Top 5
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Saksamaa Bremeni liiga
BTS Neustadt
Werder II
|
Werder II on võitnud viimased 29 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Timiș
Pobeda staar Bišnov
Timișul Șag
|
Timișul Șag on võitnud viimased 25 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
BAICOI
|
Băicoi on võitnud viimased 23 mängu.
|
05/11
04:30
|
Austraalia NPL, Uus-Lõuna-Walesi põhjaosa
lambton
Adamstown
|
Lambton on võitnud viimased 18 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
Victorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaș on võitnud viimased 15 mängu.
|
Võitnud jalgpallimeeskonna ennustused ja statistika. Võidab enamiku jalgpallimänge järjest.
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Saksamaa Bremeni liiga
BTS Neustadt
Werder II
|
Werder II on võitnud viimased 29 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Timiș
Pobeda staar Bišnov
Timișul Șag
|
Timișul Șag on võitnud viimased 25 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
BAICOI
|
Băicoi on võitnud viimased 23 mängu.
|
05/11
04:30
|
Austraalia NPL, Uus-Lõuna-Walesi põhjaosa
lambton
Adamstown
|
Lambton on võitnud viimased 18 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
Victorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaș on võitnud viimased 15 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. ŽNL Istarska – Sjever
Novigrad
Galeb (J)
|
Novigrad on võitnud viimased 15 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Vulturii Igriș
Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Vulturii Igriș on võitnud viimased 14 mängu.
|
05/11
10:00
|
Horvaatia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
Osijek
|
Osijek on võitnud viimased 14 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Mehedinti
Drobeta 2024
Viktorul Severin
|
Viitorul Severin on võitnud viimased 14 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
Mănăștiuri mets
Steaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova on võitnud viimased 14 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
AS Recaș
faget
|
AS Recaș on võitnud viimased 14 mängu.
|
05/11
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu
FC Helios Tartu
|
Maardu on võitnud viimased 14 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Sălaj
Cetate Buciumi
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău have won their last 14 jogos.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 2. ŽNL Našice
loosung (P)
Zoljan
|
Sloga (P) on võitnud viimased 12 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Bacau
Must
AFC Bubu
|
Negri on võitnud viimased 12 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Braila
Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Victoria Traian on võitnud viimased 11 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. NL – Centar
Segesta
Lučko
|
Segesta on võitnud viimased 11 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari Heves Vármegyei I. osztály
Füzesabonyi
Besenyőtelki
|
Füzesabonyi on võitnud viimased 11 mängu.
|
05/11
15:00
|
Serbia Srpska Liga Istok
Radnički (S)
Kandik
|
Trayal on võitnud oma viimased 11 mängu.
|
05/11
14:00
|
Albaania Kategoria ja Tretë
Basania
Memaliaj
|
Memaliaj have won their last 11 jogos.
|
05/11
11:00
|
Taani Danmarksserien
Odder
Horsens FS
|
Odder on võitnud viimased 11 mängu.
|
05/11
21:00
|
Venemaa Winne's Cup – C-grupp
StroyGarant
Gorki Kursk
|
StroyGarant on võitnud viimased 10 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ukraina kõrgliiga
Šahtar
Dynamo Kyiv
|
Shakhtar on võitnud viimased 9 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Braila
Vointa (V)
Spicul Zăvoaia
|
Vointa (V) on võitnud viimased 9 mängu.
|
05/11
09:30
|
Rumeenia Liga 4 Teleorman
Dynamic Kids Videle
NanoV
|
Nanov on võitnud viimased 9 mängu.
|
05/11
15:00
|
Sloveenia Gorenjska nogometna liiga
Bled-Bohinj Hirter
Eeldus
|
Bled-Bohinj Hirter on võitnud viimased 9 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Juventus Pişchia
Petroman
|
Petroman on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
18:00
|
Portugali AF Algarve II divisjon
Sintra
Lagoa
|
Quarteira on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
18:00
|
Portugali AF Algarve II divisjon
Sintra
Sambrasense
|
Quarteira on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:30
|
Serbia Braničevska Okružna Liga
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do
Krilaš
|
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. Zagrebačka NL
Hrvatski Leskovac
gavran
|
Hrvatski Leskovac on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Arad
Victorul Arad
Voința Macea
|
Viitorul Arad on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
13:00
|
Rootsi 3. jaoskond Sodra Norrland
Forsbacka IK
Korsnäs
|
Korsnäs on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:30
|
Itaalia Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Città di Campagna
|
Virtus Stabia have won their last 8 jogos.
|
05/11
10:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
SMS Ślesin
Poola Golina
|
SMS Ślesin on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:00
|
Ungari NB I, naised
Ferencváros
Soroksár SC
|
Ferencváros on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – SZ
Lokomotiv (GO)
Etar II
|
Lokomotiv (GO) on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:30
|
Itaalia Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Amalfi rannik
|
Castel San Giorgio on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Varaždinska
Nova Ves
Dinamo 01
|
Nova Ves on võitnud viimased 8 mängu.
|
05/11
09:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Slovakkia
Pardubice
|
Slovácko on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – SZ
Lokomotiv (M)
Sevlievo
|
Sevlievo on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
FC Playmobil have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Bacau
sport
Kotkas
|
Vulturul on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Varaždinska
Obreš Sveti Ilija
Bukovčan 27
|
Obreš Sveti Ilija on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari BAZ Megye I. osztály
Ózd-Sajóvölgye
Felsőzsolca
|
Ózd-Sajóvölgye on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
17:00
|
Prantsusmaa Nouvelle-Aquitaine National 3
FC Montlouis
Poitiers
|
Poitiers on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Prva Liga, Federacije BiH
Bratstvo gr.
Rudar Kakanj
|
Bratstvo Gr. on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Alusta Rymanówist
|
Start Rymanów on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Hunedoara
Retezatul Hațeg
Soimul Baita
|
Retezatul Hațeg on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
08:00
|
Horvaatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Zagreb
NK Špansko
|
NK Špansko on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
loosung (G)
Graničar (BV)
|
Graničar (BV) on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
16:00
|
Poola IV. Liiga – Mazowiecka
Zabkovia
KS CK Troszyn
|
Ząbkovia on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Frankopan (S)
Sokol (VL)
|
Frankopan (S) on võitnud oma viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Bacau
sport
Kotkas
|
Sportul on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
14:05
|
Araabia Ühendemiraatide 1. osakond
Al-Oruba
Al-Dhafra
|
Al-Oruba on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
16:00
|
Maroko Coupe du Trône
HUSA
Raja CA
|
Raja CA have won their last 7 jogos.
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera divisjon
Jõuluvana koloom
AC Escaldes
|
Santa Coloma on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
13:00
|
Portugali naiste meistrivõistlused
Damaiense
Sportlik CP
|
Sporting CP on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
08:00
|
Hispaania Tercera Föderatsioon, 13. grupp
Murcia B
Deportiva Minera
|
Murcia B on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Tiiger
|
Tigar on võitnud oma viimased 7 mängu.
|
05/11
13:30
|
Euroopa U17 naiste Euroopa meistrivõistlused
Prantsusmaa
Inglismaa
|
Inglismaa on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 4. NL NS Rijeka
Borac Bakar
Lokomotiiv Rijeka
|
Lokomotiva Rijeka on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
Făget II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
Viitorul Ohaba Forgaci on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL S/SW
Fürth
FC Ingolstadt
|
FC Ingolstadt have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Arad
Victoria Felneac
Unirea Santana
|
Unirea Sântana on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
13:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina kõrgliiga
GOŠK
Zrinjski
|
Zrinjski on võitnud viimased 7 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Cluj
Viitorul Gârbău
Viitorul Mihai Georgescu
|
Viitorul Mihai Georgescu have won their last 7 jogos.
|
05/11
07:00
|
Austraalia NPL, Queensland
Gold Coasti rüütlid
redlands ltd
|
Gold Coast Knights on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 8
Progresul Pecica
Avantul Periam
|
Progresul Pecica on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Šveits 2. Liga OFV
FC Arbon 05
Steinach
|
FC Arbon 05 have won their last 6 jogos.
|
05/11
09:00
|
Slovakkia U19
Pohronie
Prešov
|
Pohronie have won their last 6 jogos.
|
05/11
11:00
|
Aomeni eliitliiga
Hang Sai SC
Cheng Fung
|
Cheng Fung on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Oberliga NOFV South
sandersdorf
Auerbach
|
Auerbach on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
14:30
|
Serbia Podunavsko-Šumadijska tsoon
OFK Napredak Markovac
FK RSK Rabrovo
|
OFK Napredak Markovac on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari BLSZ I. osztály
Csep-gol
1908 SZAC
|
Csep-gól on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
16:00
|
Hispaania teine föderatsioon
sportlik paso
Barakaldo
|
Barakaldo on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
10:00
|
Rumeenia Liga 4 Constanta
Constanta sadam
Victorul Harsova
|
Portul Constanta on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ukraina kõrgliiga
Šahtar
Dynamo Kyiv
|
Kiievi Dünamo on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
16:00
|
Hollandi Tweede divisjon
Treffers
Noordwijk
|
Treffers on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
Klenovnik
Udarnik 32
|
Udarnik 32 have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Šveits Erste Liga Classic
Muttenz
Punane Rist
|
Muttenz have won their last 6 jogos.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL West
Paderborn
Dortmund
|
Paderborn on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta liiga – AOG Pazardzhik
Levski (P)
Bratsigovo
|
Bratsigovo on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:30
|
Poola III liiga, 1. grupp
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
|
Unia Skierniewice on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Concordia Murowana Goślina
Złoci Złotkowo
|
Złoci Złotkowo on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – YZ
Alaealine Pernik
Vitosha
|
Minor Pernik on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Timiș
CSM Lugoj
Cocoșul Orțișoara
|
CSM Lugoj on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Tšehhi A-divisjon
SK Petrin Plzen
SK Hořovice
|
SK Petrin Plzen on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
12:30
|
Holland 5e Klasse Zaterdag – C
REMO
Kiired sammud
|
REMO have won their last 6 jogos.
|
05/11
18:00
|
Lõuna-Aafrika esiliiga
Orlando piraadid
Richards Bay FC
|
Orlando Pirates have won their last 6 jogos.
|
05/11
16:00
|
Šveitsi Challenge League
Xamax
Vaduz
|
Vaduz on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
12:30
|
Brasiilia U20 Copa Pará, suurlinnapiirkond – A-grupp
Pinheirense U20
Bragantino-PA
|
Pinheirense U20 on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Brasov
Interkristlane
Vulkaan 2008
|
Inter Cristian have won their last 6 jogos.
|
05/11
09:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
SKP Slupca
Avia Kamionki
|
Avia Kamionki have won their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
UKS Śrem
Grom Wolsztyn
|
UKS Śrem on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
18:30
|
Brasiilia Curitiba eeslinn
União Vila Sandra
Combate Barreirinha
|
Combate Barreirinha have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 6 Valcea
Sportul Genuneni
Progresul Măldărești 2019
|
Progresul Măldărești 2019 have won their last 6 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Calarasi
Võința Chiselet
Avantul Luica
|
Voința Chiselet have won their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
Saksamaa Bremeni liiga
Köögiviljakott
U. 60 Bremen
|
U. 60 Bremen on võitnud oma viimased 6 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Prahova
Teleajenul Vălenii De Munte
Boldești-Scăeni
|
Teleajenul Vălenii De Munte on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 2. ŽNL Kutina
Matija Gubec
Šartovac
|
Šartovac on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
14:00
|
Šveits Erste Liga Classic
puksiirid
Hongg
|
Tuggen have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 9
Unirea Alba Iulia
Metallurg Cugir
|
Unirea Alba Iulia on võitnud viimased 6 mängu.
|
05/11
07:00
|
Hongkongi FA karikas
Lee mees
Sham Shui
|
Lee Man have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola III liiga, 2. grupp
Elana Torun
liit
|
Unia have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:30
|
Itaalia Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Amalfi rannik
|
Amalfi rannik on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Brodsko-posavska
Omladinac (ST)
Cernik
|
Omladinac (ST) on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
23:30
|
USA rahvuslik naiste jalgpalliliiga
Orlando Pride
Bay FC
|
Orlando Pride on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
19:00
|
Hispaania Liga F
Real Madridi naised
Atl. Madrid
|
Real Madrid Femenino on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
14:00
|
Alžeeria Ligue 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
RC Kouba on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
09:00
|
Vietnam Vietnami naiste rahvusliiga
TNG Thai Nguyen
Ho Chi Minh
|
Hồ Chí Minh have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Mladost (SP)
Novakovec
|
Mladost (SP) have won their last 5 jogos.
|
05/11
21:00
|
Mehhiko Liga de Expansión MX, Clausura
mustad lõvid
Atlas
|
Atlante on võitnud oma viimased 5 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Moslavac
Lekenik
|
Moslavac have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Alba
CIL
Zlatna
|
CIL have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Rootsi Elitettan, Naised
Gamla Upsala Sk
Alingsas FC United
|
Alingsas FC United on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
13:00
|
Aomeni eliitliiga
Lun Lok
Benfica Macau
|
Benfica de Macau on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
14:00
|
Venemaa Voroneži oblasti meistrivõistlused – 3. grupp
Temp Boguchar
Olkhovatka
|
Temp Boguchar on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Alusta Rymanówist
|
Przełęcz Dukla have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Saudi Araabia Saudi Professional League
Al Hilal
Al Hazem
|
Al-Hilal on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
05:00
|
Austraalia Victoria Premier League Women
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
FC Bulleen Lions have won their last 5 jogos.
|
05/11
17:29
|
Poola III liiga, 4. grupp
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
siarka
|
Siarka have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Tallinna JK Puuma have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Zadarska
Debeljak
Sv. Mihovil
|
Sv. Mihovil on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
16:00
|
El Salvadori teine divisjon
CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco on võitnud oma viimased 5 mängu.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa 3. Liga
Dortmund II
Ulm
|
Ulm have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 3.NL – Kann
Zadar
lõhe
|
Zadar have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:30
|
Itaalia Eccellenza Campania Girone A
Pompei
Nola
|
Nola have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Metalac (S)
B.S.K.
|
Metalac (S) on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
21:00
|
Mehhiko Liga MX, Clausura
Toluca
Guadalajara
|
Guadalajara have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Ungari NB I, naised
MOL Vidi FC
MTK
|
MTK on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL West
Paderborn
Dortmund
|
Dortmund have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Kłos Gałowo on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
16:30
|
Hispaania LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Valladolid have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola IV. Warmińsko-Mazurska liiga
Poola Lidzbark Warmiński
Constract Lubawa
|
Polonia Lidzbark Warmiński have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Saksamaa Hessenliga
Alzenau
FC Giessen
|
FC Gießen have won their last 5 jogos.
|
05/11
08:00
|
Hiina CFA teise divisjoni liiga
Guangxi Hengchen FC
Shanghai sadam B
|
Guangxi Hengchen FC have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Prantsusmaa Occitanie National 3
St Paul Les Dax
Blagnac
|
Blagnac have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Šveitsi naiste superliiga
Basel
Zürich
|
Zürich on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Calarasi
Gloria Fundeni
Victoria Chirnogi
|
Gloria Fundeni on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
11:00
|
Moldova superliiga
milsami
petrocub
|
Petrocub have won their last 5 jogos.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL West
Wuppertal
Borussia M'gladbach
|
Borussia M'gladbach on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Varaždinska
Plitvica Selnik
Zadrugar
|
Plitvica Selnik have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
Meeskonna TG
Lucksta IF
|
Team TG have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 5 Arad
Înfrățirea Iratoșu
Kuninglikud tunnid
|
Înfrățirea Iratoșu on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 5 Arad
Piiri Pilu
Santana
|
Frontiera Pilu on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:30
|
Hispaania Aficionadoste 1. provintsiosakond, Primera – Zamora
Santa Croya
Võidusõiduklubi Benavente
|
Racing Club Benavente on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari BAZ Megye I. osztály
Sajóbábony
Alsozsolca
|
Alsózsolca on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Krosno
Zamczysko Odrzykoń
Czarni 1910 Jasło
|
Czarni 1910 Jasło have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Egiptuse kõrgliiga
Al-Masry
Püramiidid
|
Pyramids have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Đakovo
Polet Semeljci
NK Radnik (V)
|
Polet Semeljci on võitnud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:00
|
Venemaa Moskva oblasti meistrivõistlused – A-liiga
Metallurg Vidnoe
SSH Saturn Ramenskoe
|
Metallurg Vidnoe have won their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Argentina amatööride kampaaniaturniir, Apertura
Nautical Hacoaj
Veoautojuhid
|
Rekkamehed on võitnud oma viimased 4 mängu.
|
05/11
18:30
|
Argentina Torneo föderaal A
Veoautojuhid
Gutierrez
|
Rekkamehed on võitnud oma viimased 4 mängu.
|
05/11
14:00
|
Šveits 2. Liga OFV
FC Buchs
Ems
|
Ems have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Boldur
Phoenix Buziaș II
|
Boldur have won their last 4 jogos.
|
05/11
09:45
|
Austraalia A-liiga mehed
Sydney
Keskrannik
|
Central Coast on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
16:00
|
Ukraina Persha Liha
Inhuletid
Ahrobiznes V.
|
Inhulets have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:15
|
Belgia profiliiga
Charleroi
Kortrijk
|
Charleroi have won their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
Argentina Primera B
Lõuna-CS dokk
osakond armeenlane
|
Dep. Armenio have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
Itaalia Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Città di Campagna
|
Città di Campagna have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Norra 1. divisjon
Kongsvinger
Raufoss
|
Raufoss have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA
|
ZEFKA have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 2
Râmnicu Sărat
hamangia baia
|
Râmnicu Sărat have won their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Hollandi Tweede divisjon
GVVV
SV Spakenburg
|
SV Spakenburg on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – YI
Dimitrovgrad
Lokomotiv (P) II
|
Dimitrovgrad have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Calarasi
Victoria Lehliu Gara
Zarea Cuza Vodă
|
Victoria Lehliu Gara have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbia Druga Novosadska Liga
Petar Puača
Železničar (NS)
|
Železničar (NS) have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Unirea Tomnatic
Chinejana Chinezu
|
Unirea Tomnatic have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Chetvarta liiga – AOG Pazardzhik
trakiya
Levski Rakitovo
|
Levski Rakitovo have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria võiduliiga
Spartak Varna
Litex
|
Litex have won their last 4 jogos.
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
osakond hispaania keel
Lihtsalt Jose de Urquiza
|
Justo José de Urquiza have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – YI
Beroe II
Nesebar
|
Nesebar have won their last 4 jogos.
|
05/11
10:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
Gornik Konin
AP Reissa
|
Górnik Konin have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Saksamaa Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger
Eichede
|
Eichede have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Alžeeria Ligue 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
ES Mostaganem on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
18:30
|
Šveitsi superliiga
Noored poisid
Lugano
|
Young Boys have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rootsi Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby
|
United IK Nordic have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia II liiga
Unirea Slobozia
kõrvaldada
|
Unirea Slobozia have won their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Prantsusmaa U19 tšempion
Stade Lavallois
Guingamp
|
Guingamp have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Lublin
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
|
Sygnał Lublin have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
AS Recaș
faget
|
Făget on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
VHP Padureni
Crvena Zvezda Stanciova
|
Crvena Zvezda Stanciova on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
15:30
|
Sloveenia 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Brinje Grosuplje on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
09:00
|
Serbia Srpska Liga Belgrad
Polet Dorćol
Zemun
|
Zemun on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
15:30
|
Tšehhi 1. Liiga
sparta praha
slavia praha
|
Sparta Praha on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
15:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
Enyimba Feeders Fc
Supreme Kings Fc
|
Supreme Kings Fc on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
07:00
|
Hiina CFA naiste superliiga
Guangdongi
Wuhan
|
Wuhan on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Unirea Cerneteaz
Ghiroda ja Giarmata Vii II
|
Unirea Cerneteaz have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Rumeenia Liga 4 Ialomița
Unirea (IR)
Tõeline Cosâmbești
|
Real Cosâmbești have won their last 4 jogos.
|
05/11
23:30
|
USA MLS
Montreal
Miami inter
|
Inter Miami have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Posavina (VK)
Mladost (Č)
|
Posavina (VK) have won their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Taani Gjensidige Kvindeliga
AGF
Põhja-Meremaa
|
Nordsjælland have won their last 4 jogos.
|
05/11
10:00
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Brno
Slovan Liberec
|
Brno have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Bihor
Olümpia Salonta
CS Diosig
|
CS Diosig on võitnud viimased 4 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Olt
Iris Titlescu
Victoria Daneasa
|
Iris Titulescu have won their last 4 jogos.
|
05/11
07:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
Collins Edwini spordiklubi
Valiant FC
|
Collins Edwin Sports Club have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbia Prva Novosadska Liga
Fruskogorac
Proleter 1951
|
Fruškogorac have won their last 4 jogos.
|
05/11
17:30
|
Šveits 4. Liga FTC – 1. edugrupp
Arzo
Riva
|
Arzo have won their last 4 jogos.
|
05/11
21:00
|
Venemaa meistrivõistluste SFF keskus
Kameya-SGUS
Aleksandr Djatkovo
|
Aleksandr Dyatkovo have won their last 4 jogos.
|
Jalgpallimeeskonna kaotamise ennustused ja statistika. Kaotused enamuses jalgpallimängudes järjest.
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/11
08:00
|
Rumeenia II liiga
Progressul Spartac
Tunari
|
Progresul Spartac on kaotanud viimased 26 mängu.
|
05/11
16:00
|
El Salvadori teine divisjon
CD Titan
CSD Gale
|
CSD Vendaval on kaotanud oma viimased 25 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Calarasi
Võistlus 2006
Gâldău
|
Conpet 2006 have lost their last 20 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Nițchidorf
Meget Remetea Mare
|
Meget Remetea Mare on kaotanud viimased 19 mängu.
|
05/11
05:00
|
Austraalia NPL, Victoria
Moreland City FC
Dandenong
|
Moreland City FC on kaotanud viimased 14 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Peta liga – B OG Sofia (Sever)
Zhiten II
Spartak 1933
|
Zhiten II on kaotanud viimased 14 mängu.
|
05/11
15:00
|
Serbia Vojvođanska Liga “Istok”
Kozara
ŽAK
|
ŽAK on kaotanud viimased 14 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – YZ
Vihren Sandanski
Chavdar Etropolis
|
Chavdar Etropole on kaotanud viimased 13 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Olt
Iris Titlescu
Victoria Daneasa
|
Victoria Daneasa on kaotanud viimased 13 mängu.
|
05/11
10:00
|
Rumeenia Liga 4 Constanta
Eforie
Farul Tuzla
|
Farul Tuzla on kaotanud viimased 12 mängu.
|
05/11
15:30
|
Serbia Prva Novosadska Liga
Fruskogorac
Proleter 1951
|
Proleter 1951 on kaotanud oma viimased 12 mängu.
|
05/11
17:00
|
Šveits 2. Liga FTC
Ravecchia
vaal
|
Ravecchia on kaotanud viimased 12 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Hunedoara
Victoria Calan
Uricani mineraal
|
Minerul Uricani have lost their last 12 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Dunav Lom on kaotanud viimased 12 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Dambovita
Viitorul Ocnița
Flacara Suta Seaca
|
Viitorul Ocnița on kaotanud viimased 11 mängu.
|
05/11
15:00
|
Põhja-Makedoonia 2.MFL
karaorman
Sasa
|
Karaorman on kaotanud viimased 11 mängu.
|
05/11
08:00
|
Austraalia Queenslandi kõrgliiga 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Mitchelton FC on kaotanud viimased 11 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Prahova
Brasiilia
Berceni
|
Berceni on kaotanud viimased 10 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Arad
ACB Ineu II
CS Glogovăț
|
ACB Ineu II on kaotanud viimased 10 mängu.
|
05/11
13:00
|
Venemaa Belgorodi oblast – Centar
Kaskad Tšernjanka
Spartak-Metallurg
|
Kaskad Chernyanka have lost their last 10 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poola IV. Liiga – Śląska
GKS Gwarek Ornontowice
Twowow
|
Tworków have lost their last 10 jogos.
|
05/11
16:00
|
Hispaania Aficionadoste 1. provintsiosakond, Primera – Zamora
Bovedana B
Sporting Zamora
|
Sporting Zamora on kaotanud viimased 10 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Alba
ACS Performanța Ighiu
Lopadea Noua
|
Lopadea Nouă on kaotanud viimased 10 mängu.
|
05/11
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Kohtla-Järve Linnameeskond
Järva-Jaani
|
Järva-Jaani on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
15:00
|
Poola IV. Liiga – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Centra
|
Jarota Jarocin on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Bacau
Flamura Rosie
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Flamura Rosie on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
|
Dopiewo on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Olt
karakal
Unirea Pîrșcoveni
|
Caracal on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
09:30
|
Rumeenia Liga 4 Teleorman
Vârtoape
Viitorul Piatra
|
Viitorul Piatra on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
14:30
|
Serbia Podunavsko-Šumadijska tsoon
FK Sloboda Lipe
Obilić (Ž)
|
FK Sloboda Lipe on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului on kaotanud viimased 9 mängu.
|
05/11
12:30
|
Hollandi Derde divisjon
Nurka
OSS '20
|
OSS '20 on kaotanud oma viimased 9 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Victorul Johannisfeld
Viitorul Bencec
|
Viitorul Bencec on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
11:30
|
Tšehhi U19 1. divisjon
Karviná
Dynamo Č.B.
|
Karviná on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Sloveenia 3. SNL vzhod
Dravograd
taim
|
Dravograd on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Valcea
Mădulari
Chimia 1973
|
Mădulari on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:00
|
Rumeenia Liga 4 Giurgiu
Energia
Dunarea Gaujani
|
Energia on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
18:00
|
Portugali AF Algarve II divisjon
Surematu DC B
Olhanense
|
Immortal DC B on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Ori (T)
MV Horvaatia
|
MV Horvaatia on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
Mănăștiuri mets
Steaua Roșie Stanciova
|
Foresta Mănăștiur on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
11:00
|
Ukraina Druha Liga
Skala 1911
Metalurh-2 Zaporižži
|
Metalurh-2 Zaporižži on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Sloveenia Gorenjska nogometna liiga
Kranjska Gora
Kogemata
|
Kranjska Gora on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Brasov
Cetățenii
Carpaţi Berivoi
|
Cetățenii on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Juventus Pişchia
Petroman
|
Juventus Pișchia on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina Prva Liga, Federacije BiH
Mladost DK
Budućnost Banovići
|
Mladost DK on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Roma Kali Sara
Mladost (JM)
|
Roma Kali Sara on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:00
|
Venemaa Voroneži oblasti meistrivõistlused – 3. grupp
Khava Verkhnyaya
Nižnedevitsk
|
Khava Verkhnyaya have lost their last 8 jogos.
|
05/11
16:00
|
Portugali AF Évora eliitliiga
Lusitano de Évora "B"
Alcaçovense
|
Alcaçovense on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Sokół Bralin
Odolanovia Odolanów
|
Sokół Bralin on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
Leśnik Margonin
Poola Jastrowie
|
Leśnik Margonin on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
13:00
|
Austria Regionalliga West
Wals-Grünau
dornbirner
|
Dornbirner on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 4
CS Păulești
Flacăra Moreni
|
CS Păulești on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Progressul Vucova
Tormac
|
Progresul Vucova on kaotanud viimased 8 mängu.
|
05/11
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga D
Stará Říše
ZN Sazavou
|
Stará Říše on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
09:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Krosno
Skołyszyn
LKS Ilm Nienaszów
|
Skołyszyn have lost their last 7 jogos.
|
05/11
00:30
|
Brasiilia Brasiilia Serie B
Goiás
Ituano
|
Ituano on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
18:00
|
Portugali AF Algarve II divisjon
FC Ferreiras B
Messinense
|
Messinense on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
20:00
|
Colombia naiste liiga
Päris Santander
Deportivo Cali
|
Real Santander on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari Nógrád Megyei I. osztály
Berkenye
Bátonyterenyei
|
Bátonyterenyei on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
13:00
|
Saksamaa Bremeni liiga
BSV
TUS Komet Arsten
|
TUS Komet Arsten on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 1. ŽNL Šibensko-kninska
Janjevo Kistanje
mihovil
|
Mihovil have lost their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
Serbia 2. Južnobanatska liiga “Istok”
Partizan (U)
banaat (D)
|
Banat (D) on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
12:30
|
Brasiilia U20 Copa Pará, suurlinnapiirkond – A-grupp
rikas küla
Atlético JM9
|
Atlético JM9 on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Bundesliga, naised
Duisburg
Leverkusen
|
Duisburg on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
13:00
|
Poola V. Liga – Wielkopolska
Leśnik Margonin
Poola Jastrowie
|
Polonia Jastrowie on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
12:30
|
Itaalia Campionato kevad 2
Ternana
Bari
|
Ternana on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Timiș
Avântul Topolovățu Mare
Voința Mașloc
|
Avântul Topolovățu Mare on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
CS Utvin on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
12:00
|
Hispaania LaLiga
Mallorca
Las Palmas
|
Las Palmas on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 3. ŽNL Istarska – Kann
Manjadvorci
Plomin
|
Manjadvorci on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
11:00
|
Rumeenia Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Spicul Vladeni on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
06:45
|
Austraalia NPL, Tasmaania
kingborough
Launceston Unitedi jalgpalliklubi
|
Launceston United Soccer Club have lost their last 7 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 6 Timiș
Liebling II
AS Cornești
|
AS Cornești on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia MŽNL Osijek-Vinkovci
Boorak (B)
Mladost (ĐS)
|
Borac (B) on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
12:00
|
Hispaania Tercera Föderatsioon, 9. grupp
Torredonjimeno
Atletico Melilla CF
|
Atletico Melilla CF have lost their last 7 jogos.
|
05/11
13:00
|
Rumeenia Liga 4 Ialomița
Victoria (MB)
AS Albești 08
|
AS Albești 08 on kaotanud viimased 7 mängu.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Botev II on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 6
Călimănești köök
Sporting Roșiori
|
Cozia Călimănești on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari BAZ Megye I. osztály
Sárospataki
Parasznya
|
Sárospataki on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
11:00
|
Rootsi 2. divisjon, Norrland
Skellefteå
Frosö IF
|
Frösö IF have lost their last 6 jogos.
|
05/11
14:30
|
Ungari Pest Megye I. osztály
Dunakeszi
Nagykáta
|
Nagykáta have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Nigeeria NLO esimese divisjoni liiga – Akure Center
F8Ballers Fc
Mavlon Fc
|
F8Ballers Fc on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Braila
Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
ACS Comunal Cazasu on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena
Liidu Berliin
|
Carl Zeiss Jena have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina 2. FBIH liiga – Centar
Mošćanica
ÜHENDATUD
|
Mošćanica have lost their last 6 jogos.
|
05/11
05:00
|
Jaapani J2 liiga
Vegalta Sendai
Kusatsu G
|
Kusatsu G have lost their last 6 jogos.
|
05/11
20:00
|
Argentina Primera B
San Carlos
CSYD liinid
|
San Carlos on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Calarasi
Colinele Argeșului Mitreni
Viitorul Căscioarele
|
Colinele Argeșului Mitreni on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
14:00
|
Šveits 2. Piirkondadevaheline liiga
Tagerwilen
Weesen
|
Weesen on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
11:00
|
Poola IV. Liiga – Mazowiecka
Marcovia Marki
Sokół
|
Sokół on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
08:15
|
Mongoolia kõrgliiga
Khovd
Khangarid
|
Khovd on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Poseidon
|
Läänemaa JK Haapsalu on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Brasov
Cetățenii
Carpaţi Berivoi
|
Carpaţi Berivoi have lost their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
Portugali U19 meistrivõistlused
Boavista
Lusitania FC Lourosa
|
Lusitania FC Lourosa on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
05:00
|
Uus-Meremaa rahvusliiga
Melville United A.F.C.
Western Springsi AFC
|
Melville United AFC have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 București
Alexandru Văidean
areen
|
Arena have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgaaria Treta Liga – YI
Giant
karnobaat
|
Karnobat on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Ungari Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Austria
Kotaj
|
Austria on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U17 Ceará
Clube Atlético Cearense U17
Ceará
|
Clube Atlético Cearense U17 on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
14:00
|
Rumeenia Liga 4 Giurgiu
AS Omerta Stoenesti
Petrolul Roata
|
AS Omerta Stoenesti on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
13:00
|
Slovakkia 1. Liga, Naised
Slovan Bratislava
Banska Bystrica
|
Banská Bystrica on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
16:00
|
Hispaania Tercera Föderatsioon, 15. grupp
Beti Kozkor KE
CD Alesves
|
CD Alesves on kaotanud oma viimased 6 mängu.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL S/SW
Sandhausen
Kaiserslautern
|
Sandhausen have lost their last 6 jogos.
|
05/11
16:00
|
Ukraina Persha Liha
Nyva
MFC Metalurh
|
MFC Metalurh on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Vrbovec
Jaska
|
Vrbovec have lost their last 6 jogos.
|
05/11
08:15
|
Tšehhi MSFL
Třinec
Piirid
|
Hranice have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 9
Galda tööstus
Avantul Reghin
|
Industria Galda on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 6 Valcea
Rapid Stoenești
Forestierul Romani
|
Rapid Stoenești have lost their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
Venemaa Voroneži oblasti meistrivõistlused – 3. grupp
Pobeda Panino
Orkaan
|
Pobeda Panino have lost their last 6 jogos.
|
05/11
18:00
|
Brasiilia U20 Pernambucano – B-grupp
Kesk-
Limoirense'i keskus
|
Centro Limoeirense on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Tekstilac Sinj
Poljicanin 1921
|
Poljičanin 1921 on kaotanud oma viimased 6 mängu.
|
05/11
17:25
|
Kuveit Kuveidi Liiga
Al-Kuveit
Al-Nasr
|
Al-Nasr on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Ori (T)
MV Horvaatia
|
Slaven (T) on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
09:00
|
Türgi U19 Lig, Elit B
Caykur Rizespor
Bayrampasa Spor AS U19
|
Bayrampasa Spor AS U19 on kaotanud viimased 6 mängu.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
Unirea Cocorăştii Colţ
|
Unirea Cocorăştii Colţ on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Kamienna Brody
Unia Sędziszów
|
Unia Sędziszów on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Zadarska
Dalmatinaak (C)
Dragovoljac
|
Dalmatinac (C) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
07:00
|
Venemaa naiste kõrgliiga
Jenissei
Seniit
|
Yenisey have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U20 Paranaense – 1. etapp, A-grupp
Grêmio Maringá U20
Araucaria
|
Grêmio Maringá U20 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Horvaatia 3.NL – Kann
Primorac Biograd
Neretva
|
Primorac Biograd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:30
|
Itaalia Campionato kevad 2
Parma
Reggiana
|
Reggiana have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Sokół Miescisko
Wieleń Net Worth
|
Fortuna Wieleń have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil Suburbana de Curitiba, Série B – 2ª Fase, Grupo C
Shabureya
União Vila Torres
|
União Vila Torres have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Tšehhi A-divisjon
SK Otava Katovice
Jiskra II
|
SK Otava Katovice have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:00
|
Brasiilia U20 Catarinense
Figueirense
Pruun
|
Figueirense have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:00
|
Komooride kõrgliiga – Ngazidja
Mtsamdou 77
Malé
|
Mtsamdou 77 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
07:00
|
Austraalia NPL, Queensland
Gold Coasti rüütlid
redlands ltd
|
Redlands Utd on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
10:00
|
Rumeenia Liga 4 Constanta
Constanta sadam
Victorul Harsova
|
Viitorul Harsova have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:30
|
Holland 6e Klasse Zaterdag – 15
Smilde '94 3
Achilleus 1894 Assen 7
|
Smilde ’94 3 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Portugali naiste meistrivõistlused
Maritimo
Valadares Gaia
|
Maritimo have lost their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Vietnam Vietnami naiste rahvusliiga
Ho Chi Minhi linn II
Son La
|
Ho Chi Minh City II have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Šveitsi superliiga
Stade Les Ouchy
Yverdon-Sport
|
Stade Ls Ouchy have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Mehedinti
Sănătatea Breznița Ocol
Flavius Stoican Akadeemia
|
Academia Flavius Stoican have lost their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Slovakkia U19
podbrezová
Slovan Bratislava
|
Podbrezová have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 3. NL – Zapad
Pazinka
Medulin 1921
|
Medulin 1921 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga III Serie 10
Minerul Ocna Dej
Olümpia Satu Mare
|
Minerul Ocna Dej on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Alba
Viitorul (VS)
Limbenii Limba
|
Viitorul (VS) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Rumeenia Liga 4 Ialomița
Unirea Grivița
Liit (S)
|
Unirea (S) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Vietnam Vietnami naiste rahvusliiga
Ho Chi Minhi linn II
Son La
|
Son La have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:00
|
Norra 3. divisjoni 4. grupp
Lillestrom 2
Rumpel
|
Lillestrøm 2 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:00
|
USA USL II liiga
Philadelphia Lone Star
West Chester United
|
Philadelphia Lone Star have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Gornik Grabownica have lost their last 5 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Timiș
Unirea Jimbolia
Sinandrei Carani
|
Unirea Jimbolia on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
12:00
|
Holland Eredivisie, Naised
FC Twente
SC Telstar
|
SC Telstar have lost their last 5 jogos.
|
05/11
11:30
|
Rootsi U19 Allsvenskan
Norrköping
Hammarby IF
|
Norrköping have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:30
|
Holland 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
CCI
|
HDV have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:00
|
Läti 1.Liga
Smilten
Valmiera FC II
|
Smiltene on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
12:00
|
Holland Eredivisie, Naised
PSV
Excelsior
|
Excelsior have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Partyzant Targowiska have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 1. ŽNL Osječko-baranjska
Baranja Belje
Đurđenovac
|
Đurđenovac have lost their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Šveits 2. Piirkondadevaheline liiga
SC Emmen
SC Buochs
|
SC Buochs have lost their last 5 jogos.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa A-Jun-BL S/SW
Augsburg
Nürnberg
|
Augsburg have lost their last 5 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Prahova
Bănești-Urleta
Unirea Urlaţi
|
Unirea Urlaţi on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
15:15
|
Šveits 2. Piirkondadevaheline liiga
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
FC Kickers Luzern have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Põhja-Makedoonia 2.MFL
Teteks
Ohrid
|
Teteks have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brasiilia U20 Paranaense – 1. etapp, A-grupp
Iraty U20
Andraus U20
|
Andraus U20 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Valgevene Vysshaya Liga
loksutaja
BATE Borisov
|
Shakhter on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
11:00
|
Saksamaa 2. Bundesliga
Nürnberg
elversberg
|
Nürnberg on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
14:00
|
Inglismaa kõrgliiga
Everton
Sheffield Utd
|
Sheffield Utd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bosnia ja Hertsegoviina 2. Liga RS – Zapad
Edusammud
FSA
|
Progress on kaotanud viimased 5 mängu.
|
05/11
17:00
|
Island 3. deild
Vesturbaer
Sindri
|
Sindri have lost their last 5 jogos.
|
05/11
00:00
|
Aruba aujaoskond
Madiki jõeplaat
RCA
|
River Plate Madiki have lost their last 4 jogos.
|
05/11
11:30
|
Saksamaa Schleswig-Holstein-Liga
Weiche Flensburg II
Lübeck II
|
Weiche Flensburg II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Tiiger
|
Ban Jelačić have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Serbia "Istoki" tsoon
Zlot
Lužnica
|
Zlot have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Mladost (B)
Graničar (MM)
|
Graničar (MM) have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Taani Danmarksserien
Tarnby
Slagelse
|
Tårnby have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Kreeka A EPS Chios
Olympiakos Klasiko
Kanaris Nenita
|
Olympiakos Klasiko have lost their last 4 jogos.
|
05/11
11:30
|
Saksamaa Schleswig-Holstein-Liga
Bordesholm
Preußen Reinfeld
|
Preußen Reinfeld have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Tai Tai liiga 1
Sukhothai
Politsei Tero
|
Sukhothai have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
Tšehhi Vabariik jaga F
Jeseník
Frenstat Pod Radhostem
|
Jeseník have lost their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 5 Timiș
Boldur
Phoenix Buziaș II
|
Phoenix Buziaș II on kaotanud viimased 4 mängu.
|
05/11
13:00
|
Belgia KVDV Zaterdag
Charlie oma
Horemans Beerse
|
Charly’s have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Regionalliga Bayern
Schalding-H.
Wurzburger Kickers
|
Schalding-H. have lost their last 4 jogos.
|
05/11
11:00
|
Moldova superliiga
Bălți
Dacia
|
Dacia on kaotanud viimased 4 mängu.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Valcea
Babeni
Minerul Costeşti
|
Băbeni have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Inglismaa kõrgliiga
Tottenham
Burnley
|
Tottenham have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poola IV. Liiga – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Cisowianka Drzewce have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poola III liiga, 2. grupp
Cartusia 1923
wiked
|
Cartusia 1923 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Brasiilia U17 Paranaense – 2. etapp, F-grupp
Grêmio Maringá U17
Maringá U17
|
Grêmio Maringá U17 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
19:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Piloodi juhtum
Stade Spiritain
|
Stade Spiritain have lost their last 4 jogos.
|
05/11
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Macara
Mushuc Rune
|
Mushuc Runa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
Argentina Primera B
Ekskursioonid
Cañuelas
|
Cañuelas have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Calarasi
Võistlus 2006
Gâldău
|
Gâldău have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
Portugali AF Beja II divisjon – 2. etapp
Santa Lucia
JC Boavista
|
Santa Luzia have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Serbia Vojvođanska Liga “Istok”
Venemaa
Radnički Kovin
|
Radnički Kovin have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Rootsi 3. jaoskond Sodra Norrland
Tohutu
Åbyggeby
|
Huge have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Holland 1e Klasse – C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
Die Haghe 1 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola IV. Warmińsko-Mazurska liiga
Granica Kętrzyn
Mamry Gizycko
|
Granica Kętrzyn have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Botswana kõrgliiga
Üksteist inglit
Püha Vaim
|
Eleven Angels have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Horvaatia 2. ŽNL Zadarska
NOŠK
Podgradin
|
NOŠK have lost their last 4 jogos.
|
05/11
09:30
|
Eesti Esiliiga
Paide Linnameeskond U21
JK Tabasalu
|
Paide Linnameeskond U21 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
|
Helios Bucz have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poola IV. Warmińsko-Mazurska liiga
Znicz Biała Piska
Motor Lubawa
|
Motor Lubawa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Oberliga NOFV South
SV 09 Arnstadt
Ludwigsfelde
|
SV 09 Arnstadt have lost their last 4 jogos.
|
05/11
23:00
|
USA USL meistrivõistlused
Hartford Athletic
FC tagasilülitused
|
Hartford Athletic on kaotanud viimased 4 mängu.
|
05/11
16:15
|
Belgia profiliiga
Eupen
RWD Molenbeek
|
Eupen have lost their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumeenia Liga 4 Brasov
Interkristlane
Vulkaan 2008
|
Vulcan 2008 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumeenia Liga 4 Alba
Unirea Alba Iulia II
hüdromehaanika
|
Unirea Alba Iulia II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Holland 5e Klasse Zaterdag – C
VCS
Toofan
|
Toofan have lost their last 4 jogos.
|
Jalgpallimeeskonna ennustuste ja statistika joonistamine. Enamiku järjestikuste jalgpallimängude viigid.
Kodumeeskond – Külastaja | Kihlveo põhjus | |
---|---|---|
05/11
00:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
Erakori Kuldtäht
North Efate United FC
|
Erakor Golden Star on viigistanud oma viimased 7 mängu.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Regionalliga West
1. FC Duren
Aachen
|
1. FC Düren on oma viimased 6 mängu lõpetanud viigiga.
|
05/11
16:30
|
Šveits 2. AFF liiga
Fribourg
Châtonnaye/Middes
|
Châtonnaye/Middes have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Venemaa esimene diviis
Arsenal
Neftehhimik
|
Arsenal have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
Prantsusmaa Guadeloupe Régionale 1
Jeunesse Evolution FC
Amical klubi
|
Jeunesse Evolution FC have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
16:30
|
Hispaania LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Espanyol have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
15:15
|
Šveits 2. Piirkondadevaheline liiga
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
Gambarogno-Contone have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poola Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupp
Doruchów
Biały Orzeł
|
Doruchów have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:05
|
Araabia Ühendemiraatide 1. osakond
Al-Fujairah
masafi
|
Masafi have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
16:30
|
Šveits 2. Liga ACVF – Groupe 1
Bavois II
Venoge
|
Bavois II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Saksamaa Regionalliga Bayern
Aubstadt
Aschaffenburg
|
Aschaffenburg have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
17:00
|
Brasiilia Gaucho, Serie A2
Lajeadense
Bagé
|
Lajeadense have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
10:00
|
Poola III liiga, 3. grupp
Odra Bytom Odrzanski
Karkonosze JG
|
Odra Bytom Odrzanski have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
05:00
|
Lõuna-Korea K3 liiga
Siheungi kodanik
Gangneungi linn
|
Gangneung City have ended draw their last 4 jogos.
|