
Rõõmsameelne ja ühtne grupp
Moita do Boi ühing
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
20:00
|
Prantsusmaa amatöör Guadeloupe Régionale 1
Hallitus
Cerfa FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – A-bassein
AS Draakon
Võidusõiduklubi Basse-Terre
|
Üle 1.5 värava
|
05/11
20:30
|
Suriname SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
Üle 2.5 värava
|
05/11
22:30
|
Aruba aujaoskond
SV Estrella Papillon
SV Britannia Piedra Plat
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
uus sadam
Deportivo Muñiz
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/11
23:30
|
USA rahvuslik naiste jalgpalliliiga
Orlando Pride
Bay FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
01:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
01:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
01:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
02:00
|
USA rahvuslik naiste jalgpalliliiga
Portland Thorns FC
Reign F.C.
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
02:30
|
USA rahvuslik jalgpalli kõrgliiga
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
02:30
|
USA rahvuslik jalgpalli kõrgliiga
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
05:00
|
Austraalia NPL, Uus-Lõuna-Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Akadeemia
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
05:00
|
Austraalia NPL, Queensland
Brisbane'i Roari noored
Gold Coast United
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
05:30
|
Hongkongi 1. divisjon
Kodanik AA
Ida ringkond
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
06:00
|
Austraalia NPL 2, Victoria
Western United FC Reserves
Melbourne Victory Youth
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
07:00
|
Hiina CFA teise divisjoni liiga
Pekingi Tehnoloogiainstituut
Hubei Istar
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
07:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
07:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
07:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
07:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
07:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
07:15
|
Austraalia NPL, Queensland
Rochedale Rovers
Brisbane City FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
07:30
|
Hongkongi 1. divisjon
wong tai sin
hoi kuningas
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
07:30
|
Hongkongi 1. divisjon
wong tai sin
hoi kuningas
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
07:30
|
Hongkongi 1. divisjon
Shatin
Tiib Yee
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
07:30
|
Hongkongi 1. divisjon
wong tai sin
hoi kuningas
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vâlcea
AS Inter Lăpuşata
AS Crețeni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milano akadeemia
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Chirnogeni
AS Unirea 23 Cobadin
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Tõeline Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vâlcea
ASCSC Orlești
AS Stejarul Vlădești 2009
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
Spordiklubi Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AFC võidusõit
ACS Unirea Ungureni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Viitorul Folder
ACS Știința Cerat II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milano akadeemia
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Filipiinid Filipiinide jalgpalliliiga
Mendiola FC
Filipiinide armee
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Austraalia NPL Queensland, naised
Ida eeslinnad
Brisbane City FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Danceu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
Spordipangandus
Flacara Muntenii De Sus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
Spordiklubi Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
FC Flacăra Pechea
ACS Voința Cișmele
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AFC võidusõit
ACS Unirea Ungureni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Petera
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Tõeline Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Avantul Comana
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Independența
AS Aurora 23. august
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Arka Constanța
AS Dacia Mircea Vodă
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Gorj
CS Internațional Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatööride liiga 4. Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Dambovita
AFC võidusõit
ACS Unirea Ungureni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Filipiinid Filipiinide jalgpalliliiga
Mendiola FC
Filipiinide armee
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Pașcani vedur
AS 2023 Todirești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Pașcani vedur
AS 2023 Todirești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Prahova
ACS Viitorul Puchenii Mari
CSO Mizil
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturulul Poboru
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilita Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
CS Ariceștii Rahtivani
AS Gorgota
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțați
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldova Cristești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Võitja 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Võitja 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Võitja 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traiani sammas
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Victoria Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traiani sammas
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasa
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasa
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
CHA hirmud
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
CHA hirmud
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresuli Josi provints
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Futuro San Francisco (V)
Baar La Herradura Torrejón (V)
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
AD Konnico El Casar (V)
Cosmos FC (V)
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Loeches (V)
FC Bulgaaria Alcalá de Henares (V)
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Futuro San Francisco (V)
Baar La Herradura Torrejón (V)
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Hispaania amatöörveteranide liiga Madridi põhjaosa
CD Futuro San Francisco (V)
Baar La Herradura Torrejón (V)
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:15
|
Tšehhi CFL
SK Slavia Praha B
FC Pisek
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:15
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:15
|
Mongoolia kõrgliiga
TUV Buganud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:30
|
Kreeka amatööride A EPS Makedoonia 1. grupp
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:30
|
Kreeka amatööride A EPS Makedoonia 1. grupp
Nea Genea Asvestoxwriou
Niki Hrakleiou
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
08:30
|
Kreeka amatööride A EPS Makedoonia 1. grupp
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
08:30
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Capalaba buldogid
Edela-Queenslandi äike
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
08:30
|
hongkongi esiliiga
Hongkongi FC
Goliki põhjapiirkond
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4. Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Horvaatia Prva NL Junior
NK Dugopolje U19
HNK Šibenik U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4. Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4. Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Spordiklubi Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Slovakkia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4. Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4. Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
eKr Albisrieden
FC Witikon
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Spordiklubi Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Slovakkia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
09:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
09:00
|
Slovakkia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTÜ
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTÜ
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTÜ
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
09:30
|
Eesti Meistriliiga Naised
Lootos Polva Naised
JK Tallinna Kalev Naised
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
09:30
|
Eesti Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
10:00
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
konn FK
Strømsgodset II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:00
|
Poola amatöörliiga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
september Żelechow
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:00
|
Ungari NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
konn FK
Strømsgodset II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
10:00
|
Poola amatöör V. Liga – Wielkopolska
Poola II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
10:00
|
Aomeni eliitliiga
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
10:00
|
Aomeni eliitliiga
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
10:30
|
Itaalia Serie A naiste
Napoli
Milan
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Saksamaa Amatööride Regionalliga Nordost
FC Eilenburg
Chemnitz FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transilvaania Felmer
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
11:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norra Götaland
BK Edasi
Herrestadsi AIF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:00
|
Rootsi amatöör Elitettan, naised
Umeå IK
IFK Kalmar
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:00
|
Rootsi 2. jaoskond, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:00
|
Saksamaa Amatööride Regionalliga Nordost
FC Eilenburg
Chemnitz FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:00
|
Norra 3. divisjoni 1. grupp
narkomaan
Aasane jalgpall 2
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Hispaania amatöör Lliga Elit Catalana
EL Valls
UD Viladecans
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Tulnukad
FC Kose
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Tulnukad
FC Kose
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Giurgiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Norra 2. divisjoni 2. grupp
Junkeren
Skeid
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:30
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
Nimeks Kalju
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Kreeka
AS Olimpia Malta
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Kreeka
AS Olimpia Malta
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
AS Kreeka
AS Olimpia Malta
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
11:30
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
11:35
|
Hiina CFA Superliiga
Cangzhou vägevad lõvid
Zhejiang
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023.a
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019.a
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rootsi Allsvenskan
IFK Norrköping
Hammarby IF
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Tšehhi 1. Liga, Naised
1. FC Slovako
sparta praha
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga NOFV Süd
SV 1919 Grimma
Einheit Rudolstadt
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Saksamaa amatöör Berliini Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berliin II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenixi meeskond Tanacu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023.a
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Bulgaaria amatöör Peta liga – B OG Sofia (Sever)
OFFC Sofia 1992 Sofia
FC Vrazhdebna Sofia
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Šveitsi amatööride 2. OFV liiga
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Šveits Amatöör 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Saksamaa amatöör-Schleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
ACS UAC Euroopa
ACS Speranța Cernești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Bulgaaria amatöör Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC National Sofia
FC Levski-Spartak 1962. a
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FC Bitburg 1919
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023.a
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
12:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
ACS UAC Euroopa
ACS Speranța Cernești
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
12:00
|
Šveits Amatöör Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
12:00
|
Venemaa teise divisjoni 2. grupp
Enisey 2 Krasnojarsk
Zvezda St. Peterburi
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Norra 3. divisjoni 5. grupp
træff
Aalesund FK II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Soome Kakkonen, B -grupp
Inter Turu/2
SexyPöxyt
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Saksamaa Amatöör Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Rootsi 2. divisjon, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Läti 1.Liga
Rēzeknes FA
Olaine
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Tšehhi 1. Liga, Naised
1. FC Slovako
sparta praha
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:00
|
Šotimaa naiste kõrgliiga
Hibernian WFC
Midlothian WFC süda
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:30
|
Hollandi amatöör 4e Klasse Zondag – A
SC Jekerdal
RKMVC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:30
|
Hollandi amatöör 4e Klasse Zondag – A
FC Bemelen
BMR
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:30
|
Hollandi Eredivisie
SC Heerenveen
Vitesse
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:30
|
Hollandi amatöör 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:30
|
Hollandi amatöör 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:30
|
Hollandi amatöör 4e Klasse Zondag – A
SVME
William II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
12:30
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Göteborg U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:30
|
Hollandi amatöör 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
12:30
|
Šveitsi eduliiga
Härra Delemont
FC Zürich II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
12:30
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Göteborg U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Hispaania amatöör Tercera Federación, 7. grupp
Cuc Villalba
Madridi Real C
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Norra 3. divisjoni 3. grupp
Åskollen
Mjondalen 2
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – OG Sofia
FC Obelya City Sofia
FC Nadežda Dobroslavtsi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Šotimaa naiste kõrgliiga
Aberdeeni LFC
Motherwell LFC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rootsi 2. jaoskond, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatöör Oberliga Mittelrhein
Sportvereinigung Porz
VfL Vichttal
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
orkla
Stabæki jalgpall II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Norra 3. divisjoni 3. grupp
Åskollen
Mjondalen 2
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Šotimaa naiste kõrgliiga
Aberdeeni LFC
Motherwell LFC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:00
|
Sloveenia PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:00
|
Saksamaa Amatööride Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatöör-Schleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga Baden Württemberg
FC Nöttingen
SG Sonnenhof Großaspach
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Lõuna-Aafrika esiliiga
Lamontville'i kuldsed nooled
ChippaUnited
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Itaalia Serie D, Girone B
Piacenza
Varesin
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatööride Oberliga Westfalen
Dortmundi ASC
1. FC Gievenbeck
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Tšehhi 1. Liga, Naised
Libereci FC Slovan
SK Slavia Praha
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Prantsusmaa U19 tšempion
Pariisi FC U19
Auxerre U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Prantsusmaa U19 tšempion
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Prantsusmaa U19 tšempion
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Itaalia Serie D, Girone D
Corticella
Victor San Marino
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Saksamaa amatöör Westfalenliga – Staffel 2
TuS Erndtebrück
Concordia Wiemelhausen
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Kreeka amatöör B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos 2006 FC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana Mureșist
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5. Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana Mureșist
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:15
|
Inglismaa meistrivõistlused
West Bromwich Albion
Southamptoni
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Alto Adige – 1. Amatöörliiga, B-grupp
SC Plose
SSV Tauferid
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:30
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Calabria Girone C
ASD Taurianova akadeemia
ASD Gebbione 2024
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
ASD Strongoli 2023
ASD San Leonardo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio spordikeskus
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Alto Adige – 1. Amatöörliiga, B-grupp
SC Plose
SSV Tauferid
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Alto Adige – 1. Amatöörliiga, B-grupp
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
Kohlscheider eKr
Rasensport kaubamärk
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride primakategooria Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
ASD Real Soveria Simeri
A.S.D. Kuninglik kasiino
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio spordikeskus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
USA San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatööride teisipäevakategooria Calabria – Girone A
USA San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:30
|
Saksamaa amatööride Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
13:30
|
Saksamaa Bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:30
|
Itaalia amatöör Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
Püha Georgen
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
13:30
|
Inglismaa FA karikas, naised
Tottenham FC naised
Manchester United Naised
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
GSD Asseminese
A.S.D. Utah Calcio 2024
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatööride A EPS Makedoonia 1. grupp
Asteras Ampelokipwn
Etnikos Malgaron
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Šveitsi amatööride 2. OFV liiga
Valposchiavo kaltsium
FC Mels
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Racing FC Union Luxembourg
maailmaulatus
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Taani Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Tallinna Kalev
Narva Trans
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Kerkyras – A-grupi playoff
AO Foinikes
AS Hraklhs Sfakeron
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
Sandnes Ulf II
madla
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Portugal Amatöör A.F. Viana Castelo I divisjon
SC Melgacense
Távora vabaaja- ja kultuurikeskus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad laup
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Poola amatöörliiga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandomic
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS Dr Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subtsetaat
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgareni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Šveitsi amatööride 2. OFV liiga
Valposchiavo kaltsium
FC Mels
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Portugal Amatöör A.F. Viana Castelo I divisjon
AD Ponte da Barca
Deukriste SC
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Itaalia amatööride primakategooria Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Portugal Amatöör A.F. Viana Castelo I divisjon
SC Melgacense
Távora vabaaja- ja kultuurikeskus
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Rootsi Amatöör U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Rootsi Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Venemaa teise divisjoni 2. grupp
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Rootsi Ettan, Norra
Sollentuna FF
KUI Karlstad Fotboll
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Victoria Rosport
F91 Dudelange
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Norra 3. divisjoni 6. grupp
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Aiolos Pyrgou AC
Proodeftiki Manoladas AFC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Kavasiloni atromiidid
Aetos Alpokhoriou AO
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Kreeka amatöör B EPS Ilias
PAS Pyrgou 2023
Keraunos Vrinas AC
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Tšernoglavtsi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Tšernoglavtsi
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Tšernoglavtsi
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Kreeka Amatöör A EPS Chios
AO Varvasiakos 1958
APS Atromitos Agiou Georgiou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bulgaaria amatöör Chetvarta Liga – AOG Shumen, põhjaosa
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Pärnu JK Vaprus U21
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Tere JK
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia Amatöör Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Itaalia Amatöör Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga E
SK Batov 1930
Rõmarov
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Veotia – 1. grupp
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Itaalia amatöör Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga E
SK Batov 1930
Rõmarov
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:30
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:30
|
Kreeka amatöör B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929. a
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929. a
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubusinac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
14:30
|
Serbia amatöör Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Sloveenia amatöör Pomurska nogometna liga
NK Odranci
NK Polana
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Sloveenia amatöör 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko uus pitser
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia Amatöör 2. Južnobanatska liiga “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Hispaania Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Poola amatöörliiga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Weektra Zbuczyn
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Tšehhi CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Slovakkia 3. Liga, Lääs
MFK Dubnica
TJ Jednota Bánová
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Kantonalna amatöörliiga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria amatöör Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Portugali amatööride AF-i Porto I divisjon – 2. seeria
AD Lustosa
Püha Vincent Irivo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Portugali amatööride AF-i Porto I divisjon – 2. seeria
Lomba SC Amarante
ADR Aveleda
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alekseni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Kantonalna amatöörliiga USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Portugali amatööride AF-i Porto Honor Division
Aparecida FC
Leixões B
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Poola amatöör IV. Warmińsko-Mazurska liiga
Stomil II Olsztyn SA
GKS Poola Iłowo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Portugali amatööride AF-i Porto I divisjon – 2. seeria
CR Ataense
Rio Ave B
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Hispaania amatööride 1. provintsi Aficionados, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Poola amatöörliiga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Poola amatöörliiga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Weektra Zbuczyn
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alekseni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – AOG Pazardzhik
FK Lokomotiv Septemvri
FK Trakiets 2005 Glavinitsa
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Sloveenia amatöör 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko uus pitser
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia Amatöör 2. Južnobanatska liiga “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatööride 2. Južnobanatska liiga “Zapad”
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Šumadijska Okružna Liga
BSK Borac
FK Mladi Rudar Bukovik
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
CS üksus Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Amatöör Peta liiga – BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Kantonalna amatöörliiga USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Portugali amatööride AF-i Porto Honor Division
Aparecida FC
Leixões B
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Kantonalna amatöörliiga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria amatöör Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Hispaania amatööride 1. provintsi Aficionados, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Slovakkia 3. Liga, Lääs
TJ Kovo Belusa
FK Podkonice
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Portugali amatööride AF-i Porto I divisjon – 2. seeria
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Kantonalna amatöörliiga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. FBIH liiga – Kann
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Türgi Süper Lig
Kasimpasa
Antalyaspor
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. FBIH liiga – Kann
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Liivno
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. FBIH liiga – Kann
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno
NK Osvit Đelekovec
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Slovakkia 3. Liga, Lääs
TJ Kovo Belusa
FK Podkonice
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Austria Amatöör Regionalliga West
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Türgi TFF 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
Altay
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
ACS Școala de Fotbal Dan Matei Cluj-Napoca
ACS Allmotion Aghireș
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Ungari NB III Nyugat
Kelen SC
Csornai SE
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Kreeka Amatöör A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöör 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED 3. divisjon – 1. tsoon
Adenta noorte spordiakadeemia
FC African Panthers
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Transilvania spordiakadeemia
CS Minerul Șuncuiuș
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Transilvania spordiakadeemia
CS Minerul Șuncuiuș
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Hispaania Amatöör Preferente Galicia – Põhjagrupp
CD Allaríz
Club Juventud Cambados
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Područna amatöörliiga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Područna amatöörliiga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Područna amatöörliiga – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED 3. divisjon – 1. tsoon
FC Hospas
FC Young Mount
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Poola amatöör Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Hispaania Amatöör Preferente Galicia – Põhjagrupp
CD Lalín
Sigüeiro FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöörtsoon "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast kaelarihm
NK Zagorec Koprivnica
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta amatöörliiga – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goracici
FK Voćar Kotraža
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goracici
FK Voćar Kotraža
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina amatöörliiga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:00
|
Serbia amatöör MFL Sombor – 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinštšia
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad Dobris
NK Josipdol
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnicki Vukovar
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Horvaatia Nova Kapela
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad Dobris
NK Josipdol
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Đalski Gubaševo
NK Sloga Konjštšina
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Horvaatia 78 Žakanje
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnicki Vukovar
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovaca
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Horvaatia Nova Kapela
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovaca
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. Međimurska NL
NK Horvaatia Orehovica
NK Sokol Vratisinec
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinštšia
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Saksamaa Bundesliga
Müncheni Bayern
Wolfsburg
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Kann
NK Ostrna
NK Buna
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopacevo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Kann
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Kann
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Kann
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Horvaatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Horvaatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Horvaatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Serbia amatöör Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Kann
NK Posavec
NK Bestovje
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia amatöör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Zagrebačka – Kann
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Visnjan 1957
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:30
|
Horvaatia Amatöör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:45
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
15:45
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
15:45
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
15:45
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:45
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Horvaatia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
15:45
|
Horvaatia amatöör MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
16:00
|
Portugal Amatöör A.F. Évora Eliitliiga
GD Portel
SC Arcoense
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Santaremi I divisjon
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Setubal II divisjon
Estrela St André
Pelezinhos
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Vila Reali auosakond – A-sari
FC Lordelo
Audi konts. Sabrosa
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Vila Reali auosakond – A-sari
SC Cumieira
GD Cerva
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Setubal II divisjon
Paio Pires FC
CD Cova da Piedade
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Setubal II divisjon
Pinhalnovense
GD Sesimbra
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Setubal I divisjon
Setúbal B võit
Kalurid Costa Caparica
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
16:00
|
Portugali amatööride AF Santaremi I divisjon
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
16:00
|
Hispaania amatöör Tercera Federación, 13. grupp
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
16:00
|
Norra 3. divisjoni 5. grupp
Lørenskog IF
Hallitus FK II
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
17:00
|
Sloveenia amatöör 3. SNL vzhod
NK Eltron Šenčur
NK Jesenice
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
17:30
|
Poola CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:00
|
Mehhiko Liga MX, naised, Clausura
Pachuca
Lõviklubi
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:00
|
Horvaatia Amatöör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:00
|
Brasiilia Brasileiro Série A, naised
Kindermann
SC International
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
18:00
|
Mehhiko Liga MX, naised, Clausura
Pachuca
Lõviklubi
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
18:00
|
Mehhiko Liga MX, naised, Clausura
Tigres UANL
FC Juarez
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, A-divisjon
Club Atlético San Telmo
Club Social Deportivo ja Cultural Río Negro
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, B-divisjon
Club Deportivo ja Social Lux
Spordi- ja vabaajaliit BANCO
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, B-divisjon
Atlético Fishertoni klubi
Leones de Rosario FC
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo spordigrupp
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Asociación Civil Club María Reina
Sportlik vabaajaklubi 14. juuni
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Jorgito Juniors Fútbol Club
Klubi Atlético Sparta
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Sportlik vabaajaklubi 14. juuni
Polideportivo maaklubi San José
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Olümpia jalgpallikool
Polideportivo maaklubi San José
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Klubi Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Botafogo spordigrupp
Club del Gran Rosario
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Asociación Civil Club María Reina
Sportlik vabaajaklubi 14. juuni
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Jorgito Juniors Fútbol Club
Klubi Atlético Sparta
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Sportlik vabaajaklubi 14. juuni
Polideportivo maaklubi San José
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Olümpia jalgpallikool
Polideportivo maaklubi San José
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Klubi Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Botafogo spordigrupp
Club del Gran Rosario
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, A-divisjon
Rosario Central B
Sportivo Fútbol Club
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, A-divisjon
Club Atlético Unión ja Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Jorgito Juniors Fútbol Club
Klubi Atlético Sparta
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
18:30
|
Argentina amatöörliiga Rosarina de Fútbol, C-divisjon
Olümpia jalgpallikool
Polideportivo maaklubi San José
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/12
18:45
|
Itaalia Serie A
Atalanta
Roma
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Columbuse meeskond 2
FC Cincinnati 2
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
Colorado Rapids 2
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
19:15
|
Islandi Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik
FH Hafnarfjörður
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
20:00
|
Argentina amatöörliiga piirkondlik futbol del Sur – Corral de Bustos
CAS Corralense
CSD Newbery ja Everton
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
22:00
|
USA rahvuslik naiste jalgpalliliiga
Kansas City vool
Põhja-Carolina Courage
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
22:30
|
USA amatöör UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
Üle 1.5 värava
|
05/12
22:30
|
USA amatöör UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
Üle 2.5 värava
|
05/12
23:00
|
Argentina profijalgpalliliiga
Independiente
Töötoad
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, naised
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, naised
Sinine tsunami FF
Deportivo Saprissa naised
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, naised
Municipal Pococí
CCdr Perez Zeledon
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
10:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
10:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
11:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
FK Gomel
ABFF WU-19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
11:00
|
Tansaania kõrgliiga
Tansaania vanglad
Ihefu FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
12:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Bresti Dünamo
Bobruichanka Bobruisk
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
12:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Bresti Dünamo
Bobruichanka Bobruisk
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
13:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
13:00
|
Inglismaa amatööride professionaalse arengu liiga
Charlton Athletic U21
Peterborough United U21
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
13:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
13:00
|
Inglismaa amatööride professionaalse arengu liiga
Charlton Athletic U21
Peterborough United U21
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
14:00
|
Norra 2. divisjoni 1. grupp
SK Brann II
Brattvåg
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
14:00
|
Norra 2. divisjoni 1. grupp
SK Brann II
Brattvåg
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
14:00
|
Norra 2. divisjoni 1. grupp
SK Brann II
Brattvåg
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
15:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
15:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
Valiant FC
Esimene Banki jalgpalliklubi
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
15:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
15:00
|
Valgevene Vysshaya liiga, naised
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
16:00
|
Norra 3. divisjoni 2. grupp
Start II
Koefitsiendid BK II
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – veteraanid
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – veteraanid
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – veteraanid
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – veteraanid
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – veteraanid
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – veteraanid
NK Otok – veteraanid
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
16:00
|
Horvaatia amatöörliiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – veteraanid
NK Otok – veteraanid
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/13
16:15
|
Saudi Araabia 1. divisjon
Al-Faisaly
Hajeri klubi
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
16:15
|
Horvaatia amatöör-veteranide liiga Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – veteraanid
NK Donja Zelina – veteraanid
|
Üle 2.5 värava
|
05/13
16:15
|
Saudi Araabia 1. divisjon
Al-Faisaly
Hajeri klubi
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
17:00
|
Rootsi Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
17:00
|
Norra 3. divisjoni 3. grupp
Gamle Oslo FK
skeid 2
|
Üle 1.5 värava
|
05/13
17:00
|
Norra 3. divisjoni 3. grupp
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/13
17:30
|
Fääri saarte kõrgliiga
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
01:00
|
Mehhiko Liga MX, naised, Clausura
Tigres UANL
FC Juarez
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
10:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
12:00
|
Inglismaa amatööride professionaalse arengu liiga
Barnsley U21
Burnley U21
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
15:00
|
Rumeenia amatöörliiga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
16:00
|
Soome Kakkonen, B -grupp
Tampere United
SJS
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/14
16:00
|
Soome Kakkonen, B -grupp
Tampere United
SJS
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
16:20
|
Saudi Araabia 1. divisjon
AL Arabi (SA)
Al-Taraji klubi
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
17:00
|
Fääri saarte kõrgliiga
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
17:00
|
Island Bikarinn
Fjölnir Reykjavik
Þór Akureyri
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
17:00
|
Rootsi 2. jaoskond, Sodra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
17:30
|
Tšehhi 1. Liiga
sparta praha
banik ostrava
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, naised
Þór/KA Akureyri
Keflaviki naised
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, naised
Þór/KA Akureyri
Keflaviki naised
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, naised
Stjarnan
FH Hafnarfjörður Naised
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
18:00
|
Brasiilia U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 rahvus
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
18:30
|
Inglismaa amatööride professionaalse arengu liiga
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
18:30
|
Šveitsi superliiga
Rohutirtsuklubi Zürich
Yverdon-Sport FC
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
19:15
|
Island 1. deild, Naised
Fram
UMF Selfoss
|
Üle 1.5 värava
|
05/14
19:15
|
Island 1. deild, Naised
Fram
UMF Selfoss
|
Üle 2.5 värava
|
05/14
19:15
|
Island 1. deild, Naised
Fram
UMF Selfoss
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
20:00
|
Hispaania LaLiga
Girona
Villarreal
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/14
22:00
|
Lõuna-Ameerika CONMEBOL Libertadores
Penarol
Atlético Mineiro
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/15
01:00
|
Brasiilia Roraimense
São Raimundo-RR
GAS RR
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/15
01:30
|
Fidži Digiceli kõrgliiga
FC Labasa
Rewa FC
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
Üle 1.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Üle 1.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Üle 1.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Aurora 23. august
AS Chirnogeni
|
Üle 2.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Üle 2.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
Üle 2.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Üle 2.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
Üle 2.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Üle 1.5 värava
|
05/15
08:00
|
Rumeenia amatöörliiga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Mõlemad meeskonnad lööma
|
05/15
11:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Üle 0.5 värava – esimese poolaja väravad
|
05/15
13:00
|
Slovakkia U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
Üle 2.5 värava
|