RB Leipzig vs PSG Vihjed, ennustused, koefitsiendid

logo

RB Leipzig võõrustab kolmapäeva õhtul Red Bull Arenal Meistrite liiga H-alagrupis Pariisi Saint-Germaini. Alagrupikohtumine on korduskohtumine eelmise hooaja Meistrite liiga poolfinaalist. Kohtumine lõppes 3:0 Paris Saint-Germaini kasuks, kusjuures Thomas Tucheli meeskonna kvaliteet tõusis öösel esile.

Julian Nagelsmann otsib oma meeskonna parimat, eriti pärast seda, kui Manchester United teda Old Traffordil 5:0 alandas. See oli pigem erand kui norm tulemus. RB Leipzig leidis end aga ootamatult kohutavast vormist. Nädalavahetusel kaotati Bundesligas 1:0 Monchengladbachi Borussiale. Kaotusega langes Red Bulls esikohalt.

Pärast Manchester Unitedi kaotust Meistrite liiga esimeses ringis on Paris Saint-Germainil kolm järjestikust võitu. Kõik kolm mängu lõppesid null võiduga, Pariisi Saint-Germain juhtis vastast 9:0.

RB Leipzig pole kahes viimases mängus väravaid löönud kõigis sarjades. Kas Nagelsmann suudab Tucheli ja firma arvelt oma meeskonna taas õigele teele saada?

Koefitsiendid RB Leipzig vs PSG

Paris Saint-Germain suudab H-alagrupis kuuest punktist kolm punkti võtta, kuid püüdis neid võita. Pärast seda, kui Manchester United alistas kodus 2:1, mille ainsaks skooriks oli Anthony Martiali omavärav, nägi Paris Saint-Germain suurema osa mängust Istanbuli Basaksehiri vastu halvas tempos. Türgi meister oleks pidanud lööma mitu väravat, kuna neil oli nii palju võimalusi. Tema kehv löök lubas Paris Saint-Germainil teisel poolajal kaks korda skoori mitte lüüa, kuna Everton lükkas tagasi Moises Keani.

RB Leipzig domineeris Istanbuli Basaksehiri 2:0 võiduga. Tema reis Old Traffordile ei läinud hästi. Red Bulls kaotas esimesel poolajal värava tänu vastuolulisele VAR-kõnele Manchester Unitedi kasuks. Red Bullsil oli väravavõimalusi, kuid nad ei suutnud Manchester Unitedi baasjoonest läbi murda. Marcus Rashfordi 74. minuti värav vallandas laviini, mille käigus Manchester United lõi viimase 16 minuti jooksul neli korda värava. RB Leipzig loobus pärast Rashfordi esimest tabamust.

Kui need meeskonnad kohtusid augustis Meistrite liiga poolfinaalis, oli tegemist pigem ühekordse kui turniiril traditsiooniliselt mängitava kahemängulise seeriaga. Esimesel poolajal lõid Pariisi Saint-Germaini väravad Marquinhos ja Angel Di Maria. Juan Bernat lisas vahetult enne tundi kolmandiku.

Meeskonnauudised RB Leipzig vs PSG

Paris Saint-Germaini suur uudis on Neymari järjekordne puudumine. Brasiillane lihtsalt ei suuda vormis püsida ja kui ta tunneb mingit vormiprobleemi, paneb ta selle kohe nädalateks riiulisse. Paris Saint-Germain ei saa Neymarit vähemalt pärast koondisepausi pärast mängus Istanbul Basaksehiriga saadud kubemevigastusi.

Ainuüksi sel hooajal on Neymar kõigis sarjades kaotanud juba neli mängu ning selle kolmapäevaõhtune mäng Saksamaal on viies mäng, mida Neymar ei mängi. Paris Saint-Germain on kõigis võistlustes mänginud vaid 11 korda. Kohtumisest jäävad eemale ka Bernat ja Julian Draxler. Mõlemad on imetamise vigastused. Bernat võtab pärast tõsist põlvevigastust naasmiseks veidi aega. Esmaspäeva õhtul levis uudis, et Kylian Mbappe on nüüd mängus.

Nagelsmanniga ei liitu Lukas Klostermann ja Konrad Laimer. Tyler Adams on sidemeprobleemi tõttu suur kahtlus. Esimese valiku paremkaitsja Nordi Mukiele võis samuti mängu vahele jätta. Ta jäi meeskonna kahest viimasest mängust välja.

RB Leipzig peab lööma väravaid, mida nad ei suutnud Manchester Unitedi ja Borussia Monchengladbachi vastu teha. Nende vastastikused kaotused olid esimene kord, kui RB Leipzig ei suutnud selle hooaja mängudes väravaid lüüa.

Ennustus RB Leipzig vs PSG

Mõlemad meeskonnad löövad väravaid – PANUST KOHE

RB Leipzig peaks kolmapäeva õhtul koduväljakul Pariisi Saint-Germaini vastu vormi muutma. Kuigi viimases kahes mängus pole väravaid löödud ja löödud kuus väravat, on RB Leipzig palju parem, kui tulemused näitavad. RB Leipzigi rünnak peab jõudma Paris Saint-Germaini kaitsesse ja sarnaselt Manchester Unitedile esimeses ringis peab ka Prantsusmaa klubi väravaid lubama.

Marcel Sabitzer lööb igal ajal värava – PANUST KOHE

RB Leipzig vajab oma kaptenit, kes astuks edasi ja aitaks klubi kuju muuta. Vigastused on takistanud Sabitzeril sel hooajal meeskonnas suurt rolli mängida. Ta osales koondise üheksast mängust kolmes kõigis võistlustes. Nendest kohtumistest kaks olid vahetused, sealhulgas algus Manchester Unitedi vastu Meistrite liiga XNUMX. mängupäeval. Sabitzeril on värav kolmes mängus. Skoor sündis penaltist.

Rohkem kui 2,5 löödud väravat – PANUST KOHE

Paris Saint-Germain lõi Meistrite liiga esimeses ringis üle 2,5 värava, RB Leipzig aga teises ringis üle 2,5 värava. Mõlemad klubid said Manchester Unitedilt jagu ega suutnud tagasi tulla. Oodata, et Paris Saint-Germaini kaitse läheb võitlusse. Kui nad mängivad nagu Istanbuli Basaksehiri vastu, ei tohiks RB Leipzigil väravate löömisega probleeme tekkida.

RB Leipzigi üheksast mängust viis kõigi alade arvestuses on lõppenud üle 2,5 löödud väravaga. Kõigil võistlustel on neil keskmiselt löödud 1,89 ja sisse lastud 1,00 väravat. Paris Saint-Germain lööb kõikidel võistlustel keskmiselt 2,36 väravat ja 0,45 väravat mängu kohta. Kuus Paris Saint-Germaini 11 mängust kõigis sarjades on lõppenud üle 2,5 löödud väravaga. Ärge unustage, et mullu augustis lõppes Meistrite liiga poolfinaali kohtumine enam kui 2,5 väravaga.

Paris Saint-Germainil pole enam Neymarit, kuid ka Mbappé võib mängust puududa. Mbappé võitis nädalavahetusel Nantes'i 3:0. Ta oli esmaspäeval treeningust väljas ja kahtleb kintsulihase venitusega.

RB Leipzigi tuleb parandada, kuid Paris Saint-Germaini vastu nad võitu ei saavuta. Oodake Pariisi poolelt võitu või viiki, isegi ilma nende kahe suurima staarita.

RB Leipzig vs PSG kihlveopakkumised

888 Sport logo

Tasuta panuse tagasimakse kuni 50 £, kui DeChambeau võidab Augusta

Kampaania periood on 9. november 00:01 GMT – 12. november Turniiri 18. vooru esimene avalöögid – 1+ – Kvalifitseeruvad panused ainult lõpppositsioonile – Minimaalne panus 1 naela võit – Panused igas mõttes kvalifitseeruvad 2 naela panusega mõlemas suunas ( kokku 50 naela) – Kvalifitseeruvad kaotanud panused tagastatakse ainult kuni 2024 naela liikme kohta, kui Bryson DeChambeau võidab 72. aasta Mastersi – Tasuta panused krediteeritakse 7 tunni jooksul pärast turniiri lõppu ja need kehtivad XNUMX päeva – väljavõtmise piirangud ja kõik kohaldatavad tingimused

Pakkumise soov Sportsbet.io logo

Täglicher Preis Boost

Sei dabei ja sichere režissöör Top-Quoten ja super Angebote. Tingimused 18+

Pakkumise soov 888 Sport logo

*EKSLUSIIVNE* 100% kuni 30 naela teie esimesel sissemaksel

Ainult uued kliendid. Minimaalne sissemakse £10. Boonust rakendatakse siis, kui kogu sissemakse summa on vähemalt korra läbi mängitud kumulatiivse koefitsiendiga 1,5 või rohkem. Panused tuleb arveldada 60 päeva jooksul. Seda pakkumist ei saa kombineerida ühegi teise pakkumisega. Sissemakse saldot saab igal ajal välja võtta. Kehtivad üldised sissemaksemeetodid, väljamaksepiirangud ja täielikud tingimused