Porto x Tondela: OTSEAVE [HD]: vaadake, kust Liga NOS-i otseülekandeid vaadata

Porto läheb vastamisi Tondelaga selles Laupäeval (05) kell 17 (Brasiilia aeg), sisse Dragao staadion Portos, 9. päevaks Esiliiga NOS. Matši voogesitab ESPN ja SPORT TV Portugalis kell 21.

Kui Meistrite Liiga ülesanne on täidetud, saab Porto nüüd tähelepanu pöörata Portugali meistrivõistlustele.

Teisipäeval, 1. detsembril, samuti Estádio do Dragãol, kinnitas Porto oma kvalifikatsiooni Meistrite liiga kaheksandikfinaali üheks päevaks ette, säilitades XNUMX:XNUMX viigi Manchester Cityga. Tulemus oli hea, aga esitus mitte. Klubi mängis nagu väike meeskond. Mängu jooksul avanes vaid kaks lõpetamisvõimalust. Ainult üks neist tabas sihtmärki.

Ta pääses kaotusest tänu Manchester City löögivigadele, mis tekitasid 19 löögivõimalust. Neist viis läks portugallaste väravasse. Kuid neil ei õnnestunud võrku lüüa. Ent isegi kaotuse korral pääseks Porto kvalifitseeruma, sest Olympique de Marseille võit Olympiacose üle (2-1) teises otsustavas mängus tagaks talle koha turniiri järgmises faasis.

Porto peab aga kindlasti rohkem tootma, et kolm punkti sel laupäevases mängus enda arvele võtta. Te ei oska isegi mõelda muule tulemusele. 16 punktiga (viis võitu, üks viik ja kaks kaotust) asutakse edetabelis tagasihoidlikul neljandal positsioonil. Sportingu liidrist jäätakse maha kuue punktiga. Põhimõtteliselt on jõudlus parem. Sellel on kinnisvaraomanike edetabelis paremuselt teine ​​kampaania. Veerus vaidlustatud 12 punktist võideti üheksa (kolm võitu ja üks kaotus), olles löönud üheksa väravat ja loovutanud viis.

Porto x Tondela: kust vaadata, ajakava, saateid ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.