Montpellier – Reims Guess

Bwini näpunäited ja ennustusedMontpellier – Reimsi ennustused

Montpellier – Reims Näpunäited ja koefitsiendid. 25. oktoober kell 15:00 PRANTSUSMAA: Ligue 1 – 8. voor.

Montpellier – Reimsi eelvaade

• Ligue 3,60 (L2) Stade de la Mossoni viimase viie H1H-i jooksul on löödud keskmiselt 1 väravat mängu kohta. Sellel Montpellier-Reimsi kokkupõrkel on suur potentsiaal väravate lüüa. Veelgi enam, kui Montpellier' selle kampaania seitsmest liigamängust kuues 70. minutil või hiljem on vähemalt üks värav, võib see matš olla hilise draamaga.
  • Võõrustajad tahavad hästi alustada, arvestades, et nad on sel hooajal (L1) hoidnud HT-l iga kolme koduvõidu puhul üheväravalise edumaa, olles kahel korral löönud avamängu esimese 20 minuti jooksul. Huvitaval kombel on kolm nende viimasest viiest kodukaotusest L1-s näinud avamängu täpselt kuuendal minutil, sealhulgas nende viimane H2H L1-s.
  • Reims jahib endiselt oma esimest võitu (D2, L5) ja seetõttu seisab ees oma halvim Ligue (L1) hooaja algus klubi ajaloos. Siiski on julgustav, et 12 varasemal H2H kohtumisel Montpellier's oma L1 ajaloos on Reims olnud veidi domineeriv, tagastades rekordi: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Fännid peaksid siin ootama varakult tegutsemist, sest avavärav on löödud enne 20. minutit kõigil külaliste sel hooajal neljast väljasõidust peale ühe. See on nii olnud ka kõigi kolme viimase siin peetud L1 H2H puhul. Kaks kolmandikku sel perioodil löödud/löödud väravatest tulid enne HT-d.
  • Mängijad, keda jälgida: Gaëtan Laborde on viimasest kuuest liigamängust neljas olnud Montpellieri resultatiivseim. Reimsi noormees El Bilal Touré oli oma meeskonna esimene väravalööja viimasest neljast L1 mängust kolmes, kes teda värava lõi.
  • Võiduseeria: Montpellier on jäänud võiduta viies Willy Delajodi (L1, L4) mängus, sealhulgas eelmisel hooajal kaks kaotust Reimsile.
Heads-up mängud: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 KON Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1