????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

hispaania liiga
Kuupäev: laupäev, 31. oktoober 2024
Algus kell 17 UK / 30 CET
Toimumiskoht: El Sadari staadion (Pamplona).

Osasuna naasis pärast kalendris saadud topeltkaotust sel hooajal liigasse kolme mänguga järjest ilma kaotuseta. Nad on seni kogunud 11 liigapunkti pärast vaid 5 mängu oma vormis. Los Rojillos võõrustab turniiri, sest kalendri viimases kohtumises võideti kodus 1:0 Athletic Bilbao üle.

Madridi Atlético on ainuke meeskond, kes on kuue kohtumise järel La Ligas seni kaotuseta püsinud. Seni on meeskond oma vormis lasknud endale lüüa vaid ühe värava ja löönud selle perioodiga keskmiselt 2,0 väravat. Indiaanlased astuvad külla pärast kahemängulist võitudeseeriat pärast viimast korda sel hooajal 2:0 võitu Real Betise üle.

Osasuna vs Atletico Madrid (h2h)

• KĂĽlaline on viimases neljas mängus kaotuseta.
  • Võõrustajad on kirja saanud vaid ĂĽhe oma viimasest viiest ĂĽldvõidust.
  • Eelmine kohtumine andis Los Indiose võõrsilvõidu 0:5.
  • Mõlemad meeskonnad pole viimases viies mängus väravaid löönud.
  • Viimasest kĂĽmnest mängust lõppes viigiga vaid ĂĽks.
  • Võõrustajal on viimasest kuuest mängust kodus kirjas vaid ĂĽks võit.

Osasuna vs Atletico Madridi ennustus

Osasuna kavatseb oma kolmemängulise kaotuseta liigas edasi arendada, kuid Simeone ja tema meeste alistamist on lihtsam öelda kui teha. Kui käes on tugev koosseis, võib Los Indios olla kodumeeskonna kaitsel väga raske kontrolli hoida.

Kodumeeskond kasutab laupäevases mängus ära väljakueelise, mis on nende ainsaks ressursiks järgmises mängus rojiblancose vastu. Pealegi pole Atlético de Madrid oma kalendris seni kaotanud ühtegi liigamängu.

Luis Suárezi lisandumisega on nende Llorente M-i ja João Félixi rünnak rõhutatud kesktsoonis kampaania keskmiselt 2,0 väravaga. Nii et üle 1,5 värava näpunäide täidab ilmselt väravaala lööjate eesmärki.

Pole kahtlust, et matš kujuneb täisajaga võõrsilvõiduks. Kindlam on aga eeldada, et külalised võidavad üheksakümne minuti jooksul kohtumise kahest poolajast vähemalt ühe. Seetõttu on Atlético de Madridi nõuanne vastasseisu üks poolaeg võita on ilmselt parim panus panustajatele.