Ponte Preta x Sampaio Corrêa LIVE [HD]: vaadake, kust seda telerist ja võrgus vaadata

Ponte Preta ja Sampaio Correa Tsaar, selles teisipäeval (01. kell 21h30 (Brasiilia aeg), sisse Moisés Lucarelli staadion, Campinas (SP), 25. vooru jaoks Brasiilia B-sarja meistrivõistlused. Kohtumisest tehakse päeval otseülekanne ESILINASTUS.

Meeskonnad astuvad väljakule sel teisipäeval (01) Brasileirão 25. vooruks; vaadake, kuidas jälgida otse televisioonis ja Internetis.

Meeskondi lahutab edetabelis neli punkti ja mõlemad soovivad end liigas taastuda. 36 punktiga kaheksandal kohal olev Ponte pärineb viimases voorus CSA-lt saadud 2:1 kaotusest ja tagasitulekust ning viie mängu seeria kukkus ilma kaotuseta.

Lisaks võitmatuse lõppemisele jätkas Macaca Série B-s ühtegi otsematši võitmata. Seni on peetud kuus mängu, millest viis kaotust (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá ja CSA) ja viik (América-MG ).

Nüüd proovige korrata esimese vooru võitu Sampaio üle, mis oli tol ajal madal, et murda see saatus ja jõuda lähemale G-4-le, mis täna on nelja punkti kaugusel.

Trikoloorimeeskond seevastu kaotab kodus Brasil de Pelotasele 1:0 ja soovib alustada G-4 sees olevate meeskondade tasavägisest koogist.
Kolmanda koha 40 punktiga võib Tricolor Ponte Preta kaotuse korral klassifikatsioonitsoonist lahkuda. Boliivia Querida avaks võiduga rivaalimängu seitse punkti.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: kust vaadata, ajakava, saateid ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.

Kust täna Ponte Preta vs Sampaio Corrêa vaadata?

saade: debüüt kogu Brasiilias, jutustab Júlio Oliveira ja kommentaare Carlos Eduardo Lino.