????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Euroopa – UEFA Rahvuste liiga
Kuupäev: kolmapäev, 14. oktoober 2024
Algus kell 17 UK / 00 CET
Koht: Stadionas LFF (Vilnius).

C-liiga 4. alagrupp on turniiri keskfaasis olnud tasavägine, seni on kõik meeskonnad jaganud tabelis neli punkti. Leedu on viimasel kohal, tänu tabelis olevale väravate vahele.

Kodus mängimine annab oma eelise kodumeeskonnale, kuid FIFA-s 66. koha Albaaniaga vastamine, olles samas 131. positsioonil, nõuab üheksakümne minutiga lisatööd. Arvestades, et sel hooajal on neid UNL-is soosinud vastupidine olukord, on võõrustajad lootusrikkad.

Leedu – Albaania Head-to Head (h2h)

• Võõrustaja on viimasest viiest üldvõidust kirja saanud kolm.
  • Eelmise kohtumise tulemuseks oli Leedu võõrsil 0:1 võit.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest mängust skoorinud kolmes.
  • Ükski nende matš pole lõppenud viigiga alates 1992. aastast.

Leedu vs Albaania ennustus

Leedu oli oma rünnakutes UNL-i kampaania tagaküljele surmavam. Ja hoolimata sellest, et Rinktine ei omanud maapealset eelist, võitis Albaania võõrsil 0:1.

Nüüd, kui nad on mugavalt kodus, võime oodata üheksakümne minuti pärast mõnda väravat. Seetõttu rahuldab rohkem kui 1,5 värava eest jootraha andmine tõenäoliselt matšis panustajate vajadused.

Kuigi väravad peaksid kohtumises sündima, pole kindel, kas kaks meeskonda üheksakümne minuti pärast võrku näevad.

Ükski Albaania viimasest neljast mängust ei ole lõppenud BTTS-iga ja sama kehtib ka võõrustaja kohta neljas kavas olevast viiest mängust. Nii et soovitus, et BTTS-i pole, tuleb mängus tõenäoliselt kasuks.

Kuna mõlemal meeskonnal on sama koefitsient, on kahekordne võimalus, mis soosib mõlemat poolt, tõenäoliselt parim panus panustajate jaoks. Pealegi ei lõppenud ükski tema h2h matšidest viigiga.