Rotherham – Lutoni ennustused, ennustused ja näpunäited

⚽ Rotherham – Lutoni ennustused

Rotherham – Luton näpunäited ja koefitsiendid. 4. november 20:45 INGLISMAA: meistrivõistlused – 10. voor.

Rotherham – Luton eelvaade

• Rotherham United alistas 1:0 Stoke City, mis tähendab, et 2024/21. aasta neljast liigakaotusest kolm tulid üheväravalise vahega ja kolmes ei õnnestunud väravat lüüa. Kuigi nad ei ole 2019. aasta maist saadik liigas kaotusi kannatanud, on nende üheksa liigakohtumist sel hooajal toonud kokku kuus penaltit ja kaks viimast kodus on toonud kaks punast kaarti, nii et draama võib tekkida. tabeli tipus.graafik.
  • Viimase mängu 3:0 võit tähendab, et Rotherham on löönud 3+ väravat neljas eelmisest kuuest koduvõidust. Kuna viimasest viiest koduväravast neli on löödud enne HT-d, tundub kiire algus tõenäoline, kuigi on märkimisväärne, et Rotherham pole võitnud seitsmes viimasest üheksast kodumängust, kus mõlemad meeskonnad on värava löönud.
  • Luton Town on võitnud oma eelmisest kaheksast võistlusmatšist (D1, L5) vaid kaks, kuid pole suutnud kõigis viies kaotuses skoori lüüa. Võitluslik lähenemine on näidanud, et nad kogusid kokku 16 kollast kaarti, mis on liigas kõige rohkem, kuid nad jäävad sel hooajal alistamata, avades skoori (G6, L1).
  • Lisaks on Hatters oma viimases kuues võõrsilliigas hoidnud nulli. Huvitav on see, et viimasest viiest neli jäid 70 minuti järel väravateta, samas kui kahel said vastased 70. minutil punase kaardi.Lõpuks olid Lutoni viimasest kolmest võõrsilliigakaotusest kaks, milles mõlemad meeskonnad värava lõid, Lutoni võrku.
  • Mängijad, keda jälgida: Michael Smith on Rotherhami viimase viie koduvõiduga löönud neli väravat ja karjääri neljas mängus Lutoni vastu kolm väravat.
  • Lutoni James Collins pole kunagi olnud kaotuste poolel mängus, kus ta eksis penaltil (G4, L1), kuid ta pole võitnud viimases kuues võõrsilmängus, kus ta on löönud ühe värava (D3, L3).
  • Huvitav statistika: Luton on oma tänavuses seitsmevõistluses võõrsil löönud keskmiselt vaid 2,57 kurvi ja 1,57 kollast kaarti.
Heads-up mängud: ROTHERHAM – LUTON
12/08/09 FAC Luton Rotherham 3: 0
28/11/09 FAC Rotherham Luton 2: 2
31.03.09 LT Luton Rotherham 2: 4
20.09.08 LT Rotherham Luton 1: 0
24.04.01 A Luton Rotherham 0: 1

INGLISMAA: meistrivõistlused – 10. voor