Poola – Itaalia ennustused, ennustused ja näpunäited

Bwini näpunäited ja ennustusedPoola – Itaalia ennustused

Poola – Itaalia Näpunäited ja koefitsiendid. 11. oktoober kell 19:45 UEFA Rahvuste liiga – A liiga – kolmas voor.

Poola – Itaalia eelvaade

• Poola kohtub UEFA Rahvuste liigas (UNL) pärast kaheaastast ootamist taas Itaaliaga, võites varasemast 16 H2H-st vaid kolm (D7, L6). Viimasest seitsmest mängust on Poola aga võitnud kuus (L1), millest viis on löödud üle 2,5 värava ja neli on mõlema meeskonna väravavõrku löönud. See tähendab, et Poola viimasest 13 mängust üheksas pole vähemalt üks meeskond värava löönud.
  • Koduväljakul on Poola kaotuseta juba kuus mängu (G5, L1), hoides neli seisu puhtana. Igas viiest väravateta lõppenud kohtumisest lõid võõrustajad esimesena värava ja lisaks lõi Poola kõigis viies peale 76. minuti vähemalt ühe värava.
  • Itaalia ajaloos on viimases kuues UNL-i mängus löödud alla 2,5 värava (W2, D3, L1), sealhulgas kahes UNL-i H2H-s (W1, D1). Kõik need kolm võidetud/kaotatud matši lõppesid 1:0, otsustav värav sündis kaks korda pärast poolaega, sealhulgas Itaalia UNL-i võit siin.
  • Seevastu kaheksas külaliste viimasest üheksast mängust Euro 2024 valikkampaania ajal on löödud rohkem kui kolm väravat, kusjuures Itaalia võitis viimases kolmes vähemalt kolme väravaga. Lisaks on Itaalia viiest viimasest viiest võidust viinud nad HT nullini, sealhulgas nädala keskel võidetud Moldova vastu.
  • Mängijad, keda jälgida: Kamil Grosicki (POL) lõi Soome vastu kesknädala esimesel poolajal kübaratriki. Viimases UNL-i mängus (9. septembril) lõi ta ka mänguvõiduvärava.
  • Vahepeal lõi Francesco Caputo (ITA) avalöögil Moldova vastu avalöögil esimesel poolajal värava, kuid tema kolm sel hooajal löödud liigaväravat sündisid pärast vaheaega.
  • Kuum statistika: Roberto Mancini on Itaalia koondises võitnud 15 mängust 22 (68,18%). See on karjääri jooksul vähemalt 20 mängu pidanud Azzurri treenerite seas kõrgeim protsent.
Head-to-head mängud: POOLA – ITAALIA
14.10.18 A L Poola Itaalia 0: 1
07.09.18 A L Itaalia Poola 1: 1
11.11.11 FI Poola Itaalia 0: 2
12.11.03 FI Itaalia Poola 1: 3
30.04.97 banheiro Itaalia Poola 3: 0