Madridi Real vs Milano Inter Näpunäiteid, ennustusi, koefitsiente

logo

Madridi Real on Meistrite liiga B-grupi lõpus ning valged pole üheski Meistrite liiga mängus head olnud. Pärast 3:2 kaotust Donetski Shakhtarile, milles löödi esimesel poolajal kolm väravat, pidi Madridi Real teisel poolajal lööma kaks väravat, et alistada teises ringis Monchengladbachi Borussia 2:2. nad jõudsid finaali. kolm minutit mängu.

Teisipäeva õhtul võõrustab Madridi Real Hispaania pealinnas Interit. Nerazzurri on koos Borussia Mönchengladbachi punktidega alagrupis kolmandal kohal. Sakslased lõid aga rohkem väravaid (neli), jättes Milano Interi kolmandaks. B-alagrupp on seni olnud väga konkurentsitihe, Donetski Šahtar on kahe vooru järel üllatuslikult alagrupi esikohal.

Kuigi Madridi Real ja Inter Milan on kaks Euroopa tähtsaimat meeskonda, pole nad viimastel aastatel Euroopas mänginud. Kõik nende viimased kohtumised on toimunud hooajaeelsetel turniiridel ja tõenäoliselt ei mõjuta need tulemused seda, milline meeskond teisipäeva õhtul võidab.

Madridi Real läheb mängu kolmemängulise kaotuseta seeriaga, Milano Inter on aga kõigis sarjades kaotuseta neljas järjestikuses mängus. Kumb pool kogub teisipäeva õhtul kõige rohkem punkte?

Real Madrid vs Inter Milan kihlveokoefitsiendid

Milano Inter on kõigil võistlustel järjestikuselt loosinud. Pärast 0:0 viiki Meistrite liiga teises ringis Donetski Šahtari vastu viigistati nädalavahetusel Serie A-s Parmaga 2:2. Kõik neli väravat sündisid teisel poolajal.

Antonio Conte meeskond on sel hooajal kõigis võistlustes kaheksa mänguga kaotanud vaid korra. See lüüasaamine tuli Derby della Madonninas AC Milani vastu. Viigid on San Siro meeskonna jaoks sel hooajal olnud pidev. Kõikide võistluste peale on nad kaheksa mänguga viigistanud neli korda. Interi Milani kaitse pole olnud nii ihne kui eelmisel hooajal. Nad lubasid meeskondadel lüüa 12 korda, keskmiselt 1,5 väravat mängu kohta. Inter Milan lõi 17 väravat, 2,12 väravat mängu kohta.

Madridi Real on 5. mängupäeval mänginud üheksa korda kõigis võistlustes, rekordiga 2W-2D-4L. Sel hooajal pole ühtegi Meistrite liiga võitu. Madridi Real võitis nädalavahetusel kodus 1:XNUMX Huesca. Mõlemal poolajal lõid nad kaks väravat. Los Blancos on La Ligas teisel kohal ja liidrist Real Sociedadist jääb maha vaid ühe punktiga. Zinedine Zidane’i meeskonnal on käes üks mäng.

Madridi Reali ja Milano Interi meeskonna uudised

Treener Zinedine Zidane pidi maha suruma väited Madridi Reali mängija Karim Benzema ja Vinicius juuniori vahelise vaidluse kohta. Kaadrid näitasid, kuidas Benzema ütles meeskonnakaaslasele Ferland Mendyle, et ta Madridi Reali Meistrite liiga mängus Borussia Monchengladbachiga ei söödaks palli Viniciusele. Nad treenisid kõrvuti, et valmistuda nädalavahetusel Madridi Reali võiduks Huesca üle.

Vinicius Huesca vastu ei alustanud, vaid tuli vahetusmehena. Benzema debüteeris ja lõi kaks väravat. Zidane'il on mõned vigastused, mis kaasnevad probleemidega kahe tema tähtmängija vahel. Lucas Vasquez on lihaspinge tõttu kahtlane. Dani Carvajal on põlvevigastuse tõttu väljas ja ei tule niipea tagasi. Vigastatud on ka Álvaro Odriozola ja Martín Odegaard, kes ei mängi. Hea uudis Zidane'i jaoks on see, et Eden Hazard mängis terve nädalavahetuse ja lõi värava.

Conte võiks ilma oma tähtsaima ründemängijata olla. Romelu Lukaku on lihasvigastusega kahtlev. Lukaku hirmutaks Madridi Reali tagakaitsjat, kuid temaga langeb väravate löömise vastutus otseselt Lautaro Martínezi õlgadele.

Ka Stefano Sensi ja Alexis Sánchez on oma vigastuste tõttu mängus kahtlevad. Matias Vecino võiks pärast põlvevigastusest paranemist koondisse naasta.

Madridi Reali ja Milano Interi ennustus

Mõlemad meeskonnad löövad värava – PANUST KOHE

Madridi Reali jaoks lõppesid Meistrite liiga 1. ja 2. vooru kohtumised mõlema meeskonna väravatega. Mõlemas mängus lõi Madridi Real väravaid esimesel poolajal (kokku viis). Nad tulid mõlemas mängus tagasi ja lõid teisel poolajal kaks väravat. Donetski Šahtari vastu ei piisanud tema kahest väravast. Eelmisel nädalal viigistati 2:2 Borussia Mönchengladbachi vastu. Milano Interis lõid mõlemad meeskonnad väravaid esimeses ringis.

Karim Benzema lööb värava igal ajal – PANUST KOHE

Karim Benzema võib olla hädas Vinicius juunioriga, kuid see pole takistanud teda skoori löömast. Benzema lõi teises voorus Monchengladbachi Borussia vastu värava. Ta lõi nädalavahetusel Huesca vastu veel kaks korda värava. Benzema lõi seitsme La Liga mänguga kolm väravat. Ta lööb liigas keskmiselt 3,59 pealelööki 90 minuti kohta.

Rohkem kui 2,5 löödud väravat – PANUST KOHE

Meistrite liiga 1. ja 2. päev lõppesid Madridi Reali jaoks enam kui 2,5 väravaga. Tegelikult on Los Blancos löönud igas mängus üle 3,5 värava. Milano Interi esimene kohtumine lõppes üle 2,5 väravaga ja meeskond tuli tagasi viigistama Borussia Monchengladbachi. Ükski neist pole kahe vooru järel Meistrite liigas väga hea olnud.

Interi Milani kaitse pole sel hooajal kuigi hea olnud. Siiski on neil vabandus. Milano Inter oli augustis Euroopa liigas teisel kohal, kaotades finaalis Sevillale. Madridi Realil pole Meistrite liigas väravatest loobumiseks vabandust. Nad langesid Meistrite liigast augusti alguses ja neil oli pikem paus kui Inter Milan.

Muide, need meeskonnad on juba Meistrite Liigas mänginud, on tõenäoline, et väravaid on mõlemalt meeskonnalt. Madridi Real ja Milano Inter loodavad teisipäeva õhtul viigistada, kuna nad tühistavad teineteise. Milano Inter viigistab Hispaania pealinnas kolmanda järjestikuse Meistrite liiga mängu.

Ennustused pakuvad Real Madrid vs Inter Milan

888 Sport logo

Tasuta panuse tagasimakse kuni 50 £, kui DeChambeau võidab Augusta

Kampaania periood on 9. november 00:01 GMT – 12. november Turniiri 18. vooru esimene avalöögid – 1+ – Kvalifitseeruvad panused ainult lõpppositsioonile – Minimaalne panus 1 naela võit – Panused igas mõttes kvalifitseeruvad 2 naela panusega mõlemas suunas ( kokku 50 naela) – Kvalifitseeruvad kaotanud panused tagastatakse ainult kuni 2024 naela liikme kohta, kui Bryson DeChambeau võidab 72. aasta Mastersi – Tasuta panused krediteeritakse 7 tunni jooksul pärast turniiri lõppu ja need kehtivad XNUMX päeva – väljavõtmise piirangud ja kõik kohaldatavad tingimused

Pakkumise soov Sportsbet.io logo

Täglicher Preis Boost

Sei dabei ja sichere režissöör Top-Quoten ja super Angebote. Tingimused 18+

Pakkumise soov 888 Sport logo

*EKSLUSIIVNE* 100% kuni 30 naela teie esimesel sissemaksel

Ainult uued kliendid. Minimaalne sissemakse £10. Boonust rakendatakse siis, kui kogu sissemakse summa on vähemalt korra läbi mängitud kumulatiivse koefitsiendiga 1,5 või rohkem. Panused tuleb arveldada 60 päeva jooksul. Seda pakkumist ei saa kombineerida ühegi teise pakkumisega. Sissemakse saldot saab igal ajal välja võtta. Kehtivad üldised sissemaksemeetodid, väljamaksepiirangud ja täielikud tingimused