????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Meistrite liiga tabeliseis
Kuupäev: kolmapäev, 25. august 2024
Algus kell 18 UK / 00 CET
Toimumiskoht: Tofiq Bahramovi staadion (Bakuu).

Qarabag lõpetas Aserbaidžaani kõrgliiga eelmisel hooajal tabeli tipus, kogudes 45 mänguga 20 liitrit. Tabeli teisel kohal oldi kaheksa punktiga.

Eelmine kohtumine peeti kodus ja võitis uue kõrgliiga hooaja kampaania avakohtumises Sabah Bakuu 2:0. Playoffi veerandfinaali jõudsid nad pärast Sileksi alistamist 4:0.

FC Sheriff viskas Moldovas Divizia Nationalas 70 kohtumises 28 punkti. Nad jäid lauas oma lähimatest sugulastest 17 punkti kaugusele. Selle uus hooaeg algas eelmise kuu alguses. Külalisel on sel hooajal 8 järjestikust võitu pärast 4:1 koduvõitu Petrocubi üle. Külla tullakse pärast kodus Fola alistamist CL-i playoffi kvalifikatsioonis.

Qarabag FK vs FC Sheriff Head to Head (h2h)

• Viimasest kolmest üldvõidust on võõrustaja kirja saanud kaks.
  • Nende viiest kohtumisest kaks lõppesid viigiga.
  • Eelmine kohtumine andis Knightsi koduvõidu 3:0.
  • Mõlemad meeskonnad on oma viiest kohtumisest värava löönud vaid ühes.

Qarabag FK vs FC Sheriff Prediction

Oma liiga konkurentsi iseloomuga kerge eelisega Qarabag on lähedal sellele, et kohtumine lõppeks täisajaga koduvõiduga. Kodus mängimine annab neile ka mängus väljakueelise, mis suurendab ka nende tõenäosust üheksakümne minuti jooksul võita.

Alates 2004. aastast on meeskondadel kõigil suurvõistlustel, välja arvatud klubi sõprusmängud, olnud viis h2h mängu. Neist ainult ühel 2017. aasta mängul on mõlemad meeskonnad skoori teinud. Seetõttu on vihje, et mängus ei ole BTTS-i, tõenäoliselt sobilik valik panustajatele.

Qarabag FK vs FC Sheriff kihlveo näpunäited

• Lõpptulemus: Qarabag FK @ 1,60 (3/5).
  • Mõlemad meeskonnad löövad skoori: Ei @ 1,66 (4/6).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Meistrite liiga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.