Ludogorets vs Ferencvaros – ennustamine, koefitsiendid ja ennustused

Kes iganes selle mängu võidab, pääseb UEFA Euroopa Liiga (UEL) väljalangemisetappi, kus Ludogorets on seni löönud UEL-i alagrupiturniiril keskmiselt 3,6 väravat mängu kohta ja ainult ühe viiest väravata mängust poolajale (HT: W1 , D1, L3), oodake siin meeleolukat mängu. Vaid üks lüüasaamine nende viimase 14 võitlusliku kodumängu jooksul annab moraalitõuke võõrustajate (G9, D4, L1) jaoks, kes on kaotanud viimasest kolmest H2H-st kaks, kuigi võitsid viimase 3:0. Nagu ka H2H võidu puhul, on Ludogoretsi viimasest 15 koduvõidust 16 saavutatud -1 händikäpiga. Ferencváros on selles kampaanias UEL-i kahes võõrsil alagrupimängus (W1, D1) võitmatu, mõlemas mängus on löödud kaks või vähem väravat. Muljetavaldav on see, et Ungari meistrid on oma viimasest 11 võistluslikust võõrsilreisist (G8, D2, L1) kaotanud vaid ühe, lüües seitsmes mängus vähemalt kaks väravat. Külaliste rekord Euroopa võõrsil alagrupimängudes on korralik (W3, D1, L3) ja tegelikult parem kui kodurekord (D5, L3). Ärge oodake siiski liiga palju väravaid: Ferencváros kümnest viimasest võõrsilmängust UEL-is on üheksa löönud alla 2,5 värava (kaasa arvatud kvalifikatsioon). mängijaid vaadata: Claudiu Keșerü lõi UEL-i viimases mängus Ludogoretsi kasuks – tema neli alagrupiturniiri väravat sündisid pärast vaheaega. Ferencváros pole veel kaotanud, millal Tokmac Nguen Liikus sel hooajal meeskonda (G7, D1): ta lõi kolmest H2H-st kaks väravat. stat rünnak: Ludogoretsi viimasest neljast kodumängust kolmes on esimene värav löödud 15. minutil. Mõlemad meeskonnad on Ferencváros viimasest viiest võõrsilmängust kolmes skoori teinud teisel poolajal. Eelmise kolme H20H mängu esimene värav sündis 2. minutil.