Lorient – ​​Nantes'i ennustused, ennustused ja näpunäited

⚽ Ennustused Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​Nantes Näpunäited ja koefitsiendid. 8. november kell 15:00 PRANTSUSMAA: Ligue 1 – 10. voor.

Lorient – ​​Nantes’i eelvaade

• Lorient on väravate vahega Ligue 1 (L1) esikolmikust kõrgemal alles pärast seda, kui võitnud kaheksast viimasest liigamängust (G1, L2, L5) vaid ühe, kuigi kolm nende kaotust on tulnud üheväravalise vahega. Lorient, ainus L1 meeskond, kes veel sel hooajal HT-d juhib, lõi 12. minuti järel seitse oma 1 L60 väravast. See aga aitas tal võita viiest matšist kaks, kus ta esimesena kaotas (G2, L3), kuigi ta pole veel võitnud ühtegi liigamängu, kus ta lõi esimese värava (D1, L2).
  • Murelikuks teeb aga see, et Lorient pole võitnud viimase seitsme L1 H2H (D2, L5). Samuti pole nad kodus võitnud viimases kolmes L1 mängus (D1, L2), kaotades viis punkti pärast kahes mängus esimese löömist.
  • Nantes võitis viimasest kuuest L1 matšist (W1, L1, L4) vaid ühe ja neist viies lasti sisse üle 2 värava. Oodata on siiski hiline tegevus, sest seitse Nantes'i 13 "omaväravast" L1-s sündisid pärast 60. minutit, kusjuures viis löödi 61-70 perioodi jooksul, kes jäid Nantes'i L1 mängudes alistamata (G6, D1).
  • Külalised on sel hooajal L1 (L1, L3) võõrsil võiduta ja pole suutnud HT-le kolmes mängus neljast mängust väravaid lüüa. Seejärel kannatasid nad esimesena (ja kaotasid) viimases kolmes.
  • Mängijad, keda jälgida: Yoane Wissa on löönud oma kolm viimast väravat L1 lisaajal, kaks korda rohkem kui Lorienti parim väravakütt. Vahepeal lõi Nantes'ist pärit Imrân Louza L1 väravad enne HT-d ja penaltist.
  • Huvitav statistika: Lorient on viimases 19 kõrgliigas kodumängus hoidnud nulli, kuigi on löönud vaid 11 väravat.
Heads-up matš: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1