????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Meistrite liiga tabeliseis
Kuupäev: kolmapäev, 25. august 2024
Algus kell 18 UK / 30 CET
Toimumiskoht: Huvepharma Arena (Razgrad).

Ludogoretsil on sel hooajal kolmemänguline võitude jada pärast Bulgaaria Purva Ligas võõrsil 1:4 võitu Cherno More'i vastu. Nemad olid eelmisel hooajal selle liiga meistrid 13-punktilise paremusega tabelis olevate sugulaste ees.

Võõrustajad alistasid viimase kodus Buducnosti skooriga 1:3 ja jõudsid sel hooajal CL-i edetabeli veerandfinaali.

FC Midtjylland kogus eelmisel hooajal Superliigas 82 liigamängust 36 punkti. Tabeli teise koha ees oli neil 14-punktine edu. Wolves tuli eelmisel hooajal Taani superliiga meistriks pärast seda, kui kaotas eelmisel kuul kodus Aalborgile.

Hooaja lõpus kaotas Wolves oma viimase viie liigakohtumise jooksul kolme võiduta kohtumisega punkte. Sellest ajast peale pole külastaja oma kalendris ühtegi suuremat võistlust mänginud, mis reisijatele muret teeb.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland Head-to Head (h2h)

Meeskonnad pole viimastel aegadel varem kohtunud.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland ennustus

Ludogoretsi kavas olnud võiduseeria suurendab nende võimalusi üheksakümne minutiga matš võita. Kodus mängimine annab võõrustajale väljakul eelise ning panustajatel on kindlam minna kohtumisse koduvõiduga, et saada korralikku tulu.

Taani kontingent ei tagane võõrustaja vastu ilma võitluseta. Neil on graafikus head rekordid, kuna nad on tugev maanteemeeskond. Seetõttu on BTTS tõenäoliselt panustajatele kasulik, arvestades, et üheksakümne minuti jooksul lüüakse tõenäoliselt rohkem kui 1,5 väravat.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland kihlveo näpunäited

• Rohkem kui 1,5 väravat.
  • Lõpptulemus: Ludogorets Razgrad @ 1,40 (2/5).
  • Mõlema meeskonna tulemuseks on 1,75 (3/4).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Meistrite liiga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.