????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Rootsi – Allsvenskan
Kuupäev: esmaspäev, 14. september 2024. a
Algus kell 18 UK / 00 CET
Asukoht: Arena Guldfageln (Kalmar).

Valmistuge suureskooriliseks mänguks, kus mõlemad meeskonnad leiavad tõenäoliselt üheksakümne minutiga Guldfageln Arenal värava.

Kui Kalmar võõrustas eelmisel hooajal Allsvenskani esiviisiku meeskonda, on nad kindlasti lootusrikkad, et tulemused ei lähe nende kasuks. Kuid nagu tema h2h lugu viitab, ei tagane saatejuht tõenäoliselt ilma võitluseta.

Kalmari viiemänguline võiduta mäng lõppes nüüd võõrsil Helsingborgi 1:1 viigiga. Ja kojutulek pärast kahte järjestikust reisi on Nanne Bergstrandi jaoks mugavus. Samal ajal mängib Norrkoping kodus 2:2 viiki Ostersundsi vastu.

Kalmar vs Norrkoping Head-to Head (h2h)

• Külaline on olnud kaotuseta kaksteist mängu.
  • Eelmine kohtumine andis Pekingi koduvõidu 2:1.
  • Viimasest viiest kokkupõrkest neljas on mõlemad meeskonnad skoori teinud.
  • Viimasest viiest kohtumisest vaid üks lõppes viigiga.
  • Võõrustaja pole kodus võitnud viis mängu.

Kalmar vs Norrkoping ennustus

Nagu avaavalduses mainitud, tõotab matš üheksakümne minuti pärast suureskoorilise afääri tõenäolise BTTS-iga. Põhjus, miks me seda statistikat selles mängus toetame, tuleneb peamiselt pooltevahelisest h2h ajaloost.

Oma h2h kokkupõrgetes on viimasest viiest mängust neljas mõlemad meeskonnad skoori teinud. Lisaks on nende viimasest viiest mängust kolm täisajal löönud 2,5+ väravat. Nende omaduste juures on ilmselt ka järgmine mäng Kalmaris samade tulemustega.

Kalmar on meeskond, kes pole kodus võitnud neli h2h mängu. Lisaks edestab Peking selle hooaja edetabelis kohalikku meeskonda 14 punktiga. Nii et viigita panus Norrkopingile toob tõenäoliselt korralikku kasumit.