????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Inglismaa – Premier League
Kuupäev: laupäev, 3. oktoober 2024
Algus kell 20 UK / 00 CET
Asukoht: St. Jamesi park.

Harakad on olnud palju paremad kui eelmise hooaja finaalturniirid. Nad kasutasid ära eelhooaja ja osalesid mitmes sõprusmängus ning nüüd lõikavad nad selle vilja. Seni on nad aastatel 2019-20 kõigis võistlustes kaotanud ühe kohtumise.

Klaretidel on aga peaaegu täpselt vastupidine lugu. Tõenäoliselt on nad hooaja pausi võtnud kergelt ja neid võib häirida vaid üks sõprusmäng Prestoni vastu selle perioodi jooksul.

Ja nüüd on neil liigas 100% kaotuste rekord ja nad on kvalifitseerunud tabeli lõppu. Lisaks on nad väljas ka Carabao Cupilt.

Edasi minnes on Steve Bruce’i meestel ka sellel staadionil hea h2h rekord selle vastase ees.

Põhjustel eeldatakse, et Newcastle toimib sel nädalavahetusel hästi.

Newcastle vs Burnley: Head to Head (h2h)

• Sean Dyche’i mehed on eelmises kolmes mängus löönud kokku ühe värava.
  • Viimane kohtumine oli lõppenud väravateta viigiga, mis toimus selle aasta veebruaris.
  • Selles kohas on võõrustajatel 100% löömatu rekord 21. seasSt. sajandil.
  • Vaid korra pole kodumeeskond alates 2000. aastast sellel väljakul väravat löönud.

Newcastle vs Burnley: ennustus

Harakad tegid viimasel päeval külalistena 1:1 viigi José Mourinho juhendatava Tottenhami vastu. Emotsionaalses mängus olid külalised suurema osa kohtumisest 1:0 taga, enne kui viigivärava lõi 90+7.º minut.

Clarets kaotas eelmisel nädalal kodus 1:0 Southamptonile.

Samuti on neil kogu hooaja jooksul kõigil võistlustel üks võit ja seda madalama divisjoni meeskonna vastu. Samuti olid nad kaotanud kolm eelmisest neljast mängust ega suutnud kahes viimases mängus väravaid lüüa.

Teisalt olid vastased võitnud eelmisest kuuest üldvõitlusest neli, lüües kõigest viimases kolmes mängus kokku kümme väravat.

Edasi liikudes on neil ka 100% löömatu rekord selles kohas toimunud h2h-avariides viimase kahe aastakümne jooksul ning nad on hoidnud oma kahes viimases kohtumises siin puhta paberi.

Neid tähelepanekuid silmas pidades on sel laupäeval oodata Newcastle'i võitu.

Newcastle vs Burnley: kihlveo näpunäited

• Mõlema poole võitja: Newcastle @ 1.75 (3/4)
  • Newcastle 0, +0,5 Aasia händikäp 1,50-le (1/2).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Inglismaa kõrgliiga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.