????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Hispaania liiga
Kuupäev: pühapäev, 18. oktoober 2024
Algus kell 20 UK / 00 CET
Toimumiskoht: Benito Villamaríni staadion (Sevilla).

Betis on sel hooajal tihedas seerias ja ilmus viimases mängus uuesti üles pärast kahte järjestikust kaotust nende ajakavas. Viimasest viiest liigamängust on neil kirjas kolm võitu.

Eelmine kohtumine peeti võõrsil ja alistas Valencia 0:2. Kodumeeskond lõi seni kampaanias 7 väravat ja lõi samal perioodil 6 väravat.

Selles osas on väike eelis Real Sociedadil, kes on samal perioodil löönud 7 väravat ja saanud vaid 2 väravat. See näitab, et peremehe kaitse on raputavam kui reisival poolel.

La Realil on sel hooajal seni peetud viiest kohtumisest vaid üks lüüasaamine. La Real võidab kodus 3:0 kalendri viimases mängus Getafe'i.

Vastamisi Real Betis vs Real Sociedad (h2h)

• Viimasest viiest matšist vaid kaks lõppesid viigiga.
  • Eelmine kohtumine andis Beticose koduvõidu 3:0.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest mängust skoorinud kolmes.
  • La Real on viimasest viiest üldvõidust kirja saanud kolm.
  • Võõrustajad on viimases neljas kodumängus kaotuseta.
  • Külaline ei löönud nelja eelneva visiidi jooksul väravat.

Ennustus Real Betis vs Real Sociedad

Selle perioodi kampaanias pole kahe meeskonna vormis suurt vahet. Nende skoorideseeria on sarnane teisele, välja arvatud värisev võõrustajate kaitse keskel. Kuid väljakueelisega kodus mängimine aitab neil järgmiseks mänguks paremat kaitset ette valmistada.

Kohtumisest on pühapäeval Sevilla väljakul kujunemas teguderohke kokkupõrge. Võime eeldada, et mõlemad meeskonnad leiavad oma tugeva vormiga üheksakümne minutiga värava. Samuti parandab sarvede sulgemine pärast võitu eelmises kohtumises mõlema meeskonna mängijate moraali.

Seetõttu on BTTS-i näpunäide tõenäoliselt sobiv valik matšide panustajatele. Võõrustaja kasutab mängus maastikku ära. Lisaks on rohelised viimases neljas h2h kohtumises La Realiga säilitanud kaotusteta seeria puhta paberiga.

Seetõttu oleme kohustatud kodumeeskonda toetama, et mängus rohkem võimalusi luua. Betist eelistav topeltvõimalus on tõenäoliselt parim panus, et mängijad saaksid kohtumisest korralikku tulu.