Sacavenense x Sporting: vaadake, kust Portugali karikavõistlusi otseülekandena vaadata

Sporting läheb vastamisi Sacavenensega selles Esmaspäeval, 23. kell 18 (Brasiilia aeg), sisse Jamori rahvusstaadion, Oeiras – Lissabon, 3. vooru jaoks Portugali karikas. Matši voogesitab SPORTTV Portugalis kell 22.

Portugali meistrivõistluste tipus olev Sporting avatakse esmaspäeval, 23. novembril, lahingu teise rindena. See teeb oma debüüdi 2024/2024 Portugali karikasarjas

Sporting lõi viimastes mängudes kaks väravat, mõlemad 4-4. Esimene, Lissabonis, Tondela vastu, viis ta Portugali meistrivõistluste tippu. Teine, võõrsil, Vitória de Guimarãesi vastu suurendas oma eduseisu. Tal on 19 punkti (kuus võitu ja üks viik). Peale nende lähimate jälitajate Braga ja Benfica on neid veel neli.

Oodatud algus andis fännidele lootust võita tiitel, mida polnud juhtunud alates hooajast 1999/2000. Sporting pole XNUMX. sajandil kordagi Portugali meistritiitlit võitnud. Loomulikult on selleks veel vara, eriti arvestades Benfica, aga ka Porto suuri investeeringuid lepingutesse.

Alviverde on aga eranditult pühendunud kohalikele turniiridele, kuna tal ei õnnestunud Euroopa liigasse kvalifitseeruda. Ta langes kvalifikatsiooni viimases ringis austerlasele LASK Linzile. Sellest ajast peale pole ta kaotanud. Võidetud viis ja üks kaotus.

Sacavenense vs Sporting: kus vaadata, ajakava, ajakava ja viimased uudised, jälgida minut minuti haaval reaalajas.