????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

LeagueLane'i ennustus Rotherham Unitedi ja Luton Towni meistrivõistluste kohta

Inglismaa – meistrivõistlused
Kuupäev: kolmapäev, 4. november 2024
Algus kell 19 UK / 45 CET
Toimumiskoht: Aesseal Stadium New York (Rotherham).

Rotherham Unitedil on liigas segane vorm, 4 kaotust juba üheksast liigakohtumisest. Vaid kaks viiest kaotuseta matšist olid vastastikku võidud. Nad on võõrustajad pärast 1:0 kaotust võõrsil Stoke City kampaania kalendris.

Luton on oma kolmes viimases liigamängus saanud vaid ühe kaotuse, kuid on sel hooajal kaotanud ja võitnud igast üheksast liigamängust neli. Meeskond edestab võõrustajat nelja punktiga ja läheb külla pärast eelmises kohtumises Brentfordi 3:0 kaotust kodus.

Rotherham vs Luton Head to Head (h2h)

• Võõrustaja sai kirja neljast koguvõidust kolm.
  • Millers on alates 2000. aastast kaotanud kuuest kohtumisest vaid ĂĽhe.
  • Eelmine kohtumine 2009. aastal andis Lutonile koduvõidu 3:0.
  • Viimasest kolmest mängust on mõlemad meeskonnad värava löönud kahes.
  • KĂĽbarseppadel on alates 2000. aastast kõik selle koha kĂĽlastused vahele jäänud.

Rotherham vs Lutoni ennustus

Meeskonnad olid viimati vastamisi 2009. aastal, kui mängisid oma 2-tunnise ajaloo jooksul ühe League Two kohtumise ja kaks FA karikamatši. Oluline on esile tõsta, et koondmeeskonnad lõid neis kohtumistes keskmiselt 4,3 väravat. Seega võime oodata XNUMX minuti pärast väravaid.

Lisaks on Rotherham sel hooajal oma üheksa mänguga löönud 8 väravat. Kübarastest ei jää palju maha, sest nad lõid sama perioodi jooksul 7 väravat. Mõlemad võistkonnad lõid kumbki 10 väravat, mis näitas, et mõlema meeskonna kaitses läks poolajale pooleli.

Selle statistika põhjal on rohkem kui 1,5 värava kallutamine tõenäoliselt sobiv väravaala valik korraliku tulu saamiseks. Kahekordne võimalus, mis soosib Lutoni linna, on ilmselt parim panus panustajatele, sest edutatud meeskond on see, kes matši korraldab.