Reims – Strasbourgi ennustused, ennustused ja näpunäited

Bwini näpunäited ja ennustusedReims – Strasbourgi ennustused

Reims – Strasbourg Näpunäited ja koefitsiendid. 1. november kell 15. PRANTSUSMAA: Ligue 1 – 9. voor.

Reims – Strasbourgi eelvaade

• Reimsi seitsmemänguline võiduta jooks Ligue 1 (L1) (D2, L5) sai lõpuks lõpu, kui nad alistasid viimati Montpellieri 4:0, mis ei olnud mitte ainult nende kampaania esimene võit, vaid ka kõrgeim tipp. Lennuvõit klubiajaloos! See tulemus säilitas ka hiljutise trendi, sest esimene värav sündis Reimsi viimase viie liigamängu esimese 20 minuti jooksul.
  • Ent hoolimata jõulisest võidust on Reimsi jaoks koduväljakul probleemiks olnud väravate löömine ning viimasest 1,5 koduliiga mängust (G14, L15, L4) 6-s on nad löönud meeskonna kohta alla 5 värava. Need ründeprobleemid, mis on osaliselt vastutavad kolme järjestikuse kodukaotuse eest L1-s, on nüüd "Les Rouges et Blancs" uue kahetsusväärse rekordi äärel, kuna nad pole kunagi kaotanud nelja järjestikust kodumängu kõrgeimas kategoorias.
  • Kuna Strasbourg siia reisib, võite oodata võitjat, kuna nad on üks kolmest L1 meeskonnast, kes on veel viigistanud (W2, L6). Märkimisväärne oli aga 3:0 võõrsilvõit nende viimases mängus Esimeses divisjonis, kuna nende viimase nelja liigamänguga on päeva võidukas meeskond HT juhtima asunud.
  • Selle võidu kordamine nõuab head algust, sest Strasbourg on võitnud oma viimasest 34-st võõrsilliigamängust vaid ühe, milles nad kaotasid esimesena (W1, D7, L26). Ilmselgelt on nad algusest peale töötanud kaitsva tugevuse kallal, olles hoidnud esimese poolaja värava puhtana kolmel L1 neljast võõrsilreisist.
  • Mängijad, keda jälgida: Boulaye Dia tegi viimast korda ajalugu, olles esimene Reimsi mängija, kes lõi pärast Santiago Santamaríat 3. aastal L1 mängus 1978+ väravat.
  • Ludovic Ajorque (STR) oli selle hooaja kahes võõrsilmängus mängu resultatiivseim.
  • Võiduseeria: Strasbourgi viimases viies võõrsilmängus L1-s määrati üks penalti.
Vastaste vastased matšid: REIMS – STRASBOURG
02.09.20 L1 Strasbourg Reims 3: 0
01.07.20 KON Reims Strasbourg 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Strasbourg 0: 0
04.03.19 L1 Strasbourg Reims 4: 0