????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

UEFA Europa League
Kuupäev: neljapäev, 29. oktoober 2024
Algab kell 17:55 UK / 18:55 CET
Toimumiskoht: Stadion Rajko Mitic (Belgrad).

Crvena Zvezda astub EL-i mängu kolmemängulise võiduta seeriaga oma kalendri tippvõistlustel. Viimases kahes kohtumises pole nad löönud ühtegi väravat ja võõrustavad Serbia superliigas kodus Javori väravateta viiki.

Liberec on viimasel ajal olnud heas vormis, kalendris on kirjas kolm järjestikust võitu, sealhulgas kaks EL-i mängu. Viimase kolme võiduga on nad hoidnud nulli. Sinivalged pääsevad külla pärast EL-i eelmises kalendris peetud mängus kodus 1:0 võitu Genti üle.

Head vastamisi Red Star Belgrad vs Slovan Liberec (h2h)

• Meeskonnad kohtusid 2006. aasta UEFA karikasarjas kaks korda.
  • KĂĽlaline võitis mõlemad mängud tulemustega 2:0 ja 1:2.

Ennustus Red Star Belgrad vs Slovan Liberec

Crvena Zvezda pole kõigi võistluste kalendris kodus kaotanud 16 järjestikust kohtumist, millest 12 on võitnud hoolimata -1 kaotusseisust, mis näitab, et kodumeeskond on väljaku eelise ära kasutanud.

Oluline on esile tõsta, et 12 kohtumises lõi ta esimese värava. Lisaks on Red Star hoidnud oma ajakavas kaheksas järjestikuses UEL-i kodumängus enne poolaega nulli.

Selle statistika põhjal võib eeldada, et kodumeeskonnal on üheksakümne minutiga pool paremust. Seetõttu on Crvena Zvezda nõuanne võita üks või teine ​​pool matšist ilmselt parim panus panustajatele.

Küll aga ei saa me toetada Red Stari edu suurendamist kuni lõpuvileni. Saatejuht jahib ajakavas võiduta seeriat. Lisaks soojendab Liberec kolmemängulise võiduseeriaga.

Sinivalged on konkurentsis kaotanud UEL-i kümnest võõrsilmängust vaid kolm. Sellise hea vormiga võõrsil on Slovanil hea võimalus matšist midagi välja saada.

Seetõttu on Slovan Libereci kasuks eelistatav topeltšanss tõenäoliselt sobilik variant panustajatele.