????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Prantsusmaa – Ligue 1
Kuupäev: laupäev, 26
Algus kell 16:17 UK / XNUMX:XNUMX CET
Asukoht: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

See mäng tuleb kindlasti huvitav vaatemäng, sest vastamisi on kaks Ligue 1 tipu lähedal asuvat meeskonda.

Saint Etienne ja Rennes on kaotuseta, mõlemad on võitnud 3 mängu ja viigistanud 1, kumbki 10 punktiga ning on hetkel vastavalt 1. ja 2. kohal. Seega on väga põnev olla selle mängu tunnistajaks laupäeva pärastlõunal.

Saint Etienne kaotas eelmisel nädalavahetusel võõrsil Nantesist hooaja esimesed punktid, kui kohtumine lõppes 2:2, kuid kodus on neil 100% rekord, kus nad on juba alistanud Strasbourgi ja Lorienti.

Rennes tõuseks võiduga liiga tippu, nii et tal on kogu vajalik motivatsioon. Meeskond tuleb sellele mängule võiduga viimase 3 järjestikuse võiduga ja viimane mäng lõppes 2:1 võiduga Monaco üle, mis on muljetavaldav tulemus.

Võõrsil võitis Rennes Nimesi ja tegi Lille'iga viigi. Võõrsil on nad löönud juba 5 väravat.

Saint-Etienne v Rennes: vastastikku

• Eelmisel hooajal lõppes see liigakohtumine 1:1.
  • Rennes pole Saint Etienne'is võitnud alates 2011. aastast.
  • Viimasest kümnest klubide omavahelisest Ligue 1 kohtumisest kuus on lõppenud viigiga.
  • Viimasest kuuest mängust 5-s lõid mõlemad meeskonnad skoori.

Saint-Etienne vs Rennes: ennustus

Kahel klubil on vastamisi oma selle hooaja raskeimad mängud ja mure on, et nad võivad üksteist katkestada. Kuid otsustav võitja võib olla teisel poolajal, kui jalad väsivad.

Seetõttu kinnitame poolaja tulemuse viigiga ja teisel poolajal lööme rohkem väravaid. Kaks klubi mängivad väga rinda pistma ning mängu edenedes avanevad ja riskivad, peaksime nägema väga intrigeerivat mängu, kus keegi ei taha alla anda.

Saint-Etienne vs Rennes: kihlveo näpunäited:

• Poolaeg: viik kell 1,91 (10/11)
  • Suurim poolaeg: 2. poolaeg 2,10 (11/10)
  • Igal ajal parim väravakütt: Serhou Guirassy (Saint Etienne) kell 3,00 (2/1).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Prantsusmaa Ligue 1 ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.