????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Prantsusmaa Ligue 1
Kuupäev: laupäev, 31. oktoober 2024
Algus kell 16:17 UK / XNUMX:XNUMX CET
Asukoht: Roazhon Park (Rennes).

Rennes on selle kohtumise favoriit, kuid me peame olema nende hetkevormis selged ja klubi tuleb sellele mängule viimase 3 kohtumise võitmata.

Selle tulemusel langes ta küll kolmandale kohale, kuid samas jääb PSG liidrist maha vaid 3 punktiga. Möödunud nädalavahetus oli šokk, kuna Rennes kaotas oma hooaja esimese kaotuse ja kodus kaotati 2:1 Angersile, kuid sellest ei saaks paljud aru. Rennes'i tabamus oli kogu mängu jooksul vaid üks ning pettumust valmistav esitus järgnes viigile Dijoni ja Reimsi vastu, kusjuures mõlemad klubid olid Ligue 1 alumisel astmel.

Veidi segadust tekitab see, et kohalikud kaotavad vormi, kuid nädalavahetuse võit vähendaks klubi survet.

Brest saabub sellele mängule 14. positsioonil ja tal on 9 punkti. Vorm on murettekitav, viimasest neljast mängust 3 kaotatud ja see hõlmab ka järjestikuseid. Eelmisel nädalavahetusel alistati Brest kodus Strasbourgi vastu 3:0 ja nende kodu on koht, kus nad peaksid punkte koguma, see kohtumine tundub juba 3 mängu nelja võõrsil kaotanud klubile väga raske olevat. mahla.

Rennes vs Brest vastamisi

• Eelmisel hooajal lõppes see matš 0:0.
  • Viimased 3 liigamängu on löönud alla 1,5 värava.
  • Brest pole Rennes'i liigas võitnud alates 2011. aastast.

Rennes vs Brest: ennustus

Mõlemad meeskonnad lähevad sellele mängule vähese enesekindluse ja kehva vormiga, nii et me ei oleks üllatunud, kui näeme mõlema meeskonna aeglast ja ettevaatlikku algust. Küll aga oleks üllatus näha Rennes'i kehva vormi jätkamist, seega toetame neid siia võitma.

Samuti tuleme tagasi, et näha rohkem väravaid teisel poolajal ja väiksemate panuste puhul otsime õiget poolajaskoori.

Mõlemad klubid on võimelised mängima head jalgpalli, kuid selle mängu võib otsustada see, kes lööb esimesena, sest see võib võtta vastaspoolelt motivatsiooni, kuid see tundub meie jaoks koduvõit.