????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

TĂĽrgi superliiga
Kuupäev: laupäev, 8. veebruar 2024
Algus kell 12:00 Ühendkuningriigi aja järgi
Asukoht: Konya Buyuksehir Belediye Stadyumu, Konya

Pärast kesknädalast tegevust koduses karikasarjas jätkub Türgi superliiga sel nädalavahetusel 21. vooruga. Tegevus algab tabeli kahe alumise Konyaspori ja Denizlispori kokkupõrkega.

Mõlemad on viimases viies divisjonimängus palju punkte kaotanud ja jõudnud ohtlikult lähedale esikolmikule. Mängijad soosivad kergelt võõrustajaid võidu nimel, kuid Denizli on olnud mitmes varasemas mängus kõva pähkel.

Kihlveo seisukohalt on huvitav mainida, et Denizli viimase üheksa mängu esimese poolajaga on löödud vähemalt üks värav.

Valdav enamus neist löödi vastaste poolajal, kuna Denizli pole võitnud ühtegi viimasest viiest Superliiga mängust.

Hetkel ollakse 12 punktiga 23. kohal, mis tähendab, et Euroopa Liiga unistus on läbi.

Vaatamata veenvale 3:0 kaotusele kodus Galatasaraylt, on Konya fännid ilmselt eelmise kuu tulemustega rahul. Meeskonnal õnnestus Ankaragucut võita ja Antalyasporilt punkt napsata.

Konyaspor vs Denizlispor: pea vastas

Varem on nende kahe poole vahel peetud 39 duelli. Tulemused on väga tihedad, 15-14 Konya kasuks.

Viimasest seitsmest mängust viis on lõppenud vähem kui kahe väravaga. Konya väljus hooaja esimeses osas võidukalt, võites mängu 1:0.

Konyaspor vs Denizlispor: ennustus

Mõlemad meeskonnad on kinni tabeli lõpus, kuid väljalangemise võimalus on väike. Usume, et mõlemad oleksid siin viigiga rahul.

Lisaks võiduta mängule ootame ka väikest väravate arvu, nii et valik Alla 2,5 jalga töötab hästi.

Konyaspor vs Denizlispor: kihlveo näpunäited