Paysandu x Botafogo-PB LIVE [HD]: vaadake, kus teleris ja võrgus vaadata

Paysandu ja Botafogo-PB Tsaar, selles reedel (27. em 20:00 (Brasiilia aeg), Mangueirãos – Belémis (PA), 17. vooru jaoks Brasiilia C-sarja meistrivõistlused. Matš kantakse üle DAZN

Alviceleste meeskond on lähedal teise faasi koha võitmisele, selleks on vaja alistada Paraíba meeskond ja loota Manause komistuskivile kodus Remo vastu.

Kuus vooru kaotuseta saavutas Papão 3:0 võidu Ferroviário üle, mis viis meeskonna tagasi A-grupi G4 hulka. Alviceleste meeskond on lähedal teise faasi koha võitmisele, seega peavad nad võitma Paraiba rahvusmeeskonda ja loodab Manause vaherahu kodus Remo vastu.

Belo seevastu võitleb selle eest, et Série D-s mitte kukkuda. Neli mängu kaotuseta viigistas meeskond viimases voorus kodus Remoga, kuid tagasilöök Paysandu vastu võib rivaalil meeskonna väljalangemistsooni jätta. Kolmteist võidab Vila Nova.

Paysandu x Botafogo-PB: kust vaadata, ajakava, ajakava ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.

Paysandu tõenäoline koosseis: Paulo Ricardo; Tony, Micael, Perema ja Bruno Collaço; Uchôa, PH ja Luiz Felipe; Vitor Feijão (Debu), Marlon ja Nicolas ..

Kes lahkus? Wellington Reis, Juninho, Victor Diniz ja Elielton (Covid-19)
kahtlema: Uilliam Barros, vigastuste ravis
Vedrustus: Wesley Matos, PH, Serginho, Alex Maranhão, Juninho, Nicolas ja Uilliam Barros.

Raudtee tõenäoline eskaleerumine: Felipe, Marcos Martins, Donato, Rodrigo ja Mario; Vitinho, Everton Heleno, Juninho ja Marcos Aurélio; Diego Rosa ja Ramon.

Kes lahkus? Fred ja Rogério (haavatud);
Vedrustus: Samuel Pires, Kellyton, Luís Gustavo, Christianno, Juninho ja Erivélton.