????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Prantsusmaa Ligue 1
Kuupäev: laupäev, 27. august
Algus: 19:00 BST
Asukoht: Stade Michel d'Ornano

Caeni jaoks on see hooaja teine ​​kodumäng. Esimene oli viieväravaline põnevik, kui nad alistasid Lorienti. Pole üllatav, et nad kaotasid järgmise mängu Lyonile, kuid keegi klubist ei hooli potentsiaalsele meistrivõistluste väljakutsujale kaotusest. Caen võõrustab Bastiat ja mõtted liiguvad mängule, mille klubi suudab võita.

Sama võib öelda ka Bastia kohta, kes kaotas avamängus tšempionile PSG-le, kuid alistas võõrsil Lorienti 3:0. Bastial on sel hooajal nõrk kaitse, kus isegi PSG vastu on löödud vaid üks värav ja loodetakse seda uuesti teha ning kodumeeskonda kõvasti frustreerida.

Caen v Bastia: pea vastu

Kahes viimases mängus tuli siin Bastia punktiga ära ja ma oleksin sellega enne mängu rahul.

Kuigi Caen pole seda kohtumist viimase viie mänguga võitnud, on kuus aastat tagasi nende vahel olnud ohtralt viike.

Viimases neljas kohtumises oleme näinud vaid 5 väravat ning eelmiste kohtumiste põhjal peaksime ootama madalaskoorilist mängu ning aeglast ja ettevaatlikku algust.

Caen v Bastia: ennustus

Siin on raske võitjat näha ja kõige parem on panustada madalatele väravatele ja esimesele poolajale, mis kulgeb väga aeglaselt. Teine poolaeg võiks paraneda, kuid need kaks meeskonda, kes olid hooaja praeguses etapis viigiseisuga, võisid viigiga rahul olla. Ohutuse huvides võtke see pakkumine esimese 45 minuti jooksul ära ja jätkake ettevaatlikult.

Caen vs Bastia – statistiline kihlveoennustus – Ligue 1 kuni 27. august 2016 Prantsusmaa

Caen v Bastia: kihlveo näpunäited