????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Euroopa liiga
Kuupäev: kolmapäev, 4. november 2024
Algab kell 17:55 UK / 18:55 CET
Toimumiskoht: Stadion HNK Rijeka (Rijeka).

Olles kaotanud sel hooajal Euroopa Liiga alagrupifaasis mõlemad kohtumised, ei näita Rijeka play-offi pääsemises vähe lootust. Eelmine kohtumine peeti võõrsil ja tablool kaotati Alkmaale 4:1.

Napoli põrkas tagasi alagrupiturniiri alguses saadud kaotusest Alkmaale, võites viimati Euroopa Liiga kohtumises võõrsil. Viimasel visiidil saavutatud võit Real Sociedadi sarnaste vastu tõstab suure tõenäosusega reisijate moraali.

Rijeka vs Napoli vastamisi (h2h)

• Võõrustajad on Itaaliaga vastamisi olnud neli korda ja võitnud vaid korra.
  • Viimane kokkupõrge peeti 2017. aastal AC Milaniga, kus võideti 2:0.
  • RJK hoidis neljas kohtumises vastasmaa klubidega kaks puhast mängu.
  • KĂĽlastaja ootab ĂĽhelgi suurvõistlusel esimest kohtumist Horvaatia klubiga.

Rijeka vs Napoli ennustus

Pole kahtlust, et külalismeeskonnal on rohkem võimalusi mäng enda kasuks pöörata. Napolil on tugevam meeskond kui võõrustajal ja see on ka konkurentsitihedamast liigast kui see. Lisaks tervitab kodumeeskonna kehv vorm külalist üheksakümne minutiga kerge võidu nimel.

Rijeka on oma kalendris igal suuremal võistlusel kolmemängulises kaotusteseerias. Kaks neist kaotustest jätsid võõrustajad mängudes väravaid löömata. Samal ajal on Napoli kodust eemal pärast 2:0 kaotust Serie A-s Sassuolole.

Suurepärast väravakütt matš ei tõota, kuna Napoli mängukavas olid mõlemad mängud tulemusele vaatamata 1:0. Soovitus alla 3,5 värava on ilmselt parim panus, kuna oodatav skoor on lõpuvilel Napoli jaoks 0:2.

Samuti on nende kaitse tugev, kuna viimati hoidsid nad hispaanlaste vastu. Napoli -1 händikäpi võõrsilvõit on samuti sobiv variant panustajatele. Veelgi enam, Napoli sensatsioon Dries Mertens on tõenäoliselt üheksakümne minuti pärast mängu taga.